NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
dobry serwis rowerowy,
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 16:06  
Cytuj
Rojax

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 16:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 21:08  
Cytuj
W Rojaxie nie robią, pytałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2021r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2021r. 16:03  
Cytuj
no i po serwisie , szkoda :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2021r. 09:27  
Cytuj
TYLKO NIE BIKE LAB SZKODA KASY LEPIEJ PRZEPIĆ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2021r. 10:03  
Cytuj
Na taką Stalową żeby nie było porządnego serwisu rowerowego, to aż wstyd. Był na Wojska Polskiego dobry to zakończył działalność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2021r. 12:12  
Cytuj
co cię dziwi?
Jak założysz taki, to się okaże, że jesteś za drogi, w Rzeszowie lepiej, w Rzeszowie taniej. Że klient nasz pan a sługa nie ma prawa dyskutować z klientem, bo przecież klient się zna i wie lepiej.
Co to za serwis, że nie rozwinęli czerwonego dywanu przed klientem.
Itd.
Jak będziesz dobry, to się dowiesz, że jesteś złodziej, bo dużo bierzesz za naprawy.
Jak będziesz robił tanio, i co za tym idzie, na średnio dobrych częściach to się dowiesz, że gówno umiesz i się nie znasz.
Jak postanowisz robić na starcie tanio, żeby przyciągnąć klienta, to po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że najlepiej to zamknąć, bo psychicznie nie podołasz.
Piszę to jako osoba, która nie prowadziła serwisu rowerowego tylko w innej branży, ale z rozmów z kimkolwiek, kto się para zawodowo jakimikolwiek usługami dochodzę do wniosku, że w tym mieście branża nie ma znaczenia.
I dziwnym zbiegiem okoliczności im większy dziad przychodzi tym większe mniemanie o sobie i oczekiwania.
Tak, że jeździjcie ze swoimi sprzętami do Rzeszowa. Tam już na was czekają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 5 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2021r. 06:04  
Cytuj
Nie jest tak żle ,bo jest serwis w Rozwadowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2021r. 21:29  
Cytuj
A jakie rowery robią - Ukraina czy Wigry 3 ? To już nie ten czas , że młotkiem i przecinakiem rowery naprawiano .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2021r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Nie jest tak żle ,bo jest serwis w Rozwadowie.


Jest ,jest mogę polecić

https://g.pag(...)ny?share

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2021r. 14:07  
Cytuj
A czy Tip-Top naprawia jeszcze rowery?
Dawno nie korzystałem z ich usług.
Mają na prawdę profesjonalne podejście.
Pamiętam jak przyprowadziłem do nich swojego gruchota żeby go reanimować i spotkałem się z odpowiedzią "czy jest sens" i czy "na pewno chce Pan go naprawiać? Bo koszty przekroczą wartość".
Tak, zgodziłem się, Panowie zrobili co trzeba. Tanio nie było ale warto. Rower mam do dzisiaj. Od tamtego czasu wymieniłem tylko manetki bo się od słońca rozleciały.
I tak, wiem że dla rowerowych purystów to skandal, ale ja od roweru nie wymagam więcej. Ma jeździć, sprawnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2021r. 20:52  
Cytuj
Owszem w TIP- TOP zawsze jest bardzo miła i sympatyczna obsługa. Bardzo fajni goście. Ale z tego co wiem NAPRAWIAJA tylko rowery kupione u nich. Nie serwisuja przeprowadzanych z ulicy każdemu kto by chciał skorzystać z serwisu.TAKIE MAJA ZASADY....Szkoda,ale to ich decyzja I nam pozostaje się tylko z tym pogodzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2021r. 22:18  
Cytuj
Rowerów z marketów nikt nie chce naprawiać , to shit gdzie nic nie pasuje, a gwinty rosypują się przy próbie rozebrania. To samo ze starymi rowerami ,aby doprowadzić go do normalnego stanu trzeba praktycznie wszystko wymienić .A weż w nim coś odkręć , co zakorodowało na amen. Czy warto , sentyment ? Czasem uczciwie powiedzieć jest że się nie opłaca, bo ceny cześci rowerowych poszybowały w kosmos , nie wspominająć o koszcie roboczogodziny . Jak jest do wyboru serwisować rower markowy na markowych cześciach , a rower "No name" , na cześciach niewiadomego producenta - to zawsze wybiera się tą opcje markowego roweru . Łatwiej dobrać cześci i cokolwiek odkrecić . Wiekszość sklepów sprzedających rowery prowadzą "serwisy" tylko dlatego że na rower musi być gwarancja. Cześć prawdy napisał już "as1234" , przyprowadzają rower kupiony za 400zł a koszt serwisu wychodzi ponad tysiąc złotych - i zdziwienie że tyle to kosztuje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Rowerów z marketów nikt nie chce naprawiać , to shit gdzie nic nie pasuje, a gwinty rosypują się przy próbie rozebrania. To samo ze starymi rowerami ,aby doprowadzić go do normalnego stanu trzeba praktycznie wszystko wymienić .A weż w nim coś odkręć , co zakorodowało na amen. Czy warto , sentyment ? Czasem uczciwie powiedzieć jest że się nie opłaca, bo ceny cześci rowerowych poszybowały w kosmos , nie wspominająć o koszcie roboczogodziny . Jak jest do wyboru serwisować rower markowy na markowych cześciach , a rower "No name" , na cześciach niewiadomego producenta - to zawsze wybiera się tą opcje markowego roweru . Łatwiej dobrać cześci i cokolwiek odkrecić . Wiekszość sklepów sprzedających rowery prowadzą "serwisy" tylko dlatego że na rower musi być gwarancja. Cześć prawdy napisał już "as1234" , przyprowadzają rower kupiony za 400zł a koszt serwisu wychodzi ponad tysiąc złotych - i zdziwienie że tyle to kosztuje .


Dziadostwa się nie naprawia, tylko złomuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »