NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Qbev opinie zarobki,
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 12:35  
Cytuj
Witam. Widzę że szukają do pracy do firmy Qbev. Możecie napisać jak wygląda system zmianowy i zarobki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 12:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 17:56  
Cytuj
Zapytaj w firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Zapytaj w firmie.


No tak, bo na rozmowie cud malina miodzio, atmosfera normalnie rodzinna, a życie swoje.... Nie masz nic ciekawego do napisania, to nie nabijaj postów. Pytam ludzi, którzy pracowali lub słyszeli i mają jaką kolwiek wiedzę na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Witam. Widzę że szukają do pracy do firmy Qbev. Możecie napisać jak wygląda system zmianowy i zarobki?


Na rozmowie Ci powiedzą ile będziesz zarabiać i jaki system pracy. Przecież o to nas pytasz.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 06:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam. Widzę że szukają do pracy do firmy Qbev. Możecie napisać jak wygląda system zmianowy i zarobki?


Na rozmowie Ci powiedzą ile będziesz zarabiać i jaki system pracy. Przecież o to nas pytasz.


Odnośnie systemu zmianowego to ok, to raczej wygląda tak jak na rozmowie przedstawiają, ale zarobki już nie koniecznie, bo zawsze jest fajnie, kolroow, milion premii, a 10-tego na pasku, co innego. Dlatego jak to jest z tymi zarobkami, bo wiem że swoich źródeł że są o wiele mniejsze nsi to przedstawiane jwts podczas rozmowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 07:04  
Cytuj
mi się jeszcze nie zdarzyło żeby zarabiać inaczej niż było wcześniej ustalone. nie wiem skąd masz takie złe doświadczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat] Dlatego jak to jest z tymi zarobkami, bo wiem że swoich źródeł że są o wiele mniejsze nsi to przedstawiane jwts podczas rozmowy.


Kolego, skutkiem rozmowy kwalifikacyjnej jest umowa na papierze w dwóch egzemplarzach. Dostajesz umowę do podpisania a tam jest czarno na białym. Nie rozumiesz co podpisujesz? Jak nie ta kwota co była uzgodniona to do widzenia. Jeszcze przyjmują bez umowy? To jesteś naiwny jak podejmujesz pracę na czarno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat][cytat] Dlatego jak to jest z tymi zarobkami, bo wiem że swoich źródeł że są o wiele mniejsze nsi to przedstawiane jwts podczas rozmowy.


Kolego, skutkiem rozmowy kwalifikacyjnej jest umowa na papierze w dwóch egzemplarzach. Dostajesz umowę do podpisania a tam jest czarno na białym. Nie rozumiesz co podpisujesz? Jak nie ta kwota co była uzgodniona to do widzenia. Jeszcze przyjmują bez umowy? To jesteś naiwny jak podejmujesz pracę na czarno.


A nie pomyślałeś o tym, że niektórych premii nie ma na papierze? Bardzo często jest to najniższa krajowa na Papierze a reszta pod stołem. Nie podejmuje pracy na czarno, bo nie jestem naiwny. Firma X daje 2800 brutto plus premia uznaniowa 20%. Do tego oprócz tego dochodzi premia produkcyjna i frekwencyjna której nie ma NA PAPIERZE. Tutaj właśnie zaczyna się folwark dla pracodawców. Pytanie moje skierowane jest do osób które pracują i widzę, co dostają na konto. Nie interesuje mnie tutaj papier, a rzeczywistość.

Nie wiem co Cię tak dziwi bo w pewnej firmie na COP masz 2800 zł brutto na umowie, a jakiś 1000 zł w premiach, które pracodawca może zabrać, bo nie zgadza się jeden słupek w Excelu albo byłeś w kiblu bo nid masz pampersa akurat przy sobie. Premie to doskonała forma manipulacji pracownikiem. Nie przyjdziesz w sobotę która jest dla chętnych? To masz po premii to nic że należy Ci się ona jak psu buda ale to co, skoro to tylko premia i może być zabrana przez widzi mi się?

Masz najnizsza krajowa i tyle zarobisz bo to wynika z umowy, nawet po uwalenii całej premii... Fakty i tylko fakty, kolego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 10:34  
Cytuj
wybieraj normalne firmy co płacą jak maja płacić a nie dają premie pod stolem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »