NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:05  
Cytuj
chciał byś odzyskać kontrolę? Huj ci w dupe. To ja zadaje pytania. Odpowiedz na pytanie. Nie zadawaj mi pytań jak od 3 dni na nie odpowiadasz na to które ci postawiłem pierwszy.

Uzależniłeś odpowiedź na pytanie o sumę czasu jaki spędzają ludzie poza domem od tego jaką maseczkę bierzemy pod uwagę chociaż to nie ma powiązania z tym ile ludzie spędzają czasu poza domem. Odpowiedziałem ci - podczas gdy ty dalej nie odpowiadasz na pytanie.

Ty tępy debilu.

Odpowiedz na pytanie!!!

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:05  
Cytuj

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:09  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:10  
Cytuj
weź spierdalaj tępaku. Nie rozumiesz nawet tego co sam piszesz.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:10  
Cytuj
@Maciej1

Pisz foliarzu jaka jest SKUTECZNOŚĆ maseczki N95.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Pisz foliarzu jaka jest SKUTECZNOŚĆ maseczki N95.


CYTAT
Maski FFP3 nazywane są antywirusowymi, antybakteryjnymi. Maski filtrujące FFP3 są w stanie zatrzymać ponad 99% cząstek. Dotyczy to bakterii, wirusów, a także szkodliwych pyłów. Stosowanie masek tego typu rekomendowane jest wyłącznie dla personelu medycznego bezpośrednio narażonego na kontakt z osobami chorymi lub potencjalnie zakażonymi.

Dla usystematyzowania efektywność filtra rozumiana przez usuwanie x% wszystkich cząstek o średnicy 0,3 mikrometra lub większej przedstawia się w następujący sposób:

FFP1 – co najmniej 80%,
FFP2 – co najmniej 94%,
N95 – co najmniej 95%,
FFP3 i N99 – co najmniej 99%.

Określenia efektywności filtracji dokonuje się przy użyciu cząstek o średnicy 0,3 mikrometra, ponieważ cechują się one największą zdolnością penetracji. Badania dowodzą, że maski FFP2, mające filtrować co najmniej 94%, w praktyce filtrują od 94% aż do 99%. Maski FFP2 oraz FFP3 w kontekście redukowania transmisji koronawirusa okazują się niemal tak samo skuteczne. Zarówno maski FFP2, jak i FFP3 mogą być stosowane wielorazowo. Należy jednak poddawać je odpowiedniej, dostosowanej do nich dekontaminacji, aby nie obniżyć efektywności filtrowania.


ponadto maseczki takie są w stanie zatrzymać połowę transmisji covida do otoczenia jeżeli nosi je osoba zarażona, obniżając jego stężenie w otoczeniu co ma wpływ na to kto i w jakiej odległości od osoby zarażonej może paść ofiara zarażenia.

badanie - jedyne jakie do tej pory, zostało przeprowadzone przez Japońskich naukowców w warunkach laboratoryjnych gdzie osoba (manekin) emitująca i wdychająca były bardzo blisko siebie (ekstremalny przypadek, - małe ciasne pudełko z plexy), wykazało że emisja wirusa została zredukowana o połowę, co za tym idzie, im dalej od źródła (osoby która jest nosicielem a ma maskę) tym większy % szansy dla osób z otoczenia tego zarażonego. Skuteczność maseczki wzrasta, jeśli osoba która miała by się chronić również założy maseczkę.

Taka jest ich skuteczność.

widzisz tępaku jak zwięźle można odpowiedzieć na pytanie? Bez konfabulowania, bez pisania rakotwórczych debilnych komentarzy nie powiązanych z tematem z których słyniesz.

a teraz tępy debilu:

Uzależniłeś odpowiedź na pytanie o sumę czasu jaki spędzają ludzie poza domem od tego jaką maseczkę bierzemy pod uwagę chociaż to nie ma powiązania z tym ile ludzie spędzają czasu poza domem. Odpowiedziałem ci - podczas gdy ty dalej nie odpowiadasz na pytanie.

TO ILE TO JEST CZASU?

Odpowiedziałem ci na pytanie, chociaż ty konsekwentnie nie odowiadasz na moje, o czym to świadczy?

KIEDY PRZESTANIESZ UNIKAĆ ODPOWIEDZI? MOZE TY NIE MYŚLISZ?
EWIDENTNIE WIDAĆ ŻE JESTEŚ NIEZDOLNY KONTYNUOWAĆ WŁASNYCH WYNURZEŃ.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 20:26  
Cytuj
@Maciej1

Parę postów wcześniej napisałem:

"Niech będzie N95.

Podaj czas przez jaki chroni nas N95.
"



Ładnie tutaj wypisałeś kilka rodzajów maseczek.




To teraz powiedz nam ILE CZASU daje nam każda maseczka.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 20:40  
Cytuj
nie ćwoku. Teraz TY. Albo spierdalaj i nie udawaj że komuś możesz coś udowodnić.
Narazie udowodniłeś że się zbłaźniłeś kolejny raz nie odpowiadając konsekwentnie na pytanie.

Widać że gówno wiesz, wszyskich się o wszystko pytasz. Ale sam nie potrafisz na żadne pytanie odpowiedzieć.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 20:45  
Cytuj
@Maciej1

"nie ćwoku. Teraz TY. Albo spierdalaj i nie udawaj że komuś możesz coś udowodnić."

A co ja mam udowodnić?

Czy ja jestem foliarzem, który udaje, że są dowody na to, że maseczki są skuteczne?


"Powiedz nam foliarzu ILE CZASU daje nam każda maseczka."



Zaczyna do ciebie docierać czym jest SKUTECZNOŚĆ A i SKUTECZNOŚĆ B?

Czy jeszcze nic do pustego dzbana nie dotarło?



"Odpowiedziałem ci - podczas gdy ty dalej nie odpowiadasz na pytanie."

Nie odpowiedziałeś dzbanie. Bo ja pytałem o czas.


A ty tego NIE UMIESZ podać.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 20:57  
Cytuj
dalej bez odpowiedzi. Czyli spierdalasz?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 21:01  
Cytuj
@Maciej1

"dalej bez odpowiedzi. Czyli spierdalasz? "

Przestań głupio pier...ć

i

powiedz nam foliarzu ILE CZASU daje nam każda maseczka.


Bo nadal nie odpowiadałeś.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 21:02  
Cytuj
no to spierdalaj.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 21:07  
Cytuj
@Maciej1

Powiedz nam foliarzu: ILE CZASU daje nam każda maseczka?


P.S.

Przypominam wzór, który podałem (może nawet jest w nim jakiś błąd, ale jak na razie żaden z forumowych geniuszy go nie zakwestionował).


"Po to, żeby konkretną maseczkę można było określić mianem skutecznej to CZAS jaki nam daje zanim dojdzie do zarażenia musi wynosić więcej niż SUMA CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut."


Foliarz maciuś nadal tego CZASU nie podał.


Ale udaje, że odpowiedział.

Ciężki przypadek zrytego łba.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 23:38  
Cytuj
@Maciej1

"Taka jest ich skuteczność.

widzisz tępaku jak zwięźle można odpowiedzieć na pytanie?"


Przeczytałem jeszcze raz na spokojnie.

I uśmiałem się tym "TAKA jest ich skuteczność".

No jak "TAKA" to może faktycznie nie ma co podawać więcej szczegółów.

Może napisz do thelancet.com niech ci to opublikują?



"Uzależniłeś odpowiedź na pytanie o sumę czasu jaki spędzają ludzie poza domem od tego jaką maseczkę bierzemy pod uwagę chociaż to nie ma powiązania z tym ile ludzie spędzają czasu poza domem."

Już ci tłumaczyłem dzbanie, że nie chodzi o to ILE CZASU LUDZIE SPĘDZAJĄ POZA DOMEM.

Chodzi o sumę "CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut."


"Odpowiedziałem ci na pytanie, chociaż ty konsekwentnie nie odowiadasz na moje, o czym to świadczy?"

To świadczy o tym, że jesteś KŁAMCĄ, ponieważ nadal NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ na pytanie:

"ILE CZASU daje nam każda maseczka?"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2020r. 06:59  
Cytuj
dziamdziolenie

i to już takie mlaskające


w kółko to samo.



ale heca!

***** dzbany i foliarzy
***** julki i alanów
***** lewaków
***** konewki


piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lis 2020r. 12:04  
Cytuj
@Maciej1

Wytłumaczę ci jeszcze różnice pomiędzy SKUTECZNOŚCIĄ A i SKUTECZNOŚCIĄ B, to może w końcu ogarniesz, dlaczego nie ma dowodów na "skuteczność maseczek".


SKUTECZNOŚĆ B to skuteczność określonej maseczki w zatrzymywaniu cząsteczek wirusa, śliny itp. To jest to o czym ty piszesz, kiedy mówisz, że dana maseczka zatrzymuje tyle i tyle %. Jeśli jednak nie zatrzymuje wszystkiego, a większość tego nie robi (wyjątkiem byłby skafander zatrzymujący 100 % - ten od SKUTECZNOŚCI C), to część wirusa cały czas się przedostaje.

SKUTECZNOŚĆ A to czas jaki musi upłynąć zanim ilość wirusa, która przedostaje się przez maseczkę będzie tak duża, że doprowadzi do zarażenia.


Dlatego twój pomysł ze zmianą maseczki był od czapy. Bo co z tego, że zmienisz sobie maseczkę, skoro nie dasz rady usunąć wirusa, którego już masz w sobie i który wdychałeś przez 2h.

I w takim wypadku NIE chodzi o to, że po 2h maseczka nagle traci swoją zdolność do zatrzymywania wirusa, tylko chodzi o to, że przez te 2h przepuściła już tyle wirusa, że doszło do zakażenia.

I jak już ustalisz takie podstawowe informacje jak SKUTECZNOŚĆ A to możesz napisać do japońskich specjalistów, żeby zaczęli robić symulacje o które mnie tak usilnie prosiłeś.


A tak naprawdę, zamiast bawić się w SYMULACJE, naukowcy mogliby wejść do 3 różnych szpitali, w których używa się różnych maseczek, zainstalować kamery i zobaczyć po jakim czasie dochodzi do zarażenia personelu medycznego w zależności od rodzaju noszonej maseczki.

Ale nawet takich danych nie widziałem.

Jedyny artykuł, który opisywał podobną sytuację, to ten z zarażonym strażnikiem więziennym, gdzie po przeanalizowaniu nagrań naukowcy ustalili, że przez 17 minut w ciągu dnia miał kontakt z zarażonymi.



P.S.

I dlatego, jeśli ktoś myśli o SKUTECZNOŚCI maseczek to niech nie myśli o 2h czy 9h o których bredził Maciej1, ale niech pomyśli o tych 17 minutach. I niech pamięta, że 17 minut to był CAŁY CZAS spędzony z zarażonymi, a tak naprawdę do zakażenia mogło dojść już w pierwszej albo trzeciej minucie.

Miłych zakupów.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2020r. 12:14  
Cytuj
dziamdzioli

jakby zaczął to wciskać lekarzom - kaftanik i miły zastrzyk murowany

może o to chodzi?


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 16:59  
Cytuj
Ponieważ foliarz Maciej1 skończył produkować swoje foliarskie teorie, można wrócić do tematu ABORCJI.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 17:11  
Cytuj
tyle pytań z dupy czeka

a czy plemnik jest żywy?


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Ponieważ foliarz Maciej1 skończył produkować swoje foliarskie teorie, można wrócić do tematu ABORCJI.



Obserwuje wyścig o Złotą Palme, Braun vs. Górniak i idą łeb w łeb cool girl
Boże, dlaczego ona tylko nie śpiewa a Braun nie robi filmów dokumentalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
można wrócić

a tu nikt nie wraca! Jak przeżyć zaoranie? Najlepiej uciec do przodu, do pytań o plemniki i gwałcone dzieci.good

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 17:34  
Cytuj
@Maciej1

"a tu nikt nie wraca!"

Ja wracam.

A za mną banda przygłupów, które nie mają nic do powiedzenia, ale skamlą.



@art2deco

"Obserwuje wyścig o Złotą Palme, Braun vs. Górniak i idą łeb w łeb"


Brawo art2deco.


Zapomniałaś już jak wklejałaś filmiki Brauna?



Zapomniałaś jak nazywałem cię "brauniarą"?




Powiem szczerze, że nie jestem zdziwiony.

Nigdy nie wydawałaś się przesadnie inteligentna.


Jak to było z ewolucją "brauniaro"?

Dalej nie rozumiesz jak działa?

To znalazłaś się w dobrym temacie.


Bo my tutaj akurat o ewolucji rozmawiamy.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 17:38  
Cytuj
w twoim wypadku to "wracanie" dzbanie foliarzu
wynika z:
- uzależnienia
- otrzymywanych instrukcji


nie ma czym się chwalić


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

PS

ewolucja raczej cię nie dotyczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 21:20  
Cytuj
Zawsze nagradzaj za dobre i mądre, to moja dewiza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lis 2020r. 22:31  
Cytuj
@art2deco

"Zawsze nagradzaj za dobre i mądre, to moja dewiza"


Jak napiszesz dobrze, a zwłaszcza mądrze to na pewno pochwalę.



Na razie zatrzymaliśmy się na etapie ewolucji i z tego co pamiętam, to tobie wydawało się, że ewolucja to tak jakby rzucać człowiekiem o beton, a potem próbować składać go w całość.


Mądre to to niestety nie było.




Ale jak już w temacie aborcji rozmawiamy o ewolucji, to powiedz mi art2deco skąd się biorą uszkodzone płody?











Uwaga!









Podpowiedź.












Ewolucja.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2020r. 08:51  
Cytuj
ziewałeś czy tak długo dochodziły instrukcje?


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »