NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 23:44  
Cytuj
SKUTECZNOŚĆ C czyli SKUTECZNOŚĆ według św. Macieja, patrona foliarzy, dzbanów i balów maskowych


@Maciej1

Jedziemy foliarzu.


"a jak tą maseczkę będzie zmieniał to godzinę? To jest nieskuteczna czy nie? (bo wiesz że można je zmieniać a nawet trzeba?) "

i

"A ja chcę żebyś sobie sam ten pistolet przystawił do głowy i pociągnął za spust. Chociaż i tak nic z tego nie zrozumiesz."



Czyli maciuś zakłada, że mnie tym pierwszym pytaniem zaorze.

I powiem szczerze, uznałem, że to przygłup, ale równie dobrze mogło być tak, że to geniusz i ja nie ogarniam tematu.


I wtedy maciuś napisał:

"czy maseczka mająca skuteczność 2h jest nadal skuteczna jak będziesz ją zmieniać co godzinę?

po co pierd0lisz o ustalaniu %. Skończona skuteczność, czyli możliwości filtrowania zapobiegającego zakażeniu kończy się po 2h. Czego nie rozumiesz?"

i

"zakładamy że maseczka jest zrobiona z takich materiałów że jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia."



Maciuś, foliarzu, poprawiaj mnie teraz, jeśli popełnię jakiś błąd, bo będę starał się myśleć tak jak myśli foliarz taki jak ty i być może niektóre z moich wniosków nie będą pokrywać się z tym co ty masz w swoim pustym dzbanie.



Ja odnoszę wrażenie, że ty myślisz, że jeśli maseczka jest skuteczna przez 2h, to NIC się przez te 2h NIE DZIEJE i dopiero po 2h maseczka PRZESTAJE DZIAŁAĆ i WTEDY dochodzi do zarażenia.

To trochę przypominałoby jakiś skafander astronauty, który nic nie przepuszcza i powietrze, którym się oddycha to jakieś powietrze z butli na przykład.

I wtedy 2h skuteczności oznaczałoby, że jeśli np. po półtorej godzinie wymienisz skafander na nowy to czas liczy się od nowa. I wtedy wymieniając sobie skafandry co półtorej godziny mógłbyś teoretycznie być bezpieczny non-stop.



I stąd twoja "pułapka" ze zmianą maseczek.

I stąd twój tekst "zrobiona z takich materiałów, że jej skuteczność kończy się po 2h".

Bo ty prawdopodobnie przyjmujesz założenie, że po 2h ten skafander się rozpada lub zaczyna przepuszczać i gdybyś go wystarczająco wcześnie wymienił to nie dochodziłoby do zakażenia.

Twoje słowa o skończonej skuteczności "czyli możliwości filtrowania zapobiegającego zakażeniu kończy się po 2h" zdają się to potwierdzać.


Bo ty zakładasz, że maseczka filtruje, filtruje i nagle po 2h przestaje.


Czyli twoja SKUTECZNOŚĆ C to skuteczność MASECZKI, która blokuje 100 % i utrzymuje tę zdolność przez określony czas. I wtedy wymiana maseczki miałaby sens.



Tylko kto używa takich maseczek??

Może jacyś lekarze. Chociaż w to wątpię.


Prawdopodobnie ludzie w laboratoriach pracujący nad nową bronią biologiczną.

Ale to już nie jest maseczka, tylko super szczelny skafander/kombinezon z butlami do oddychania.



P.S.

Oczywiście mogę się mylić i jestem pewien, że foliarz zaraz wszystko wyjaśni.


P.S. 2

2h SKUTECZNOŚĆ C oznacza, że po dwóch godzinach dochodzi np. do rozszczelnienia skafandra i wtedy człowiek ZACZYNA się zarażać. Albo maseczka przestaje filtrować i człowiek zaczyna wchłaniać wirusa.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 23:44  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 08:35  
Cytuj
samozaoranie to samozaoranie

żaden tekst z centrali - nawet na 10 stron tego nie zmieni

ameba to ameba



ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 13:08  
Cytuj
od początku bo sam nie rozumiesz co napisałeś:
CYTAT
Po to, żeby konkretną maseczkę można było określić mianem skutecznej to CZAS jaki nam daje zanim dojdzie do zarażenia musi wynosić więcej niż SUMA CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut.

określ ten czas w godzinach jaki by musiał być. TO JEST TWÓJ CYTAT
po prostu go kontynuuj. Dokończ.
Przecież to jest bardzo proste pytanie, ile twoim zdaniem ten czas powinien wynosić w godzinach żeby maseczka była skuteczna. Prościej się nie da.

bijesz pianę ale nie odpowiadasz na pytania, robisz to notorycznie. Jesteś taki tępy że nie jesteś w stanie dokończyć wywodu który sam zacząłęś?

Napisałeś że ważny jest czas ekspozycji na wirusa i to określa skuteczność maseczki.

Na podstawie powyższego swojego cytatu podaj tą godzinę. To będzie punkt wyjściowy do dyskusji. Reszta to bicie piany, nawet nie czytam.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 13:23  
Cytuj
@Maciej1

"Napisałeś że ważny jest czas ekspozycji na wirusa i to określa skuteczność maseczki.

Na podstawie powyższego swojego cytatu podaj tą godzinę. To będzie punkt wyjściowy do dyskusji."


Posłuchaj dzbanie.


Tłumaczę ci od kilku dni, może tygodni, że nikt nie jest w stanie określić tego czasu, ponieważ nie mamy dostatecznej wiedzy na temat wirusa.


I dlatego nie da się mówić o SKUTECZNOŚCI maseczek.



Ale jak już będziesz wiedział foliarzu ile ten czas wynosi, to wróć na forum i zacznij piać o skuteczności maseczek.


To będzie punkt wyjściowy do dyskusji.


A nie wklejanie gdzie się da foliarskich filmików i pier...e o skuteczności maseczek na które nie masz żadnych dowodów.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
Po to, żeby konkretną maseczkę można było określić mianem skutecznej to CZAS jaki nam daje zanim dojdzie do zarażenia musi wynosić więcej niż SUMA CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 13:51  
Cytuj
@Maciej1


No i czego nie rozumiesz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 14:09  
Cytuj
no nie rozumiesz co sam napisałeś. Dokończ.
CYTAT
Po to, żeby konkretną maseczkę można było określić mianem skutecznej to CZAS jaki nam daje zanim dojdzie do zarażenia musi wynosić więcej niż SUMA CZASU

sumuj

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 14:11  
Cytuj
u dzbana foliarza nie ma nic do rozumienia

to są tylko pytania z dupy i dziamdziolenie


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 14:14  
Cytuj
@Maciej1

"sumuj"

Nie ma problemu.

Myślę, że jako ekspert od skuteczności maseczek podasz nam teraz dane, a ja to zsumuję.


Zacznijmy od tej części:

"Po to, żeby konkretną maseczkę można było określić mianem skutecznej to CZAS jaki nam daje zanim dojdzie do zarażenia musi wynosić więcej niż SUMA CZASU"

Podaj nam maciuś rodzaj maseczki i czas jaki nam daje. Bo wiadomo, że różne rodzaje maseczek będą dawać różny czas.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 14:41  
Cytuj
przykro patrzeć na człowieka, który prędzej ośmieszy się do granic możliwości, nić przyzna do oczywistego samozaorania.


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
SUMA CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut.

SUMUJ ile czasu ludzie spędzają poza domem średnio itd.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:33  
Cytuj
@Maciej1

"SUMUJ ile czasu ludzie spędzają poza domem średnio itd."


Już maciuś sumuję.


Tylko czekam, aż ekspert od SKUTECZNOŚCI MASECZEK czyli foliarz Maciej1 udostępni dane.



Pisz foliarzu.

Podaj nam maciuś rodzaj maseczki i czas jaki nam daje. Bo wiadomo, że różne rodzaje maseczek będą dawać różny czas.

Podaj nam ile czasu ludzie spędzają poza domem średnio. Tylko gdybyś dzbanie zauważył, to wcale nie chodzi o to ile czasu ludzie spędzają poza domem ŚREDNIO, tylko ile czasu spędzają ŚREDNIO poza domem w środowisku z COVIDem.

Możesz dzbanie chodzić cały rok do lasu bez maseczki i się nie zarazić.


Śmiało dzbanie.

Podawaj dane, a ja będę sumował, jeśli masz z tym problem.






Nie masz danych foliarzu?

To jak wyliczyłeś skuteczność maseczek????





Ale nie przejmuj się.


Sprawdź czy twoja żeliwna wanna nie odebrała jakichś sygnałów. Może gdzieś na folii się odcisnęły dane.

Sprawdź foliarzu.




Podawaj dane foliarzu i sumujemy.

Albo przestań pierd...ć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:37  
Cytuj
Czyli nie jestes w stanie stwierdzić co to znaczy skuteczna maseczka.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:42  
Cytuj
@Maciej1

"Czyli nie jestes w stanie stwierdzić co to znaczy skuteczna maseczka."

Oczywiście, że jestem.

Wystarczy wstawić dane do wzoru.


Ale ponieważ danych nie ma, to ani ja, ani naukowcy nie jesteśmy w stanie dowieść, że maseczki są skuteczne.


Ergo: nie ma dowodów na skuteczność maseczek.


Czego ku..a nie rozumiesz?




A ponieważ ty również nie masz na to dowodów, a latasz po tematach i pier...sz o skuteczności maseczek bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów to jesteś ZWYKŁYM FOLIARZEM.



O czym piszę od 3 tygodni.


Coś jeszcze foliarzu?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:49  
Cytuj
Ale ja ie o to pytam. Jak powiedziałeś że już sumujesz to sumuj.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 15:52  
Cytuj
Przestań pierd...ć foliarzu.


"Już maciuś sumuję.


Tylko czekam, aż ekspert od SKUTECZNOŚCI MASECZEK czyli foliarz Maciej1 udostępni dane."


Zsumuję jak tylko foliarzu podasz dane.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:09  
Cytuj
Ja się nie pytam o rodzaj maseczki. Niech będzie n95 ale ja nie o to pytam

CYTAT
SUMA CZASU jaki ludzie spędzaliby normalnie poza domem w towarzystwie osoby zarażonej i CZASU jaki osoby spędzają średnio w towarzystwie osoby zarażonej w wyniku wydłużenia czasu spędzanego poza domem o 20-30 minut

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:22  
Cytuj
dzban foliarz w kółko powtarza:

"przestań pier....olić"

chyba sam siebie ma już dość
i swojego pier...olenia

ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:27  
Cytuj
@Maciej1

"Niech będzie n95 ale ja nie o to pytam"

Niech będzie N95.

Podaj czas przez jaki chroni nas N95.


Śmiało foliarzu.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:30  
Cytuj
Obrazek



Prosta sprawa:

"Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:36  
Cytuj
Logika tego mema jest taka, że miruś jest za narkotykami.


"Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego"


Mówisz miruś o krzywdzie kobiet?



Nawróciłeś się?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 17:40  
Cytuj
dzbanie foliarzu - logika jest ci obca
za to samozaoranie to twoja domena

w tym jesteś mistrz

i w pytaniach z dupy


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 18:12  
Cytuj
[cytat]Obrazek
Ty jak coś wkleisz...
Akurat wszystko można z tego obrazka poza aborcją.
Trafiłeś jak zwykle... Kulą w płot.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 18:22  
Cytuj
Dlaczego nie odpowiadasz? Pytam o sumę czasu jaki ludzie spędzają poza domem. Ile to godzin.?
Po co się pytasz o rodzaj maseczki dzbanie?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2020r. 18:24  
Cytuj
@Maciej1

Pewnie nie zauważyłeś foliarzu.

Wklejam ponownie.


"Niech będzie N95.

Podaj czas przez jaki chroni nas N95.


Śmiało foliarzu."


"Pytam o sumę czasu jaki ludzie spędzają poza domem. Ile to godzin.?"

Po to, żeby sprawdzić czy skuteczność maseczki jest wyższa foliarzu.

Powiedziałem ci od czego zaczniemy.


Pisz foliarzu jaka jest SKUTECZNOŚĆ maseczki N95.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »