NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Sałatki- zdrowe jedzenie 4-5 kwietnia ?,
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2021r. 19:32  
Cytuj
Ja mam wolne, ale są tacy co pracują i pewnie nie mają czasu na zrobienie sobie jedzonka. Podpowiedzmy im gdzie mogą zamówić coś zdrowego i smacznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2021r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 12:07  
Cytuj
A co to mi ręce do doopy przyrosły żebym nie potrafił sporządzić porządnego obiadu czy przystawek? Te wszystkie sałatki oferowane w sklepach marketach smakują jak trawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
A co to mi ręce do doopy przyrosły żebym nie potrafił sporządzić porządnego obiadu czy przystawek? Te wszystkie sałatki oferowane w sklepach marketach smakują jak trawa.


No jeśli jadłeś te sklepowe i serwowane w lokalnych lokalach to chyba przyrosły

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 10:15  
Cytuj
A te w lokalnych lokalach to skąd? Takie same jak sklepowe bo to ci sami producenci oferują. Tylko nalepki zmieniają a adres ten sam.

Kto to słyszał żeby sałatka czy surówka miała dwa tygodnie przydatności do spożycia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 10:29  
Cytuj
zdrowe i dobre jest sushi ale niestety u nas w stw nie ma dobrego. najbliżej jest w millenium w Rzeszowie. polecam. jest drogie ale smaczne i człowiek czuje się lekko po zjedzeniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Ja mam wolne, ale są tacy co pracują i pewnie nie mają czasu na zrobienie sobie jedzonka. Podpowiedzmy im gdzie mogą zamówić coś zdrowego i smacznego.


Przecież każdy normalny człowiek pracuje i przygotowuje w domu jedzenie, dlaczego miałoby byc inaczej podczas świąt? Przecież można wziąć jak na co dzień jedzenie do pracy przygtoowane w domu... Nawet to świąteczne. Kto normalny regularnie zamawia żarcie w pracy? Od czasu do czasu pewnie, ale na co dzien? Dlaczego pracujący w święta nie mają zabrac jedzenia z domu? Koniecznie muszą zamawiac sałatkę? Pewnie za chwilę ktoś odświezy temat kebabów w świeta... Taka, świecka tradycja na stalowym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 11:42  
Cytuj
właśnie cos się ostatnio uspokoiło z kebabami. czyżby skorpion zaczął mieć wolne w święta??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
właśnie cos się ostatnio uspokoiło z kebabami. czyżby skorpion zaczął mieć wolne w święta??


Albo mu się kichy już zepsuły od jedzenia tego syfu smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »