NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Głupota ludzi z Pysznicy , Głupota ludzi z Pysznicy
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 14:55  
Cytuj
chory katolicki kraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 14:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 14:59  
Cytuj
przykład z Anglii


https://www.o2.pl(...)1128160a


tu w PL ksiądz jest nietykalny, dewoty i mohery takowego zagryzłyby zanim ten doszedłby pod ołtarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
chory katolicki kraj

powiedział zawistny bolszewik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
przykład z Anglii


https://www.o2.pl(...)1128160a


tu w PL ksiądz jest nietykalny, dewoty i mohery takowego zagryzłyby zanim ten doszedłby pod ołtarz


i tak ma być, a ty możesz wyjechać do tej swojej anglii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 15:46  
Cytuj
KK to pijawka, która wysysa ten kraj. Czarna mafia się panoszy bo politycy się ich boją. Dopóki Polacy będą klękać przed tymi spasionymi świniami, nic się nie zmieni. Kościół powinien być tam gdzie jego miejsce. Poza strefą publiczną, na uboczu. Najlepiej, gdyby się rozpadł.

Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 16:57  
Cytuj
Duch ubeckiego podpiera...a w naszym społeczeństwie nadal jest aktywny, porzytecznych idiotó na tym forum mnogo, efekt lewackiej propagandy, sąsiad donosi na sąsiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj przejeździłem obok kościoła w Pysznicy i doznałem szoku. Wszystkie parkingi i ulice zawalone samochodami ludzi będących na mszy w kościele. Widząc po samochodach cały kościół zawalony ludźmi. KATASTROFA I SKRAJNA GŁUPOTA. Po pierwsze jak to się ma do obostrzeń i kto to sprawdza? NIe wierzę, żeby nie było tam policjantów, którzy powinni reagować. Z drugiej strony TOTALNA BEZMYŚLONOŚĆ ludzi zachowujących się tak, jakby nie było pandemi COviD. Ludzie rozsiewają koronawirusa nie patrząc na zdrowie i życie swoich bliski. GDZIE JEST PROBOSZCZ w takich sytuacjach? Czy jest głupi i bezmyślny, czy sam nie wierzy w pandemię.
Jednocześnie jechałem obok kościała Św. Trójcy w Stalowej. NA zewnątrz postawione krzesła, widać, że PROBOSZCZ pilnuje obostrzeń i jest świadomy zagrożenia zdrowia i życia. BRAWO Stalowa Wola



Jedź do biedry albo Lidla zobaczysz co znaczy brak obostrzeń...nikt nad niczym nie panuje ,w kościele chociaż stoja w jednym miejscu a tam szwendaja się od sklepu do sklepu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
chory katolicki kraj


Idź zydkom to powiedz albo zobacz jak wyglądają obostrzenia w imieniu allaha gamoniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
przykład z Anglii


https://www.o2.pl(...)1128160a


tu w PL ksiądz jest nietykalny, dewoty i mohery takowego zagryzłyby zanim ten doszedłby pod ołtarz


Idz zdjęcia rób jak kiedyś SB ...albo wygon ludzi z meczetu pogadamy... hiPOkryto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:19  
Cytuj
Marko żydki są wszystkie zaszczepione

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:24  
Cytuj
Kabi, nie znasz człowieka to się nie wypowiadaj o jego wierze. Kościół to wspólnota wiernych, czego Ty nie rozumiesz. Nawiasem mówiąc kończyłem studia na KUL ze srednią 5,0. Moje komentarze są tylko i wyłącznie w trosce o tą wspólnotę. Jeżeli przedstawiciele będa robić co chcą to ludzie odejdą od kościoła. To wszyscy w trosce a nie na złość. W taki sposób się kościoła nie zbuduje ponieważ nie będzie wspólnoty wiernych.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:30  
Cytuj
To jest wbijanie wiary do łba czy wybijanie szatana zgłowy?zaklopotany

ksiądz https://demot(...)lowywali dzeci po głowie

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
Duch ubeckiego podpiera...a w naszym społeczeństwie nadal jest aktywny, porzytecznych idiotó na tym forum mnogo, efekt lewackiej propagandy, sąsiad donosi na sąsiada.


Gdy Mirek pisał o siłowni to nie nazwałeś go ubekiem. Hipokryta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:50  
Cytuj
Dajcie chwile Mirkowi, chłop cały dzień leżał krzyżem pod ołtarzem, całował nogi PanaJezusa, przekazywał sobie wiru... ee tzn znak pokoju z resztą parafian, dajcie mu chwilę.

Zaraz wróci i wyjaśni że zarażamy się w sklepach i na siłkach a kościoły są bezpieczne bo je chroni łaska biskupia i woda święcona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 17:57  
Cytuj
Ksiądz wie co robi.ok
Teraz ludzie modlą się żeby nie zachorować.Kasa z tacy leci.
Jak zachorują,będą się modlić o zdrowie.Kasa leci.

Jak umrą,bedzie pogrzeb.Kasa leci.placze
Potem intencje za zmarłego.Kasa leci.
Jak nie zachorują albo nie umrą,przyjdą do kościoła.Kasa leci.good


Jesteś zdrowy,ksiądz powie"Pan jest dla ciebie łaskawy i miłosierny".potluczony
Jak umrzesz powie-"Niezbadane są wyroki Pana".neutralny
Prosta metoda na kasę dla nierobów,udoskonalana od ponad 2 tysięcy lat...sciana

https://demot(...)kordatem

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 18:16  
Cytuj
Sz. P. gobos - jednoczesnie byl Pan w Pysznicy i w Stalowej - cos podobnego. Dar bilokacji posiada Pan od urodzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 18:23  
Cytuj
Peters żyjemy w świecie gdzie istnieją samochodu ahahahahhahha. Tak się składa, że jechałem przez Pysznicę do stalowej na cmentarz.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 20:19  
Cytuj
Straszne rzeczy. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wracając z przedświątecznych zakupów z biedry musiałam omijać te wszystkie zwłoki na chodnikach a siatki były bardzo ciężkie... Ludzie ogarnijcie się. Nikt nie twierdzi że covida nie ma bo jest ale zamykając się w domu wcale się go nie pozbędziemy. Niech każdy robi co uważa za słuszne. Obecnie społeczeństwo nie potrafi żyć własnym życiem tylko wiecznie widzą innych. Zajmijcie się w końcu sobą i życiem swoim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 20:38  
Cytuj
NIe rozumiesz, że to chodzi również o Twoje życie ?

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 21:46  
Cytuj
Więc dlatego mam się odizolować od wszystkich, zamknąć w domu i najlepiej nie wychodzić? I ile to będzie trwało? Nie chodzi tylko o mnie ale o nas wszystkich. Ludzie już mają dosyć tego łańcucha, tracą pracę, chcą normalnie żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 21:49  
Cytuj
A p.gobos dlaczego plącze się po cmentarzach narażając innych zamiast siedzieć grzecznie w domu i chować się przed tymi wszystkimi niedowiarkami roznoszący mi wirusa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 22:10  
Cytuj
Dlatego, że na cmentarzu była PUSTKA, mijałem może kilka osób. Nie siedziałem w małym kościele w kilkaset osób oddychając gęba w gębą, Panie Papieżu.
Zgadza się ludzie chcą, ja tez chcę normalnie żyć. Niestety głupota ludzi z Pysznicy oraz ich proboszcza NA TO NIE POZWALA. Idąc tym krokiem nigdy nie zakończymy pandemii.


Ja chodze do marketów i nigdy nie ma nawet 30% zagęszczenia takiego jak w kościele w Pysznicy. Ludzie ludzie chodzą, nie siedzą przy sobie. Spędzają w zupełnie innych warunkach 20 min a nie 2h. Poza tym, dlaczego księża zamiast bronić ŻYCIĄ bardziej patrzą za taca. BO MOŻE O TO TU CHODZI ???

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 22:14  
Cytuj
Jeżeli nie widzisz trupów na ulicach to uważaj żeby ktoś inny nie zauważył Twojego. Samo pisanie o trupach na ulicach znaczy o Twoim braku mózg i braku zrozumienia tematu.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 22:16  
Cytuj
Nigdy nie zapomnę jak kobiety strajkujące przed sądem bez maseczek dostały 10 tys. kary, a ksiądz w kościele 20zł. Taka to sprawiedliwość

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 06:40  
Cytuj
Dokładnie. Dostawały też pałą po plecach.

Wyobraź sobie że tutaj wchodzi oddział prewencji i pałuje głupich ludzi z Pysznicy. potluczony

Ta różnica że w tym wypadku nazwano by to "atakiem na kościół". Widać łatwiej i bardziej moralnie bogobojnym polaczkom jest kobiece przypier#@(ić. zaklopotany

umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »