NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo jazdy kategorii B ,
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2021r. 19:09  
Cytuj
Witam czy ktoś ostania zdawał na kategorie B w Tarnobrzegu czy można tam próbować i jak z testami czy można tylko i wyłącznie uczyć się z internetu czy trzeba mieć książkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2021r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2021r. 19:13  
Cytuj
Ja zdawałem dwa miesiące temu. Termin oczekiwania na egzaminy jest troche długi przez tego koronawirusa, bo teraz w ciągu dnia odbywa się mniej egzaminów. Ja na praktyczny czekałem trochę ponad miesiąc, bo nie było wolnych terminów.

Testów możesz uczyć się przez internet- w moim wypadku wykupiłem sobie dostęp do pytań w pewnym serwisie na miesiąc. Wykułem praktycznie na pamięć i udało się za pierwszym razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2021r. 23:38  
Cytuj
A gdzie łatwiej zdać jazdę , Rzeszów czy Tarnobrzeg?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 05:49  
Cytuj
Możesz podać namiar do tego serwisu gdzie jest możliwość uczenia się Jak najlepiej się uczyć odrazu robić testy i ciągle je powtarzac czy pytań uczuć się na pamięć ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
A gdzie łatwiej zdać jazdę , Rzeszów czy Tarnobrzeg?


Wy się uczcie jeździć nie po to żeby zdać egzamin ale żeby być dobrym kierowcą.
Niby wyższe wymagania na egzaminach a miernoty zdają, nie potrafią zrozumieć przepisu z kodeksu drogowego. Widać to po komentarzach w internecie.

To że masz prawko nie znaczy że umiesz dobrze jeździć. Doświadczenia i wprawy nabiera się latami i to po warunkiem że dużo jeździsz w miejskim ruchu nie po wiejskich drogach.

Jak mawiał klasyk nie sztuka mieć wypadek i nie być winnym ale sztuką jest nie mieć wypadku i nie być winnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A gdzie łatwiej zdać jazdę , Rzeszów czy Tarnobrzeg?


Wy się uczcie jeździć nie po to żeby zdać egzamin ale żeby być dobrym kierowcą.
Niby wyższe wymagania na egzaminach a miernoty zdają, nie potrafią zrozumieć przepisu z kodeksu drogowego. Widać to po komentarzach w internecie.

To że masz prawko nie znaczy że umiesz dobrze jeździć. Doświadczenia i wprawy nabiera się latami i to po warunkiem że dużo jeździsz w miejskim ruchu nie po wiejskich drogach.

Jak mawiał klasyk nie sztuka mieć wypadek i nie być winnym ale sztuką jest nie mieć wypadku i nie być winnym.


jestes w bledzie i sam mylisz sie w zeznaniach
uczy sie jezdzic zeby wlasnie zdac egzmain a zeby umiec jezdzic trzeba duzo duzo praktyki i jak sam mowisz wprawy i doswiadczenia nabywa sie latami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Możesz podać namiar do tego serwisu gdzie jest możliwość uczenia się Jak najlepiej się uczyć odrazu robić testy i ciągle je powtarzac czy pytań uczuć się na pamięć ?


Ja korzystałem z prawojazdy.com.pl wykupowałem tam dostęp na 30 dni za 19 zł i mi to wystarczyło. Wiem,że moim znajomi chwalili też portal prawo-jazdy-360.pl tam się bardziej opłaca bo np. dostęp na 3miesiące masz za 20 zł. Ale na obu stronach z tego co wiem są wszystkie pytania z bazy WORDu.

Co do nauki to każdy ma swój własny sposób.
Większość pytań jest prostych, ja sobie zapisywałem te z którymi miałem problem i "zapamiętywałem na pamięć" odpowiedzi. Np jaka jest minimalna wysokość bieżnika w oponie albo wszystkie pytania o pierwszą pomoc. No i jak je sobie powtarzałem pięć, dziesięć, dwadzieścia razy to już się wryły w pamięć i nie sprawiały problemu jak się pojawiły na teście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2021r. 20:16  
Cytuj
Witam chciałam zapytać jakiego polecacie instruktora do nauki jazdy tak by dobrze wytłumaczył no i ważne by posiadał takie samo auto do nauki jakie jest na egzaminie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2021r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Witam chciałam zapytać jakiego polecacie instruktora do nauki jazdy tak by dobrze wytłumaczył no i ważne by posiadał takie samo auto do nauki jakie jest na egzaminie


Egzamin możesz zdawać na tym samym samochodzie, na którym uczyłaś się jeździć. Za dodatkową opłatą szkoła jazdy podstawia auto na egzamin.
Ja polecam Motos lub Akademią Nauki Jazdy. Te szkoły mają najwyższą zdawalność w regionie. Ja wybrałem ANJ, teorię jak i praktyczny egzamin zdałem za pierwszym razem jakieś 2 tygodni temu. Od środy mam już prawkogood...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2021r. 06:54  
Cytuj
Zna może ktoś instruktorów na kat C z Akademią Nauki Jazdy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2021r. 21:25  
Cytuj
Dostałam za darmo podręcznik kategoria B z roku 2013 czy dużo się różni od nowych podręczników ciągle się z niego uczę i nie wiem czy dużo się pozmieniało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »