NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
PIS a bezprawne mandaty, Projekt ustawy o braku możliwości odmowy przyjęcia mandatu.
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 23:11  
Cytuj
PISorzytniczy projekt ustawy o braku możliwości odmowy przyjęcia mandatu.
http://sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp?nr=866

PISłodzoeje chcą abyś nie miał prawa odmowy przyjęcia mandatu nawet w przypadku gdy nałożony jest bezpodstawnie.

Już nie godziny policyjne. Teraz państwo policyjne. Brak słów. Podpisanych pod projektem neokomunistów powinniśmy wygonić z kraju.

Nadzwyczajna kasta dla siebie bezkarność+ a dla narodu pozbawienie możliwości obrony.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 23:11  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 02:02  
Cytuj
To już jest komuna level hard. Za chwilę zaczną konfiskować majątki pod pretekstem jakiejś solidarności. Obwiniony ma udowadniać swoją niewinność. Za Stalina tak było?
Po zmianie władzy nie może być żadnej grubej kreski. Winni obecnego burdelu muszą być przykładnie ukarani, a porządek prawny przywrócony do rangi państwa cywilizowanego a nie jakiejś republiki bananowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 02:21  
Cytuj
Bolszewicy wrócili. To jest fakt nie opinia. W najgorszym wypadku jeszcze będą rządzić całe 3 lata. Aż strach co jeszcze przed nami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 07:04  
Cytuj
Ja tak jesteś strasznie karany w Polsce to wyjedź jeden z drugim do dojczlandu albo Francji ta was policja nauczy moresu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 07:33  
Cytuj
Kto mówi że jestem "strasznie karany". Dlaczego ktoś ma mnie uczyć moresu? Nie rozumiesz o czym piszemy? Pisz na temat albo nie pisz wcale skoro ci IQ nie pozwala. Mowa jest o braku możliwości obrony swoich racji na drodze sądowej.

Chyba że celowo mataczysz. Jeśli tak to sam pakuj walizki. Ja jestem u siebie @jabar dziabar.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 07:44  
Cytuj
Tylko czekać jak to skopiują do PL


https://www.money(...)80a.html

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 08:52  
Cytuj
Może wojsko się opamięta i stanie po stronie narodu oraz jego praw? Jak Nikolae Ceausescu przegiął pałkę to w 1989 roku wojsko rumuńskie wiedziało co zrobić. Myślę, że czasami warto brać dobry przykład nie tylko z tzw. krajów zachodnich.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Ja tak jesteś strasznie karany w Polsce to wyjedź jeden z drugim do dojczlandu albo Francji ta was policja nauczy moresu


"Niech jadą" pamiętamy...

A może wystarczy wykopać bez powrotu takich jak ty? Dlaczego mam emigrować ze swojej ojczyzny? Wystarczy wywalić idiotów takich jak ty i po sprawie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Może wojsko się opamięta i stanie po stronie narodu oraz jego praw? Jak Nikolae Ceausescu przegiął pałkę to w 1989 roku wojsko rumuńskie wiedziało co zrobić. Myślę, że czasami warto brać dobry przykład nie tylko z tzw. krajów zachodnich.


Aż chce się dać "lajka" jak ktoś mądrze pisze umiech Jest wiara w narodzie..

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 10:51  
Cytuj
Prawicowy dziennikarz Łukasz Warzecha zrobił na Twitterze sondę. Wiadomo, że sympatyzują z nim osoby o poglądach prawicowych. Zadał pytanie, czy politycy zjednoczonej "prawicy"(cudzysłów ode mnie) powinni stanąć przed komisją śledczą za działania w związku z koronką. 81% z ponad 1600 głosujących osób powiedziało tak. Lewa strona i PO z automatu chce krwi. Więc pisiory, zaczyna wam się ostro palić pod dupami. Internet jest papierkiem lakmusowym zmian w nastrojach społecznych. Nie żadne opłacone sondaże. Podobno w wojsku zaczyna narastać bunt, w związku z szantażem szczepionkowym....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Może wojsko się opamięta i stanie po stronie narodu oraz jego praw? Jak Nikolae Ceausescu przegiął pałkę to w 1989 roku wojsko rumuńskie wiedziało co zrobić. Myślę, że czasami warto brać dobry przykład nie tylko z tzw. krajów zachodnich.


Aż chce się dać "lajka" jak ktoś mądrze pisze umiech Jest wiara w narodzie..


Co ty nie powiesz. Chcesz przewrotu w kraju gdzie jest demokracja? Nie poje..ło ci mózgu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:26  
Cytuj
Jędrek znowu bredzicie, odebranie mandatu nie wyklucza wystąpienia o kasacje w sądzie jeżeli się nie zgadzasz z decyzją (gdyż funkcjonariusz nie wymierza sprawiedliwości, tylko egzekwuje przepisy, to sąd ocenia czy bezpodstawnie nie Ty).
Warzecha żeby być precyzyjnym to jest liberałem a nie prawicowcem bo ze wszystkimi objawami które obserwujemy u libertarian. U nas, pewne środowisko ukuło nawet takie słowo mimikrę - "wolnościowcem" które ma dwa przeciwstawne znaczenia :-), żeby ich nie kojarzyć z osiągnięciami "liberalnej" demokracji na Zachodzie. Podobne prądy wykreowały istnienie partii chadeckich na Zachodzie, czyli bezobjawowych katolików albo Tygodnika Powszechnego, również tylko z nazwy katolickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Może wojsko się opamięta i stanie po stronie narodu oraz jego praw? Jak Nikolae Ceausescu przegiął pałkę to w 1989 roku wojsko rumuńskie wiedziało co zrobić. Myślę, że czasami warto brać dobry przykład nie tylko z tzw. krajów zachodnich.


Aż chce się dać "lajka" jak ktoś mądrze pisze umiech Jest wiara w narodzie..


Co ty nie powiesz. Chcesz przewrotu w kraju gdzie jest demokracja? Nie poje..ło ci mózgu?


demokracja? Bezprawnie zamykane biznesy? To też demokracja?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Kto mówi że jestem "strasznie karany". Dlaczego ktoś ma mnie uczyć moresu? Nie rozumiesz o czym piszemy? Pisz na temat albo nie pisz wcale skoro ci IQ nie pozwala. Mowa jest o braku możliwości obrony swoich racji na drodze sądowej.

Chyba że celowo mataczysz. Jeśli tak to sam pakuj walizki. Ja jestem u siebie @jabar dziabar.


Ty się o moje IQ nie martw. Ja o twoim się nie wyrażam. A jak ktoś chce robić rozpierduchę to ma być karany skutecznie. Jest demokracja są niezależne sądy i ma prawo się odwoływać. Jakoś nie słychać o sędziach na telefon jak to drzewiej bywało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Jędrek znowu bredzicie, odebranie mandatu nie wyklucza wystąpienia o kasacje w sądzie jeżeli się nie zgadzasz z decyzją (gdyż funkcjonariusz nie wymierza sprawiedliwości, tylko egzekwuje przepisy, to sąd ocenia czy bezpodstawnie nie Ty).


Już są wyroki, które anulują te mandaty.

Pojawiają się informacje, nie wiem na ile prawdziwe, że funkcjonariusze mogą odpowiadać karnie za swoje działania. Nie policja tylko policjanci indywidualnie. To może być bardzo ciekawe zjawisko.



CYTAT
Warzecha żeby być precyzyjnym to jest liberałem a nie prawicowcem bo ze wszystkimi objawami które obserwujemy u libertarian. U nas, pewne środowisko ukuło nawet takie słowo mimikrę - "wolnościowcem" które ma dwa przeciwstawne znaczenia :-), żeby ich nie kojarzyć z osiągnięciami "liberalnej" demokracji na Zachodzie. Podobne prądy wykreowały istnienie partii chadeckich na Zachodzie, czyli bezobjawowych katolików albo Tygodnika Powszechnego, również tylko z nazwy katolickiego.


A nie można być porostu człowiekiem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tak jesteś strasznie karany w Polsce to wyjedź jeden z drugim do dojczlandu albo Francji ta was policja nauczy moresu


"Niech jadą" pamiętamy...

A może wystarczy wykopać bez powrotu takich jak ty? Dlaczego mam emigrować ze swojej ojczyzny? Wystarczy wywalić idiotów takich jak ty i po sprawie.


O jakich idiotach piszesz? Twojego pokroju? Większego tu już nie znajdzie nawet progresa przerastasz głupotą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kto mówi że jestem "strasznie karany". Dlaczego ktoś ma mnie uczyć moresu? Nie rozumiesz o czym piszemy? Pisz na temat albo nie pisz wcale skoro ci IQ nie pozwala. Mowa jest o braku możliwości obrony swoich racji na drodze sądowej.

Chyba że celowo mataczysz. Jeśli tak to sam pakuj walizki. Ja jestem u siebie @jabar dziabar.


Ty się o moje IQ nie martw. Ja o twoim się nie wyrażam. A jak ktoś chce robić rozpierduchę to ma być karany skutecznie. Jest demokracja są niezależne sądy i ma prawo się odwoływać. Jakoś nie słychać o sędziach na telefon jak to drzewiej bywało.


Gdyby za PRLu byli tylko tacy inteligenci jak ty to nadal tkwilibyśmy w tamtym systemie.

O telefonach nie słychać ale o losowaniu tego samego sędziego do różnych (prywatnych) spraw tego samego przedstawiciela władzy już słychać..

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja tak jesteś strasznie karany w Polsce to wyjedź jeden z drugim do dojczlandu albo Francji ta was policja nauczy moresu


"Niech jadą" pamiętamy...

A może wystarczy wykopać bez powrotu takich jak ty? Dlaczego mam emigrować ze swojej ojczyzny? Wystarczy wywalić idiotów takich jak ty i po sprawie.


O jakich idiotach piszesz? Twojego pokroju? Większego tu już nie znajdzie nawet progresa przerastasz głupotą.


O takich jak ty, którzy nawet nie rozumieją tego co się do nich pisze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:56  
Cytuj
Mogliby to rozszerzyć, prokurator "nakłada" wyrok, a jak się nie zgadzasz to składasz odwołanie i udowadniasz niewinność. Wyrok jest prawomocny od chwili nałożenia. Można wnosić do sądu o jego zawieszenie, do czasu rozpoznania sprawy przez sąd. Ale zawieszenie nie jest automatyczne.
Stalinizm w czystej postaci.
Najpierw pisokomuna z pomocą swoich komorników skarbowych, podległych rządowi, zabierze kasę, a później udowadniaj swoją niewinność.
Może opozycja powinna "donieść" do UE o tych stalinowskich planach, by uruchomili bezpiecznik praworządność i zablokowali kasę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 11:59  
Cytuj
kto wam tak nasrał na głowy nie wiem

CYTAT
"bezprawne mandaty" , "PISłodzoeje chcą abyś nie miał prawa odmowy przyjęcia bezpodstawnego mandatu. Teraz państwo policyjne. Brak słów.


Jeżeli funkcjonariusz "naciągnął" przepisy a wiec zgwałcił demokracje i twoje wolności cool to sędzia to skasuje. Sąd oceni zasadność uznania wykroczenia.

Następna guano burza na Farmie... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
kto wam tak nasrał na głowy nie wiem

CYTAT
"bezprawne mandaty" , "PISłodzoeje chcą abyś nie miał prawa odmowy przyjęcia bezpodstawnego mandatu. Teraz państwo policyjne. Brak słów.


Jeżeli funkcjonariusz "naciągnął" przepisy a wiec zgwałcił demokracje i twoje wolności cool to sędzia to skasuje. Sąd oceni zasadność uznania wykroczenia.

Następna guano burza na Farmie... potluczony


Tak się właśnie dzieje. A ty nadal nie ogarniasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:13  
Cytuj
Ale zanim sędzia skasuje to pisokomornik zajmuje konto. To bolszewizm i stalinizm w jednym. Jest to ewidentnie niezgodne z konstytucją, bo każdego uważa się na niewinnego, dopóki winy nie stwierdzi sąd. Podpisanie mandatu było świadomym poddaniem się karze. Uznaniem własnej winy. Komuniści to zabierają. Funkcjonariusz państwowy nałoży prawomocną karę wg własnego widzimisię, którą ściągnie komornik. Nie podoba się? Odwołuj się, ale najpierw zapłać. To nie jest standardem dla państwa demokratycznego. Ustawa ma na celu zastraszenie społeczeństwa w związku z narastającym buntem w temacie polityki rządu związanej z koronką.
Żebym nie był złym prorokiem, ale za chwilę takie kary zostaną nakładane na ludzi odmawiających szczepienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiesz o czym piszemy? Pisz na temat albo nie pisz wcale skoro ci IQ nie pozwala. Mowa jest o braku możliwości obrony swoich racji na drodze sądowej.


Widać chłopie że sam nie wiesz o czym piszesz. Czy ktoś chce komuś zabronić dochodzenia swoich racji przed sądem ??
Czytałeś tą proponowaną ustawę? Jasno w niej pisze że po wystawieniu mandatu osoba ukarana sama ma odwołać się do sądu !
Teraz jeśli odmówisz sprawa idzie automatycznie ! I tu jest różnica. Policja i sądy unikną tym samym niepotrzebnej biurokracji. Nie jeden myślał po pijaku że ma rację, odmówił mandatu później z opuszczoną głową szedł po wyrok do sądu.

Mniej TVNu itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Może wojsko się opamięta i stanie po stronie narodu oraz jego praw? Jak Nikolae Ceausescu przegiął pałkę to w 1989 roku wojsko rumuńskie wiedziało co zrobić. Myślę, że czasami warto brać dobry przykład nie tylko z tzw. krajów zachodnich.


Póki co naród jest za Pisem.

CYTAT
demokracja? Bezprawnie zamykane biznesy? To też demokracja?

To dzieje się w całej Europie. Chcesz powiedzieć że w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii nie ma demokracji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:31  
Cytuj
Sądy czy nie sądy ale mandaty dalej są bezprawne. Jak to świadczy o policji? Stoi na straży porządku prawnego czy to może zwykli inkasenci?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »