NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
IBS - monter paneli fotowoltaicznych,
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 16:28  
Cytuj
Witam. Pracował ktoś w tej firmie jako monter fotowoltaiki? Widziałem, że pojawiło się ogłoszenie na konkurencyjnym portalu jakiś czas temu i IBS chyba raczej rzadko szuka pracowników.

Jak wygląda praca jako monter paneli fotowoltaicznych? To jest praca w delegacji? Zarobki? Czass pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 16:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 21:15  
Cytuj
Złóż cv i czekaj na rozmowę. To jest mała mega rozwijająca się firma, jak będziesz w porządku to Cię docenią, zarobki też konkurencyjne proporcjonalne do osiągnięć ... Z resztą świadczy o tym brak częstych ogłoszeń i mała rotacja pracowników umiech
Próbuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 22:49  
Cytuj
Chodzi konkretnie o montera paneli fotowoltaicznych. To jest rozwijającą się branża? Dużo osób dziś instaluje fotowoltaike? Nie wiesz czy praca wiąże się z delegacjami? Zastanawia mnie właśnie to, jaki jest obszar działania na codzień. Czy codziennie montowane są takie panele i czy codziennie Wyjeżdżasz na robotę czy raczej właśnie delegacja gdzieś w kraju. Dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 23:16  
Cytuj
Jak dzieci we mgle. Idź, zapytaj, wszystkiego się dowiesz - rozmowa o pracę jest dla obu stron - będziesz miał możliwość zadać pytania. Chyba, że szkoda Ci tracić czasu - to rób dalej to co robisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 07:23  
Cytuj
Nie jak dzieci we mgle, tylko forum jest po to, żeby zapytać. Jeśli jest ktoś, kto ma wiedzę, to może troszkę podpowiedzieć. Nie widzę nic złego w tym. Ja nie wysyłam CV gdziekolwiek, żeby każda firma w Stalowej i okolicach, dysponowała moimi danymi, bo trzeba znać swoją wartość.

Zapytałem o firmę, bo to odpowiednie miejsce do tego. Nie masz nic do napisania na temat, to nie pisz. Proszę, nie róbmy syfu tutaj, bo tylko posty nabijasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 09:54  
Cytuj
A jaką masz pewność, że odpowie ci osoba która zna firmę a nie tylko chce zaistnieć na forum lub w gorszym przypadku ktoś kto ma nieuzasadnione żale do firmy i napisze ci nieprawdę. Idź na spotkanie a dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki. A jak tak chronisz swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz e-mail to nie wysyłaj i rób to co robisz do tej pory.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 09:58  
Cytuj
Pewności nigdy nie ma. Idąc takim tokiem myślenia, to zamknijmy forum, bo przecież złą opinie o zakładzie pracy / sklepowi czy innym miejscu, może napisać konkurencja lub jakiś 1 niezadowolony pracownik / klient, bo nie każdemu odpowiada to samo.

Bądźmy poważni. Forum jest po to, żeby zadawać pytania i dyskutować. Nigdy pewności nie ma, ale zawsze można skonfrontować opinie jedna z drugą lub zweryfikować te informacje np. u samego źródła na rozmowie kwalifikacyjnej.

Owszem, że cenie swoje dane, bo jest RODO. Poza tym, nie chce, żeby zdesperowane firmy typu superior, alutec i inne podobne zakłady, wydzwanialy do mnie po kilka razy w roku czy czasem nie jestem zainteresowany pracą w zakładzie czy zdania czasem nie zmieniłem.

Trzeba się cenić i szanować, nawet w tych zjebanych czasach.

Nic, kończę dyskusje.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 13:55  
Cytuj
najlepsza praca ,tylko w aluminiumokokokgoodgoodgoodgoodgoodgooduśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:19  
Cytuj
twoja wartość jako bezrobotnego jest bezcenna.
Nie psuj tego, nie wysyłaj im swoich danych, niech się domyślą, że jest w Stalowej taki pracownik marzeń.
A potem niech żałują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
twoja wartość jako bezrobotnego jest bezcenna.
Nie psuj tego, nie wysyłaj im swoich danych, niech się domyślą, że jest w Stalowej taki pracownik marzeń.
A potem niech żałują.


1. Piszę się Twoja.
2. Nie jestem bezrobotny i nigdzie tego nie napisałem. Z fusów to wywróżyłeś czy że szklanej kuli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
twoja wartość jako bezrobotnego jest bezcenna.
Nie psuj tego, nie wysyłaj im swoich danych, niech się domyślą, że jest w Stalowej taki pracownik marzeń.
A potem niech żałują.


1. Piszę się Twoja.
2. Nie jestem bezrobotny i nigdzie tego nie napisałem. Z fusów to wywróżyłeś czy że szklanej kuli?


ad. 1 - normalnie wypadałoby, ale twoja (też celowo z małej) wartość mi nie pozwala.
ad. 2 - oceniam po twojej wartości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 20:36  
Cytuj
Urzekła mnie twoja historia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 22:30  
Cytuj
Praca fizyczna , zarobki około 3k na rączke.
Dobry fach , rozwojowy.
Próbuj kolego.





CYTAT
A jaką masz pewność, że odpowie ci osoba która zna firmę a nie tylko chce zaistnieć na forum lub w gorszym przypadku ktoś kto ma nieuzasadnione żale do firmy i napisze ci nieprawdę. Idź na spotkanie a dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki. A jak tak chronisz swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz e-mail to nie wysyłaj i rób to co robisz do tej pory.


Czy ja dobrze widze?
Człowiek który ma sie za mentora ,wszędzie sie udziela , mowi że mleko jeat z marketu i ze nie produkuje go krowa, nagle pisze żeby uważać na to co kto pisze na forum?
To przecież ty , człowiek bzdura.
Po kiego grzyba sie udzielasz.
Jesteś zero wiarygodny i walisz wszędzie smuty , bo jest nie po twojemu. I nie zgodnie z tym , co ty za zgodne uważasz.andżej.

Idź biegaj , nie śpij , biegaj , bo inaczej ci żyłka pęknie.
To nie ciebie( zgodnie z logotypem) ludzkość , czyli my , wqqqqqrwia.
To ty wqqqqrwiasz reszte.nas.
Sobą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 14:20  
Cytuj
Nie IBS, tylko I-BS.pl.

https://ibsenergia.pl/

Wypada znać poprawną nazwę firmy, do której rozważasz aplikację umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »