NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Panele fotowoltaiczne 4eco ,
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 12:47  
Cytuj
Witam, czy ktoś miał styczność z tą firmą z Rzeszowa oraz że stowarzyszeniem ekomonterzy? Możecie coś nr temat napisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 12:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Sie 2020r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 09:51  
Cytuj
Myślę, że lepiej odpuścić sobie takie nieznane firmy oferujące najczęściej chińskie produkty i wybrać polskiego producenta paneli PV z Rzeszowa - ML System który również ma w swojej ofercie montaż. Oczywiście również ogarniają temat dotacji. Spółka notowana na GPW, więc wiarygodna iż nie zwinie się za miesiąc. Należy wspierać co nasze, podkarpackie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 12:53  
Cytuj
Sugeruje montaż instalacji na panelach jednej z firmy w liście Tier 1. Oni produkują najwięcej dla farm fotowoltaicznych i nie są to garażowe wyczyny na podzespołach garażowych.
Tu jest lista od największych producentów tier 1:

LONGi 23,000
Jinko 18,000
JA Solar 13,000
Canadian Solar 13,500
Trina 13,000
Risen 11,100
QCells 10,700
Suntech 9,500
GCL Systems 7,200
Talesun 7,000
First Solar 6,200
Seraphim 6,000
Eging 5,200
ZNShine 5,000
Astronergy 4,200
Jolywood 3,000
SunPower/ Maxeon 2,600
Jetion 2,500
LG 2,400

Kwestie firmy która montuje pozostawiam do wyboru, ale pod warunkiem że będzie to na panelach właśnie z tej listy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Myślę, że lepiej odpuścić sobie takie nieznane firmy oferujące najczęściej chińskie produkty i wybrać polskiego producenta paneli PV z Rzeszowa - ML System który również ma w swojej ofercie montaż. Oczywiście również ogarniają temat dotacji. Spółka notowana na GPW, więc wiarygodna iż nie zwinie się za miesiąc. Należy wspierać co nasze, podkarpackie.



Kolega nie ma pojęcia o czym pisze, Chińczycy robią bardzo dobre panele, z tej listy co podał Rafal81 większość to chińczyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:38  
Cytuj
Niskowy ta firma właśnie ma mi zakładać panele Ml System z Rzeszowa także myślę, że nie będzie tragedii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Sie 2020r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Niskowy ta firma właśnie ma mi zakładać panele Ml System z Rzeszowa także myślę, że nie będzie tragedii


Możesz być spokojna. Ml System to jeden z 3 największych producentów paneli BIPV czyli transparentnych szyb z funkcją produkcji energii.

A koledzy nie wspominają, że pełno szajsu chinskiego wciska się bo Tier to lista finansowa i z jakością nie ma nic wspólnego. Chcą aby Polska była potęgą gospodarczą a chińszczyznę promują good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Sie 2020r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niskowy ta firma właśnie ma mi zakładać panele Ml System z Rzeszowa także myślę, że nie będzie tragedii


Możesz być spokojna. Ml System to jeden z 3 największych producentów paneli BIPV czyli transparentnych szyb z funkcją produkcji energii, czyli produktów dużo bardziej skomplikowanych. Ba, uruchamiają produkcję na własnych patentach. Ogólnie firma bardzo rozwojowa jak na nasz kraj.

A koledzy nie wspominają, że pełno szajsu chinskiego wciska się bo Tier to lista finansowa i z jakością nie ma nic wspólnego. Chcą aby Polska była potęgą gospodarczą a chińszczyznę promują good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »