NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jak leczyc koronowirus i jak rozpoznac , ;)
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 05:27  
Cytuj
Napisze jakie byly objawy i jak leczylem koronowirusa domowymi sposobami , ktore pomogly mi i znajomym. Objawy - utrata wechu i smaku na kilka dni, ogolne oslabienie , rozdraznienie oraz bolace stawy. Dobry sposobem walki z tym dziadostwem jest czosnek ( najlepiej zwykly polski , a nie chinski) Zapewne za chwile pojawia sie posty platnych trolli politycznych i farmaceutycznych ale napisze co nam pomoglo bardzo szybko i wplynelo na stanu zdrowia bylo widac szybko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 05:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 05:43  
Cytuj
podobno zastrzyki z wody utlenionej i okłady z folii, to z Internetu wiec nie gwarantuje :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 07:02  
Cytuj
Ale ty mądry jesteś.
Czosnek taki tani i tak leczy kovida?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 07:11  
Cytuj
Coraz lepsze posty... Czosnek no padlam.widac ze wiekszosc tutaj trolluje i szuka zaczepki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 07:59  
Cytuj
mocne. hehe amoże to zwykła grypa ? pamiętam parę lat wstecz też miałem chyba kowida tzn grype, nie zapomne jak przy 39st gorączki tknęło mnie aby sobie zajarać...i powiem wam straciłem smak 2 buszki fajki nie czuć...wyrzuciłem ps do tego czosnku dwa jablka dołóż bo lepiej zapobiegać niz leczyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 08:13  
Cytuj
Koronawirus to jest grypa , tylko zmutowana ( co roku się mutuje ) , ta podobno bardziej zarażliwa . Czosnek jak najbardziej zabija wirusy bo jest to najlepszy naturalny antybiotyk , najlepiej zmiarzdzć i zjeść na surowo .Tylko kto ma odwagę zjeść go w tej postaci ? Miód też dobry,ale nie tak jak czosnek . Wiem że wiekszość wierzy w "magiczne tabletki" firm farmaceutycznych . Ja tam popieram czosnek i inne naturalne metody,obecną
medycynę - pigułkologię , dopiero na koniec można zaryzykować .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 08:16  
Cytuj
czosnek i syrop z cebuli najlepsze na przeziębienia i grypy ! good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 09:08  
Cytuj
Ja wyczytałem - że TYLKO LEWATYWA.

Podobno na covida nie pomoże, ale skutecznie leczy z głupoty. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Ja wyczytałem - że TYLKO LEWATYWA.

Na covida nie pomoże, ale skutecznie leczy z głupoty. potluczony


Oo prosze, ten co innym bark kultury wytyka jak przykładem świeci umiech

Nie dość kultury brak, to i mądrością nie grzeszy umiech

Większość ludzi z mojego otoczenia, którzy złapali covida leczyło się właśnie w domu i nie wymagało specjalistycznej opieki umiech

Nie wiem skąd u Was to śmieszkowanie na temat czosnku, miodu czy cebuli.

Od dawien dawna ludzie leczyli się takimi naturalnymi sposobami i nic w tym dziwnego szczególnie, kiedy jesteśmy w stanie sami o siebie zadbać w domu.

Media wyprały wam mózg, skoro myślicie że kovid u każdego musi równać się zwalaniem z nóg.

Patrząc na te kpiące wypowiedzi, widać że jednak największym zagrożeniem w obecnym świecie nie są wirusy tylko media, które sobie puszczają w eter co chcą i głupota ludzi, którzy w to wierzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:14  
Cytuj
Które media twierdzą że KAŻDEGO wirus zwali z nóg? Oglądasz że wiesz takie rzeczy?? Moim zdaniem powtarzasz tylko slogany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Które media twierdzą że KAŻDEGO wirus zwali z nóg? Oglądasz że wiesz takie rzeczy?? Moim zdaniem powtarzasz tylko slogany.


narzeka że tylko media i media a sama skąd ma niby informacje jak nie z mediów? co niby z autopsji??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:42  
Cytuj
CYTAT


Większość ludzi z mojego otoczenia, którzy złapali covida leczyło się właśnie w domu i nie wymagało specjalistycznej opieki umiech



Proepidemiczko - no ale jak to złapali covida? :szok:
Przecież, twierdzicie - że go nie ma, że to ściema, żeby odebrać nam wolność. Twierdzicie, że to fałszywa pandemia i i że nie ma zadnego covida...zaklopotany

Jak oni złapali coś, czego jak twierdzą - nie ma?
Magicy.potluczony

I jak go rozpoznali?
napluli na szybę i zobaczyli pod lupą?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Które media twierdzą że KAŻDEGO wirus zwali z nóg? Oglądasz że wiesz takie rzeczy?? Moim zdaniem powtarzasz tylko slogany.


narzeka że tylko media i media a sama skąd ma niby informacje jak nie z mediów? co niby z autopsji??


Skąd mam informacjesmiech2 łącze fakty tzn.wasze wypowiedzi + artykuły popularnych stron internetowych, które wiarygodnoscią coraz
bardziej dorównują pudełkowe i tym innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:44  
Cytuj
Powiem więcej - natychmiast opatentujcie te wasze metody - będziecie miliarderami. Uratujecie tyle istnień ludzkich. Zrujnujecie tyle koncernów farmaceutycznych...

Wczoraj zmarło na covid 100 osób w Polsce. Dlaczego ich nie uratowaliście? sciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Większość ludzi z mojego otoczenia, którzy złapali covida leczyło się właśnie w domu i nie wymagało specjalistycznej opieki umiech



Proepidemiczko - no ale jak to złapali covida? :szok:
Przecież, twierdzicie - że go nie ma, że to ściema, żeby odebrać nam wolność. Twierdzicie, że to fałszywa pandemia i i że nie ma zadnego covida...zaklopotany

Jak oni złapali coś, czego jak twierdzą - nie ma?
Magicy.potluczony

I jak go rozpoznali?
napluli na szybę i zobaczyli pod lupą?zaklopotany


Błyszczysz idiotyzmem, naprawdę . . .umiech

Mieli te cokolwiek wykrywające testy, lub kontakt z kimś, kto miał wynik dodatni i sami - uwaga - mieli jakieś tam objawy podobne do grypy czy też przeziębienia.

Tylko wyśmiewać i negować czyjąś wypowiedź potrafisz, żadnej merytorycznej odpowiedzi nie można od Ciebie oczekiwać umiech


Mówić Ci i powtarzać, że nikt nie podważa istnienia jakiegoś tam wirusa - wszystko na nic. Dalej nie potrafisz wyciągnąć wniosków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Które media twierdzą że KAŻDEGO wirus zwali z nóg? Oglądasz że wiesz takie rzeczy?? Moim zdaniem powtarzasz tylko slogany.


Większość mediów pompuje tylko takie informacje, a patrząc na podejście Mirka bardzo celnie trafiają one w takich odbiorców-pelikanów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:57  
Cytuj
CYTAT


Błyszczysz idiotyzmem, naprawdę . . .umiech




Nie muszę i nie jestem w stanie.
Przy takich specjalistach, nawet nie próbuję.

Zresztą - tu chodzi o poważne sprawy. O ludzkie zdrowie i życie.
Ale wy to macie gdzieś otumanieni egoiści...

CYTAT

Mieli te cokolwiek wykrywające testy, lub kontakt z kimś, kto miał wynik dodatni i sami - uwaga - mieli jakieś tam objawy podobne do grypy czy też przeziębienia.


Mieli testy na nieistniejącego wirusa?
Wykrywali ściemę? Wooooowww.:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Które media twierdzą że KAŻDEGO wirus zwali z nóg? Oglądasz że wiesz takie rzeczy?? Moim zdaniem powtarzasz tylko slogany.


narzeka że tylko media i media a sama skąd ma niby informacje jak nie z mediów? co niby z autopsji??


Skąd mam informacjesmiech2 łącze fakty tzn.wasze wypowiedzi + artykuły popularnych stron internetowych, które wiarygodnoscią coraz
bardziej dorównują pudełkowe i tym innym.



sami lekarze czy naukowcy jeszcze do końca nie wiedzą o co chodzi z tym wirusem a ty wiesz. brawo smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Powiem więcej - natychmiast opatentujcie te wasze metody - będziecie miliarderami. Uratujecie tyle istnień ludzkich. Zrujnujecie tyle koncernów farmaceutycznych...

Wczoraj zmarło na covid 100 osób w Polsce. Dlaczego ich nie uratowaliście? sciana


Heh, albo z Ciebie pustak naprawdę albo udajesz, no normalnie współczuję Ci. umiech

W 2017broku na konferencji w PAP, prezentowano raportu NIZP-PZH „O sytuacji zdrowotnej Polski: żyjemy dłużej i skuteczniej leczymy niemowlęta”.

Cytat z konferencji:
"Mirosław Wysocki, prezentując 17. już edycję raportu o sytuacji zdrowotnej, wspomniał, że na początku ich raporty były chowane, dopiero od lat 90’ zaczęto traktować je poważnie. W Polsce wciąż jest wysoka umieralność. Rocznie umiera 365 tys. ludzi, co daje dzienny wynik ok. 1080 zgonów. Głównymi zabójcami są choroby układu krążenia, nowotwory, ale także wypadki. Medycyna nie jest jedynym, co wpływa na zdrowie, mówił Wysocki."

Mirek?! Co zrobiłeś żeby uratować tych ludzi ? 1000 zgonów dziennie...?!
Słucham, co Ty zrobiłeś ?
Wtedy się nie bałeś czy zacząłeś się bać dopiero teraz, kiedy gówniane media zaczęły trąbić o 100 zgonach dziennie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 11:06  
Cytuj
Ja współczuje ludziom, których przez swoją bezmyślność prawdopodobnie niektórzy z was zarażą lub już zarazili.

Jak zwykle piszesz bzdury.
Niesamowita jest ta wiedza internetowa.

Słuchaj. W szpitalach zaczyna brakować personelu. Szukają wolontariuszy. Kup skrzynkę czosnku, wiadro miodu.
Na pewno się nie zarazisz, bo przecież covida wg was nie ma.
Zostaniesz za to bohaterem narodowym. Będą ci stawiać pomniki.

Idź! Ratuj ludzi!

Przecież lekarstwo jest na wyciągnięcie ręki.

Świat możecie uratowaćzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

A nie... sorry...
Wy raczej stanowicie zagrożenie niż pomoc.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 11:17  
Cytuj
Obrazek

Nie mam cierpliwości do Ciebie Mirek Gołąb.
Tyle w temacie, dziękuję za dyskusjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 11:19  
Cytuj
Ha Ha Ha Ha .... goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 11:19  
Cytuj
jak ktoś nie ma argumentów to zawsze dyskusje zakończy z "klasą"

też tyle razy mówiłam żeby poszli pomagać innym w szpitalach czy innych instytucjach to tylko wyzywanie i straszenie prądem. jakoś chętnych nie ma. no bardzo ciekawe czemu ???nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Koronawirus to jest grypa , tylko zmutowana ( co roku się mutuje ) , ta podobno bardziej zarażliwa . Czosnek jak najbardziej zabija wirusy bo jest to najlepszy naturalny antybiotyk , najlepiej zmiarzdzć i zjeść na surowo .Tylko kto ma odwagę zjeść go w tej postaci ? Miód też dobry,ale nie tak jak czosnek . Wiem że wiekszość wierzy w "magiczne tabletki" firm farmaceutycznych . Ja tam popieram czosnek i inne naturalne metody,obecną
medycynę - pigułkologię , dopiero na koniec można zaryzykować .
antybiotyki działają na bakterie,nie na wirusyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekscianascianascianascianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 903
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 12:00  
Cytuj
U mnie przebiegało to tak:
Zaczęło się od okropnego bólu ucha. Na następny dzień czułem się jakbym przebiegł maraton albo ręcznie rozładował tira. Kolejnego dnia osłabienie było mniejsze, ucho dalej bolalo(nie dało się dotknąć ). Przez kolejne dni ból ucha przechodził osłabienie raz było ok raz duże, np rano chu.owo a wieczorem ok. I na odwrót. Piątego dnia straciłem węch i częściowo smak. Zapachów nie czułem, próbowałem amol, krople miętowe, wódkę i inne produkty "wkładać" do nosa i nic. Zero wechu. Smak czułem ale mało wyraziście. Np piwo smakowało jakbym otworzył 3 dni wcześniej. Zwietrzałe. Teraz minęło już 1,5 tyg i czuję się ok. Jedyne co to nadal nie czuję zapachu. Żadnych leków nie biore

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »