NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nagrody dla urzędników UM Stalowa Wola,
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pepsi, jak kogoś oszkalowali to powinni przeprosić a ty piszesz że to stary temat i nie ma potrzeby. Pewnie jest tak i w tym przypadku ale goownem trzeba kogoś obrzucić.


Przytocz mi w którym miejscu w artykule o premiach ktoś został oszkalowany.


Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Chodziło o oszkalowanie w temacie który ja poruszyłem a Ty zaczynasz już wybielać zarówno autora tekstu a po części i siebie. Co z kręgosłupem moralnym ?...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pepsi, jak kogoś oszkalowali to powinni przeprosić a ty piszesz że to stary temat i nie ma potrzeby. Pewnie jest tak i w tym przypadku ale goownem trzeba kogoś obrzucić.


Przytocz mi w którym miejscu w artykule o premiach ktoś został oszkalowany.


Pepsi, jak nie ogarniasz tematu to zajmij się czym innym. Dwa komentarze dla ciebie to zbyt duża podzielność uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:43  
Cytuj
CYTAT

Chodziło o oszkalowanie w temacie który ja poruszyłem a Ty zaczynasz już wybielać zarówno autora tekstu a po części i siebie. Co z kręgosłupem moralnym ?...


Ciężko mi się do tego odnieść, bo sprawy nie znam. Ty znasz? Jedyne co pamiętam to informacje w prasie, że oskarżeni dostali kary, które zapłacili. A jak tam było bezpodstawne szkalowanie to pewnie sprawy skierowali do sądu - raczej to nie dotyczyło osób nie ogarniętych prawnie i stać ich było na obronę swojego imienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Chodziło o oszkalowanie w temacie który ja poruszyłem a Ty zaczynasz już wybielać zarówno autora tekstu a po części i siebie. Co z kręgosłupem moralnym ?...


Ciężko mi się do tego odnieść, bo sprawy nie znam. Ty znasz? Jedyne co pamiętam to, że oskarżeni dostali kary, które zapłacili. A jak tam było bezpodstawne szkalowanie to pewnie sprawy skierowali do sądu - raczej to nie dotyczyło osób nie ogarniętych prawnie i stać ich było na obronę swojego imienia.


Jakie kary? Co lub ile zapłacili? Za to że ktoś się pod nich podszywał? Nie pisz już w tym temacie.

Widzisz jak niewiele wiesz a próbujesz się wypowiadać na ten temat. To co jest w mediach nie zawsze jest prawdą. Aby informacja była rzetelna trzeba ją weryfikować z kilku źródeł. Po to masz rozum aby kojarzyć fakty i wyciągać wnioski. Pisząc np. pracę dyplomową używasz "Ctrl+C" "Ctrl+V" czy piszesz własnymi słowami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
Jakie kary? Co lub ile zapłacili? Za to że ktoś się pod nich podszywał? Nie pisz już w tym temacie.

Widzisz jak niewiele wiesz a próbujesz się wypowiadać na ten temat. To co jest w mediach nie zawsze jest prawdą. Aby informacja była rzetelna trzeba ją weryfikować z kilku źródeł. Po to masz rozum aby kojarzyć fakty i wyciągać wnioski. Pisząc np. pracę dyplomową używasz "Ctrl+C" "Ctrl+V" czy piszesz własnymi słowami?


Nie wiem nic, bo kompletnie mnie to nie interesuje - i ja o tym nic nie pisałem - tylko Ty to przywołałeś jako przykład szkalowania, które ma miejsce dzisiaj, tylko na kim?

Za sprawą Twojej osoby sam sobie poszukałem i wyroki np. NSA są jawne w internecie jak ktoś chce to może odszukać. Nie bardzo tylko rozumiem co ma pies do wiatraka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 11:21  
Cytuj
Jakie piękne fikołki zwolennicy *** uprawiają umiech Ośmiorniczki w knajpie za 100 zł były złe, ale nagroda 100 000 zł dla lokalnego urzędnika jest ok good A takich sytuacji w miastach i miasteczkach, nie mówiąc o ministerstwach i innych urzędach jest tysiące - to z pieniędzy wam zabieranych w formie podatków wypłacane są ogromne nagrody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 11:26  
Cytuj
w obozach za najniższą krajową nie dają nagród za dobrą prace i szkodliwe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
w obozach za najniższą krajową nie dają nagród za dobrą prace i szkodliwe?


Nie w wysokości rocznego wynagrodzenia szefa...

Jeszcze głos "mieszkańca" Stalowej Woli z roku 2010:

"Z tej strony jeden z mieszkańców Stalowej Woli, gdzie od przyszłego roku prezydent będzie zarabiał bagatela 12 tysięcy złotych. Przypominam Stalowa Wola 65 tysięczne miasto. To jest szok, żeby prezydent zarabiał taka kwotę"

Całoroczną podwyżkę przypominam ówczesny Prezydent przekazał na cele charytatywne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 19:22  
Cytuj
Zobaczcir na fb. Stowarzyszenia. Są nagrody za 2018 rok. 45 tys nagrody dla rekordzistki. A zadłużenie na koniec 2019 roku to 200 milionów. Ciekawe ile pyknie po podliczeniu 2020.. 100 milionów w 2 lata między 2017, a 2019. A młodzi uciekają coraz szybciej z Titanica.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 21:10  
Cytuj
przezywacie szok zderzenie z podwójną rzeczywistością szczególnie utrwaloną w Polsce B, trochę poboli ale lepiej to przyjąć do wiadomości niż się oszukiwać ile zawdzięczamy i komu.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemiecki-ekspert-Zbudowalismy-Polske-jako-kraj-taniej-sily-roboczej-8028854.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Organizacja Nasze Miasto opublikowała już wykres miejskich abolicji podatkowych na przestrzeni ostatnich 30 lat? Tez interesujące chociaż nie dotyczy takich tłumów.



Była taka informacja, nie wiem czy ze strony stowarzyszenia ale na tym forum już było i Lucka umożenia były bardzo ciekawe.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Pepsi napisałaś:

"A napewno się tak okazało?... Ale to stary temat nie widzę sensu o tym pisać."

Widzisz, w tym miejscu pokazujesz swoją naturę. Wolisz kłamliwą sensację niż prawdę i uczciwość.

Tak,

JA TOBIE MÓWIĘ, ŻE TAK BYŁO!

Co do premii i nagród. Zachowujesz się jak pracownicy minionej epoki, tak jak opisał to jabar.

To nie te czasy. Kiedyś 3 spało a jeden zapierniczał a kasę mieli tą samą bo ten z tamtym a tamten z tym.
Wkurza mnie jak ktoś z mniejszymi kwalifikacjami, mniejszym zaangażowaniem w pracę i olewającym podejściem do obowiązków żąda takiego samego wynagrodzenia jak moje.
Możliwe, że jesteś pracownicą UM i to płci pięknej. Bo przeważnie u kobiet występuje ostre starcie o obowiązki i wynagrodzenie. Zastrzegam, że nie u wszystkich.

I jeszcze jedno. Nie oczekuj wynagrodzenia dyrektora będąc na ostatnim szczeblu pracowniczym. Wiesz z czym się wiąże funkcja bycia skarbnikiem? Podpisywania się pod dokumentami?

Dzisiaj jestem na urlopie i możemy sobie popisać.

A Ty? Czekasz w pracy na nagrodę siedząc przed komputerem i pisząc komentarze.

Coś chyba jest nie tak.........


Sorki nie doczytałem do końca ale po pierwszych zdaniach nie mogę się zgodzić. Ile wynosiła pensja tej pani skoro nagrody to 92 tysiące? Nagrody to 7600 miesięcznie. Wyglada na to, że zarobiła więcej niż jej szef. To może ona powinna być szefem? A może z kimś się dzieliła?

Jakiś czas temu, była już prezes MZK dostawała mnóstwo pieniędzy. Nagrody, zlecenia, premie i inne.

Nie zazdroszczę. W prywatnej firmie może zarabiać nawet milion dziennie. Nie obchodzi mnie to. Tu jest na utrzymaniu podatnika, a pani Gdula nie jest finansistą ogólno-krajowej sławy. Czy to normalne, że skarbnik dostaje takie nagrody?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
przezywacie szok zderzenie z podwójną rzeczywistością szczególnie utrwaloną w Polsce B, trochę poboli ale lepiej to przyjąć do wiadomości niż się oszukiwać ile zawdzięczamy i komu.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemiecki-ekspert-Zbudowalismy-Polske-jako-kraj-taniej-sily-roboczej-8028854.html



Co to ma wspólnego z tematem? Czy to taka kontynuacja rodzina na swoim? Urzędnicy pisowscy dostają wyrównania za krzywdy narodu ze strony Niemiec?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 11:29  
Cytuj
To jest po prostu nieprawdopodobne.

Z moich pieniedzy rozdawnictwo, nagrody po kilkadziesiąt tysięcy zł za żadne zasługi, w ramach pełnionych obowiązków, dla wybranych łbów.

KOLESIOSTWO wg PIS. Odpowiedzialny za taką kradzież publicznych pieniedzy powinien byc wyrzucony na zbity pysk z dnia na dzien, a te pieniadze powinny wrocic do budzetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 12:25  
Cytuj
Gdyby to było normalne państwo pewnie by tak było I musiał by zwracać pieniądze.Ale niestety w Polsce jest przyzwolenie na to. Przykład idzie z samej góry: SASIN- 70 MLN WYBORY,SZUMOWSKI- RESPIRATORY OD HANDLRZA BRONIĄ. Ktoś rozliczyl te osoby. Media już zapomnialy o tym???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 10 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 14:30  
Cytuj
Tak się wypłaca z podatków ściągniętych z BIEDOTY nagrody dla kryształowej władzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 15:10  
Cytuj

Obrazek



"Nie ma lepszych i gorszych. Nie ma grup uprzywilejowanych."

Można się rozejść - nasz Prezydent nie toleruje kolesiostwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 17:36  
Cytuj
To było brutto Anżej? Bo Nasze Miasto zapomniało podać taki drobiazg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Organizacja Nasze Miasto opublikowała już wykres miejskich abolicji podatkowych na przestrzeni ostatnich 30 lat? Tez interesujące chociaż nie dotyczy takich tłumów.



Była taka informacja, nie wiem czy ze strony stowarzyszenia ale na tym forum już było i Lucka umorzenia były bardzo ciekawe.


Ja jestem ciekawa, podziel się za ostatnie 30 lat, komu ile dali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
To było brutto Anżej? Bo Nasze Miasto zapomniało podać taki drobiazg.


No raczej brutto. Skąd maja wiedzieć jak się kto rozlicza z PIT-u?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 08:59  
Cytuj
A jak to wygląda w spółkach um np mzk pec itd u nich też takie nagrody ?? Bo coś mi się wydaje że nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 19:52  
Cytuj
w obozach za najniższą krajową nie dają nagród za dobrą prace i szkodliwe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 05:18  
Cytuj
CYTAT

Przecież to nasze pieniądze !!! Z naszych podatków rozdawane za SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA!!!


Urzędnik wykonuje pracę za którą pobiera pieniądze.ok
Powinien sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków i tyle.zdegustowany
Jeśli tego nie robi,obniżyć dodatek służbowy.
Tak postępuje każdy pracodawca.
Jakie to "szczególne osiągnięcia"mieli urzędnicy,którzy wykonywali powierzone im zadania?co
Tego nie ogarniam.sciana
Jeśli robili to dobrze,to chwała im. Pensje za to biorą.Murarz za prostą ścianę, premii nie dostanie,bo na tym polega jego praca.
Ma być prosto i szybko.umiech
"Ostatnio"Urząd Miasta dość długo był niedostępny dla petentów.
Mieli czas na grę w "pasjansa".Może urządzili wewnętrzny konkurs i stąd nagrody?chytry
I wiadomo-kawka herbata,plotki.good
Swego czasu, spotkałem się w jednym z urzędów,z określeniem"biurwy".zarumienionyCo to znaczy?

To na faktach...
https://demot(...)-pracy-i

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 14:19  
Cytuj
warto wspomnieć że Urząd miasta "puchnie" od nowych urzędników..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
warto wspomnieć że Urząd miasta "puchnie" od nowych urzędników..

umiech
Odkąd zarabiają mniej jak Panie w Biedronce raczej odchodzą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »