NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Morawiecki zamknął cmentarze,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Szpital prosi o wsparcie a Lucjusz kupuje sobie kwiatki za publiczne pieniądze zaklopotany

https://www.szpital-stw.com/prosbaszpitalaowsparcie



Już ochłonąłeś chłopak? Będzie ta rewolucja czy jednak kibole są silniejsi od Julek?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 12:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 12:30  
Cytuj
Już jest ale nie o tym jest ten wątek.
Więc może coś na temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 13:18  
Cytuj
Ty no właśnie bo jak już jest ta rewolucja to pewnie jakaś rzeź się szykuje. No i tu dochodzimy do sedna sprawy. Jak będą mordować niewinnych, to pewnie trzeba będzie ich gdzieś chować...umiech


Jak przyjdą po mnie Julki i Alany w spodniach typu rurki , moje zwieracze mogą tego nie wytrzymać...umiech



Jak Julki jednak wygrają to może nowa władza anuluje ci te ostrzeżenia w trybie ekstraordynaryjnym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 13:43  
Cytuj
@Edzio

"A jak to Szwabie wygląda jeśli skonfrontujemy dokonania pisiorów z naszymi południowymi sąsiadami , Czechami? Przypominam narodem blisko czterokrotnie mniej liczebnym od nas? Ile tam mają zakażeń i zgonów na milion osób?umiech"

Widzisz Edzio, akurat w temacie UMIERANIA wolałbym porównywać Polskę do krajów, w których umiera MAŁO osób, a nie DUŻO.

Nie porównuj Wspaniałego Rządu Pis do krajów, które nie mają pojęcia jak walczyć z wirusem. Porównuj do krajów, które to wiedzą. I zobacz sobie jaką tam mają populację i ile zarażeń.

Pisałem o tym już w czerwcu po tym jak dzbany na forum pisały, że Duda pojechał do USA po lek i dzięki współpracy z USA będziemy lepiej zwalczać wirusa.

Już wtedy pisałem, gdzie trzeba jechać, jeśli chce się zwalczyć wirusa.

I na pewno nie są to USA.



Japonia. Chiny. Taiwan. Korea Południowa. O Północnej nawet nie mówię, bo ichniejszy Kaczyński twierdzi, że nie było ani jednego przypadku.


Możesz sobie wybrać dowolny kraj i pewnie znajdziesz jakiś gdzie jest jeszcze gorzej niż w Czechach.


Dlatego nie porównuję z pojedynczymi, wybranymi krajami, ale porównuję w skali świata.


24 miejsce na świecie to dosyć wysoko. Jeśli tempo się utrzyma to za tydzień możemy dobić do 17. Ale potem już wejdziemy do światowej ligi nieudacznictwa w radzeniu sobie z wirusem (czyli Europa Zachodnia + USA + Ameryka Południowa) i/lub krajów z bardzo dużą populacją.


Dlatego spokojnie Edziu. Cyferki wyhamują.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 15:23  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 15:50  
Cytuj
bracie dzbanie - znowu coś napisałeś
ale nie ma treści

już lepsze te pytania z dupy wzięte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 16:55  
Cytuj
Obrazek

***** ***

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 17:01  
Cytuj
Cmentarze zamknięte, w ostatniej chwili..

https://vm.tiktok.com/ZSC7GtWC/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 20:51  
Cytuj
Szwabie uporczywie mnie nękasz , na dodatek twój kolega ze sztabu POKO-madras ,może się czepiać że piszesz nie na temat...



Moim skromnym zdaniem jeśli już chcesz robić porównania statystyk ws srakawirusa , to może konfrontować je z danymi naszych sąsiadów? Pewnie że możemy się porywnywać z Arabią Saudyjską czy Zimbabwe, ale na mój rozum właściwsze będzie robić to z Niemcami czy Czechami. Nie sądzisz Szwabie ze Szwabii?umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 21:04  
Cytuj
@Edzio

"Pewnie że możemy się porywnywać z Arabią Saudyjską czy Zimbabwe, ale na mój rozum właściwsze będzie robić to z Niemcami czy Czechami."

Edzio, ja NIE PORÓWNUJĘ. Po prostu INFORMUJĘ kogo wyprzedziliśmy w tabeli. Ja sobie nie wybieram kogo Polska wyprzedza w ilości zachorowań.

Jak dla mnie to możesz robić zestawienie: Polska-Czechy-Niemcy i wklejać, zamiast tego gó..a, które wklejasz teraz.

Nikt ci nie broni.



P.S.

Co ty z tym nękaniem ciągle?

Nie było mnie na forum to pierd...ś głupoty na mój temat i łączyłeś to z jakimś brakiem erekcji bodajże, a teraz ci przeszkadza, że wklejam twój "ironiczno-zabawny" komentarz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2020r. 21:31  
Cytuj
@Edzio.

20 października śmieszkowałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"


Pod względem całkowitej liczby osób, które zachorowały na COVIDa dzisiaj wyprzedziliśmy Turcję i jesteśmy na 23 miejscu na świecie.

Info dla Edzia:

Populacja Turcji wynosi jakieś 82 mln.


Liczba zgonów: nadal 32 miejsce, zaraz za Szwecją.


Zgony/1 milion mieszkańców: z 67 na 66 miejsce na świecie.


Liczba zarażonych / 1 milion mieszkańców: z 68 miejsca na 65.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2020r. 21:34  
Cytuj
o temat wrócił good



***** ***

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2020r. 21:38  
Cytuj
Pampers tak zesrany że nawet na powązki nie wyskoczył

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 08:52  
Cytuj
***** madrasa

***** klakierów

***** dzbanów - foliarzy

***** Julki

piana z dzbanów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
o temat wrócił good



***** ***




Pisałem ci madras , że jak już ta rewolucja się skończy ( obaleniem kaczyzmu ) to Julki , Dżesiki i Alany wybudują ci spiżowy pomnik. W końcu walczyłeś jak lew o wolną aborcję , wolne sądy i praworządność...umiech



Wojowniku światła to dzięki tobie tematy wracają. Niech praworządność będzie z tobą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 09:28  
Cytuj
i dobrze że były zamknięte cmentarze. groby się odwiedza nie tylko 1 czy 2 listopada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 09:38  
Cytuj
Może ludzie nauczą się pamiętać o swoich bliskich przez cały rok...

Zwłaszcza, że w obecnej sytuacji, wielu z nas za rok może mieć status "odwiedzany" a nie "odwiedzający"...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
Może ludzie nauczą się pamiętać o swoich bliskich przez cały rok...

Zwłaszcza, że w obecnej sytuacji, wielu z nas za rok może mieć status "odwiedzany" a nie "odwiedzający"...


zgadzam się z tobą w 100% zresztą nie pierwszy raz już

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 10:09  
Cytuj
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 11:14  
Cytuj
@miruś

"Może ludzie nauczą się pamiętać o swoich bliskich przez cały rok...

Zwłaszcza, że w obecnej sytuacji, wielu z nas za rok może mieć status "odwiedzany" a nie "odwiedzający"... "

Na pewno jak zmienią status na "odwiedzany" to się nauczą.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 11:16  
Cytuj
czemu tak mało pytań z dupy?
znów zero treści

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów


piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:03  
Cytuj
Dzbanom to już folia nie pomoże sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:11  
Cytuj
ale za to widać dzbana z daleka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 22:26  
Cytuj
@Edzio.

20 października śmieszkowałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"

Pod względem całkowitej liczby osób, które zachorowały na COVIDa dzisiaj wyprzedziliśmy Filipiny i jesteśmy na 22 miejscu na świecie.

Info dla Edzia:

Populacja Filipin jakieś 106 milionów.

Liczba zgonów: nadal 32 miejsce.

Zgony/1 milion mieszkańców: z 66 na 64.

Liczba zarażonych / 1 milion mieszkańców: z 65 miejsca na 64.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 08:02  
Cytuj
Szwabie ze Szwabii pisałem ci już niejeden raz , że temat srakawirusa kompletnie mi zwisa. Chodzę w masce ( bo nie mam czasu na łażenie po sądach) , niemniej robię to bez entuzjazmu. W każdym razie od samego początku tego cholerstwa śmieszkowałem , i będę śmieszkował dalej. Podporządkowuję się obostrzeniom , bo mimo swojego przekornego charakteru , jestem legalistą.



Co do liczby zarażeń pisałem ci wiele razy ( uporczywe nękanie) że może miast równać się z Filipinami czy Zimbabwe, lepiej robić to z naszymi sąsiadami Niemcami , Czechami ? Tak będzie właściwiej jak sądzę.


A wiesz może jak wygląda porównanie liczby zgonów w Polsce i na Filipinach, skoro już jesteś taki skrupulatny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »