NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Morawiecki zamknął cmentarze,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:43  
Cytuj
@Edzio

"Ale ty Szwabie ze Szwabii jesteś upierdliwy. Jak byłeś młodszy , chyba nie miałeś zbyt wielu znajomych , zgadza się?umiech"

Nie miałem ani jednego, który na pytanie o kolor aureoli matki Boskiej, odpowiadałby: "A jaki kolor ma czubek głowy Niemca, kiedy go walisz w kask?"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:43  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:50  
Cytuj
No widzisz ja miałem samych takich...umiech


Piana z dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:55  
Cytuj
@Edzio

"No widzisz ja miałem samych takich...umiech"

W ogóle nie jestem zaskoczony.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:57  
Cytuj
Gdybyś miał więcej dystansu do siebie i do świata , zobaczyłbyś wszystko z innej perspektywy.


A tak to tylko piana z dzbana...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 14:57  
Cytuj
zaskoczenie, zdziwienie - to objawy inteligencji
nie dziwne, że nie jesteś zaskoczony.

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

czy ameba może być zaskoczona?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 15:33  
Cytuj
dobre smiech2

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 18:03  
Cytuj
@Edzio

20 października śmieszkowałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"


Pod względem całkowitej liczby osób, które zachorowały na COVIDa dzisiaj nadal na 19 miejscu na świecie.

Liczba zgonów: nadal 29 miejsce.

Zgony/1 milion mieszkańców: z 61 na 60.

Liczba zarażonych / 1 milion mieszkańców: z 61 na 57.



P.S.

"Jeżeli naprawdę sądzisz że te dwa tygodnie " przewagi" czyni różnicę w możliwości przygotowania się do epidemii, między Polską a np Francją, to znaczy że jesteś jeszcze większym durniem niż do tej pory sądziłem."


Każdy dzień daje przewagę, jeśli ktoś wie co robić.

W przypadku PISu i pół roku nic nie dało.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 18:35  
Cytuj
eeeee zwykłe dziamdziolenie
piana i tyle

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
@Edzio

20 października śmieszkowałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"


Pod względem całkowitej liczby osób, które zachorowały na COVIDa dzisiaj nadal na 19 miejscu na świecie.

Liczba zgonów: nadal 29 miejsce.

Zgony/1 milion mieszkańców: z 61 na 60.

Liczba zarażonych / 1 milion mieszkańców: z 61 na 57.



P.S.

"Jeżeli naprawdę sądzisz że te dwa tygodnie " przewagi" czyni różnicę w możliwości przygotowania się do epidemii, między Polską a np Francją, to znaczy że jesteś jeszcze większym durniem niż do tej pory sądziłem."


Każdy dzień daje przewagę, jeśli ktoś wie co robić.

W przypadku PISu i pół roku nic nie dało.





Ta jasne . Szwabie ze Szwabii , Polska pod względem liczby ludności zajmuje bodajże 40 miejsce na świecie. Skoro w liczbie zakażonych na milion, i zgonów również na milion mieszkańców zajmujemy około 60 - ego miejsca , to na mój rozum wychodzi że nie ma dramatu. Jeżeli przekroczymy czterdziestkę i dojdziemy do trzydziestki , to wtedy będzie można bić na alarm . Póki co poza nagłówkiem jak z Faktu nie zamieszczasz nic co by mogło to pisowskie dziadostwo pogrążyć. A wręcz przeciwnie. Tylko czy ty jesteś tego świadomy?umiech


Zero przemyślunku , piana z dzbana!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 19:36  
Cytuj
@Edzio

"Polska pod względem liczby ludności zajmuje bodajże 40 miejsce na świecie. Skoro w liczbie zakażonych na milion, i zgonów również na milion mieszkańców zajmujemy około 60 - ego miejsca , to na mój rozum wychodzi że nie ma dramatu."


Edzio. Zasadniczo w 2 pierwszych kategoriach im większa populacja tym łatwiej o 1 miejsce. Bo ma kto się zarażać i kto umierać.

Polska jest chyba w tej chwili na 37 miejscu na świecie pod względem liczby ludności.

Czyli średnio pod względem całkowitej liczby zarażonych powinno być miejsce 37, a nie 19. Pod względem liczby zgonów też powinno być 37, a nie 29.

A różnica pomiędzy tymi liczbami to już zasługa rządu kolesia, który mówił, że "wirus w odwrocie".


P.S.

Na twój rozum Edziu nie ma dramatu, ale to nie jest na twój rozum.

Wracaj do przeglądania memów.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 20:35  
Cytuj
@Edzio

W sumie dobrze, że wspomniałeś o populacji Polski.

Postaram się w następnych zestawieniach przypominać, że pod względem populacji jesteśmy na 37 miejscu na świecie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 21:19  
Cytuj
napisałeś to tak jak by kogoś to interesowało czy to napiszesz czy nie.
Czy cokolwiek napiszesz czy nie.
Co najmniej jak by twoja piana z dzbana była cytowana na żółtych paskach informacyjnych w TV.

Jesteś tym w **uj przejęty. To jest tak komiczne.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 21:48  
Cytuj
No nie Szwabie to tak nie działa. Skoro Polska jako kraj zajmuje 37 miejsce na świecie pod względem liczby ludności, a 60 pod względem zachorowań i zgonów spowodowanych covid na milion osób, to znaczy że 23 kraje o większej liczbie ludności niż Polska , ma więcej zakażeń i zgonów skutkiem srakawirusa. Innymi słowy to w tych krajach coś poszło nie tak...


Jeżeli tego nie rozumiesz , to ja wymiękam. Zapytaj kogoś kumatego , może niech ci to rozrysuje?umiech



Piana z dzbana , a we łbie pustka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 21:53  
Cytuj
zagęszczenie populacji na przysłowiowy m2 ma na pewno niebagatelne znaczenie. Nawyki ludzi, stopień interakcji społecznych, dlatego m.innymi Włosi mieli tak twarde lądowanie. Jak ktoś wie jacy włosi są, to wie o co chodzi.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 21:57  
Cytuj
Ja to rozumiem. Tylko ten debil uczepił się moich słów i teraz bije pianę...umiech


Ten gość jest nienormalny. Traktowałem go jak nieszkodliwego starego wariata, ale to jakiś psychol. On chyba nie ma pracy ani rodziny , i forum to całe jego życie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 22:21  
Cytuj
@Maciej1 i Edzio

Powiem wam, pocieszni jesteście.


Edzio - od 6 lat albo i dłużej praktycznie codziennie piszesz na forum. Pewnie co drugi dzień piszesz też o dzidach albo polucjach.

Dzisiaj wstawiłeś już PUKEN PUKEN, kawior i złoty deszcz.


Masz zje...y łeb i połowa twojego życia to próba wciśnięcia jakiegoś seksualnego podtekstu gdzieś na forum.



Teraz dobrałeś sobie do znajomych foliarza Macieja1 i trolla PolakazPolski4.


I próbujesz robić jakieś obliczenia dla debili, a tępy maciuś zamiast ci wyjaśnić, że twoje wyliczenia są dla debili, to próbuje udawać mądrego.

I pisze o "populacji na przysłowiowy m2".


Przypomnij nam dzbanie z którego to PRZYSŁOWIA jest ten PRZYSŁOWIOWY m2?



Myślisz Edziu, że dlaczego nie odniosłem się od razu do tego 60 miejsca?

Bo nie wiedziałem co napisać?

Czy liczyłem na to, że ty zaczniesz pisać i zrobisz z siebie głupka?


Zaczekaj na następny post i będziesz miał odpowiedź.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 06:46  
Cytuj
o!

a tu dużo treści z dupy wziętej
niby dziamdziolenie
niby pierdzenie

znowu pokój do przewietrzenia

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 07:22  
Cytuj
nie pozostaje ci dzbanie nic jak tylko szybko stworzyć 20 hipotez dlaczego tak nie jest.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 07:28  
Cytuj
a potem udowodnić sobie że był w błędzie
i nie zgodzić się ze sobą

a jak będzie wierny swoim "zasadom" - to sam nazwie siebie przygłupem


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 07:58  
Cytuj
moja wypowiedź nie była w nawiązaniu do jakiejkolwiek wypowiedzi tutaj czy argumentów - po prostu uważam że to ma znaczenie. Ale piana z dzbana zalała mu oczy on już nie widzi, on już wali na oślep - boi siękolejnej kompromitacji. Bo ileż można nim pomiatać, jak on tyle piany wylewa na forum smiech2

cicho teraz - zróbmy test.

DzbaniezPolski20 - wiesz że człowiek ma 2 nogi i potrafi biegać?

zobaczymy ile piany poleci

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 08:01  
Cytuj
nieprzyzwyczajony
bo role odwróciły się

zwykle to on zapędzał ofiary w kozi róg
pytaniami z dupy

a tu taka kompromitacja

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
@Maciej1 i Edzio

Powiem wam, pocieszni jesteście.


Edzio - od 6 lat albo i dłużej praktycznie codziennie piszesz na forum. Pewnie co drugi dzień piszesz też o dzidach albo polucjach.

Dzisiaj wstawiłeś już PUKEN PUKEN, kawior i złoty deszcz.


Masz zje...y łeb i połowa twojego życia to próba wciśnięcia jakiegoś seksualnego podtekstu gdzieś na forum.



Teraz dobrałeś sobie do znajomych foliarza Macieja1 i trolla PolakazPolski4.


I próbujesz robić jakieś obliczenia dla debili, a tępy maciuś zamiast ci wyjaśnić, że twoje wyliczenia są dla debili, to próbuje udawać mądrego.

I pisze o "populacji na przysłowiowy m2".


Przypomnij nam dzbanie z którego to PRZYSŁOWIA jest ten PRZYSŁOWIOWY m2?



Myślisz Edziu, że dlaczego nie odniosłem się od razu do tego 60 miejsca?

Bo nie wiedziałem co napisać?

Czy liczyłem na to, że ty zaczniesz pisać i zrobisz z siebie głupka?


Zaczekaj na następny post i będziesz miał odpowiedź.



Szwabie ze Szwabii zaglądam tu hobbystyczne od wielu lat, bo polubiłem użeranie się z funkcjonariuszami ze sztabu POKO , wszelkiej maści. A Bóg mi świadkiem że pod różnymi postaciami przewinęło ich się tu naprawdę wielu...umiech



Pisanie o sterczących dzidach to właśnie w ramach nabrania dystansu do tego co się dzieje naokoło nas. Można być zacietrzewionym bezbekiem pieprzącym głupoty w stylu " to jest wojna" ( a potem się dziwić że na wojnie krew się leje) , albo " ***** ***" ( swoją drogą też seksualna aluzja), a można podejść do tego bez śmiertelnej powagi...umiech


W każdym razie mam pracę i rodzinę , obawiam się że ty poza tym forum nie masz nic. Nawet płatni kochankowie pewnie nie chcą z tobą mieć nic wspólnego ze względu na swoją zapalczywość i właśnie to bezbectwo. Piana z dzbana a we łbie pustka , Szwabie ze Szwabii...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 09:04  
Cytuj
on nie ma nic

on nic nie wie

on ma tylko te pytania z dupy


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 10:41  
Cytuj
@Edzio i Maciej1

Pocieszne dzbany.

Edzio napisał:

"No nie Szwabie to tak nie działa. Skoro Polska jako kraj zajmuje 37 miejsce na świecie pod względem liczby ludności, a 60 pod względem zachorowań i zgonów spowodowanych covid na milion osób, to znaczy że 23 kraje o większej liczbie ludności niż Polska , ma więcej zakażeń i zgonów skutkiem srakawirusa. Innymi słowy to w tych krajach coś poszło nie tak...


Jeżeli tego nie rozumiesz , to ja wymiękam. Zapytaj kogoś kumatego , może niech ci to rozrysuje?umiech"


Na maciusia bym nie liczył.

Najpierw zaczął bredzić o "przysłowiowych" m2.

A potem, kiedy już dałem do zrozumienia, że robisz jakieś wyliczenia dla debili, maciuś napisał:

"nie pozostaje ci dzbanie nic jak tylko szybko stworzyć 20 hipotez dlaczego tak nie jest. "

Bo maciuś jest takim samym przygłupem jak ty Edziu i kiedy patrzy na twoje wyliczenia dla debili, to on nie wie co jest z nimi nie tak.


"Pisanie o sterczących dzidach to właśnie w ramach nabrania dystansu do tego co się dzieje naokoło nas."

Rozumiem Edziu, że ty nabierasz dystansu do tego się dzieje wokół ciebie pytając ludzi na forach czy "im stoi"?

Pod względem sposobu "nabierania dystansu" jesteś unikalny w skali tego forum.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2020r. 10:53  
Cytuj
na maciusia byś nie liczył

tak nazwałeś swojego małego?

tak z tobą źle?

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »