NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dlaczego sanepid nie zamknął mb szkaplerznej ?,
Posty: 1
Dołączył: 23 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2020r. 15:52  
Cytuj
Jeden z księży ma covid a proboszcza siedzi na kwarantannie dlaczego kościół nie został zamknięty tak jak było to w przypadku klasztoru czy konkatedry. Dlaczego naraża się ludzi na realne zagrożenie w postaci zakażenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2020r. 15:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2020r. 16:19  
Cytuj
Nasz sanepid już od dłuższego czasu nic nie zamyka. Nawet współlokatorzy chorych na covid w większości nie są wysyłani na kwarantanne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2020r. 16:26  
Cytuj
Na Internetach chorzy na Covid opisują ze nie każdy się zarazi, nawet pod jednym dachem. Wirus jest wybiórczy jak Gazeta Wyborcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2020r. 19:22  
Cytuj
Jak chodzisz do kościoła całować ręce proboszczowi to sam siebie (i swoich bliskich) się narażasz, na własne życzenie.

Nie licz na sanepid, licz na własny rozum (którgo nie masz)

***** *******, ***** ***!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Gru 2020r. 23:30  
Cytuj
Takie małe porównanie Jaruzelski grudzień 1981-Kaczyński styczeń 2021.boks

Wówczas był dekret ,teraz rozporządzenie.
Różnica taka ze nie używaja teraz ostrej amunicji tylko gumowych kul.ok
A i pały nie są gumowe, tylko teleskopowe.mlotek
Wspólny mianownik-tajniacy biją i zabierają do "suki".Potem wywożą na odlegle komisariaty.
Tak Jarosław"Jaruzelski"rządzi.sciana

W listopadzie ogłoszono kilka przetargów na zakup amunicji przez Policję.
Jest to ponad 1,2 mln sztuk do strzelb gładkolufowych kaliber 12 mm.Amunicji do rozpraszania(pacyfikacji)demonstrantów.
Przecież nie do odstrzału gołębi.Te są pod ochroną.ok

Do tego 130 tys.kaliber 17,4 mm. typ 20-sztuk 250 tys,typ 30 sztuk -260 tys. typ 50-sztuk 280 tys. oraz specjalnej,typ 4 z ładunkiem hukowym, w ilości 180 tysiaków.:szok:

Dla zabawy dojdzie jeszcze amunicja tzw.typ 3 o zasięgu niebezpiecznego rażenia ok.430 m.
Takie pociski zawierają żelazny proszek i talk,z domieszką CS(bojowy środek o nazwie 2-chlorobenzylideno-melononitrylu).
Zawarta w pocisku substancja "po trafieniu w przeszkodę pocisk musi ją przebić i rozsypać się na pył"...,a "zawarta w nim substancja łzawiąca musi po rozbiciu pocisku oddziaływać drażniąco na błony śluzowe".Koniec cytatu.3m sie

Serdeczne gratulacje świąteczne i noworoczne. Wpierdol macie gratis.potluczony

https://demot(...)Powtorka

Tymczasem,"karakan"na kaczych łapach...zaklopotany

https://demot(...)u-Donald

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 05:06  
Cytuj
CYTAT
Jeden z księży ma covid a proboszcza siedzi na kwarantannie dlaczego kościół nie został zamknięty tak jak było to w przypadku klasztoru czy konkatedry. Dlaczego naraża się ludzi na realne zagrożenie w postaci zakażenia


Widac ,ze zwykly z Ciebie donosiciel , konfitura oraz sprzedawczyk . Jakos w sklepach nie przeszkadza Ci pelno ludzi. Stary pewnie w PRL-u w MO pracowal i tobie tez zostalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 05:51  
Cytuj
Dlaczego sklep gdzie zdobywasz pożywienie przyrownujesz do miejsca spotkań? Podobno Bóg jest wszędzie a Jezus kazał się modlić w ukryciu na osobności.

Po drugie ja bym wolał wiedzieć gdzie jest syf żeby tych miejsc unikać.

Żadnej krzywdy pały im nie zrobią jak ich zamkną. Najwyżej grzywna którą i tak zasponsorują owce.

Po trzecie kto tak robi? Siewcy śmierci? Jak z niego donosiciel to z ciebie skrytobójca swojej babki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 17:00  
Cytuj
Regres jedzie po bandzie z Michnikiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego sklep gdzie zdobywasz pożywienie przyrownujesz do miejsca spotkań? Podobno Bóg jest wszędzie a Jezus kazał się modlić w ukryciu na osobności.

Po drugie ja bym wolał wiedzieć gdzie jest syf żeby tych miejsc unikać.

Żadnej krzywdy pały im nie zrobią jak ich zamkną. Najwyżej grzywna którą i tak zasponsorują owce.

Po trzecie kto tak robi? Siewcy śmierci? Jak z niego donosiciel to z ciebie skrytobójca swojej babki.


Tylko maly prewencyjny donosik hahahha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Podobno Bóg jest wszędzie a Jezus kazał się modlić w ukryciu na osobności.


To info z Wyborczej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Gazeta Wyborcza

CYTAT
Tylko maly prewencyjny donosik hahahha

Hahaha. Trudno.
Jak inaczej uchronić rodzinę przed siewcami śmierci?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 19:50  
Cytuj
To nie znaczy ze Jest obecny wszędzie (i cóż z tego dla ciebie) ale to że masz się modlić do Niego a zostaniesz "prawdziwie" wysłuchany.

Jakim znakiem wykażesz się wobec nas, skoro takie rzeczy czynisz? Jezus dał im taką odpowiedź: Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo.
Powiedzieli do Niego Żydzi: Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?
On zaś mówił o świątyni swego ciała. Gdy więc zmartwychwstał, przypomnieli sobie uczniowie Jego, że to powiedział, i uwierzyli Pismu i słowu, które wyrzekł Jezus.

Wg. św. Pawła nasze ciało też jest świątynią bo łączymy się z Panem :"Ten zaś, kto się łączy z Panem, jest z Nim jednym duchem. Strzeżcie się rozpusty; wszelki grzech popełniony przez człowieka jest na zewnątrz ciała; kto zaś grzeszy rozpustą, przeciwko własnemu ciału grzeszy. Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? "(1 Kor 6,17-19). Pan Jezus oczyścił Świątynię z handlarzy po to, aby pokazać, że święte mają być miejsca i czasy inne niż te związane ze świątynią. Święte ma być też nasze ciało i całe nasze życie.

FYI: Dla Judaizmu Rabinicznego ta Świątynia i ofiara jest absolutnie niezbędna! To kontekst,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Gazeta Wyborcza

CYTAT
Tylko maly prewencyjny donosik hahahha

Hahaha. Trudno.
Jak inaczej uchronić rodzinę przed siewcami śmierci?


Siedz w domu i nie wychodz - widac , ze rodzina pewnie w SB pracowala .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2020r. 23:00  
Cytuj
Czym się różnią siewcy śmierci od np. mużyna świadomie zagrażającego HIVem?

SB to masz w w PISie gdzie robią ci wyjazd na wigilię i godzinę policyjną w sylwestra, zamykają biznes jednocześnie samemu bawiąc się tłumie na imprezie u Rydzyka i orgiach gejowskich z pedałami węgierskimi w Brukseli.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
Czym się różnią siewcy śmierci od np. mużyna świadomie zagrażającego HIVem?

SB to masz w w PISie gdzie robią ci wyjazd na wigilię i godzinę policyjną w sylwestra, zamykają biznes jednocześnie samemu bawiąc się tłumie na imprezie u Rydzyka i orgiach gejowskich z pedałami węgierskimi w Brukseli.


towarzyszu konfidencie wymysl cos lepszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 07:19  
Cytuj
Smerfy mówią że ci którzy zgrywają na co dzień sztywniaków najładniej śpiewają na komendzie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
Czym się różnią siewcy śmierci od np. mużyna świadomie zagrażającego HIVem?

SB to masz w w PISie gdzie robią ci wyjazd na wigilię i godzinę policyjną w sylwestra, zamykają biznes jednocześnie samemu bawiąc się tłumie na imprezie u Rydzyka i orgiach gejowskich z pedałami węgierskimi w Brukseli.


przyczepiłeś się Kościoła jak rzep psiego ogona. Podejdź do pierwszej najbliższej świątyni i zobacz ile osób młodych czeka na spowiedź i jakoś nie przeszkadzają im wasze obleśne komentarze.

Pamiętaj, w godzinie śmierci będziesz wołał Pana Boga o litość. Zrób to choćby dziś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 10:38  
Cytuj
Jedni tracą pracę i sens życia podczas gdy w tym samym czasie inni beztrosko syfa roznoszą niezdolni do chwilowych wyrzeczeń.

Nikogo nie będę prosił o litość w czasie śmierci. Jaki to ma sens? mlotek

Ludzie odchodzą od kościoła przez waszą szubrawą mentalność. Słusznie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Jedni tracą pracę i sens życia podczas gdy w tym samym czasie inni beztrosko syfa roznoszą niezdolni do chwilowych wyrzeczeń.

Nikogo nie będę prosił o litość w czasie śmierci. Jaki to ma sens? mlotek

Ludzie odchodzą od kościoła przez waszą szubrawą mentalność. Słusznie.


Będziesz, będziesz, nie takich cwaniaków widziałem, zabijaków, morderców (mam swoje lata) na widok księdza z sakramentami padali na kolana z przerażeniem i ze łzami w oczach błagali Boga chociaż o czyściec.

P.S. Od Kościoła odchodzą co nigdy się z nim nie utożsamiali, byli i są małej wiary. Za dużo łonetu i wybiórczej czytasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 13:34  
Cytuj
Żyję tak by dać z siebie 100%. Umierając będę pewny (jak jestem teraz) że nic więcej nie mogłem zrobić.

Nie porównuj mnie do najgorszych bo to chamstwo i niczym ci nie zasłużyłem na to.

Proszą o łaskę tylko katolicy bo wiedzą że nie można postępować w sposób plugawy a i tak to robią. Są przekonani że można sobie coś uprosić, wyspowiadać, odpuścić. Gówno prawda.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Żyję tak by dać z siebie 100%. Umierając będę pewny (jak jestem teraz) że nic więcej nie mogłem zrobić.

Nie porównuj mnie do najgorszych bo to chamstwo i niczym ci nie zasłużyłem na to.

Proszą o łaskę tylko katolicy bo wiedzą że nie można postępować w sposób plugawy a i tak to robią. Są przekonani że można sobie coś uprosić, wyspowiadać, odpuścić. Gówno prawda.


Czyli uwazasz sie jeszcze za lepszego i bez winy . Nic i tak nie zmieni , ze jestes towarzyszem kablem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 15:16  
Cytuj
Ty jesteś oszczercą który przypisuje mi donosy, jakieś winy i chciałby żebym uważał się za gorszego. Wstydź się nicponiu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Żyję tak by dać z siebie 100%. Umierając będę pewny (jak jestem teraz) że nic więcej nie mogłem zrobić.

Nie porównuj mnie do najgorszych bo to chamstwo i niczym ci nie zasłużyłem na to.

Proszą o łaskę tylko katolicy bo wiedzą że nie można postępować w sposób plugawy a i tak to robią. Są przekonani że można sobie coś uprosić, wyspowiadać, odpuścić. Gówno prawda.


tak właśnie postępowali faryzeusze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 17:49  
Cytuj
Tak jak ty postępowali pedofie @kabi punjabi.

Żerowanie na przesądach, niewiedzy i poczuciu winy. Czyste chamstwo - manipulacja.

Dobrze że megawonsz9 jest taki łaskawy wszystko widzi, mnie kocha nie ma do mnie żadnych pretensji.

https://youtu.be/KNyG5AwlKGE

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2020r. 19:49  
Cytuj
Jak byly stajki proaborcyjne to Ci kablu nie przeszkadzalo , ze osobniki tam idace byly blisko siebie. Hipokryzje od Ciebie bije towarzyszu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »