NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:04  
Cytuj
@Edzio

Smutny koniec EdziazChabzin.

Człowiek, który kiedyś uważał się za "intelektualistę", człowiek który chciał budować drugą Szwajcarię, teraz razem z innymi przygłupami skacze za mną po tematach i wypisuje "piana z dzbana" albo coś równie mądrego.


Ale może w sumie to dobrze.

Niech każdy robi to na czym się zna najlepiej.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:04  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:23  
Cytuj
Piana z dzbanaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:45  
Cytuj
skoro każdy ma robić, to mu najlepiej wychodzi

to brat dzban foliarz dalej będzie sam się zaorywał.




ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:48  
Cytuj
@Maciej

Wklejam jeszcze raz, żeby ci nie umknęło.



"dlaczego nie odpowiadasz po prostu na pytanie normalnie? To było proste pytanie."

Dlaczego?

Bo nie wiem jak traktować poniższe pytanie:

"a jak tą maseczkę będzie zmieniał to godzinę? To jest nieskuteczna czy nie? (bo wiesz że można je zmieniać a nawet trzeba?)"


Gdyby ktoś inny mnie zapytał w normalnej rozmowie to odpowiedziałbym normalnie.

Ale ponieważ jesteś kłamcą, chamem i foliarzem to nie traktuję tej rozmowy normalnie.


Ale nawet w takiej sytuacji daję ci szansę wyjść z twarzą. I sugeruję, że to pytanie pokazuje, że nic nie ogarniasz, dając ci szansę na zastanowienie się i być może znalezienie właściwej odpowiedzi.


Zacznij się zachowywać normalnie to ja zacznę ci normalnie odpowiadać.


Dlatego ja teraz zapytam: Czy ty naprawdę pytasz mnie czy zmiana maseczek ma wpływ na sytuację w której pracownicy przez 1:58 pozostawali w środowisku w którym maseczki chroniły ich tylko przez 1:50?

Bo jeśli naprawdę pytasz, to znaczy, że nie ogarniasz.

Akceptujemy to i ja ci odpowiadam.




"skuteczność jakich maseczek nie zmienia się w czasie?"

Zakładam, że skuteczność masek typu N95 może pozostawać na zbliżonym poziomie w okresie 1:50 - 2:00 o którym pisaliśmy. Ale w sumie nie wiem tego, więc nie będę się upierał.

Pamiętaj maciuś, że mówimy o dwóch rodzajach skuteczności tutaj.

Odróżniasz te dwa rodzaje czy nie wiesz o co chodzi i mam ci wytłumaczyć?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 18:50  
Cytuj
Piana z dzbanaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 08:48  
Cytuj
dalej nie odpowiedziałeś na pytanie. Jakiś problem?

Standardowo, zapieniłeś się, pusciłeś jakiś ściek ponownie, zero treści - brak odpowiedzi na pytania. Tylko strach że jak odpowiesz to sobie kuku zrobisz.

A ja chcę żebyś sobie sam ten pistolet przystawił do głowy i pociągnął za spust. Chociaż i tak nic z tego nie zrozumiesz.

Boisz się. Strach czuć nawet przez ekran że jesteś wydygany maksymalnie. Inaczej już byś dawno odpisał krótko i zwięźle.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 10:39  
Cytuj
brat dzban foliarz ma niesamowitą motywację

tyle pytań z dupy
tyle dziamdziolenia

płatne ku....wy - których tak nienawidzi
to przy nim...


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!



inne wytłumaczenie - problemy z głową?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 12:51  
Cytuj
@Maciej1

"dalej nie odpowiedziałeś na pytanie. Jakiś problem?"

Żaden.

Czekałem na potwierdzenie, że nie ogarniasz.

Dostałem je i dlatego zaraz napiszę.



"Boisz się. Strach czuć nawet przez ekran że jesteś wydygany maksymalnie."

Twoja żeliwna wanna wychwytuje takie sygnały?



"Inaczej już byś dawno odpisał krótko i zwięźle."

Postaram się napisać jak najkrócej.



Ponieważ nadal udajesz, że wiesz o jakich dwóch rodzajach skuteczności mówimy, to nazwę je umownie SKUTECZNOŚĆ A i SKUTECZNOŚĆ B. Jeśli faktycznie wiesz o jakie skuteczności chodzi, to nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem tekstu. Jeśli natomiast udajesz to dalej nic nie będziesz ogarniał.


Twoje pytanie brzmiało:

"a jak tą maseczkę będzie zmieniał to godzinę? To jest nieskuteczna czy nie? (bo wiesz że można je zmieniać a nawet trzeba?)"


Moja odpowiedź:

Jeśli założymy, że maseczka jest zrobiona z materiałów, które sprawiają, że SKUTECZNOŚĆ B nie spadnie w ciągu tych 2 godzin, to zmienianie maseczek nie ma żadnego wpływu na SKUTECZNOŚĆ A.

Natomiast jeśli założymy, że maseczka jest zrobiona z materiałów, które sprawiają, że SKUTECZNOŚĆ B spadnie w ciągu tych 2 godzin, to należałoby ustalić tempo spadania SKUTECZNOŚCI B i jeśli SKUTECZNOŚĆ A byłaby obliczona na 2h, to zmiana maseczek mogłaby wydłużyć czas SKUTECZNOŚCI A.


Ale tyle teoria.

W praktyce należałoby ustalić o ile % spada SKUTECZNOŚĆ B, po to, żeby ustalić optymalny moment wymiany. Maciej1 pisał "to godzina", myśląc zapewne "co godzina". Ale wcale nie wiadomo, czy akurat wtedy byłby optymalny moment.

Dodatkowo, należy pamiętać, że zdejmowanie/zakładanie maseczek dodatkowo zwiększa ryzyko zakażenia, dlatego pojawia się pytanie czy te dodatkowe % SKUTECZNOŚCI B, które uzyskamy poprzez zmianę maseczki zrównoważą ryzyko, które wiąże się ze zmianą maseczki.


P.S.

Re: "optymalny" moment.

Może się okazać, że w przypadku maseczek o spadającej SKUTECZNOŚCI B, optymalny moment może nastąpić bardzo szybko. Co oczywiście rodzi zrozumiałe pytania o SENS wymiany maseczek. Jeśli w ciągu 2h będziemy potrzebować X maseczek to koszt ich wymiany może być ogromny. Dodatkowo dochodzi do tego konieczność wymiany maseczek X razy co może znacznie zwiększyć ryzyko zakażenia. Dodatkowo wydłuża to czas, bo trzeba opuścić zakażone pomieszczenie, wymienić maseczkę i wrócić. A to znacznie wydłuża czas jaki jest potrzebny na wykonanie zadania.

P.S. 2

Oczywiście mówimy o środowisku ze stałą ilością "wirusa".

P.S. 3

Przy zmianie maseczek pomijam element wpływu samych maseczek na osobę, która je nosi, skupiając się wyłącznie na kwestiach przepuszczalności "wirusa". Po to, żeby było krócej i zwięźlej.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 12:53  
Cytuj
przybył brat foliarz

dostał instrukcje

wkleił


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 12:59  
Cytuj
@Maciej1

A teraz drogi foliarzu, pozwolisz, że przestanę zwracać uwagi na twoje pier...e, bo nie mam czasu tworzyć jakichś rozbudowanych symulacji, gdzie większość parametrów jest niewiadoma po to, żebyś ty i tak nie zrozumiał.


Jesteś FOLIARZEM, który pier...i głupoty o SKUTECZNOŚCI MASECZEK.


Masz jakieś dowody na to, że maseczki spowalniają rozprzestrzenianie się wirusa to je przedstaw.


A jeśli nie masz takich dowodów to owiń się folią, nakryj się żeliwną wanną i kontynuuj wysyłanie foliarskich filmików.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 13:06  
Cytuj
dziamdziolenie

czyli instrukcje były na jeden raz

i co teraz będzie?


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 14:35  
Cytuj
skończ pier0lenie o skuteczności pierwszej drugiej, bo zaraz dojdziesz do trzeciej. Odpowiedz na proste pytanie

czy maseczka mająca skuteczność 2h jest nadal skuteczna jak będziesz ją zmieniać co godzinę?

po co pierd0lisz o ustalaniu %. Skończona skuteczność, czyli możliwości filtrowania zapobiegającego zakażeniu kończy się po 2h. Czego nie rozumiesz?

ps.
to jest pytanie z kategorii TAK lub NIE.

CYTAT
Oczywiście mówimy o środowisku ze stałą ilością "wirusa".

bardzo ładnie, zaraz do tego wrócimy.

tylko musisz wydukać jakąś odpowiedź.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:10  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:16  
Cytuj
znowu masz wzwód?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:19  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:23  
Cytuj
to sobie pomyśl teraz jak kobiety mogą zrobić "grubo" jak ciebie tak podnieca bicie piany na forum.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:30  
Cytuj
@Maciej1

"to sobie pomyśl teraz jak kobiety mogą zrobić "grubo" jak ciebie tak podnieca bicie piany na forum. "

Lista poje...w na forum zaktualizowana.




Ten fragment:

"Skończona skuteczność, czyli możliwości filtrowania zapobiegającego zakażeniu kończy się po 2h."

pokazuje, że ty ZUPEŁNIE nie rozumiesz jak działają maseczki.




I stąd twoje wyliczenia dla debili i "pułapki" pod tytułem: a jak zmienię maseczkę to co się stanie?



"skończ pier0lenie o skuteczności pierwszej drugiej, bo zaraz dojdziesz do trzeciej."

Okazuje się, że już jest 3 rodzaj skuteczności - TWÓJ.

I ta twoja SKUTECZNOŚĆ nazwijmy ją SKUTECZNOŚCIĄ C nie ma NIC wspólnego z maseczkami, których ludzie używają na co dzień.




P.S.

"Skończona skuteczność, czyli możliwości filtrowania zapobiegającego zakażeniu kończy się po 2h."


A po 2 godzinach co?


Dezintegracja maseczki?


Kończą się w niej chemikalia, które dezaktywowały wirusa?



Dzban NADAL nie ogarnia co to znaczy, że maseczka jest skuteczna przez 2h.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:42  
Cytuj
dlaczego pytasz mnie co po 2h
Nie odpowiadając na pytanie które ci zadaje od wczoraj? Ja doskonale wiem o co mi chodzi.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:45  
Cytuj
@Maciej

Wklejam ponownie, bo pewnie nie zorientowałeś się, że to odpowiedź.


"Moja odpowiedź:

Jeśli założymy, że maseczka jest zrobiona z materiałów, które sprawiają, że SKUTECZNOŚĆ B nie spadnie w ciągu tych 2 godzin, to zmienianie maseczek nie ma żadnego wpływu na SKUTECZNOŚĆ A.

Natomiast jeśli założymy, że maseczka jest zrobiona z materiałów, które sprawiają, że SKUTECZNOŚĆ B spadnie w ciągu tych 2 godzin, to należałoby ustalić tempo spadania SKUTECZNOŚCI B i jeśli SKUTECZNOŚĆ A byłaby obliczona na 2h, to zmiana maseczek mogłaby wydłużyć czas SKUTECZNOŚCI A."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 15:53  
Cytuj
zakładamy że maseczka jest zrobiona z takich materiałów że jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia.

czego ty nie rozumiesz?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 16:33  
Cytuj
@Maciej1

"zakładamy że maseczka jest zrobiona z takich materiałów że jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia."

Zamień sobie "czyli dochodzi" na "gdyż doszło" i może zrozumiesz i nie będę musiał tłumaczyć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 16:59  
Cytuj
dlaczego? Przecież w pytaniu wyraźnie napisałem że hipotetyczna skuteczność to 2h po którym to czasie dochodzi do zakażenia.

a nie "gdyż doszło"

dlaczego tworzysz własne pytania i wciskasz mi skoro ja ci zadałem inne?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 17:01  
Cytuj
ale się wijesz. Żałosny jesteś.

bezczelny, albo tak zdesperowany.

Już ci napisałem że oczekuję odpowiedzi TAK lub NIE. A nie twoich konfabulacji i kręcenia. I po co chcesz mi coś tłumaczyć, ja tego nie oczekuję przecież. Tworzysz jakiś ściek zamiast odpowiedzi - tak lub nie a później oferujesz że może mi wytłumaczysz o co ci chodzi jak za pozamieniam wyrazy.

Nieźle jebnięty jesteś.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 17:09  
Cytuj
@Maciej1

"Już ci napisałem że oczekuję odpowiedzi TAK lub NIE."

Sorki maciuś, ale czasami nie da się odpowiedzieć TAK lub NIE, bo sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. I bez wyjaśnienia nie da się odpowiedzieć.




"zakładamy że maseczka jest zrobiona z takich materiałów że jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia."

Jeśli zmieniam ci słowa to po to, żeby ci było łatwiej zrozumieć jak dochodzi do zakażenia.

Ale ty jesteś tępy, więc moje wysiłki idą na marne.




Jeśli masz zdanie

"jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia."

to w którym momencie nastąpiło wchłonięcie twoim zdaniem?



"zakładamy że maseczka jest zrobiona z takich materiałów że jej skuteczność kończy się po 2h, czyli dochodzi do wchłonięcia takiej dawki wirusa, że dochodzi do zakażenia."

Co to znaczy, że kończy się skuteczność maseczki dzbanie?


Przecież to nie chodzi o to, że maseczka przestaje działać idioto.


Zresztą nie odpisuj, bo i tak ch... się na tym znasz.





Później ogarnę wszystko i napiszę ci czym się różnią SKUTECZNOŚĆ 1 od SKUTECZNOŚCI 2 i twojej SKUTECZNOŚCI 3.


A ty wejdź pod żeliwną wannę i nie błaźnij się już więcej.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 18:06  
Cytuj
to znaczy, że piszesz do nas spod żeliwnej wanny.

pewno niewygodnie.

ale - jeśli to ci daje poczucie bezpieczeństwa...



ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »