NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
kościelna sprawiedliwość ,
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 15:14  
Cytuj
Wyjątkowo niski wyrok dla księdza, który współżył z nastolatką
Dwa lata w zawieszeniu dostał ksiądz ze Szczawnicy, który przez dwa lata molestował nastolatkę. Rozprawa odbywała się z wyłączeniem jawności. Nie wiadomo dlaczego wyrok jest tak łagodny - donosi "Tygodnik Podhalański".
Historia jest dramatyczna. Ksiądz ze Szczawnicy przez dwa lata regularnie współżył z nastolatką. Do pierwszych kontaktów doszło, gdy dziecko miało 13 lat. Dziewczynka z myślami samobójczymi trafiła pod opiekę terapeutów i psychologów, nie otrząsnęła się tragedii, która ją dotknęła - informuje "Tygodnik Podhalański".

Sąd Rejonowy w Nowym Targu skazał księdza ze Szczawnicy (Andrzeja S.) na 5 lat więzienia. Po apelacji jego obrony Sąd Okręgowy w Nowym Sączu karę złagodził. Ostateczny wyrok to 2 lata pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na 5 lat próby. Ksiądz otrzymał także zakaz wykonywania funkcji katechety i nauczyciela na okres 10 lat. Nie dostał nawet dozoru kuratora sądowego, zgodnie z wyrokiem będzie jedynie pod dozorem kanclerza kurii. Rodzice są zaskoczeni wyrokiem - donosi "Tygodnik Podhalański".


i kto mi powie ze w polsce księża nie mają dobrze !!!!!
zboczeńcy i złodzieje !!!!!!

//zły dział, zły temat ...

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 15:14  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:31  
Cytuj
Wyrok jest skandalicznie niski, ale tak wygląda cała III RP, że znów mamy pana(pseudo biznesmeni) wójta(władza rządowa i samorządowa) i plebana (księża) oraz pozostałych, czyli plebs.
Jeśli narozrabia pan, wójt czy pleban, to sprawę się szybko umarza lub wydaje niski wyrok. Przykładów macie wiele z życia wziętych. Chcecie żyć w takiej POlsce? Głosujcie dalej na PO i pokrewne pookrągłostołowe mutacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Wyrok jest skandalicznie niski, ale tak wygląda cała III RP, że znów mamy pana(pseudo biznesmeni) wójta(władza rządowa i samorządowa) i plebana (księża) oraz pozostałych, czyli plebs.
Jeśli narozrabia pan, wójt czy pleban, to sprawę się szybko umarza lub wydaje niski wyrok. Przykładów macie wiele z życia wziętych. Chcecie żyć w takiej POlsce? Głosujcie dalej na PO i pokrewne pookrągłostołowe mutacje.


ale czy PO trzyma z klerem czy PIS????????????????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:36  
Cytuj
Wbrew pozorom, PO trzyma bardziej. PiS może trzyma na dołach, na parafiach, ale to są płotki. PO trzyma z górą.
Kto obok Suchockiej negocjował konkordat? Rokita - jeden z gwiazdorów PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Wbrew pozorom, PO trzyma bardziej. PiS może trzyma na dołach, na parafiach, ale to są płotki. PO trzyma z górą.



no to chyba masz jakieś informacje z "pierwszej"ręki bo z tego co ja widzę to radio maryja i tv trwam agitują na potrzeby PIS-u!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

ale czy PO trzyma z klerem czy PIS????????????????



Premier Donald Tusk przybył do Lichenia, aby spotkać się z uczestnikami 17. Krajowej Pielgrzymki Sołtysów i Środowisk Wiejskich do licheńskiego sanktuarium. Pątnikom towarzyszy hasło "Otoczmy troską życie".

po co???

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6669047,Premier_w_Licheniu__Jak_jest_sukces__to_dzielmy_sie.html?skad=rss

jeszcze jedno dlaczego rudy z PO bral slub koscielny przed wyborami ????

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:44  
Cytuj
"jeszcze jedno dlaczego rudy z PO bral slub koscielny przed wyborami ???? "


a dlaczego prezydentem został lech a nie yaro??????????

bo lech miał żone i ładniej to wygląda na forum światowym!!!!!
jak prezydent bez żony?????
a kto by był "pierwszą damą"?????? kot??????????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
no to chyba masz jakieś informacje z "pierwszej"ręki bo z tego co ja widzę to radio maryja i tv trwam agitują na potrzeby PIS-u!!!!


Ale to radio i tv tak na prawdę niewiele mają wspólnego z tym oficjalnym plebanem, uwierz mi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:48  
Cytuj
spartan wyluzuj się trochę bo się spinasz jakbyś jajko znosił

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:55  
Cytuj
CYTAT

...
i kto mi powie ze w polsce księża nie mają dobrze !!!!!
zboczeńcy i złodzieje !!!!!!


Przeciez wszyscy od dawna o tym wiedza.
Pozostaje pytanie, co zrobic z ta ku...ska zaraza?

Nic sie nie da zrobic. Wszyscy jestescie niewolnikami, nawet Ty Spartan, przeciez wyslales dziecko do tzw. pierwszej komunii. Mnostwo ludzi boi sie nawet nie pojsc na msze w niedziele, bo co powiedza sasiedzi, a co gorsza tesciowie?
Wielu z Was na forum okazuje swoje prawdziwe uczucia wobec naszego kochanego kosciola. Ale ilu z Was odwazylo by sie nie ochrzcic dziecka? Zaloze sie, ze na sama taka mysl umieracie ze strachu. Na forum jestescie zbuntowani. Ciekawe, ilu z Was powiedzialo w oczy swoim rodzicom, badz tesciom, ze nie wezmiecie slubu koscielnego, nie chcecie trwonic miesiecy na wysluchiwanie bzdur starego dziwkarza mieniacego sie "kaplanem", zyjacym w "czystosci", i tym bardziej nie macie ochoty rozstac sie z kilkoma stowkami PLN?
Nie chcecie nowego kosciola na terenie lasku; ale jestem pewien, ze przed tzw bozym narodzeniem i wielkanoca w nowo wybudowanym kosciele (bo nie ludze sie, ze budowa zostanie powstrzymana) przed konfesjonalami beda kilometrowe kolejki zlozone w duzej czesci z ludzi 20-30 letnich. "Wierni", zapytani po jaka cholere uczestnicza w tym zbiorowym obledzie odpowiedza, ze "raz w roku trzeba" i ze przeciez "w cos trzeba wierzyc!". Te slowa slyszalem z ust najwiekszych antyklerykalow i bolszewikow.
Tak, moi drodzy, znam Was dobrze, a jeszcze lepiej zna Was nasz drogi Kosciol Rzymski - i wiedze te wykorzysta w taki sposob, ze nie tylko Wy bedziecie mu sluzyc, ale rowniez Wasze dzieci, wnuki i prawnuki, az po wsze czasy. Good Night & Good Luck / Amen (bonus dla bogobojnych).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 19:10  
Cytuj
rozszyfrowalem kim jest spartan to ten kierowsa z mks-u co kiedys byl kanarem a teaz powozi man-emchytry

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
\"jeszcze jedno dlaczego rudy z PO bral slub koscielny przed wyborami ???? \"


a dlaczego prezydentem został lech a nie yaro??????????

bo lech miał żone i ładniej to wygląda na forum światowym!!!!!
jak prezydent bez żony?????
a kto by był \"pierwszą damą\"?????? kot??????????




Premier Donald Tusk przybył dziś do Lichenia, aby spotkać się z uczestnikami 17. Krajowej Pielgrzymki Sołtysów i Środowisk Wiejskich do licheńskiego sanktuarium. Pątnikom towarzyszy hasło "Otoczmy troską życie".

Premier rozpoczął wizytę od złożenia kwiatów na grobie biskupa Romana Andrzejewskiego (1938-2003) - b. krajowego duszpasterza rolników.

W południe premier weźmie udział w mszy św., która zostanie odprawiona w miejscowej bazylice.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 19:16  
Cytuj
Kandydat Donald się ożenił !



Podaję za wiara.pl:
Donald Tusk (48 l.), lider Platformy Obywatelskiej i sondaży prezydenckich, w trakcie kampanii prezydenckiej wziął kościelny ślub ze swoją, od 27 lat, żoną Małgorzatą. Już w środę w Gościu Niedzielnym Tusk i Kaczyński mówią o swojej wierze i religijności.

Szef PO mówi reporterom, że wrócił na łono Kościoła dzięki papieżowi Janowi Pawłowi II. Sakramentu małżeństwa, podczas skromnej uroczystości w katedrze oliwskiej, udzielił mu sam arcybiskup Tadeusz Gocłowski.

Mieli cywilny

Donald Tusk żyje ze swą żoną już prawie 27 lat. Mają dwoje dorosłych dzieci, Michała i Katarzynę. Na ślub kościelny zdecydowali się dopiero teraz, w trakcie kampanii wyborczej.

Uroczystość była skromna. Wicemarszałek Sejmu chciał zachować jej szczegóły dla siebie. Powiedział, że była na nim tylko córka, ponieważ syn był akurat za granicą. Kto mu świadkował - tego nie chciał już zdradzić. Wyjawił jedynie, że byli to jego przyjaciele z Gdańska związani z nim, a nie z PO.

- Nie ukrywam, że największe znaczenie miały moje rozmowy i spotkania z arcybiskupem Gocłowskim i przyjaciółmi. To oni przekonywali mnie, że mój powrót do Kościoła ma głęboki sens - wyjaśnia Donald Tusk.

Nie był bierzmowany

Przed 27 laty Tusk na poślubienie Małgorzaty zdecydował się bardzo szybko - zaledwie po miesiącu znajomości poprosił ją o rękę. Nie mógł wówczas wziąć ślubu kościelnego, bo nie został bierzmowany.

- Nie przypilnowali tego moi rodzice. Byłem z wierzącej rodziny, ale kiedy moi rówieśnicy przystępowali do bierzmowania, mój ojciec właśnie umierał. Potem młodość miałem buntowniczą - wspomina kandydat na prezydenta RP.

Przekonuje, że do ślubu kościelnego przygotowywali się z żoną od dawna. O samym terminie zdecydować miały przeżycia związane ze śmiercią Jana Pawła II.

- To był powrót, bo choć byłem ochrzczony, to z praktykowaniem było gorzej. W Polsce miliony ludzi praktykują, a nie wierzą, lub nie praktykują, a wierzą, ale jestem zadowolony, że mam te sprawy już uporządkowane - wyjaśnia.

Dlaczego do ślubu doszło dopiero w trakcie wyścigu o fotel prezydencki? Zapewnia, że nie ma to żadnego związku z kampanią. - Każdy termin byłby kontrowersyjny. Nie szukałem w tym korzyści - mówi marszałek.

O wierze i religijności głównych kandydatów na prezydenta RP będzie można przeczytać już w środę (28 września) w wywiadach, jakich obaj udzielili Gościowi Niedzielnemu.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

...
i kto mi powie ze w polsce księża nie mają dobrze !!!!!
zboczeńcy i złodzieje !!!!!!


Przeciez wszyscy od dawna o tym wiedza.
Pozostaje pytanie, co zrobic z ta ku...ska zaraza?

Nic sie nie da zrobic. Wszyscy jestescie niewolnikami, nawet Ty Spartan, przeciez wyslales dziecko do tzw. pierwszej komunii. Mnostwo ludzi boi sie nawet nie pojsc na msze w niedziele, bo co powiedza sasiedzi, a co gorsza tesciowie?
Wielu z Was na forum okazuje swoje prawdziwe uczucia wobec naszego kochanego kosciola. Ale ilu z Was odwazylo by sie nie ochrzcic dziecka? Zaloze sie, ze na sama taka mysl umieracie ze strachu. Na forum jestescie zbuntowani. Ciekawe, ilu z Was powiedzialo w oczy swoim rodzicom, badz tesciom, ze nie wezmiecie slubu koscielnego, nie chcecie trwonic miesiecy na wysluchiwanie bzdur starego dziwkarza mieniacego sie \"kaplanem\", zyjacym w \"czystosci\", i tym bardziej nie macie ochoty rozstac sie z kilkoma stowkami PLN?
Nie chcecie nowego kosciola na terenie lasku; ale jestem pewien, ze przed tzw bozym narodzeniem i wielkanoca w nowo wybudowanym kosciele (bo nie ludze sie, ze budowa zostanie powstrzymana) przed konfesjonalami beda kilometrowe kolejki zlozone w duzej czesci z ludzi 20-30 letnich. \"Wierni\", zapytani po jaka cholere uczestnicza w tym zbiorowym obledzie odpowiedza, ze \"raz w roku trzeba\" i ze przeciez \"w cos trzeba wierzyc!\". Te slowa slyszalem z ust najwiekszych antyklerykalow i bolszewikow.
Tak, moi drodzy, znam Was dobrze, a jeszcze lepiej zna Was nasz drogi Kosciol Rzymski - i wiedze te wykorzysta w taki sposob, ze nie tylko Wy bedziecie mu sluzyc, ale rowniez Wasze dzieci, wnuki i prawnuki, az po wsze czasy. Good Night & Good Luck / Amen (bonus dla bogobojnych).


:szok: Ale pierdoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 01:59  
Cytuj
:szok: Ale pierdoły.[/cytat]

Ale ciekawa opinia." Głęboka i przenikliwa" a na pewno bezpieczna dla Autora ponieważ na jej podstawie nie można
wywnioskować tego czy Gal to kompletny idiota czy geniusz.Jej maksymalna skrótowość może świadczyć o przenikliwym umyśle i talencie do wydawania zwięzłych opinii lub o tym , że Autor poczuł się osobiście zraniony i reaguje jak zwierzę, werbalnym warknięciem. Papugę można nauczyć tego aby mówiła kiedy odpowiedni bodziec na nią podziała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 09:33  
Cytuj
CYTAT

:szok: Ale pierdoły.


Ale ciekawa opinia.\" Głęboka i przenikliwa\" a na pewno bezpieczna dla Autora ponieważ na jej podstawie nie można
wywnioskować tego czy Gal to kompletny idiota czy geniusz.Jej maksymalna skrótowość może świadczyć o przenikliwym umyśle i talencie do wydawania zwięzłych opinii lub o tym , że Autor poczuł się osobiście zraniony i reaguje jak zwierzę, werbalnym warknięciem. Papugę można nauczyć tego aby mówiła kiedy odpowiedni bodziec na nią podziała.[/cytat]

Kajko - mam pytanie czy jesteœ w 100 % samodzielnym człowiekiem, tj sam płacisz swoje rachunki za dom/mieszkanie, sam płacisz za swoje potrzeby jedzenie itd.Jeœli nie to najwyższa pora, jesli tak to masz za dużo wolnego czasu.Wydaje mi się że co niektórzy siedzš przed komputerem i próbujš dawać mšdre odpowiedzi i komentarze podczas gdy mama przynosi im kanapeczki.Życie jest tak kolorowe że wszystkiego można doœwiadczyć i mnie to nie dziwi już.A do poprzedniej wypowiedzi radze przestudiować pewne ksišżki.Odrazu wyjasie że też wkur... mnie pewne zachowania księży, ale idšc do koœcioła nie ide tam dla niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 10:26  
Cytuj
CYTAT

Kajko - mam pytanie czy jesteœ w 100 % samodzielnym człowiekiem, tj sam płacisz swoje rachunki za dom/mieszkanie, sam płacisz za swoje potrzeby jedzenie itd.Jeœli nie to najwyższa pora, jesli tak to masz za dużo wolnego czasu.Wydaje mi się że co niektórzy siedzš przed komputerem i próbujš dawać mšdre odpowiedzi i komentarze podczas gdy mama przynosi im kanapeczki.Życie jest tak kolorowe że wszystkiego można doœwiadczyć i mnie to nie dziwi już.A do poprzedniej wypowiedzi radze przestudiować pewne ksišżki.Odrazu wyjasie że też wkur... mnie pewne zachowania księży, ale idšc do koœcioła nie ide tam dla niego.


Nie potrafisz trzymac sie tematu.
Nie chcesz albo nie potrafisz dyskutowac - ale mimo to wlazisz na forum i cos tam stukasz. Po co?
Masz za duzo wolnego czasu?

A do kosciola idziesz, bo cie otoczenie zmusza, nie oszukuj sam siebie przynajmniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Kajko - mam pytanie czy jesteœ w 100 % samodzielnym człowiekiem, tj sam płacisz swoje rachunki za dom/mieszkanie, sam płacisz za swoje potrzeby jedzenie itd.Jeœli nie to najwyższa pora, jesli tak to masz za dużo wolnego czasu.Wydaje mi się że co niektórzy siedzš przed komputerem i próbujš dawać mšdre odpowiedzi i komentarze podczas gdy mama przynosi im kanapeczki.Życie jest tak kolorowe że wszystkiego można doœwiadczyć i mnie to nie dziwi już.A do poprzedniej wypowiedzi radze przestudiować pewne ksišżki.Odrazu wyjasie że też wkur... mnie pewne zachowania księży, ale idšc do koœcioła nie ide tam dla niego.


Nie potrafisz trzymac sie tematu.
Nie chcesz albo nie potrafisz dyskutowac - ale mimo to wlazisz na forum i cos tam stukasz. Po co?
Masz za duzo wolnego czasu?

A do kosciola idziesz, bo cie otoczenie zmusza, nie oszukuj sam siebie przynajmniej.


Co to znaczy otoczenie Cię zmusza,i wczym mam się nie oszukiwać???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 11:30  
Cytuj
dziecko przyjmuje kolejne sakramenty zeby nie trzeba nic tlumaczyc :] przy chrzcie jescze nie wyczai ale przy komunii trza sluchac "tato dlaczego wszyscy ida a ja nie" po co ?:] dla kogo teraz chrzest to symbol przemiany a komunia to ostatnia wieczerza ? ktos o tym mysli ? ok moge zgodzic sie poniekad ze zniewoleniem ;] zeby niektorzy nie szczekali dla spokojnosci 5 razy w zyciu (chrzest,1 komunia, bierzmowanie, slub, trumna) robi sie zazwyczaj tak jak robia "wszyscy" ;] ale dalej nazywasz to sluzba, ciekaw jestem czy bedac panem we dworze chcialbys miec sluzacych z takim nastawieniem ;] to ze ludzie odwracaja sie od kosciola nie ulega watpliwosci ze 2 pokolenia i od sakramerntow tez sie odwroca ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 11:43  
Cytuj
Ważne aby nie mieszać np: sakramentów z wydziwianiem księży.

Znam mase ludzi którzy sš wierzšcy a nie chodzš do koœcioła,bo nie popierajš własnie takich zachować księzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 02:16  
Cytuj
cytat]
CYTAT

Kajko - mam pytanie czy jeste w 100 % samodzielnym człowiekiem, tj sam płacisz swoje rachunki za dom/mieszkanie, sam płacisz za swoje potrzeby jedzenie itd.Je li nie to najwyższa pora, jesli tak to masz za dużo wolnego czasu.Wydaje mi się że co niektórzy siedzš przed komputerem i próbujš dawać mšdre odpowiedzi i komentarze podczas gdy mama przynosi im kanapeczki.Życie jest tak kolorowe że wszystkiego można do wiadczyć i mnie to nie dziwi już.A do poprzedniej wypowiedzi radze przestudiować pewne ksišżki.Odrazu wyjasie że też wkur... mnie pewne zachowania księży, ale idšc do ko cioła nie ide tam dla niego.


Kiedy można pisać komentarze , odpowiedzi i jak to się wiąże z kanapkami czyli słów parę o galowej logice

Jeśli jesteś samodzielnym człowiekiem to masz za dużo czasu lub jeśli nie jesteś samodzielnym człowiekiem to powinieneś nim być . Z tego wynika, że jeśli dalej siedzisz przed komputerem to matka donosi kanapki i jesteś samodzielnym człowiekiem lecz masz za dużo wolnego czasu i za dużo wolnego czasu ma twoja matka lub jesteś niesamodzielnym człowiekiem i twoja matka robi dobre kanapki co implikuje prawo do udzielania dobrych odpowiedzi i komentarzy.

Jeśli ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi otrzyma 500zł

Czy piszące posta matka doniosła mi kanapkę [/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 02:52  
Cytuj
czas minął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »