NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Maseczki na twarzy Polska i Swiat.,
Posty: 89
Dołączył: 3 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 15:41  
Cytuj
Czy ktos mi wyjasni dlaczago u nas nosi sie maseczki caly czas po wyjsciu z domu , a w wiekszosci krajow na swiecie tylko w miejscach publicznych??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 15:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos mi wyjasni dlaczago u nas nosi sie maseczki caly czas po wyjsciu z domu , a w wiekszosci krajow na swiecie tylko w miejscach publicznych??


A ja jestem ciekawy czy ci noszący maseczki na zewnątrz też je zakładają gdy wychodzą na balkon lub do swojego ogródka?

A na poważnie. Rząd musi wiedzieć jaka potulność w narodzie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy ktos mi wyjasni dlaczago u nas nosi sie maseczki caly czas po wyjsciu z domu , a w wiekszosci krajow na swiecie tylko w miejscach publicznych??


A ja jestem ciekawy czy ci noszący maseczki na zewnątrz też je zakładają gdy wychodzą na balkon lub do swojego ogródka?

A na poważnie.


Ty nic nigdy poważnego nie napisałeś. Chyba że bzdury uważasz za poważny komentarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czy ktos mi wyjasni dlaczago u nas nosi sie maseczki caly czas po wyjsciu z domu , a w wiekszosci krajow na swiecie tylko w miejscach publicznych??


A ja jestem ciekawy czy ci noszący maseczki na zewnątrz też je zakładają gdy wychodzą na balkon lub do swojego ogródka?

A na poważnie.


Ty nic nigdy poważnego nie napisałeś. Chyba że bzdury uważasz za poważny komentarz.


Tak to prawda. Nigdy powagą nie dorównam tobie uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2021r. 18:11  
Cytuj
Andrzej.2.0. to nie potulność tylko głupota i wszechwładna propaganda telewizji. Ludzie są zmanipulowani, ogłupieni i wystraszeni ciągłym powtarzaniem tych samych kłamstw. Goebels powiedział, że kłamstwo powtórzone 10 razy staje się prawdą. A tu wystarczy się np umówić na Facebooku, że np o godz. 12 tej wychodzi bez masek na ulicę 3, 4 miliony ludzi. I wtedy system ulega załamaniu bo policja nie będzie w stanie tego ogarnąć. Właśnie dlatego ta plandemia tak długo trwa bo jesteśmy posłuszni. Pinokio siedzi w domu i sam się dziwi, że im tak łatwo poszło z ogłupieniem ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 12:59  
Cytuj
Noszenie maseczek na świeżym powietrzu też uważam za głupotę. Ale za Jeszcze większą głupotę uważam ignorancję Adriama. Wirus nie istnieje ?? Ludzie nie chorują na niego ?? Jak zapobiec rozprzestrzenianiu wirusa?? Adriam wykaż się i napisz jaka jest prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 14:42  
Cytuj
Jakby coś miejsce publiczne.... to takie które jest dostępne dla wszystkich czyli jeśli mieszkasz w bloku to za drzwiami na klatkę schodową to miejsce publiczne a jak mieszkasz w domku to cała twoja działka to miejsce prywatne, więc kosząc trawę NIE MUSISZ mieć maseczki która też utrudnia picie piwa podczas letniego grillowania. W każdym kraju masz inaczej ,tu zalecenia tu nakaz, tu godzina policyjna tu strajk kobiet ale wszędzie bary i restauracje są pozamykane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 14:50  
Cytuj
adriam = persymona


***** płaskoziemców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »