NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Przyszłość piłki nożnej w Stali Stalowa Wola, Propozycje uzdrownienia sytuacji
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Cze 2021r. 12:19  
Cytuj
Niestety z tego co wiem szykuje się powrót na garnuszek klubu Pana Chodorka Nowaka I Pani Treli. Następnych do pobierania sowitych pensji.Te osoby już były jakie efekty sportowe to widzimy.Co do Puław to wiem że od miasta dostają marne pieniądze już nie pamiętam ale coś koło 300 tyś chyba. Oni mają sponsora strategicznego AZOTY PUŁAWY I to ten sponsor ładuje w klub większość pieniędzy.Miasto tylko dokłada na reklamę I promocję miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2021r. 12:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2021r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Niestety z tego co wiem szykuje się powrót na garnuszek klubu Pana Chodorka Nowaka I Pani Treli. Następnych do pobierania sowitych pensji.Te osoby już były jakie efekty sportowe to widzimy.Co do Puław to wiem że od miasta dostają marne pieniądze już nie pamiętam ale coś koło 300 tyś chyba. Oni mają sponsora strategicznego AZOTY PUŁAWY I to ten sponsor ładuje w klub większość pieniędzy.Miasto tylko dokłada na reklamę I promocję miasta.

Nie wierzę w powrót Chodorka, Nowaka i Treli. Byłaby awantura na pół województwa. Kibice tego nie łykną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 17 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2021r. 12:58  
Cytuj
Chodorek akurat był ok nie brał pieniędzy za czas pełnienia obowiązków prezesa do tego odpowiadał za media klubowe, były co tydzień wywiady , materiały z treningów a teraz to mocno kuleje. Całe największe zło to Nowak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2021r. 13:32  
Cytuj
a ja słyszałem że Chodorek jest nadal w Stali tylko że na innym stanowisku umiech

Tam Trela która ma w głowie pustostan powinna być pierwsza wykopana poza stadion.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2021r. 14:07  
Cytuj
Przecież ktoś temu Nowakowi zaufał, ktoś wmawiał nam kibicom na lansiarskich konferencjach prasowych, że plan pięcioletni Nowaka to jest wspaniała przyszłość Stalówki. To on jest największym złem w Stali. Bo on się nie uczy na błędach które od 2014 roku cały czas popełnia, nie tylko w obrębie funkcjonowania sportu w Stalowej Woli. A teraz wszyscy na Wisłokę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
Przecież ktoś temu Nowakowi zaufał, ktoś wmawiał nam kibicom na lansiarskich konferencjach prasowych, że plan pięcioletni Nowaka to jest wspaniała przyszłość Stalówki. To on jest największym złem w Stali. Bo on się nie uczy na błędach które od 2014 roku cały czas popełnia, nie tylko w obrębie funkcjonowania sportu w Stalowej Woli. A teraz wszyscy na Wisłokę!

Ciekawe czy znajdą prezesa czy ten nienormalny stan będzie dalej trwał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 17 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 16:44  
Cytuj
Prezesem zostaje Czubat ale de facto każdy wie że za sznurki pociągał będzie Citko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Prezesem zostaje Czubat ale de facto każdy wie że za sznurki pociągał będzie Citko

A kto będzie odpowiedzialny za wynik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 11:37  
Cytuj
Za zły wynik będą odpowiedzialni Szlęzak, Butryn i Marczak, bo na pewno nie obecny prezydent, Nowak i Czubat. Wszak wiadomo, że pis jest nieomylny i wspaniały. A jak będzie awans to nie wiem, bo awansu nie będzie na pewno. Jeśli awansujemy, to przeproszę za mój brak wiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Za zły wynik będą odpowiedzialni Szlęzak, Butryn i Marczak


...i Tusk. Ten "rudzielec niemiecki" też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2021r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Za zły wynik będą odpowiedzialni Szlęzak, Butryn i Marczak, bo na pewno nie obecny prezydent, Nowak i Czubat. Wszak wiadomo, że pis jest nieomylny i wspaniały. A jak będzie awans to nie wiem, bo awansu nie będzie na pewno. Jeśli awansujemy, to przeproszę za mój brak wiary.

Szkoda porażki w pucharze, była nadzieja na przyjazd jakiejś konkretnej drużyny. Duża szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Za zły wynik będą odpowiedzialni Szlęzak, Butryn i Marczak, bo na pewno nie obecny prezydent, Nowak i Czubat. Wszak wiadomo, że pis jest nieomylny i wspaniały. A jak będzie awans to nie wiem, bo awansu nie będzie na pewno. Jeśli awansujemy, to przeproszę za mój brak wiary.

Czubata już nie ma teraz duet Zieliński i Citko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2021r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Prezesem zostaje Czubat ale de facto każdy wie że za sznurki pociągał będzie Citko

Chyba tak jest, bo wzięli się za podpisywanie kontraktów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 07:03  
Cytuj
Cała piłkarska Polska śmieje się ze Stalowej Woli...
Nadbereżny żeby wyciągnąć klub z 4 ligi ściągą ekspertów pierwszoligowych za niewyobrażalne pieniądze.
To jest pośmiewisko. Sieniawa czy Wisłoka przewracają się ze śmiechu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 17 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 07:14  
Cytuj
3-4 mln zł to nie jest jeszcze aż taka duża kwota dobry zawodnik nie zejdzie niżej jeśli nie zapłacisz mu kwoty rzędu 10 tyś zł na miesiąc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
3-4 mln zł to nie jest jeszcze aż taka duża kwota dobry zawodnik nie zejdzie niżej jeśli nie zapłacisz mu kwoty rzędu 10 tyś zł na miesiąc

Zgadza się, tylko może się okazać, że im zapłacimy, a awansować nie damy rady. Sport to jednak loteria. Moim zdaniem lepiej spokojnie zacząć budować solidną drużynę z lokalnych zawodników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 16:46  
Cytuj
Obrazek

Oj kiepsko z demokracja i sędziami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2021r. 05:55  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Oj kiepsko z demokracja i sędziami.

Dobregoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 09:13  
Cytuj
https://legia.net/news/oskar-wojtysiak-zostanie-pilkarzem-stali-stalowa-wola/81890

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2021r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
https://legia.net/news/oskar-wojtysiak-zostanie-pilkarzem-stali-stalowa-wola/81890

Citko ściąga coraz więcej młodych zawodników, oby wypaliło. Nie możemy tracić punktów na początku tak jak w ubiegłym roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Prezesem zostaje Czubat ale de facto każdy wie że za sznurki pociągał będzie Citko


No i mamy nowego prezesa. Oby porządził dłużej niż trzech, którzy byli przed nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 13:17  
Cytuj
Za Szlęzaka, podobno "wroga" sportu była 1 liga, teraz rządzi wielki przyjaciel Stalówki z pis i jest 3 liga. Fakt nie opinia, nie ma nad czym dyskutować. Tyle lat słucham, jaki Szlęzak był zły dla Stalówki, to jak nazwać obecnego prezydenta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Za Szlęzaka, podobno "wroga" sportu była 1 liga, teraz rządzi wielki przyjaciel Stalówki z pis i jest 3 liga. Fakt nie opinia, nie ma nad czym dyskutować. Tyle lat słucham, jaki Szlęzak był zły dla Stalówki, to jak nazwać obecnego prezydenta?


Mam wrażenie, że nasz klub jest zarządzany jak słynna fabryka maseczek
https://www.onet.(...)79cfc278
Staliśmy się pośmiewiskiem na całą Polskę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 09:03  
Cytuj
Nie my tylko PIS neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Za Szlęzaka, podobno "wroga" sportu była 1 liga, teraz rządzi wielki przyjaciel Stalówki z pis i jest 3 liga. Fakt nie opinia, nie ma nad czym dyskutować. Tyle lat słucham, jaki Szlęzak był zły dla Stalówki, to jak nazwać obecnego prezydenta?


Mam wrażenie, że nasz klub jest zarządzany jak słynna fabryka maseczek
https://www.onet.(...)79cfc278
Staliśmy się pośmiewiskiem na całą Polskę.





Kopiować i wklejać potrafisz , a czytać już nie?
To jest temat o piłce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »