NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wycinanie katalizatorow, Wycinanie katalizatorow
Posty: 2
Dołączył: 31 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 18:11  
Cytuj
Dzien dobry .
Chcialbym przestrzec uzytkownikow auto o procederze jaki spotkac mozna w naszym miescie. Niedawno sprowadzilem auto zagranicy , bylo w nim pare drobnych mankamentow , ktore chcialem sie pozbyc wiec oddalem swoj samochod do naprawy drobnych usterek . Auto bylo u dwuch mechanikow w dosc krotkim czasie ( nie bede wymienial jakich bo niechce kogos posadzac skoro na 100% nie jestem pewny ktory). Po jakims czasie zaczela mi wyskakiwac kontrolka na wyswietlaczu na temat problemu z katalizatorem . Znajomy mechanik po sprawdzeniu co jest tego przyczyna zauwazyl , ze ktos mi wyciola bez mojej wiedzy katalizator . Chcialbym tylko ostrzec o takiej sytuacja jak ma miejsce . Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 12:04  
Cytuj
a jesteś pewny że katalizator był przed kupnem? To są właśnie te okazje. Kolega kupił auto też okazyjnie i po kilku dniach licznik przestał wyświetlać ilości przejechanych kilometrów, po sprawdzeniu okazało się że licznik był modyfikowany i padła elektronika. Koszt 300 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:37  
Cytuj
Tak . Dlatego , ze wczesniej niemaielem problemu z sensorem O2 i komunikatem na desce rozdzielczej o tym problemie . Po wizytach dosc szybko wyskoczyl mi komunikat , ze jest problem ze spalana mieszanka .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:42  
Cytuj
Teraz kazdy kombinuje na boku żeby dorobić.Wycieli katalizator ,myslal ze sie uda i czujnik bedzie cos tam pokazywal.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Tak . Dlatego , ze wczesniej niemaielem problemu z sensorem O2 i komunikatem na desce rozdzielczej o tym problemie . Po wizytach dosc szybko wyskoczyl mi komunikat , ze jest problem ze spalana mieszanka .


Jeżeli tak było jak mówisz to tylko zgłosić policji a oni raczej mają sposoby żeby sprawdzić. Ja sobie nie wyobrażam żeby mi mechanik podmienił część albo co gorsze coś wymontował.
Wal na policję śmiało i nawet się nie zastanawiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »