NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont kuchni ,
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 21:47  
Cytuj
Witam kogo polecacie do remontu i projektu kuchni. Potrzebuje zmieścić się w 10 tys mała kuchnia pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2021r. 23:08  
Cytuj
aby zaoszczędzić można część pracy wykonać samemu. Samemu tak zrobiłem np położyłem panele winylowe afirmax na podłogę. Szafki miałem w miarę ok. Wymieniłem tylko fronty i zawiasy. Do tego pomalowałem ściany, sufit. Nowe lampy na sufit dałem i remoncik miałem z głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 00:00  
Cytuj
okPytanie czy w domu czy w bloku, ?

Tu znaffcy zaraz napiszą że kuchnia 6 metrów kwadratowych w bloku, tak zwana slepa kuchnia to kosztuje z 20 tys zł. bo przecież meble na wymiar 10 tys zł, reszta materiał plus robota i już jest 20 000 zł za slepą kuchnię !!!.mlotekok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4996
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2021r. 04:51  
Cytuj
Nie no pdzecież nie jest napisane, że remont z wymianą mebli. Bo niestety, ale nawet w małej kuchni zerwać te kilka metrów płytek z podłogi, nowe rury, nowa elektryka, wymienić grzejnik, lampy, czasem okno, położyć płytki i mamy dychę. Samemu robiąc na lepszych materiałach, z mebli modułowych i to nie premium, płytki do 80 zł metr, blaty z ładnego kamienia, sprzęt wymieniony na średnią półkę, meble gotowe modułowe i mamy 15 tys bez robocizny za kuchnię 2,5 na 3,5. Stachu lubię czytać tw twoje teorie, takie realne...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2021r. 10:10  
Cytuj
zastanów się jeszcze, czy nie lepsze będą meble kuchenne modułowe. To o wiele tańsze i szybsze rozwiązanie, a z tego co ludzie mówią równie funkcjonalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »