NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Huta Stalowa Wola S.A. zarobki spawacz pytanie,
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2021r. 12:09  
Cytuj
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2021r. 12:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem


Taki problem zadzwonić, ewentualnie podjechać i zapytać osobiście?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem


Taki problem zadzwonić, ewentualnie podjechać i zapytać osobiście?


A nie pomyślałeś balasie, ze często to co na rozmowie różni się w rzeczywistości w praktyce po miesiącu pracy? Wiele zakładów pięknie koloruje zarobki i wszystko z wychodzi wielki UJ przy wypłacie. Forum jest po to żeby zadać pytanie, nie znasz odpowiedzi to się nie pompuj i nie nabijaj postów złamasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 10:01  
Cytuj
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem


Taki problem zadzwonić, ewentualnie podjechać i zapytać osobiście?


A nie pomyślałeś balasie, ze często to co na rozmowie różni się w rzeczywistości w praktyce po miesiącu pracy? Wiele zakładów pięknie koloruje zarobki i wszystko z wychodzi wielki UJ przy wypłacie. Forum jest po to żeby zadać pytanie, nie znasz odpowiedzi to się nie pompuj i nie nabijaj postów złamasie.



Zgadza sie o wyplacie dowiaduje sie zazwyczaj 10siatego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 16:06  
Cytuj
Idź na rozmowę, tam Ci powiedzą ile na start a po okresie próbnym ile możesz dostać. Nie wiem jak w innych zakładach ale to co tu Ci powiedzą to tak dostaniesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem


Taki problem zadzwonić, ewentualnie podjechać i zapytać osobiście?


A nie pomyślałeś balasie, ze często to co na rozmowie różni się w rzeczywistości w praktyce po miesiącu pracy? Wiele zakładów pięknie koloruje zarobki i wszystko z wychodzi wielki UJ przy wypłacie. Forum jest po to żeby zadać pytanie, nie znasz odpowiedzi to się nie pompuj i nie nabijaj postów złamasie.



Kultury to z domu nie wyniosłeś, wiedz o tym że poważny zakład daje umowę do podpisania a na niej jest wielkość pensji. Jak ma specjalistyczne uprawnienia i doświadczenie to on stawia warunki. Co wynegocjuje to jego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam pracował ktoś na zbrojeniowce przy spawaniu? Lub orientuje sie ktos jakie stawki mozna tam wyciagnąc na starcie z doswiadczeniem


Taki problem zadzwonić, ewentualnie podjechać i zapytać osobiście?


A nie pomyślałeś balasie, ze często to co na rozmowie różni się w rzeczywistości w praktyce po miesiącu pracy? Wiele zakładów pięknie koloruje zarobki i wszystko z wychodzi wielki UJ przy wypłacie. Forum jest po to żeby zadać pytanie, nie znasz odpowiedzi to się nie pompuj i nie nabijaj postów złamasie.



Kultury to z domu nie wyniosłeś, wiedz o tym że poważny zakład daje umowę do podpisania a na niej jest wielkość pensji. Jak ma specjalistyczne uprawnienia i doświadczenie to on stawia warunki. Co wynegocjuje to jego.


Kabi widzę że bardzo małe pojecie masz odnośnie płacy w mieście. W 90% zakładów jest najniższa krajowa do której wlicza się miliard premii, która dziś jest, jutro nie ma, bo wyjdziesz do kibla przez przypadek. Faktycznie kwota na umowie prawdę Ci powie haha hahah. Żyj dalej w tej swojej bańce...

Gość zapewne chciał zaczerpnąć wiedzy od kogoś kto pracuje i widzi jak jest, a nie od kogoś z kadr, kto na obiecuje głupot i milionów monet, a potem wyjdzie co innego przy wypłacie. Czasem szkoda czasu i warto zapytać, zanim wdeptniesz w gówno. Chyba po co jest to forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2021r. 19:18  
Cytuj
Kolego Janek, pewnie mam więcej lat pracy niż Ty życia. Zapewne pracowałeś u oszustów, bo masz skrzywiony pogląd na pracodawców. Rozmowa wstępna rozwiewa wszelkie wątpliwości a jeżeli takowe się pojawiają to nie podejmujemy pracy. Forum to nie biuro pośrednictwa pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2021r. 12:30  
Cytuj
O innych firmach kazdy nawija co i jak jaka stawka itp. A o zbrojeniowce wszedzie cisza he he nawet tu gdzie obecnie pracuje nikt nic nie widzial nikt nic nie słyszał :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
O innych firmach kazdy nawija co i jak jaka stawka itp. A o zbrojeniowce wszedzie cisza he he nawet tu gdzie obecnie pracuje nikt nic nie widzial nikt nic nie słyszał :szok:


Mateusz, na forach piszą frustraci. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to musisz tam pójść. Mam znajomego co pracuje na zbrojeniówce ale cnc. Jest zadowolony. Młody chłopak ma możliwość rozwijania się. Wiem tylko że spawacz jest zawodem bardzo poszukiwanym i firmy często ratują się wypożyczaniem takich specjalistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Kolego Janek, pewnie mam więcej lat pracy niż Ty życia. Zapewne pracowałeś u oszustów, bo masz skrzywiony pogląd na pracodawców. Rozmowa wstępna rozwiewa wszelkie wątpliwości a jeżeli takowe się pojawiają to nie podejmujemy pracy. Forum to nie biuro pośrednictwa pracy.


Kiedyś poznałem jednego człowieka co całe życie przepracował na jednym stanowisku. Wcale nie miał "złotych rad", bo mimo wypracowanych xxx lat, nie miał doświadczenia w innych miejscach pracy i wszystkiego co się z tym wiąże.
Rozmowa wstępna to jedno a dalej różnie bywa i jak najbardziej należy pytać - forum daje takie możliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
O innych firmach kazdy nawija co i jak jaka stawka itp. A o zbrojeniowce wszedzie cisza he he nawet tu gdzie obecnie pracuje nikt nic nie widzial nikt nic nie słyszał :szok:


Mateusz, na forach piszą frustraci. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to musisz tam pójść. Mam znajomego co pracuje na zbrojeniówce ale cnc. Jest zadowolony. Młody chłopak ma możliwość rozwijania się. Wiem tylko że spawacz jest zawodem bardzo poszukiwanym i firmy często ratują się wypożyczaniem takich specjalistów.


jacy frustraci??? chyba po to jest wlasnie forum zeby zapytac podzielic sie opiniami i radami...

kabi wlasnie sie nazwales frustratem... powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Kolego Janek, pewnie mam więcej lat pracy niż Ty życia. Zapewne pracowałeś u oszustów, bo masz skrzywiony pogląd na pracodawców. Rozmowa wstępna rozwiewa wszelkie wątpliwości a jeżeli takowe się pojawiają to nie podejmujemy pracy. Forum to nie biuro pośrednictwa pracy.


Rozumiem że masz ponad 30 lat pracy? Jeśli tak, to musisz być już chłopem po 50-tce. Po co zatem jest to forum? Poznać opinie nt. sklepu czy innego miejsca już można ale na temat zakładu pracy już nie? Idź i zapytaj do sklepu jakie mają mięso, iekawe czy ktoś powie ze śmierdzące i leżące ponad tydzień? To samo w zakładzie pracy... No kur*a człowieku, ogarnij....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 14:56  
Cytuj
złopec i JanekDow, no to doradźcie chłopu skoro nie jesteście frustratami. Jakoś nie widzę waszych opinii tylko ujadanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
złopec i JanekDow, no to doradźcie chłopu skoro nie jesteście frustratami. Jakoś nie widzę waszych opinii tylko ujadanie.


A co mam doradzać? Ja nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam pojecia czyli zarobków w zbrojeniówce. Gubisz się we własnyxh postach... Napisałem wprost, zjebałem barana, który czepił się gościa o to, że miał czelność, zapytać na forum (do czego miał pełne prawo) jak tam wygląda praca... To, co podłogą, dla niektóryxh jest sufitem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 17:36  
Cytuj
Szanowni Panowie, okładacie się słowami, baranami, frustratami i czymś tam jeszcze a nie przyszło wam do głowy że taki wydział objęty jest kontrwywiadem? Jeden wpis gościa na forum na jakikolwiek temat skończyłby się wywaleniem z roboty a może i gorzej by się dla niego skończyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2021r. 18:49  
Cytuj
Teraz tam do pracy przyjmą ale tylko młodszych którym nie będą się należały dodatki czyli hutnik i inne a i rygor taki że premie będą przepadać. Ja nie pracuje ale mam kontakt z kierownikiem i tak jest niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 09:00  
Cytuj
Byłem kasa taka ze lepiej isc na kasjera do biedry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 10:24  
Cytuj
Czyli HUTA jest jak kolejny prywaciarz. Tyle tylko że KARTA HUTNIKA została ale to dopiero w 7 roku pracy się należy I to 6% tylko...później co roku + 1% I tak do 20% maksymalnie.I jeszcze JUBILEUSZE płacą od 15 lecie co pięć lat kolejny...Podobno wszystko pod czujnym okiem WIELKIEGO BRATA jak w okolicznych prywatnych obozach pracy. I jeśli faktycznie tak mała płacą to nie dziwię się że nie ma kolejki chętnych...NAWET TAK POTĘŻNY ZAKLAD POTRAFILI ZNISZCZYC....RESZTE DOKONCZY SASIN...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »