NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Covidioza, Covidioza
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 06:53  
Cytuj
Przemysław Suwacki cyt.
Covidioza to nowa groźna choroba przenoszona drogą radiowo-telewizyjną i prasową poprzez obrazy dźwięku publikacje. Podstawowe symptomy zakażeń to:ogólna ignorancja i bierność społeczeństwa,oraz permanentny strach blokujący logiczne myślenie. Pierwsze objawy to zakrywanie ust i nosa, przesadna dezynfekcja rąk i unikanie kontaktów z innymi osobami. Covidianie przyjmują eksperymentalne zastrzyki zawierające nano, utraty gotówki orazczipy, obce dna,zmieniające osobowość, może to doprowadzić do hipnozy świadomości oraz pełnej inwigilacji finansów całej rodziny. Ostatecznie osoby zarażone pozostaną pod ścisłym nadzorem władz przez 24 na dobę a wtedy ich,uczucia i reakcje będą na bieżąco korygowane przez władze zdalnie w celu wprowadzenia totalitarnego reżimu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 06:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 07:11  
Cytuj
co za brednie

tylko idiota może coś takiego rozpowszechniać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 07:30  
Cytuj
Tacy właśnie ludzie mają na sumieniu śmierć osób z powodu Covid-19.

Jakim palantem, draniem, mendą trzeba być, by coś takiego głosić, rozpowszechniać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 07:54  
Cytuj
I takie mendy jak wy śmiecie nosić nick Polak. Wy jesteście poliniaki niegodni nazwy Polak bo Polak to brzmi dumnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 08:00  
Cytuj
Mirek77. Co ukłuło cię, bo sobie uświadomiłeś jaki jesteś ignorant i pożyteczny idiota jakby cię nazwał towarzysz Lenin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 08:50  
Cytuj
Wiesz co mnie ukłuło?

Twoja bezdenna głupota, bezmyślność, bezrefleksyjność, egoizm, zło które uczyniłeś.
Ukłuła mnie ludzka krzywda. Cierpienie, śmierć...

Jesteś żałosny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 09:00  
Cytuj
***** adriama

szkodnika jakich teraz nie brakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 09:11  
Cytuj
***** *** i tego o pseudonimie niby Polak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 09:16  
Cytuj
Adriam popieram w 100%!!,wprawdzie na covidozę jest proste lekarstwo(wyłączenie tv, właczenie myslenia), lecz niestety chorzy nie chcą go przyjąć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 09:32  
Cytuj
o!

wróciła forumowa szeptucha dla której covid to ściema
kolejny szkodnik

***** presymonkę
***** adriama
***** antyszczepionkowców
***** płaskoziemców
***** dzbany i foliarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 09:57  
Cytuj
Persymona przywracasz mi wiarę, że w Stalowej Woli są normalni ludzie, nie zmanipulowani przez media i propagandę. Zazdroszczę Zakopanemu, że tam jest Sebastiań Pitoń, w Radomiu jest Andrzej Poneta, w Jeleniej Górze Marcin Bustowski, który wygrał ostatnio proces z Animexem. A Stalowa? Śpi bo jak chcesz pokazać że są ludzie manipulowani to ciemnogród małomiesteczkowy nazwie cię płaskoziemcem. Najważniejsze żeby pilot był pod ręką i tanie piwo z biedry i to im wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 10:05  
Cytuj
jeden idiota przywraca wiarę drugiemu

głowa do góry

głupich nie sieją


***** adriamka
***** persymonke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 10:53  
Cytuj
Ręce opadają na dzbanostwo Adriama. Na Persymone to już nawet nikt nie zwraca uwagi bo została już zajechana tutaj kilka razy że jej mowę odbierało. Dowód że jesteś dzbanem: uważasz się za lepszego bo nie pijesz browarów z biedry, ja też nie pije ale nie jest to dla mnie wyznacznik jak dla dzbana. Następnie to że ktoś ogląda tv nie znaczy że ogląda wiadomości na której bądź stacji, tylko płytki dzban tak myśli. Powiem coś do ciebie po Adriamowemu: wyłącz te internety bo jesteś podatny na pierdoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Przemysław Suwacki cyt.
Covidioza to nowa groźna choroba przenoszona drogą radiowo-telewizyjną i prasową poprzez obrazy dźwięku publikacje. Podstawowe symptomy zakażeń to:ogólna ignorancja i bierność społeczeństwa,oraz permanentny strach blokujący logiczne myślenie. Pierwsze objawy to zakrywanie ust i nosa, przesadna dezynfekcja rąk i unikanie kontaktów z innymi osobami. Covidianie przyjmują eksperymentalne zastrzyki zawierające nano, utraty gotówki orazczipy, obce dna,zmieniające osobowość, może to doprowadzić do hipnozy świadomości oraz pełnej inwigilacji finansów całej rodziny. Ostatecznie osoby zarażone pozostaną pod ścisłym nadzorem władz przez 24 na dobę a wtedy ich,uczucia i reakcje będą na bieżąco korygowane przez władze zdalnie w celu wprowadzenia totalitarnego reżimu.


Co za brednie.

każda skrajność to choroba.

Zarówno koronaparanoja, jak i covidosceptycyzm.

Uważaj by Ci w aspirynce lub ziemniaku nie podrzucili czipu, wiesz - nie wiadomo jak to będzie, jak się koncerny połapią, że jesteś "świadomy".

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:36  
Cytuj
Hammurabi każą ci nosić szmatę na gębie, zamykają ludziom biznesy, każą ci zachowywać dystans 1.5m. Nie widzisz w tym nic nienormalnego? Nadbereżny nosił kaganiec i zachorował na covid. Więc po co te maseczki? Pinkas główny inspektor sanitarny się wygadał, że maseczki mają nam przypominać o pandemii. W Szwecji nie ma lockdownu i umarło tyle samo osób na covid co w Polsce gdzie mamy lockdown. Nie daje ci to do myślenia, że coś tu nie gra, ktoś się nieźle bawi naszym kosztem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:37  
Cytuj
wyświechtane frazesy internetowego głupka


***** adriama
***** persymonke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:49  
Cytuj
Blue jak nie zrozumiałaś metafory to ci wytłumaczę. Metafora to inaczej przenośnia jakbyś nie wiedział(a). Piwo z biedry ma symbolizować osobę która dba tylko o własny żołądek i widzi tylko koniec własnego nosa i gotowa jest ta osoba dla własnego wygodnictwa przyjąć każdą brednię żeby tylko ktoś jej tego fajnego życia nie zabrał. To jest konformizm. To jest takie BMW dla władzy.Bierny, Mierny ale Wierny.Szkoda na was czasu, przez takich jak wy ta tzw pandemia będzie trwała jeszcze długie lata bo łykacie wszystko jak pelikany.Niepotrzebnie tu wchodzę bo to nie jest miejsce dla ludzi którzy nie chcą Nowej Normalności którą wam obiecał Pinokio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:50  
Cytuj
Niby Polak z Polski sam jesteś wyświechtany jak twoje dżinsy na dooopie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 12:40  
Cytuj
łojej

ale błysnąłeś

aż tak źle z tobą?

wiesz - normalnie zabolało mnie do żywego


***** adriamka
***** persymonke
***** płaskoziemców
***** lewaków

PS

czyżbyś pretendował do "zaszczytnego" miana - dzbana - foliarza?

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 13:10  
Cytuj
Niby Polak jesteś zwykłym trolem internetowym i nie będę więcej odpisywał takiej gimbazie jak ty, lepiej pograj w Simsy większy będzie pożytek. Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Przemysław Suwacki cyt.
Covidioza to nowa groźna choroba przenoszona drogą radiowo-telewizyjną i prasową poprzez obrazy dźwięku publikacje. Podstawowe symptomy zakażeń to:ogólna ignorancja i bierność społeczeństwa,oraz permanentny strach blokujący logiczne myślenie. Pierwsze objawy to zakrywanie ust i nosa, przesadna dezynfekcja rąk i unikanie kontaktów z innymi osobami. Covidianie przyjmują eksperymentalne zastrzyki zawierające nano, utraty gotówki orazczipy, obce dna,zmieniające osobowość, może to doprowadzić do hipnozy świadomości oraz pełnej inwigilacji finansów całej rodziny. Ostatecznie osoby zarażone pozostaną pod ścisłym nadzorem władz przez 24 na dobę a wtedy ich,uczucia i reakcje będą na bieżąco korygowane przez władze zdalnie w celu wprowadzenia totalitarnego reżimu.


Ależ błysnąłeś intelektem! Przed internetem tylko znajomi wiedzieli, żeś nieuk, a teraz już trochę więcej ludzi.

CYTAT
Covidianie przyjmują eksperymentalne zastrzyki zawierające nano


Nano co?

CYTAT
utraty gotówki


W zastrzyku?!

CYTAT
orazczipy


Acha. Orazczipy.

Widziałeś kiedyś chipa używanego do chipowania psa? Jest spory, wielkości mniej więcej ziarenka ryżu. W jednej fiolce szczepionki na covid jest 6 dawek. Dlaczego więc nie widać 6 dużych chipów w niej pływających? I jak lekarz przy szczepieniu ma zaciągając szczepionkę trafić na chipa? I to jednego, bo dwa to już marnotrastwo!

CYTAT
obce dna


W szczepionce jest materiał genetyczny wirusa. Koronawirusy mają DNA?!

A dobra. Miałem odnieść się do całości wpisu, ale szkoda mi czasu. Ogólnie wygląda mi to na typową sałatę słowną, charakterystyczną dla pewnych zaburzeń. A z chorymi się nie dyskutuje, tylko trzeba próbować im pomóc.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 13:56  
Cytuj
adriam po prostu jest ... mało inteligentny
coś jak Persymona

internetowy spec od wiedzy nijakiej


***** adriama
***** Persymonke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi każą ci nosić szmatę na gębie, zamykają ludziom biznesy, każą ci zachowywać dystans 1.5m. Nie widzisz w tym nic nienormalnego? Nadbereżny nosił kaganiec i zachorował na covid. Więc po co te maseczki? Pinkas główny inspektor sanitarny się wygadał, że maseczki mają nam przypominać o pandemii. W Szwecji nie ma lockdownu i umarło tyle samo osób na covid co w Polsce gdzie mamy lockdown. Nie daje ci to do myślenia, że coś tu nie gra, ktoś się nieźle bawi naszym kosztem.


Oczywiście, że uważam zamykanie gospodarki za idiotyzm i zbrodnię, szczególnie w wykonaniu tego nierządu. Obostrzenia wprowadzane bez sensu, bez logiki.

Wirus na siłowni zaraża, wirus w kościele nie zaraża.
Wirus na stoku zaraża, wirus u fryzjerki nie zaraża.

Można mnożyć i mnożyć.

Wyśmiałem te covidiotyzmy, które tam były podane, szczególnie te cudne fragmenty o nano czipach, utracie gotówki itp. itd.

Nadmierna higiena rąk mi kompletnie nie przeszkadza. Od czystych dłoni jeszcze nikt nie umarł, a uwierz mi, gdybyś pracował w moim zawodzie - jestem prawnikiem - doceniłbyś nakaz dezynfekowania dłoni.

Mamy w kancelarii takich ancymonków, że jego dłoń się klei do Twojej od brudu? Tłuszczu? Potu? Sam nie wiem, i nie chcę wiedzieć. Jakby nie można było wytrzeć ręce w chusteczkę, czy poprosić o skorzystanie z łazienki, umyć i wytrzeć nawet w głupi papier toaletowy.

Mam też klienta, który coś ma z płucami, i jak przyłazi do nas to zawsze siedzi na przeciwko Ciebie charczy, krztusi się, kaszle. Oczywiście w Twoją stronę, w Twoja twarz. I nie wytłumaczysz, by chociaż wyjął chusteczkę wcześniej, zakrył usta ręką czy odwrócił twarz. Za to z ochotą poczęstuje Cię zawartością swojej jamy ustnej, krtani i gardła. Raj!

Sam mam chore zatoki od blisko 30 lat. Ale przynajmniej noszę ze sobą chusteczki, by chociażby nie siedzieć w miejscu publicznym i obleśnie siorbać nosem.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 08:50  
Cytuj
"Piwo z biedry ma symbolizować osobę która dba tylko o własny żołądek i widzi tylko koniec własnego nosa i gotowa jest ta osoba dla własnego wygodnictwa przyjąć każdą brednię żeby tylko ktoś jej tego fajnego życia nie zabrał."


Adriam dobrze napisałeś jak cię postrzegam.
Kto jest samolubny i ma wygodne zycie?ktoś kto dba o innych nosząc maseczkę, trzyma dystans i dezynfekuje ręce. Czy taki ignorant jak ty który ma wywalone na wszystko bo jakiś podobny do ciebie dzban coś powiedział w internecie??

Fakt zamknięcie gospodarki to pomyłka, powinien wystarczyć reżim sanitarny.

Adriam mogę się założyć że nie przeszedłeś choroby a masz dużo do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 11:30  
Cytuj
Do blue, niepolaka i innych troli internetowych, covidiotów po raz ostatni napisze cytatem Marka Twaina.
Nigdy nie dyskutuje się z idiotami. Najpierw cię sprowadzą do swego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem. Koniec cytatu. Już wiem czemu jest tak źle w Stalowej Woli bo tu
brakuje ludzi światłych otwartych. Wiecie kto to jest Marcin Bustowski, Sebastian Pitoń, Andrzej Poneta? Też ich nazwiecie dzbanami? Nie pasuje wam to, że ktoś wam mówi prawdę, bo dla was prawda jedyna i objawiona to TVN i TVP1. To mój ostatni tu wpis, szkoda mi czasu na zniżanie się do waszego poziomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »