NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mc Donald Stalowa Wola,
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 19:50  
Cytuj
Witam.Chcialbym zapytać jakie są zarobki,system pracy ,atmosfera w MCDONALD STALOWA WOLA??? Czy warto tam składać CV?? Jacy ludzie,managerowie I kierownicy?? No i oczywiście zarobki?? Są jakieś premie,dodatki??? Ile mniej więcej można zarobić na miesiąc??? Z góry DZIEKI za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 22:19  
Cytuj
Trza było nie gwiazdorzyć w firmie , to byś dalej śmigał na felach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 02:55  
Cytuj
To nie dla mnie chodzi o pracę. Ja mam. Co znaczy ,,gwiazdorzyc "??? Tzn ja wiem co to znaczy tylko nie bardzo wiem co ja mam z tym wspólnego.Napewno nie byłem potulnym matolem z przykulonymi uszami,a oni głównie takich lubią. Słyszałem że brakuje ludzi,I że duża rotacja.Tak jak się szanuje ludzi to tak się ma.Ale to odbiega od tematu o który pytam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 23:18  
Cytuj
Jeśli chodzi o zarobki, to najniższa krajowa. Instruktor i manager mają niewiele więcej. Umowy raczej na krótkie okresy. Pracuje się również w dni świąteczne, za tę samą stawkę co w zwykłe.

Praca ciężka, otyrać się trzeba, chyba że jest się osobą, która potrafi udawać, że coś robi i wysługiwać się innymi, to wtedy można liczyć na szybki awans, który jednak daje większą odpowiedzialność za niewiele większe pieniądze. Duża presja z góry.

Często trzeba przychodzić na telefon. Przyjdziesz na zmianę, mówią, że nie ma pracy i wracasz do domu. Masz wolne to dzwonią czy możesz przyjść. Zmieniają grafik nie tylko bez konsultacji, ale nawet bez poinformowania pracownika, więc trzeba codziennie w niego zaglądać, czy czegoś nie dopisali/nie skreślili.

Ogólnie jest to praca tymczasowa, jak ktoś nie ma się gdzie chwilowo zahaczyć, albo uczy się jeszcze. Na pewno nie dla osób, które chcą się z pracy utrzymać. Ogromna eksploatacja pracowników. System premiowy czasem działa (i wtedy najczęściej premię dostają konfidenci), albo nie działa wcale i nie ma żadnych premii.

Jedyną zaletą są fajni ludzie na tych niższych szczeblach. Można poznać mnóstwo świetnych osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 06:41  
Cytuj
prawda umiech sam znam byłych dwojga pracowników MCD i mówili to samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 06:42  
Cytuj
lubisz umiesz gotować pomyśl nad restauracją hotelem zajazdem dziś jest popyt na kucharzy za lepszą kasę i pracę nie JA ROBOT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o zarobki, to najniższa krajowa. Instruktor i manager mają niewiele więcej. Umowy raczej na krótkie okresy. Pracuje się również w dni świąteczne, za tę samą stawkę co w zwykłe.

Praca ciężka, otyrać się trzeba, chyba że jest się osobą, która potrafi udawać, że coś robi i wysługiwać się innymi, to wtedy można liczyć na szybki awans, który jednak daje większą odpowiedzialność za niewiele większe pieniądze. Duża presja z góry.

Często trzeba przychodzić na telefon. Przyjdziesz na zmianę, mówią, że nie ma pracy i wracasz do domu. Masz wolne to dzwonią czy możesz przyjść. Zmieniają grafik nie tylko bez konsultacji, ale nawet bez poinformowania pracownika, więc trzeba codziennie w niego zaglądać, czy czegoś nie dopisali/nie skreślili.

Ogólnie jest to praca tymczasowa, jak ktoś nie ma się gdzie chwilowo zahaczyć, albo uczy się jeszcze. Na pewno nie dla osób, które chcą się z pracy utrzymać. Ogromna eksploatacja pracowników. System premiowy czasem działa (i wtedy najczęściej premię dostają konfidenci), albo nie działa wcale i nie ma żadnych premii.

Jedyną zaletą są fajni ludzie na tych niższych szczeblach. Można poznać mnóstwo świetnych osób.

To jakaś masakra. Czy to jest zgodne z kodeksem pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 11:50  
Cytuj
Jeśli zaczynasz swoją karierę to idż. Naucz się pracy w zespole, zobacz na czym polega ogólnie praca, przerwa w pracy, targety i dopełnianie obowiązków. Zdobądź doświadczanie.
Wielu młodych po szkole średniej myślą że na start dostaną po 3 koła na głowe, wolne weekendy i premie.

Idąc kiedyś po mieście za dwoma takimi wybujańcami podsłuchałem rozmowę i jeden do drugiego powiedział: że woli siedzieć w domu niż zarabiać 2 koła na start. Gratuluje rodzicom wyhodowania kolejnej ameby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 11:57  
Cytuj
owszem zgoda doświadczenie doświadczeniem ale szanować się też trzeba a nie sprzedawać za marne dwa tysiące gdzie praca jest warta dużo więcej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 12:33  
Cytuj
jak ktos nie ma pracy i pieniedzy to nawet i 2000 jest duzo czy sie myle? wiadomo ze z czasem beda podwyzki lecia itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 13:04  
Cytuj
najniżza krajowa to ok 2060 zł netto - przy dzisiejszych opłatach cenach to niestety ale wegetacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
najniżza krajowa to ok 2060 zł netto - przy dzisiejszych opłatach cenach to niestety ale wegetacja.


masz 0 a mozesz miec 2000 zl .....nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
masz 0 a mozesz miec 2000 zl .....nie wiem

otóż to!

To że płace są na fatalym poziomie wiemy nie od dzisiaj. dodatkowo atakują nas coraz to nowymi podatkami. Ale lepiej zarabiać 2tys na start niż płakać w domu i mówić że na nic mnie nie stać.
Idź pracuj i miedzy czasie szukaj swojej "pracy marzeń"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
owszem zgoda doświadczenie doświadczeniem ale szanować się też trzeba a nie sprzedawać za marne dwa tysiące gdzie praca jest warta dużo więcej...


pewnie, nie sprzedać się za dwa tysiące ale za zero już tak. Jak delikwent nic nie umie to dlaczego trzeba mu płacić jak specjaliście. Pokaż mi co potrafisz.
Podobnie z dzisiejszymi inżynierami mający trudności w rozwiązaniu nie skomplikowanych zadań matematycznych. Czego na tych uczelniach uczą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 08:10  
Cytuj
teraz studia to jest nic... jest mnostwo prywatnych uczelni gdzie wystarczy płacić kase i juz sie ma dyplom. nic nie ucza nic nie wymagaja.
kiedys czlowiek po studiach to byl ktos. ciezko Bylo dostac sie na uczelnie a teraz uczelnie bija sie o studentow...

zmieniaja sie priorytety niestety na gorsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
owszem zgoda doświadczenie doświadczeniem ale szanować się też trzeba a nie sprzedawać za marne dwa tysiące gdzie praca jest warta dużo więcej...


pewnie, nie sprzedać się za dwa tysiące ale za zero już tak. Jak delikwent nic nie umie to dlaczego trzeba mu płacić jak specjaliście. Pokaż mi co potrafisz.
Podobnie z dzisiejszymi inżynierami mający trudności w rozwiązaniu nie skomplikowanych zadań matematycznych. Czego na tych uczelniach uczą?


jak tu ktoś napisał praca lekka nie jest i do tego liderzy grupy mają troskę więcej na wypłatę a duzo wiecej na głowie....takze pomyśl jak to działa tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 22:33  
Cytuj
Takiego nie ogarnietego personelu dawno nie bylo w Mc. Czekanie na nagłupsze zamówienie nawet rano to 10 min

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2022r. 09:01  
Cytuj
jakie są wynagrodzenia w mc donalds, jaka stawka godzinowa, czy są jakieś dodatki za pracę w godzinach nocnych, świątecznych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2022r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
owszem zgoda doświadczenie doświadczeniem ale szanować się też trzeba a nie sprzedawać za marne dwa tysiące gdzie praca jest warta dużo więcej...


Ktoś bez doświadczenia nie ma za bardzo wyboru. Oczywiście niech się szanuje i wymaga wyższych stawek. Jego kumple, którzy postrzegają inaczej szacunek do samego siebie nabywają doświadczenia.

Po jakimś czasie spotykają się na rozmowie kwalifikacyjnej i jeden pełen szacunku do siebie ale bez doświadczenia i drugi już z kilkoma miesiącami doświadczenia pracy w zespole. Prace oczywiście otrzymuje ten z doświadczeniem. Ten pełen szacunku do siebie wchodzi na forum (FB, TT czy co tam sobie wymyśli) i płacze, że nie ma pracy bo nie ma pleców, a u nas tylko po znajomości.

To tak na szybko historyjka wielu młodych ludzi, którzy z domu wynieśli większy szacunek do samego siebie niż do wykonywanego zajęcia i swojej przyszłości.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2023r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
jakie są wynagrodzenia w mc donalds, jaka stawka godzinowa, czy są jakieś dodatki za pracę w godzinach nocnych, świątecznych?


Wynagrodzenie w Macu w Stalowej potrafi być niższe od minimalnej krajowej, zupełnie niezgodnie z prawem, jak nie wierzysz, na google w opiniach tego miejsca, jest moje zdjęcie dokumentu kontroli Powiatowej Inspekcji Pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2023r. 07:53  
Cytuj
ja tez nie polecam, mam znajome co z tamtąd uciekły i odradzają tam jeść i pracować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2023r. 18:05  
Cytuj
w 100 % zgadzam się z opinią "Andrzej 2.0"

Ja pomimo studiów pracowałem wszędzie gdzie się da (budowa, ulotki , pakowanie , restauracja, itd) bo w 2004 r nie było pracy w moim zawodzie nigdzie.
Oprócz budowy umiech zarabiałem marne pieniądze, ale zarabiałem i napewno dużo mnie to nauczyło.
Historia w CV dużo mi pomogła. Dzisiaj pracuje w zawodzie, dobre zarobki itd.

Czytając dzisiaj komentarze widzę, że w większości młodzież się " szanuje" i uważa że im się należy, bo ma np ukończone studia . To jest pomyłka.
Gdzieś trzeba zacząć pracę (jakąkolwiek) i trzeba sobie zdać sprawę, że ukończenie studiów nie spowoduje, że nie można zarabiać najniższej krajowej (bo można)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2023r. 20:23  
Cytuj
Meadan i Andrzejek ale przez to właśnie tak nisko płacą bo mogą. Bo zawsze jakiś przyjdzie do roboty myśląc jak Wy. A wystarczyło by żeby jak najmniej ludzi podjęło prace za marne grosze i prywaciarze musieli by zacząć płacić więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2023r. 17:05  
Cytuj
CYTAT

Wynagrodzenie w Macu w Stalowej potrafi być niższe od minimalnej krajowej, zupełnie niezgodnie z prawem, jak nie wierzysz, na google w opiniach tego miejsca, jest moje zdjęcie dokumentu kontroli Powiatowej Inspekcji Pracy.


Nie mogę znaleźć, chętnie zobaczę. To była praca na pełnym etacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2023r. 17:15  
Cytuj
Anżej teraz napisze jakie to doświadczenie zawodowe zdobył w Mc.


To są te chwile na które wszyscy czekamy z cola i popcornem ,,, Wiedza nie zając i nie ucieknie, parę latek rozgrzewki w terenie ugruntuje umiejętności akademickie, poszerzy horyzonty społeczne każdemu głupieniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »