NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Czynsz w górę, SBM
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 20:54  
Cytuj
SBM podnosi czynsz licząc wszystkie składniki ,winda ,fr-,fr-wind,to wychodzi od 30-45zł więcej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 20:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 21:04  
Cytuj
Mieszkania coraz droższe, czynsze coraz wieksze, goodgood Jak żyć w tym Państwie,,, za niedługo ludzie nie bedą mieli czym płacić ... ...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 21:15  
Cytuj
Przynajmniej dzieciom dają i złodziejom zabierają ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 10 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 22:33  
Cytuj
Trzeba utrzymać całą armię pracująca dla spółdzielni ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2020r. 22:39  
Cytuj
To już jest pomału upadek państwa Polskiego jak Grecja :/:/

Srednia płaca w STW stoi w miejscu rośnie tylko minimalna a przez to coraz wyższe ceny w sklepach. Sam się zastanawiam czy ci w spółdzielni za minimum robią ?? Pewnie nie za minimum .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 10 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 07:45  
Cytuj
Jeśli każdy założy WSPÓLNOTĘ to skończy się panowanie spółdzielni która tylko generuje ogromne koszty utrzymania niepotrzebnych pracowników żeby każdy z rodziny miał ciepła posadkę , myślicie, że potrzebna jest tak ogromna armia ludzi do funkcjonowania spółdzielni???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Jeśli każdy założy WSPÓLNOTĘ to skończy się panowanie spółdzielni która tylko generuje ogromne koszty utrzymania niepotrzebnych pracowników żeby każdy z rodziny miał ciepła posadkę , myślicie, że potrzebna jest tak ogromna armia ludzi do funkcjonowania spółdzielni???


Założysz wspólnotę? A co z tymi co latami nie płacą czynszu? Będziesz dopa nim fundował darmowe utrzymanie?

Na takich darmozjadów trzeba wspólnie się dorzucać do ich utrzymania a prawo jest po ich stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 10 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 12:25  
Cytuj
Jak podaje "Dziennik Gazeta Prawna" niedługo skończą się sytuacje, w których wspólnoty muszą utrzymywać tych, którzy od lat nie płacą.

Jak podaje DGP, resort rozwoju pracuje nad nowelizacją ustawy o własności lokali.

Więc ich doczekanie
Nie będzie może już niedługo takich pasoZydow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Jak podaje "Dziennik Gazeta Prawna" niedługo skończą się sytuacje, w których wspólnoty muszą utrzymywać tych, którzy od lat nie płacą.

Jak podaje DGP, resort rozwoju pracuje nad nowelizacją ustawy o własności lokali.

Więc ich doczekanie
Nie będzie może już niedługo takich pasoZydow


Czytałem ten projekt i jest do bani bo dalej sąd będzie decydował i jak ktoś jest cwaniak to dalej będzie się pasł na czyimś dorobku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
To już jest pomału upadek państwa Polskiego jak Grecja :/:/

Srednia płaca w STW stoi w miejscu rośnie tylko minimalna a przez to coraz wyższe ceny w sklepach. Sam się zastanawiam czy ci w spółdzielni za minimum robią ?? Pewnie nie za minimum .....


Przestań Stachu biadolić i weź się za robotę, też kiedyś narzekałem na wysoki czynsz, niską pensje, ale przemyślałem sprawę i założyłem własną działalność gospodarczą. Początki były ciężkie, ale teraz po siedemnastu latach mam własny dom z półhektarową działką i odłożone trochę grosza na starość. Tylko zamiast użalania się na forum ciężko pracuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To już jest pomału upadek państwa Polskiego jak Grecja :/:/

Srednia płaca w STW stoi w miejscu rośnie tylko minimalna a przez to coraz wyższe ceny w sklepach. Sam się zastanawiam czy ci w spółdzielni za minimum robią ?? Pewnie nie za minimum .....


Przestań Stachu biadolić i weź się za robotę, też kiedyś narzekałem na wysoki czynsz, niską pensje, ale przemyślałem sprawę i założyłem własną działalność gospodarczą. Początki były ciężkie, ale teraz po siedemnastu latach mam własny dom z półhektarową działką i odłożone trochę grosza na starość. Tylko zamiast użalania się na forum ciężko pracuję.


I to są przykłady na życie. Chcesz się dorobić to nie oglądaj się na kogoś kto Ci tę pracę da, tylko sam twórz miejsca pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2020r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Jeśli każdy założy WSPÓLNOTĘ to skończy się panowanie spółdzielni która tylko generuje ogromne koszty utrzymania niepotrzebnych pracowników żeby każdy z rodziny miał ciepła posadkę , myślicie, że potrzebna jest tak ogromna armia ludzi do funkcjonowania spółdzielni???



Podejdź na Siedlanowskiego. Popatrz na podwórka przed blokami 2 i 10. To bloki wspólnoty. Pozostałe 4 (do 6 klatki) 6 i 8 to spółdzielnia. Zobacz różnice.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 10 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 13:02  
Cytuj
Potrafią tylko płakać do poduszki zamiast działać
Nic samo się nie zrobi
Rusz 4 litery i spróbuj cis zmienić a jak się nie uda to przynajmniej masz czyste sumienie że próbowałeś
Załóż wspólnotę to nie będziesz oddawać sporą część swojej wypłaty na ciepłe posadki dla ludzi pracujących w spółdzielni czyli ,, na czynsz ,, za te apartamenty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 19:29  
Cytuj
ludzie pracujący w spółdzielni też chcą podwyżek, wiec z czegoś trzeba im zapłacić, skoro żarówki na klatce wymieniają we dwóch, gałązki na krzakach przy placu zabaw przycinają we trzech, pewnnie w biurze praca dla jednej osoby rozłożona jest na pięć znajomych,kuzynek itp. nigdy nie będzie dobrze, dlatego wspólnoty mają lepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2021r. 08:59  
Cytuj
spółdzielnie trza zlikwidować

statusy pozmieniać

skończyć to peerelowskie goooowno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »