NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce,
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 00:26  
Cytuj

@ Kebabowiec

Kłamałeś. Nic mi nie wysłałeś.
Właśnie dostałem z banku e-mail'a z informacją o stanie konta.
Nikt niczego mi nie wysłał.
Ani złotówki.

Dlatego uważam że bezwarunkowy dochód podstawowy powinien zostać w Polsce wprowadzony, aby nikt nie zostawał bez niczego.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 00:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 06:14  
Cytuj
Zgloś się do pomocy społecznej @go123. Gdybyś był z tego miasta co ja pomógł bym ci szukać pracy. Zwróć się z tematem pomocy w szukaniu pracy do ludzi których znasz osobiście (nie z internetu).

Przez ***** PISowskie rozdawnictwo ludzi takich jak ty - mniej zaradnych, których życie spycha na margines przybywa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 11:22  
Cytuj

@ Progres

Do 31 Stycznia byłem zatrudniony przez Urząd Gminy Wiązownica w ramach robót publicznych, ale tylko pół roku.
Już 2 Lutego ponownie zarejestrowałem się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu, a 5 Lutego oficjalnie poprosiłem GOPS w Wiązownicy o ponowne skierowanie do Centrum Integracji Społecznej w Pawłosiowie (gdzie pracowałem w ramach zatrudnienia socjalnego w 2018 roku).
I do tej pory cały czas czekam.
3 Marca PUP Jarosław skierował mnie na ofertę zatrudnienia w ramach robót publicznych w Urzędzie Miasta Jarosław, ale 24 Marca dostałem informację z PUP Jarosław że UM Jarosław wybrał innego kandydata.

Czuję że już po mnie :(


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 14:42  
Cytuj
CYTAT

@ Progres

Do 31 Stycznia byłem zatrudniony przez Urząd Gminy Wiązownica w ramach robót publicznych, ale tylko pół roku.
Już 2 Lutego ponownie zarejestrowałem się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu, a 5 Lutego oficjalnie poprosiłem GOPS w Wiązownicy o ponowne skierowanie do Centrum Integracji Społecznej w Pawłosiowie (gdzie pracowałem w ramach zatrudnienia socjalnego w 2018 roku).
I do tej pory cały czas czekam.
3 Marca PUP Jarosław skierował mnie na ofertę zatrudnienia w ramach robót publicznych w Urzędzie Miasta Jarosław, ale 24 Marca dostałem informację z PUP Jarosław że UM Jarosław wybrał innego kandydata.

Czuję że już po mnie :(



a Ty sam nie potrafisz sobie znaleźć pracy tylko przez PUP?

A ty progres pocałuj PiS tam gdzie światło nie dochodzi. Za twoich totalnych było lepiej, proponowali zmienić zawód, wziąć pożyczkę albo wyjechać na zmywak do UK.

Dodam że fabryki sprzedawali za złotówkę bo taką cenę dawał "inwestor".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:47  
Cytuj

@ kabi

Nie potrafię. Nie mam kontaktów.
Z wykształcenia jestem politologiem i znam się tylko na sprawach związanych z polityką (społeczną, zagraniczną, międzynarodową), wojskowością, handlem ludźmi, terroryzmem.
Wczoraj przyglądałem się izraelskiemu arsenałowi jądrowemu.
Wygląda na to, że Izrael jest skłonny użyć broni jądrowej tylko w razie przegrania wojny konwencjonalnej, jako "ostatniego krzyku rozpaczy".
Każdy z pięciu izraelskich okrętów podwodnych wystrzeli z dużych, 650-milimetrowych wyrzutni torpedowych po cztery kierowane pociski manewrujące (cruise) z pojedynczymi głowicami termojądrowymi o mocy po 200 kiloton.
Naprowadzanie: GPS. Zasięg skuteczny: 2000 kilometrów.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 16:37  
Cytuj
@kabi:
CYTAT

Dodam że fabryki sprzedawali za złotówkę bo taką cenę dawał "inwestor".


Sprzedawali żeby zmienić system z socjalistycznego na kapitalistyczny. Niegospodarność socjalistyczna doprowadziła kraj na skraju biedy i niewydolności. Sam ocet stał na półkach. Teraz ty taka menda socjalistyczna co mu żal dupę ściska a sam chętnie darmo zasiłki weźmie smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 07:18  
Cytuj
CYTAT

@ kabi

Nie potrafię. Nie mam kontaktów.
Z wykształcenia jestem politologiem i znam się tylko na sprawach związanych z polityką (społeczną, zagraniczną, międzynarodową), wojskowością, handlem ludźmi, terroryzmem.
Wczoraj przyglądałem się izraelskiemu arsenałowi jądrowemu.
Wygląda na to, że Izrael jest skłonny użyć broni jądrowej tylko w razie przegrania wojny konwencjonalnej, jako "ostatniego krzyku rozpaczy".
Każdy z pięciu izraelskich okrętów podwodnych wystrzeli z dużych, 650-milimetrowych wyrzutni torpedowych po cztery kierowane pociski manewrujące (cruise) z pojedynczymi głowicami termojądrowymi o mocy po 200 kiloton.
Naprowadzanie: GPS. Zasięg skuteczny: 2000 kilometrów.



To idz handluj bronia, albo ludzmi..
Sporo ludzi ma rzeczywiscie problemy, a taka pizda siedzi i czas marnuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 08:22  
Cytuj
Kabi czy ****** z PO czy ****** z PiS, wszystko to są szkodniki dla kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 09:46  
Cytuj
ProgRes, weź człowieku się obudź. Prawie wszystkie zakłady zostały położone przez kolesi którzy potem je kupowali za złotówkę lub przez ich ziomków. Wystarczy prześwietlić zakłady dawnej HSW.
Fakt faktem, niegospodarność była i to nie mała. Był pan co zamawiał tylko brzeszczoty i do tego dostawał nagrodę z Karty Hutnika. To samo ma się w górnictwie. Pani co przyciskiem przestawia zwrotnicę jest na równi traktowana z górnikiem z przodka.
Ale to nie daje nikomu mandatu do tego aby innych okradać i krzywdzić. Należało tylko zrobić porządną restrukturyzację a nie grabieżną prywatyzację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 09:51  
Cytuj
Zgadzam się @drobny81. Zmiana była systemowa ale ludzie zostali ci sami. Władze kościelne umówiły się na to z socjalistami przy Okrągłym Stole w zamian za konkordat. Sprzedali nas za prywatne zyski.

Ogłoszono sukces. Hipokryzja taka sama jak sukcesy PISorzytów.

To było jeszcze przed czasami PO a nie za - jak kłamie @kabi z Abudabi.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 11:41  
Cytuj
Przed jakimi rządami PO ? Wiesz kto siedział przy okrągłym stole? Przecież ówcześni i obecni ZDRAJCY NARODU!!! Jedni pasą się w Polsce a inni w Brukseli. Razem z "przedsiębiorcami" ustawiają bezprawne "prawo" aby dalej żerować na uczciwych "robolach". Czy PO, PiS czy coś innego, wszystko to jest jedno

WIELKIE GÓ..O

tylko w ubrane w inne złotko.

Kukiz zapowiadał się nieźle ale pewnie coś mu zaoferowali albo wygrzebali coś na niego.

Ten co ma coś w głowie nie pcha się do polityki, bo kto chce śmierdzieć szambem?

Kto na tarczy najbardziej skorzystał? Cwaniacy i złodzieje. Tylko nieliczni, uczciwi pracodawcy wykorzystali tą pomoc do celów dla których była ona przyznana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 12:18  
Cytuj
CYTAT


To było jeszcze przed czasami PO a nie za - jak kłamie @kabi z Abudabi.


regres ty synku masz krótki wzrok a widzisz i rozumiesz tyle co kura która widzi ziarnko. PO to twór powstały ze spalonych cwaniaków unii demokratycznej czy kongresu z Gdańska. Ci sami co obalali rząd Olszewskiego. Dobrze wiedzieli że złodziejom przygotowywał miejsce za kratami. Masz zerowe pojęcie o sytuacji w Polsce ale tacy też muszą żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Masz zerowe pojęcie o sytuacji w Polsce ale tacy też muszą żyć.


@kabi twoje pojęcie o sytuacji w Polsce jest jak podejście Kali z "W pustyni i w Paszczy" do dobra i zła - Kaliemu ukraść to źle a jak Kali ukraść to dobrze. Informacje czerpiesz z propagandy.

***** POPIS

Ps. Dzięki że pozwalasz mi żyć. U socjalistów z tym różnie bywa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 21:07  
Cytuj
https://nowiny24.pl/bezwarunkowy-dochod-podstawowy-1200-zl-dla-kazdego-i-600-zl-ekstra-dla-dziecka-bedzie-nowe-swiadczenie-socjalne-jakie-warunki/ar/c3-15426157

CYTAT
57 proc. Polaków wprost przyznaje, że nie słyszało wcześniej o takim rozwiązaniu, 30 proc. twierdzi, że słyszało, lecz nie śledzi dyskusji związanej z tym tematem, a 13 proc. deklaruje, że słyszało o tym rozwiązaniu i przygląda się dyskusji związanej z tym tematem. Można zatem stwierdzić, że aż 87 proc. Polaków nie zna szczegółów dotyczących programu.

Biorąc pod uwagę wszystkich respondentów – zarówno tych, którzy słyszeli już o dochodzie gwarantowanym, jak i tych, którzy nigdy o nim nie słyszeli – poparcie dla takiego rozwiązania deklaruje 51 proc.

Co warte dodania, zdecydowana większość obywateli (73 proc.) deklaruje, że nie porzuciłoby pracy po otrzymaniu takiego świadczenia.

Czyli ponad 25% Polaków rzuciłaby pracę po wprowadzeniu BDP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

@ kabi

Nie potrafię. Nie mam kontaktów.
Z wykształcenia jestem politologiem i znam się tylko na sprawach związanych z polityką (społeczną, zagraniczną, międzynarodową), wojskowością, handlem ludźmi, terroryzmem.
Wczoraj przyglądałem się izraelskiemu arsenałowi jądrowemu.
Wygląda na to, że Izrael jest skłonny użyć broni jądrowej tylko w razie przegrania wojny konwencjonalnej, jako "ostatniego krzyku rozpaczy".
Każdy z pięciu izraelskich okrętów podwodnych wystrzeli z dużych, 650-milimetrowych wyrzutni torpedowych po cztery kierowane pociski manewrujące (cruise) z pojedynczymi głowicami termojądrowymi o mocy po 200 kiloton.
Naprowadzanie: GPS. Zasięg skuteczny: 2000 kilometrów.



To idz handluj bronia, albo ludzmi..
Sporo ludzi ma rzeczywiscie problemy, a taka pizda siedzi i czas marnuje


Mam kontakty co do pracy w Polsce i za granicą,ale nie poręczę za kogoś takiego jak Ty.zdegustowany
Na co mi ktoś,kogo fascynują pociski manewrujące,skoro on robi wszelkie manewry, aby nie pracować.nie wiem
"Zajumaj" izraelczykom taką torpedę i opchnij arabusom.ok

Chłop,a właściwie "pisda menska",35 lat,nierób,roszczeniowiec...potluczony
Niedługo będzie rósł szczaw,brukiew...Z głodu nie umrzesz.

Znajdź jakoś kobitę i majstruj dzieciaki.Ale tego chyba też nie potrafisz? zarumieniony
Byłoby pincet plus,trzysta plus itp.
Podpowiem tylko ,że w Żabnie gm.Radomyśl, poszukują pracowników na plantacji borówki.Z noclegiem.
Tylko nic nie wspominaj o kontaktach z Mossadem.Idiotów nie potrzebują.zaklopotany

https://demot(...)by-jedne

PS.Ale się wnerwiłeś!!!
Ten wpis na to wskazuje.jezyk

"@ Kebabowiec

Kłamałeś. Nic mi nie wysłałeś.
Właśnie dostałem z banku e-mail'a z informacją o stanie konta.
Nikt niczego mi nie wysłał.
Ani złotówki."

Ty myślisz że tu są sami idioci i będą wysyłać pieniądze dla nieroba?

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »