NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Głupota ludzi z Pysznicy , Głupota ludzi z Pysznicy
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie. Dostawały też pałą po plecach.

Wyobraź sobie że tutaj wchodzi oddział prewencji i pałuje głupich ludzi z Pysznicy. potluczony

Ta różnica że w tym wypadku nazwano by to "atakiem na kościół". Widać łatwiej i bardziej moralnie bogobojnym polaczkom jest kobiece przypier#@(ić. zaklopotany

umiech


Nie byleś na rezurekcji czy telefon miałeś na mszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 09:31  
Cytuj
Jak to jest,że grupa "facetów w czerni"dyktuje mi kiedy,gdzie i jak mam się kontaktować z Bogiem?co
Stwórca jest przecież wszędzie i to za darmo.ok

Bóg dał 10 przykazań,Jezus dał jedno,to o miłości do bliźniego,Klechy wymyślili dziesiątki, jak nie setki przykazań,nakazów, zakazów...zaklopotany

Są ekspertami w sprawach o których nie mają pojęcia.Seks to ich obsesja.No i pieniądze.potluczony
Ale ktoś chce,niech płaci i wykonuje ślepo,co mu karzą.mlotek

Polska ...sciana

https://demot(...)a-kraina

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Niestety głupota ludzi z Pysznicy oraz ich proboszcza NA TO NIE POZWALA. Idąc tym krokiem nigdy nie zakończymy pandemii.


Ja chodze do marketów i nigdy nie ma nawet 30% zagęszczenia takiego jak w kościele w Pysznicy.


Dlaczego ta głupota ludzi z Pysznicy nie została zgłoszona do odpowiednich służb tylko wszystkie żale wylewane są na forum?

Też chodzę do marketów i wychodzi na to że chodzimy do różnych w których zagęszczenie ludzi nie jest takie jak Pan twierdzi. No chyba że robi Pan zakupy nocą to przepraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 10:19  
Cytuj
Proszę poczytać post od deski do deski i będzie Pan miał odpowiedź na swoją wypowiedź. (tak się ładnie zrymowało),

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 11:58  
Cytuj
Widzę ze co niektórym się nudzi w domu i jeżdżą od kościoła do kościoła zgłaszając fakt ze są łamane obostrzenia w kościołach dobrym przykładem jest przykład z Londynu gdzie ktoś zadzwonił na policję a ta była zmuszona interweniować jak widać policja do tematu podeszła bardzo łagodnie ponieważ zdają sobie sprawę z tego ze w codziennym życiu każdy w jakiś sposób łamie obostrzenia np spójrzmy na metro w Londynie gdzie codziennie tys ludzi przyklejonych do szyby porusza się po mieście średnio podróż w takich warunkach trwa godzinę ! A wy zamiast miło spędzać czas z rodzina piszecie tu jakieś wypociny !!! A ja z wami mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Jak to jest,że grupa "facetów w czerni"dyktuje mi kiedy,gdzie i jak mam się kontaktować z Bogiem?co
Stwórca jest przecież wszędzie i to za darmo.ok



Ty nie masz pojęcia co to wiara a te twoje przemyślenia to śmiechu warte. Chrześcijanin, ten prawdziwy wie gdzie szukać Pana Boga i ty nie musisz podpowiadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 14:47  
Cytuj
Ty @kabi wystawiasz na próbę Boga i bogiem tłumaczysz głupotę ludzką. Z tego co się orientuję to grzech.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Ty nie masz pojęcia co to wiara a te twoje przemyślenia to śmiechu warte. Chrześcijanin, ten prawdziwy wie gdzie szukać Pana Boga i ty nie musisz podpowiadać.


Zakładasz z góry,że nie mam pojęcia "co to wiara".
Piękny wstęp do polemiki.Już narzucasz swój pogląd jako jedyny i prawdziwy.

Tobie łatwo jest powiedzieć-Wierzę że jest Bóg.
Wszystko co powiesz w tym temacie opiera się na wierze,a ta jak wiadomo, nie potrzebuje materialnych dowodów.nie wiem

Bliżej mi do nazwania siebie agnostykiem.Ale zgodnie z tym co piszesz,musiałbym fizycznie to udowodnić.zdegustowany

I taka prośba-Nie kpij z innych,nie wyśmiewaj tych, którzy mają inne poglądy na religię.To przecież nie po chrześcijańsku...chytry

https://demot(...)wers-243

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 15:34  
Cytuj
Kabi można powiedzieć jestem wierzącym w BOGA i już można robić co się chce??? nawet przeciwko przykazaniom Bożym i przeciw człowiekowi??? Tylko Twoja prawda jest prawdziwa ponieważ wystarczy powiedzieć wierzę w Bogda. Wierzę w Bogda i dlatego oceniam jakim Ty jesteś człowiekiem wierzącym pomimo tego, że na oczy nie widziałeś tego TY. Obrona takich sytuacji jak pod kościołem to skrajna głupota nie mająca nic wspólnego z wiarą. Wręcz przeciwnie świadczy tylko i wyłącznie o swoim narcyzmie niezważającym na innych ludzi. Możesz robić wszystko, ale pod warunkiem, że nie wchodzisz w margines życia innych ludzi, nie masz na nich wpływy, przez Swoje zachowanie nie dzieje się im krzywda. Natomiast jeżeli działasz odwrotnie i jesteś tylko TY w swoich działaniach to już jest ciężki grzech śmiertelny.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Kabi można powiedzieć jestem wierzącym w BOGA i już można robić co się chce??? nawet przeciwko przykazaniom Bożym i przeciw człowiekowi??? Tylko Twoja prawda jest prawdziwa ponieważ wystarczy powiedzieć wierzę w Bogda. Wierzę w Bogda i dlatego oceniam jakim Ty jesteś człowiekiem wierzącym pomimo tego, że na oczy nie widziałeś tego TY. Obrona takich sytuacji jak pod kościołem to skrajna głupota nie mająca nic wspólnego z wiarą. Wręcz przeciwnie świadczy tylko i wyłącznie o swoim narcyzmie niezważającym na innych ludzi. Możesz robić wszystko, ale pod warunkiem, że nie wchodzisz w margines życia innych ludzi, nie masz na nich wpływy, przez Swoje zachowanie nie dzieje się im krzywda. Natomiast jeżeli działasz odwrotnie i jesteś tylko TY w swoich działaniach to już jest ciężki grzech śmiertelny.


Przecież to pisze zwykły bolszewik, który Kościół zna tylko z nazwy. Uważasz że wszyscy mamy siedzieć w bunkrach? Bo jakiś świrus fruwa po świecie? On był, tylko pod inną postacią a teraz już pozostanie z nami na zawsze. Powstała technologia która go wykrywa.
I ja mam siedzieć w domu bo ty się boisz żebym cię nie zaraził? Czego ty wymagasz, żebym się wyrzekł swoich praktyk religijnych bo ty się boisz zarażenia? Czy uważasz że ja przez to czuję się niezniszczalny? Też może mnie ta czy inna choroba dopaść i nawet nie zdążę do respiratora. Też może mnie ktoś zarazić w kościele czy poza nim choć on tego nie będzie świadom. I ja mam go oskarżyć że chciał mnie zabić?

Nie zrozumiemy się nigdy w Twoim tonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:32  
Cytuj
KOBI kogo nazywasz bolszewikiem ?

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 17:00  
Cytuj
Obrządek obrządkiem. Obrządek jest dla ciebie ważniejszy niż życie i zdrowie bliźniego. Nie wiara tobą kieruje tylko głupota @kabi. Nie wycieraj gęby bogiem.

Albo są obostrzenia albo ich nie ma. Skoro są to się stosuj. Ktoś traci pracę i źródło utrzymania, zdrowie, życie, bliskich a ty robisz dla siebie wyjątek.

Głupotą i poświęcaniem dobra innych osób nieba sobie nie kupisz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 18:11  
Cytuj
Dokładnie tak jak mówi PROGRES

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Jak to jest,że grupa "facetów w czerni"dyktuje mi kiedy,gdzie i jak mam się kontaktować z Bogiem?co
Stwórca jest przecież wszędzie i to za darmo.ok

Bóg dał 10 przykazań,Jezus dał jedno,to o miłości do bliźniego,Klechy wymyślili dziesiątki, jak nie setki przykazań,nakazów, zakazów...zaklopotany


Co na to PŚ ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:05  
Cytuj
Ktoś powiedział, z lewakami się nie dyskutuje bo to zbyt niski poziom. Poziom ścieku. I wcale się nie pomylił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:19  
Cytuj
Nie dziwi mnie zachowanie ludzi. Chcą normalnie żyć.
Dziwić może zachowanie policji. Codziennie chodzą do otwartych siłowni. Jak często zaglądają do kościołów?

Mirek ma teraz nie mały problem. Wyspowiadał się biedak na święta, a w duchu się kotłuje. Te wszystkie skur....., których nie może wypowiedzieć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:45  
Cytuj
Kabi dla mnie dyskusja z tobą jest bez sensu, ponieważ powtarzasz jedynie slogany z TVP. Twoja inteligencja jest na poziomie takiego przekazu. KOBI jeszcze bardzo dużo musisz się nauczyć i poznać, a nie tylko oglądać propagandową TVP. Jeżeli uważasz się za jedynego wierzącego, a cała reszta która się z Toba nie zgadza jest lewactwem to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej inteligencji i zabetonowania rozum, czyli brak rozumu, poznania i totalnego niezrozumienia przykazań biblijnych. Może przede wszystkich bardzo słabej znajomości bubli i przykazań.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:49  
Cytuj
niestety gobos to jest lewacki śpiew, szkoda klawiatury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:59  
Cytuj
hahahaha nadajesz jak TVP .... i masz słaby wytarty slogan

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 01:45  
Cytuj
@kabi
Mam pytanie,ze znajomości Nowego Testamentu-("NT")-Ile razy Chrystus rozmawiał z Szatanem?co
Ile?Zdziwisz się.:szok:
Pytanie na które odpowiedzi oczekuję ,ale tylko od osoby inteligentnej.good
Czekam...spi

Prowadził z nim długie rozmowy,ale jakoś go nie nawrócił.Zapisane jest też w "NT", że Jezus także nie uległ jego namowom.
Przecież jako Bóg mógł go zniszczyć.Tego nie zrobił. Why?chytry

Pamiętaj,co powtarzam-Szatan może przybrać każdą postać.Nawet mnicha w habicie,albo...@kabiego w "Stalowym Mieście".potluczony

Cytat od Ciebie,@kabi
"Chrześcijanin, ten prawdziwy wie gdzie szukać Pana Boga i ty nie musisz podpowiadać".3m sie

Prawdziwy?Inny,czyli nie sztuczny,nie falsyfikat,nie podróba,duchowny?sciana
Nie podpowiadam jak- w Co/Kogo ,ktoś ma wierzyć.Nie jestem księdzem,którego Ty słuchasz.good
Jeśli jestem ateistą,to nie kłamię i nie grzeszę w imię wiary.To duży plus.ok
Monopol "na wiarę" nie istnieje.nie wiem

https://demot(...)atolicki

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Dajcie chwile Mirkowi, chłop cały dzień leżał krzyżem pod ołtarzem, całował nogi PanaJezusa, przekazywał sobie wiru... ee tzn znak pokoju z resztą parafian, dajcie mu chwilę.

Zaraz wróci i wyjaśni że zarażamy się w sklepach i na siłkach a kościoły są bezpieczne bo je chroni łaska biskupia i woda święcona.

Mirek odpisuje tylko z pracy w dni powszednie od 7.00 do 15.00 bo w domu nie ma internetu, a może nawet kompa. Pierwsze jego posty ukażą się dopiero po świętach we wtorek pod warunkiem, że nie wziął parę ni urlopu.
Andrzej mirek nie ma problemu bona niewygodne pytania czy posty nie odpowiada albo odwraca kota ogonem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 17:59  
Cytuj
Potwierdzam @Mirek777 niestety nie odpowiada na pytania których odpowiedź nie zgrywa mu się z PISowską narracją.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]

Ty nie masz pojęcia co to wiara a te twoje przemyślenia to śmiechu warte. Chrześcijanin, ten prawdziwy wie gdzie szukać Pana Boga i ty nie musisz podpowiadać.


Zakładasz z góry, że nie mam pojęcia "co to wiara".
Piękny wstęp do polemiki. Już narzucasz swój pogląd jako jedyny i prawdziwy.

Bliżej mi do nazwania siebie agnostykiem. Ale zgodnie z tym co piszesz, musiałbym fizycznie to udowodnić.

I taka prośba-Nie kpij z innych, nie wyśmiewaj tych, którzy mają inne poglądy na religię. To przecież nie po chrześcijańsku...chytry




Obrazek



PS.
jusek wierzysz w Demiurga, przynajmniej przyznajesz ze wierzysz bo udowodnić nie dasz rady umiech Jakie możesz mieć poglądy na wierzenia, które?
Jest jeden Bóg w Trójcy Świętej, był z nami na Ziemi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Obrządek obrządkiem. Obrządek jest dla ciebie ważniejszy niż życie i zdrowie bliźniego.

Albo są obostrzenia albo ich nie ma. Skoro są to się stosuj. Ktoś traci pracę i źródło utrzymania, zdrowie, życie, bliskich a ty robisz dla siebie wyjątek.




Wirusowa hypokryzja Regresa nie zna granic umiech Jutro będziesz zachęcał do szczepień z Anżejem i Panią Anną dla ochrony źródłem utrzymania ok Brawo Wy! Wirus jest, koperty nie zabijają tak jak szczepionki. Kabaret

Wiedziałam ze tak będzie cool girl Niech mowa wasza będzie Tak tak, Nie nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 20:06  
Cytuj
CYTAT

jusek wierzysz w Demiurga, przynajmniej przyznajesz ze wierzysz bo udowodnić nie dasz rady umiech Jakie możesz mieć poglądy na wierzenia, które?
Jest jeden Bóg w Trójcy Świętej, był z nami na Ziemi.


Platon(i inni)wymyślił Demiurga jako Boga.
Platon nie żyje,Demiurga nikt nie widział.nie wiem
Jakie mam poglądy w tej sprawie?co
Takie,jak na inne religie.
Przyjmuję do wiadomości i tyle.Potem robię swoje.jezyk

Pisząc"...był z nami na Ziemi",masz zapewne na myśli siebie,bo ja urodziłem prawie 2 tys.lat później.
Prawie-robi różnicę.good

Za kolejne 2 tys.mnie nie będzie.Nie w wyniku Apokalipsy.
Po prostu za kilka-kilkanaście lat(może nawet dziś:szok:) "odwale kitę.neutralny
I po sprawie.placze
Żadnego końca całego świata z tego powodu nie będzie.
Taki jednoosobowy odlot.ok

Powiedziałbym do Ciebie-udowodnij mi,że masz rację, ale...
Takie małe ale-"Nie należy wymagać od filozofa aby żył zgodnie z tym co głosi".potluczony
Prawda jest dla Ciebie bolesna...mlotek
Mogę się mylić.Ale nie sądzę,aby tak było.zdegustowany
Odpuszczam winy Twoje.Grzesz dalej.całus

https://demot(...)pasterza

Ponawiam pytanie-Ile razy wg zapisów w Nowym Testamencie ,Jezus rozmawiał z Szatanem?chytry
Ale jak zaznaczyłem we wcześniejszym wpisie(do kogoś innego),że jest to-"Pytanie na które odpowiedzi oczekuję ,ale tylko od osoby inteligentnej."
Ty też masz z tym problem?3m sie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »