NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Po co strzelacie tymi fajerwerkami?,
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Moja kasa,moje bum!good
Przy okazji zemsta na obesrańcach chodnikowych.chytry
Walą"klocki"przez cały rok,chodnik trawnik...to przynajmniej raz w roku, zrobią to w chałupie.potluczony


Jesteś bardziej pierdo****ty niż lato z radiem i może to ustawa przewidzieć. Piszesz o zaśmiecaniu. Pozbierasz pajacu pozostałości po fajerwerkach na trawnikach? Psie gówno przynajmniej przyczynia się do uzdatnienia gleby. O tobie chwaście nie można niczego dobrego napisać bo nawet nie wypada...


@JanekDow

Może i jestem popierdolony.Pajacem też.Nie musisz pisać nic dobrego na mój temat.zdegustowany
Jeśli, nie możesz nic dobrego o mnie napisać-bo nie wypada,to przynajmniej nie wypadnij przez okno,kiedy będziesz oglądał i podziwiał moje "bum-bum".good

Znalazłem chyba Twoje zdjęcie,wielbicielu obsrywaczy trawników.sciana
W dzieciństwie bawiłem się innymi "klockami"niż Ty.potluczony

https://demot(...)sprzataj

PS@go321
Szkoda, ze w czasie bitwy o Mosul nie załapałeś się na samochód jako kierowca-samobójca.placze
Najwidoczniej pojeby z alKaidy uznali, że jednak jesteś zbyt głupi.zaklopotany
My mielibyśmy rozrywkę,a Ty byś się rozerwał.3m sie

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 20:46  
Cytuj

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 08:58  
Cytuj
przeciwnicy psich odchodów ładnie posprzatali pozostałości fajerwerków które zostały na trawnikach leżą do teraz i fajnie jakby za ten hałas na podeszwach ujrzeli kolory brązu

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
przeciwnicy psich odchodów ładnie posprzatali pozostałości fajerwerków które zostały na trawnikach leżą do teraz i fajnie jakby za ten hałas na podeszwach ujrzeli kolory brązu


Pewnie widujesz na porządku dziennym jak jak właściciel swojego pieska sprząta po nim jak się załatwi. Prawda? Przynajmniej jak ktoś wdepnie na taką pozostałość to nic mu nie grozi w przeciwieństwie do psiego gówna które nawet trudno zmyć z butów a i wstyd wsiadać do autobusu bo czuć smród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Moja kasa,moje bum!good
Przy okazji zemsta na obesrańcach chodnikowych.chytry
Walą"klocki"przez cały rok,chodnik trawnik...to przynajmniej raz w roku, zrobią to w chałupie.potluczony


Jesteś bardziej pierdo****ty niż lato z radiem i może to ustawa przewidzieć. Piszesz o zaśmiecaniu. Pozbierasz pajacu pozostałości po fajerwerkach na trawnikach? Psie gówno przynajmniej przyczynia się do uzdatnienia gleby. O tobie chwaście nie można niczego dobrego napisać bo nawet nie wypada...


@JanekDow

Może i jestem popierdolony.Pajacem też.Nie musisz pisać nic dobrego na mój temat.zdegustowany
Jeśli, nie możesz nic dobrego o mnie napisać-bo nie wypada,to przynajmniej nie wypadnij przez okno,kiedy będziesz oglądał i podziwiał moje "bum-bum".good

Znalazłem chyba Twoje zdjęcie,wielbicielu obsrywaczy trawników.sciana
W dzieciństwie bawiłem się innymi "klockami"niż Ty.potluczony


PS@go321
Szkoda, ze w czasie bitwy o Mosul nie załapałeś się na samochód jako kierowca-samobójca.placze
Najwidoczniej pojeby z alKaidy uznali, że jednak jesteś zbyt głupi.zaklopotany
My mielibyśmy rozrywkę,a Ty byś się rozerwał.3m sie


Jestem rocznik 1981 i za dzieciaka jeszcze pamiętam policyjne zapędy z zomo i machanie pałka, nie jestem jak to nazwaliście lalusiem z rocznika po 90 tym roku. Dażę szacunkiem każde żywe zwierzę i ono ma prawo do normalnego życia i nie musi być płoszone przez stado idiotów, które wylewa swoje frustrację życiowe, właśnie na zwierzakach, bo s sylwestra jest Panem życia jak walnie achtungiem pod śmietnik i wystraszy jakieś zwierzę a w normalnym życiu jest zwykłym białym murzynem pod butem Niemca czy amerykańca w Superiorze. Nie mam psa ani żadnego zwierzęcia. Mam za to dwójkę dzieci w wieku 1 roczku i gardzę takimi pojebami jak Ty bo właśnie przez takich idiotów jak Ty, moje dzieci nie mógły spać do godziny 1 w nocy.

Już nie wspomne o grupach idiotów, które widziałem, gdzie było od 5 do nawet 30 osób. Nie boicie się pandemii? Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro sami się idioci wybijecie i dążycie do samozagłady. Chcesz strzelać? To strzelaj, ale u siebie w domu bo każdya prawo oddychać świeżym i tym samym powietrzem a nie tym gównem wydzielanym z wypalonego fajerwerka czy petardy hukowej.

Wlasciciela czworonoga można ukarać, bo psy załatwiają się w ciągu dnia tak samo. Wystarczy zrobić zdjęcie, zadzwonić na Policję i ppo sprawie.

W przypadku zaśmiecania trawników i niszczenia samochodów, odpadami i tym całym gównem z fajerwerków, które pala lakier samochody, to kogo mozna ukarać z formujących się grupek osób po 10 czy 30 osób?

Nie mierz każdego jedna miarą i wypadałoby spojrzeć OBIEKTYWNIE na sprawę, a nie z własnego punktu widzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 09:51  
Cytuj
JanekDow ty jesteś jakimś frustratem? Gardzisz ludźmi? Dziesiątki lat nikomu to nie przeszkadzało a tu raptem paru frustratów chce zmienić świat, tradycję. Niby mniejszość a zachowuje się jakby miała pełnię władzy niczym dyktator.

A już najgorsze to zasłanianie się dziećmi. Co ty w namiocie spisz ze tak ci głośno czy masz jakiś wyostrzony słuch. Też drzewiej pokazywałem dzieciom fajerwerki i jakoś nie płakały a i po takich pokazach szybko zasypiały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 10:58  
Cytuj
JanekDow życie to sztuka kompromisu więc jak jesteś idiota z psem ( pisze o tobie tak jak ty i innych), i inni to tolerują (szczekanie i sranie) to ty też parę dni w roku nie rób problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
JanekDow życie to sztuka kompromisu więc jak jesteś idiota z psem ( pisze o tobie tak jak ty i innych), i inni to tolerują (szczekanie i sranie) to ty też parę dni w roku nie rób problemów.


Hahahah to właśnie potwierdza stwierdzenie, że na internecie na naszym forum sidxzi wielu idiotów, bo nie dość że odpisujesz na to, co Ci wygodniej, to jeszcze nie potrafisz człowieku odpowiedzieć merytorycznie i wyciągać informacji z tekstu, gdzie uczy się tego w podstawówce...

Ja nie pisze o tolerowaniu tego z perspektywy posiadania psa, a napisałem JASNO, ŻE CHODZI O Dzieci, KTÓRE W NOCY MAJA PROBLEM ZE SNEM PO PROSTU I WYBUDZAJĄ SIĘ Z PŁACZEM, ale tak to jest jak ktoś ma problem z czytaniem ojczystego języka.

I tak, przeszkadza mi to, bo wczoraj KILKU IDIOTÓW dało popis, RZUCAJĄC PETARDY HUJOWE POD KLATKI I DO PIWNIC BLOKÓW MIESZKALNYCH

NAPISAŁEM WPROST, ŻE NIE POSIADAM PSA ani żadnego innego zwietzaka, więc ogarnij bańke, bo chyba od tych hukowych a bardzo ci tam szumi do tej pory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
przeciwnicy psich odchodów ładnie posprzatali pozostałości fajerwerków które zostały na trawnikach leżą do teraz i fajnie jakby za ten hałas na podeszwach ujrzeli kolory brązu


Pewnie widujesz na porządku dziennym jak jak właściciel swojego pieska sprząta po nim jak się załatwi. Prawda? Przynajmniej jak ktoś wdepnie na taką pozostałość to nic mu nie grozi w przeciwieństwie do psiego gówna które nawet trudno zmyć z butów a i wstyd wsiadać do autobusu bo czuć smród.


mam nadzieje ze nie raz trzeba było czyscic samochodzik w srodku z gówienek ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 11:42  
Cytuj
Przeszkadzają wam zasrane trawniki i płaczecie że wchodzicie w gówno to PO CO WCHODZICIE NA TRAWNIKI? szanuj zieleń jeden baranie z drugim... Hipokryzja po prostu osiągnęła maksymalny poziom widzę.

Tak samo maDki które czepiają się psiarzy ze brajanek czy mija (celowo napisane fonatycznie) mają gówienka na bucikach. Naucz maDko dzieciaka szanować zieleń i nie będzie problemu żadnego. To psia kupa jest be, a dzieciaczek biegający i niszczący zieleń już cacy? ŻENADA....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 12:08  
Cytuj
Zapomniałeś dopisać n na końcu swojego nicka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
Od dwóch dni słychać strzelające fajerwerki. W sklepach i na bazarze pełno tego badziewia i ludzie to kupują. Pytam po co? Nie szkoda wam pieniędzy?
To samo można powiedzieć,po co kupujecie alkohol,papierosy,auta,motory itp.itd.Nie wszystko każdemu się podoba,grunt aby korzystać z głową.Ja osobiście nie kupuję fajerwerków ale lubię popatrzeć.Natomiast uważam kupno i rzucanie prawie pod nogi albo pod oknami hukowych,za głupotę.W latach osiemdziesiątych samemu się robiło tak zwane ;bączki; z saletry albo strzelało się z karbitu.Ale nikomu pod oknami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście nie kupuję fajerwerków ale lubię popatrzeć.Natomiast uważam kupno i rzucanie prawie pod nogi albo pod oknami hukowych,za głupotę.W latach osiemdziesiątych samemu się robiło tak zwane ;bączki; z saletry albo strzelało się z karbitu.Ale nikomu pod oknami.


Sedno tematu. Rozróżnić petardę hukową od kolorowych fajerwerków. Raczej większość ludzi lubi patrzeć na niebo jak rozbłyska kolorami z fajerwerków, ale niespodziewany wybuch pod oknem z achtunga już raczej do przyjemności nie należy.
I tak jak można się spodziewać, że 31 grudnia koło północy będzie głośno, tak rzucane petardy już 2 tygodnie przed tą datą mogą być lekką "niespodziewajką" i wywołać mocny dyskomfort.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 17:13  
Cytuj
Moje ciało, moje pieniądze, moja macica, moje fajerwerki, won od moich fajerwerków. Nie róbcie nam piekła dla strzelających fajerwerkami, bo będziemy strajkować, używając do tego nazistowskiej symboliki tak jak strajkujący jakiś czas temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 19:20  
Cytuj
Ja strzelam ,żeby sasiad widział że mnie stać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 05:54  
Cytuj
CYTAT
Przeszkadzają wam zasrane trawniki i płaczecie że wchodzicie w gówno to PO CO WCHODZICIE NA TRAWNIKI? szanuj zieleń jeden baranie z drugim... Hipokryzja po prostu osiągnęła maksymalny poziom widzę.

Tak samo maDki które czepiają się psiarzy ze brajanek czy mija (celowo napisane fonatycznie) mają gówienka na bucikach. Naucz maDko dzieciaka szanować zieleń i nie będzie problemu żadnego. To psia kupa jest be, a dzieciaczek biegający i niszczący zieleń już cacy? ŻENADA....


@JanekDow
Nikt oprócz Ciebie na tym Forum nie beczy z powodu zasranych chodników.zdegustowany
Po prostu zwrócono uwagę na ten problem.nie wiem
Dla mnie nie jest przyjemnym widok srającego psa i stojącego obok właściciela.Kogoś,kto z "dumą"patrzy na wygięty grzbiet kundla i wyłażący z jego dupy "klocek".zaklopotany
Trawniki to nie psi kibel.mlotek
To właśnie kupska niszczą trawę,a nie biegające po nim dzieci.

https://www.youtu(...)q10GPByo

Powiedziałbym takie życzenie noworoczne-Oby nasze dzieci miały mądrych rodziców.good
Twoje jakoś szczęścia nie miały...neutralny

"Wolność jednych,nie może być kosztem drugich".
Obejrzyj też filmik poniżej...potluczony

https://www.youtu(...)I6XPK22A

Zapamiętaj jeszcze jedno-Chamstwem,obrażaniem innych wulgaryzmami, nikogo do swoich poglądów nie przekonasz.sciana
To tylko potwierdza co sobą reprezentujesz.placze
Zastanawiam się jak to jest, kiedy idziecie na spacer z psem- kto kogo wyprowadza.zaklopotany
Po której stronie smyczy jest idiota...

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeszkadzają wam zasrane trawniki i płaczecie że wchodzicie w gówno to PO CO WCHODZICIE NA TRAWNIKI? szanuj zieleń jeden baranie z drugim... Hipokryzja po prostu osiągnęła maksymalny poziom widzę.

Tak samo maDki które czepiają się psiarzy ze brajanek czy mija (celowo napisane fonatycznie) mają gówienka na bucikach. Naucz maDko dzieciaka szanować zieleń i nie będzie problemu żadnego. To psia kupa jest be, a dzieciaczek biegający i niszczący zieleń już cacy? ŻENADA....


@JanekDow
Nikt oprócz Ciebie na tym Forum nie beczy z powodu zasranych chodników.zdegustowany
Po prostu zwrócono uwagę na ten problem.nie wiem
Dla mnie nie jest przyjemnym widok srającego psa i stojącego obok właściciela.Kogoś,kto z "dumą"patrzy na wygięty grzbiet kundla i wyłażący z jego dupy "klocek".zaklopotany
Trawniki to nie psi kibel.mlotek
To właśnie kupska niszczą trawę,a nie biegające po nim dzieci.

Powiedziałbym takie życzenie noworoczne-Oby nasze dzieci miały mądrych rodziców.good
Twoje jakoś szczęścia nie miały...neutralny

"Wolność jednych,nie może być kosztem drugich".
Obejrzyj też filmik poniżej...potluczony

Zapamiętaj jeszcze jedno-Chamstwem,obrażaniem innych wulgaryzmami, nikogo do swoich poglądów nie przekonasz.sciana
To tylko potwierdza co sobą reprezentujesz.placze
Zastanawiam się jak to jest, kiedy idziecie na spacer z psem- kto kogo wyprowadza.zaklopotany
Po której stronie smyczy jest idiota...


Hahahhah ja beczę z powodu zasranych chodzików? Człowieku, gdzie ja tak napisałem, że przeszkadzają mi zasrane chodniki.nie dzuwei się ze tyle osób pra uje w Superiorze, bo naginasz rzeczywistość. Nie mi przeszkadzają zasrane trawniki tylko tym, którzy wielce deklarowali że będą strzelać ile chcą i że będą to robić w świadomości że cierpią na tym zwierzęta, własnie w zemscie za zasrane trawniki.

SAM ROBISZ Z SIEBIE IDIOTĘ W TYM MOMENCIE.... Nawet nie potrafisz przeczytać całego tekstu od początku że zrozumieniem.

I TAK NA KONIEC. NIE MAM PSA, jak już zaznaczałem wcześniej nie raz, więc nie musisz nam opowiadać jak wychodzisz na spacer ze swoją mamusią, bo to zapewne ONA trzyma smycz, a Tobie pozostaje jedynie wąchanie tych trawników i przyglądanie się z bliskiej odległości jak temu klocków, który wychodzi z wygiętego grzbietu psa, załatwiającego sei na trawniku......

Nie bez powodu jeszcze przed kilka laty był mandat za deptanie zieleni, więc skończ pierdo*ic głupoty ze bieganie po trawniku nie jest jego dewastacją. Kiedyś nie było takiego przyzwolenia na bieganie po trawnikach, w gale grało się na betonie, dziś rośnie pokolenie wymoczków, bo jest społeczne przyzwolenie na takie zachowanie, bo przecież brajanwk musi się wybawić żeby MADKA mogła zmienić spokojnie status na fejsie w domu.

Ciekawe kto posprząta puste butelki czy papieki, które są rzucane na oczach rodziców przez brajanka bo przecież nie ms śmietnika, a do kieszeni oczywiscie wsadzić nie można i wyrzucić pozniej. Kur*a co za czasy....

Kończę ta żałosną plemike, bo ona do niczego nie prowadzi. Szkoda mi wolnego czasu na klepanie w klawiaturkę bo wolę spędzić go z rodziną a wy laga tam przy aluminium....

Nara...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2021r. 08:57  
Cytuj
mam takom fajnom "somsiadke"

(mieszka dwa bloki dalyj)

przychodzi ze swoim amstafem 3x dziennie wysrać sie pod naszymi balkonami.

typowa karyna

***** karyny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »