NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kierowcy ze Stalowej Woli, Jak wy jeździcie???
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 14:46  
Cytuj
Dzisiaj jadąc ulicą Staszica dosłownie ciągu niecałej minuty trzech "miszczów kierownicy" popełniło wykroczenia nie do wybaczenia.
Jeden ominął mnie na przejściu kiedy przepuszczałem pieszego za to nagroda to -500 zł i 10 pkt.
Drugi przejechał na "późnym" żółtym przez skrzyżowanie
a trzeci już na czerwonym.
Panowie, gdzie się tak śpieszycie. Chcecie kogoś zabić albo zginąć? Jeżeli będziecie to czytać może się zorientujecie który z was taki kozak. Zastanówcie się, szkoda stracić życia w tak głupi sposób.
Renault, Peugeot, Oktawia RST 1...2, 2...9, 7..S

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 14:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 14:56  
Cytuj
Zainwestuj w wideorejestrator samochodowy, będziesz mógł się podzielić nagraniami i "rozsławisz" tych mistrzów kierownicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2021r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Zainwestuj w wideorejestrator samochodowy, będziesz mógł się podzielić nagraniami i "rozsławisz" tych mistrzów kierownicy


Mam wideorejestrator i mam nagrane te wyczyny mogę Ci przesłać. Nie jestem zainteresowany donosem i raczej zostawię ten film dla siebie ale zainteresowanym mogę podesłać. Trzeba tępić takie zachowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 09:11  
Cytuj
Kilka dni temu na skrzyżowaniu koło Mostostalu gość jechał pod prąd, nic już mnie nie zdziwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zainwestuj w wideorejestrator samochodowy, będziesz mógł się podzielić nagraniami i "rozsławisz" tych mistrzów kierownicy


Mam wideorejestrator i mam nagrane te wyczyny mogę Ci przesłać. Nie jestem zainteresowany donosem i raczej zostawię ten film dla siebie ale zainteresowanym mogę podesłać. Trzeba tępić takie zachowania.


No więc jeśli nie jesteś zainteresowany "donosem" to nic się w ich zachowaniu nie zmieni.
A pisanie tu o tym też nic nie zmieni.
Tylko kara może wpłynąć na ich zachowanie. A żeby była, to ktoś to musi zgłosić - świadek zdarzenia czyli, ty w tym przypadku.
I dopóki to bedziemy traktować jak donos, to cały czas będzie jak teraz.
To nie jest donos, tylko działanie dla dobra innych i też dla samych winowajców - może wyciagną wnioski na przyszłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 13:13  
Cytuj
CYTAT

Jeden ominął mnie na przejściu kiedy przepuszczałem pieszego


Wyślij to nagranie policji, to nie jest donos, taki koleś może kogoś zabić.

Sam widziałem jak podobny delikwent zrobił to samo, szła kobieta z dzieckiem a on na przejściu pojechał pełną pi*dą mimo że na pasie obok kierowca się zatrzymał i pieszych przepuścił.

Gdyby nie refleks matki to by z dziecka została mokra plama.

Takich kierowców trzeba ścigać bo to tylko kwestia czasu jak kogoś zabiją.

***** *******, ***** ***!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2021r. 15:41  
Cytuj
Wyślij na "StopCham" albo "Polscy kierowcy" na YouTube. Chętnie obejrzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 09:05  
Cytuj
a może ty się wlokłeś jak (bez epitetów)... prowokując normalnych ludzi to nie normalnych czynów?

to częsta domena "kamerkowiczów", wytnie kontekst, wrzuci "pirata" i czuje dumę z swojego -nie do końca- "obywatelskiego" obowiązku.

Mnie takie sytuacje się nie zdarzają, dlaczego? hmm? Bo nie utrudniam życia innym tylko jeżdżę normalnie, nie prowokuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 09:47  
Cytuj
Bardzo często idiotyzm i brak wyobraźni można zauważyć na skrzyżowaniu Jana Pawła i Popiełuszki. Jadąc w kierunku szpitala i skręcając w prawo na Popiełuszki. Wiele razy widziałem geniuszy którzy stali na środku pasa, jechali prosto a za nimi że 4 samochody, które chciały skręcić właśnie w Popiełuszki. Spokojnie taki idiota dojechałby do Lini sygnalizatora i lewej krawędzi pasa i spokojnie każdy by skręcił nie czekając aż idiota będzie miał zielone i pojedzie prosto. Więcej wyobraźni życzę... Takich debilnych zachowań prowokujących można zauważyć o wiele wie ej a potem pompują się w internecie kamerkowi bohaterowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
a może ty się wlokłeś jak (bez epitetów)... prowokując normalnych ludzi to nie normalnych czynów?

to częsta domena "kamerkowiczów", wytnie kontekst, wrzuci "pirata" i czuje dumę z swojego -nie do końca- "obywatelskiego" obowiązku.

Mnie takie sytuacje się nie zdarzają, dlaczego? hmm? Bo nie utrudniam życia innym tylko jeżdżę normalnie, nie prowokuje?


naxxos, widocznie nie znasz przepisu że przed przejściem dla pieszych nie wolno wyprzedzać a tym bardziej na czerwonym przejeżdżać na skrzyżowaniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 10:51  
Cytuj
Jestem za pierwszeństwem pieszych przed tramwajami jeszcze to będzie lepiej.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
a może ty się wlokłeś jak (bez epitetów)... prowokując normalnych ludzi to nie normalnych czynów?

to częsta domena "kamerkowiczów", wytnie kontekst, wrzuci "pirata" i czuje dumę z swojego -nie do końca- "obywatelskiego" obowiązku.

Mnie takie sytuacje się nie zdarzają, dlaczego? hmm? Bo nie utrudniam życia innym tylko jeżdżę normalnie, nie prowokuje?


naxos, jeżeli uważasz że prowokacją jest umożliwienie pieszemu przejścia przez jezdnię i normą omijanie auta zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych to powinieneś stracić prawko. Jaką prowokację widzisz w tym że ktoś przejeżdża na czerwonym skrzyżowanie? Teraz już wiem że muszę to nagranie przesłać policji bo idiotów trzeba eliminować z ruchu drogowego. Przypatrz się na numery rej. może twój tam jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 19:43  
Cytuj
zaczal sie snieg i jazda 25km/h i poza miastem 45 ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2021r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
zaczal sie snieg i jazda 25km/h i poza miastem 45 ..


Wyskaluj sobie poprawnie licznik. Ja nie zauważyłem by mnie ktoś w mieście i po za nim blokował taką prędkością o jakiej piszesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2021r. 08:16  
Cytuj
Niestety to prawda. W nocy sypał śnieg i tempo jazdy było tragiczne. Co lepsze miłośnicy letniego ogumienia mieli problem podjechać pod wiadukt.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2021r. 20:31  
Cytuj
Moze nalezy zmienic pierwszenstwo przejazdu .Jak towarowy bedzie jechal przez Stalowa to najpierw jada auta i piesi a potem towarowy.Ile to czasu traci sie na tych przejazdach kolejowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2021r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
a może ty się wlokłeś jak (bez epitetów)... prowokując normalnych ludzi to nie normalnych czynów?

to częsta domena "kamerkowiczów", wytnie kontekst, wrzuci "pirata" i czuje dumę z swojego -nie do końca- "obywatelskiego" obowiązku.

Mnie takie sytuacje się nie zdarzają, dlaczego? hmm? Bo nie utrudniam życia innym tylko jeżdżę normalnie, nie prowokuje?



Wyjedz poza Stalową Wolę i zobaczysz co dzieje się na polskich drogach. Wyprzedzanie na ciągłej, nadmierna prędkość czy nawet świadomy wjazd na skrzyżowanie, gdy zapalone jest czerwone światło. To nie są sytuacje wypadkowe, to się dzieje.

Należny bezwzględnie walczyć z patologią na polskich drogach. Komuś się spieszy, ktoś inny traci zdrowie lub życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2021r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Moze nalezy zmienic pierwszenstwo przejazdu .Jak towarowy bedzie jechal przez Stalowa to najpierw jada auta i piesi a potem towarowy.Ile to czasu traci sie na tych przejazdach kolejowych.


A gdzie Ci się tak śpieszy? Na tamten świat? Ile czasu tracisz na tych przejazdach? Godzinę, dwie czy pięć minut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2021r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Bardzo często idiotyzm i brak wyobraźni można zauważyć na skrzyżowaniu Jana Pawła i Popiełuszki. Jadąc w kierunku szpitala i skręcając w prawo na Popiełuszki. Wiele razy widziałem geniuszy którzy stali na środku pasa, jechali prosto a za nimi że 4 samochody, które chciały skręcić właśnie w Popiełuszki. Spokojnie taki idiota dojechałby do Lini sygnalizatora i lewej krawędzi pasa i spokojnie każdy by skręcił nie czekając aż idiota będzie miał zielone i pojedzie prosto. Więcej wyobraźni życzę... Takich debilnych zachowań prowokujących można zauważyć o wiele wie ej a potem pompują się w internecie kamerkowi bohaterowie.


A ile czasu tam się czeka na tych światłach. Nie zes.aj się, też mi się zdarzyło tam skręcać i też musiałem poczekać aż mi się zwolni zjazd. Może kup sobie helikopter to nikt ci nie będzie zastawiał drogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2021r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bardzo często idiotyzm i brak wyobraźni można zauważyć na skrzyżowaniu Jana Pawła i Popiełuszki. Jadąc w kierunku szpitala i skręcając w prawo na Popiełuszki. Wiele razy widziałem geniuszy którzy stali na środku pasa, jechali prosto a za nimi że 4 samochody, które chciały skręcić właśnie w Popiełuszki. Spokojnie taki idiota dojechałby do Lini sygnalizatora i lewej krawędzi pasa i spokojnie każdy by skręcił nie czekając aż idiota będzie miał zielone i pojedzie prosto. Więcej wyobraźni życzę... Takich debilnych zachowań prowokujących można zauważyć o wiele wie ej a potem pompują się w internecie kamerkowi bohaterowie.


A ile czasu tam się czeka na tych światłach. Nie zes.aj się, też mi się zdarzyło tam skręcać i też musiałem poczekać aż mi się zwolni zjazd. Może kup sobie helikopter to nikt ci nie będzie zastawiał drogi.


Nie mówmy o twoich fetyszach w postaci srania, nie o tym mowa.

Nie bez powodu ten pas jest na tyle szeroki i mieszczą się tam spokojnie 2 Suvy obok siebie, żeby jakoś odiota stal na samym środku pasa i blokował przejazd. Może kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo interpunkcji to ty na oczy geniuszu nie widziałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2021r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]

Nie bez powodu ten pas jest na tyle szeroki i mieszczą się tam spokojnie 2 Suvy obok siebie, żeby jakoś odiota stal na samym środku pasa i blokował przejazd. Może kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo interpunkcji to ty na oczy geniuszu nie widziałeś.


No czekam panie profesorze od polonistyki w którym to miejscu jest błąd. To że ty masz problem nie wspominam.

P.s.
To, że pas jest szeroki nie znaczy że mają stać obok siebie dwa Suvy. Pytam, ile czasu zaoszczędzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2021r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat][cytat]

Nie bez powodu ten pas jest na tyle szeroki i mieszczą się tam spokojnie 2 Suvy obok siebie, żeby jakoś odiota stal na samym środku pasa i blokował przejazd. Może kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo interpunkcji to ty na oczy geniuszu nie widziałeś.


No czekam panie profesorze od polonistyki w którym to miejscu jest błąd. To że ty masz problem nie wspominam.

P.s.
To, że pas jest szeroki nie znaczy że mają stać obok siebie dwa Suvy. Pytam, ile czasu zaoszczędzisz?


Właśnie po to żeby usprawnić ruch, on jest taki szeroki,gdzie spokojnie staną obok siebie dwa samochody. Jeden do jazdy na wprost, drugi do skrętu. Stanie na jego środku jest zwykłym chamstwem, bo można usprawnić ruch i nie utrudniać życia innym, ale po co, skoro można być zwykłym bezmózgiem.

Ile zaoszczędzę? 30 sekund. W przypadku karetki pogotowia i ratowania życia 30 SEKUND JEST NA WAGĘ ZLOTA GENIUSZU. Przestań się spinać bo tylko Pajaca z siebie robisz.

Życzę Ci żeby ktoś z Twojej rodziny potrzebował pomocy pogotowia, policji czy też straży pożarnej. Wtedy inaczej będziesz śpiewał jak nie zdąrzą udzielić pomocy, bo jakiś kierowca zablokował pas i brakło tych 30 sekund. Wtedy życie Cię zweryfikuje...

Poczytaj gdzie stawia się przecinki i że nie zaczyna się zdania od A. Nie pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2021r. 18:08  
Cytuj
Jak będziesz powoził karetką to ten bezmózgi cham na pewno ci miejsca ustąpi, nie obawiaj się profesorze. Natomiast tobie zalecam kontakt z psychologiem.

Powinien ktoś monitorować takie komentarze i autorów kierować na badania psychologiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
Bardzo często idiotyzm i brak wyobraźni można zauważyć na skrzyżowaniu Jana Pawła i Popiełuszki. Jadąc w kierunku szpitala i skręcając w prawo na Popiełuszki. Wiele razy widziałem geniuszy którzy stali na środku pasa, jechali prosto a za nimi że 4 samochody, które chciały skręcić właśnie w Popiełuszki. Spokojnie taki idiota dojechałby do Lini sygnalizatora i lewej krawędzi pasa i spokojnie każdy by skręcił nie czekając aż idiota będzie miał zielone i pojedzie prosto. Więcej wyobraźni życzę... Takich debilnych zachowań prowokujących można zauważyć o wiele wie ej a potem pompują się w internecie kamerkowi bohaterowie.



@JanekDow, tak czytam te twoje bluzgi i twierdzę że jeżeli masz prawko to ktoś ci wydał przez pomyłkę. Ty się nie nadajesz na kierowcę bo masz w sobie za dużo agresji i buty. Że masz ograniczoną wiedzę o przepisach ruchu drogowego to twoje wpisy potwierdzają. W starostwie jest taka komórka co sprawdza przydatność pewnych osób do kierowania pojazdami mechanicznymi. Może przyjrzą się twoim zachowaniom zaproszą do przedstawienia zaświadczenia z psychotestów a i powtórny egzamin by nie zaszkodził.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Bardzo często idiotyzm i brak wyobraźni można zauważyć na skrzyżowaniu Jana Pawła i Popiełuszki. Jadąc w kierunku szpitala i skręcając w prawo na Popiełuszki. Wiele razy widziałem geniuszy którzy stali na środku pasa, jechali prosto a za nimi że 4 samochody, które chciały skręcić właśnie w Popiełuszki. Spokojnie taki idiota dojechałby do Lini sygnalizatora i lewej krawędzi pasa i spokojnie każdy by skręcił nie czekając aż idiota będzie miał zielone i pojedzie prosto. Więcej wyobraźni życzę... Takich debilnych zachowań prowokujących można zauważyć o wiele wie ej a potem pompują się w internecie kamerkowi bohaterowie.


Ale wiesz, że zielona strzałka na skrzyżowaniu oznacza, że możesz wjechać na skrzyżowanie WARUNKOWO? Jednym z tych warunków jest właśnie to, że żaden samochód nie czeka na przejazd na wprost. Bo może tam czekać i nic ci do tego. Wyjedź 5 minut wcześniej z domu, nie będziesz musiał się denerwować na każdym skrzyżowaniu, bezpiecznie dojedziesz i zdrowszy będziesz.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »