NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Wywiad antyCOVIDOWCA i PrOpaganda ,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 04:53  
Cytuj
CYTAT
Nic nie zapowiadało tego co mamy teraz ?smiech2 chyba tylko o naszym kraju mówisz, bo jakoś inne wydają się być lepiej przygotowane. Mirek Ty serio miejscami brzmisz jak jakiś adwokat pisiorów albo lucek tłumaczący się ze swoich błędów....


Jak można się przygotować na cos czego nie ma?
Od kiedy zachęcano do łamania socjal distancing albo higieny rąk, a co działo się na plażach, ludzie morsy jeden na drugim... policja nie dała rady bo biznes płacze, to teraz da umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 04:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 06:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nic nie zapowiadało tego co mamy teraz ?smiech2 chyba tylko o naszym kraju mówisz, bo jakoś inne wydają się być lepiej przygotowane. Mirek Ty serio miejscami brzmisz jak jakiś adwokat pisiorów albo lucek tłumaczący się ze swoich błędów....


Jak można się przygotować na cos czego nie ma?
Od kiedy zachęcano do łamania socjal distancing albo higieny rąk, a co działo się na plażach, ludzie morsy jeden na drugim... policja nie dała rady bo biznes płacze, to teraz da umiech


Dokładnie jest jak piszesz. Premier pinokoio morawiecki mówił że wirusa nie ma więc do niczego się nie szykował. Teraz nie wiem po co tworzą ten szpital na narodowym skoro nawet tacy jego propagandyści jak ty piszą, że wirusa nie ma.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 06:55  
Cytuj
To wirusa nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 07:01  
Cytuj
Przecież nie można zarazić się czymś, czego nie ma zaklopotany każdy nawet terenowy to wie. I nikt nie namawiał do zarażania tylko do przestrzegania zdrowego rozsądku i dystansu.

zobaczycie ze tak bedzie :-)

Niezależnie od tego że bezpartyjni wolnościowcy dzisiaj przestali się chwalić tym że wieszali psy na pisie za zbyt zdecydowaną walkę z "wirusem którego niet", a obecnie wieszają psy na nim za to że, "wirus jest" z powodu pisowskiej bezczynności cool ,
to śmiało stawiam dolary przeciwko orzechom że tak skrojona narracja w której "ich zawsze na wierzchu niezależnie co PiS robi" jest propagandowo nie do utrzymania i już obróciła się przeciwko nim.


Ten sam numer próbowały użyć lewicowo liberalne media przeciwko Trumpowi, już tak nie robią bo każdy rozumnie odpowiada za samego siebie 3m sie winiły go za lockdown winiły go za śmierć równocześnie!

Trollowaliscie żeby zaistnieć wśród małolatów i będziecie trollować tzw. antysystemowcy bez opamiętania dalej, żeby zaistnieć wśród małolatów, to jest jedyny cel bo śladu rozumnej empatii dla działania w tym nie ma.

Szczepionka rozwiązuje problem umieralności a nie infekcji. Leki będą dostępne na czas, terminy masowej globalnej dostępności są oceniane na wiosnę, ale nam niezbędna jest tylko ilość dla terminalnie chorych, a tych jest nieporównywalnie mniej. Zdolności wytwórcze są wystarczające.

Przy okazji dobra rada, tylko idiota będzie szukał okazji kiedy "gały widzą co się dzieje" do zarażenia się gdy będziecie kwestionowali szanse na ratunek. Trzymajcie się oryginalnej narracji "wirusa niet" i "szczepionki nie nada". Dużo folii i owsa w międzyczasie.

Bombelki przeżyją dysonans poznawczy gdy się zastanowią dlaczego szczepionka jest tak potrzebna. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 07:19  
Cytuj
Będzie wielkie udawanie, że oni nic takiego nie pisali, nic takiego nie rozpowszechniali.

Te brednie tu wypisywane przez covidiotów, nagle staną się sierotami....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:34  
Cytuj
@cdn..

" Leki będą dostępne na czas, terminy masowej globalnej dostępności są oceniane na wiosnę, ale nam niezbędna jest tylko ilość dla terminalnie chorych, a tych jest nieporównywalnie mniej. Zdolności wytwórcze są wystarczające."

Cdn.. pisał i pisał, a z zaświatów Stalin i Goebbels z uznaniem kiwali głowami.


"Leki będą dostępne na czas"

Czyli kiedy? Jakie leki?

Propaganda level MAster.


"terminy masowej globalnej dostępności są oceniane na wiosnę"

Nie wiadomo czy w ogóle powstaną. Latem Morawiecki bredził o odwrocie wirusa. Teraz codziennie koło 11 można zobaczyć o ile się już cofnął. Przypominam, że w marcu kiedy było pewnie z 10 zakażeń dziennie wirus atakował.


"terminalnie chorych, a tych jest nieporównywalnie mniej"

Od kogo? Czego? Chomików syryjskich? Chorych ogólnie? W Polsce?


Zwykłe propagandowe pier...e, które niby podaje jakieś dane, a tak naprawdę nic nie podaje.


"Zdolności wytwórcze są wystarczające."

Taaa. Świetnie to widać na przykładzie Szwalni maseczek w Stalowej Woli. Nawet dla Frankowskiego nie zdołali uszyć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 10:37  
Cytuj
Oj - jak to świetnie widać.
Ale to widać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 12:29  
Cytuj
@mirek777

"W lecie prognozy były zupełnie inne. Nic nie zapowiadało tego, co mamy teraz. Zupełnie, jakby ktoś na nowo celowo rozniecił ogniska zakażeń."



Mam znowu wymieniać spędy Dudy i Nadbereżnego? Ile razy można pisać zanim zrozumiesz.


Powiedz mi mirek777 jakie są TERAZ prognozy?

Bo właśnie się dowiedziałem, że:

"I w tym sezonie zimowym mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli rodzinnie pojeździć na łyżwach."

YOLO?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 12:55  
Cytuj
Oj powiedz.
No powiedz - bo mój brat no nie wie.
Nic nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Będzie wielkie udawanie, że oni nic takiego nie pisali, nic takiego nie rozpowszechniali.

Te brednie tu wypisywane przez covidiotów, nagle staną się sierotami....


Mirek, cytuj nie dopuść do osierocenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 16:24  
Cytuj
Andrzejku jak dobrze że mi pomagasz, bo ja już nie daję rady.

Na ciebie zawsze mogę liczyć, mój ty najwierniejszy z klakierów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 18:11  
Cytuj
@mirek777

Nie chcę, żeby ci to umknęło.


Powiedz mi mirek777 jakie są TERAZ prognozy?

Z tego co pisałeś, to nie zorientowałeś się na wakacjach, że mogą być jakieś problemy z koroną jesienią.

Co powiesz na:

"I w tym sezonie zimowym mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli rodzinnie pojeździć na łyżwach."

YOLO?


P.S.

Już za 21 dni Marsz.

Jak go widzisz?

Myślę, że antymaseczkowcy z całej Polski mogą chcieć uczcić Święto Niepodległości.

Trochę czasu jeszcze jest, sytuacja jest dynamiczna, ale ty wydajesz się być dobry w prognozowaniu, dlatego pytam ciebie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2020r. 18:46  
Cytuj
No jakie teraz prognozy?
A kto te maseczki nosił w lecie?

No kto?
No jakie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 05:20  
Cytuj
skuteczność maseczek https://youtu.be/0Tp0zB904Mc

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 05:28  
Cytuj
Czołowe dzbany:
rock
Persymona
wasia-ua-
salamandra
Andżej

Persymona
CYTAT
"Trasko ma rację!!!!Wymyslona pandemia!!!Pół Polski zjeździłam, na 3 weselach byłam, ale świruska nigdzie nie znalazłam!!!!!!!!!!!!!!!No po prostu brak!!!"


dzban

rock
CYTAT
Chodzę do sklepów w godzinach w których brak tłumów i nie zakładam maski gdyż nie potrafię z nią funkcjonować.Jest mi ciężko oddychać


wzruszyła mnie twoja historia dzbanie. Myślę że za 20 lat ułożą jakąś piosenkę o dzbanie wyklętym który nie mógł znieść ucisku i opresji okupacyjnej. Nie mógł znieść że spacyfikowano jego dzbana i kazano mu na niego założyć maskę.

i znowu powrót do dzbanka Persymonki
CYTAT
NAWET CHŁOPSKIEGO ROZUMU NIE MASZ SKORO NIE WIDZISZ, ŻE "Pandemia" odpuściła na czas wyborów, politycy, w tym Duda nie boją sie,(bo wiedzą, ze nie ma czego)

no nie ma czego. Widać teraz. Dopiero się sytuacja rozkręca. Ale takie banialuki cisnęłaś jeszcze miesiąc temu.
Każdy wiedział z czym ma do czynienia. Tylko dzbany nie wiedziały.

jeden z moich fawotytów. Czrny koń, niespodziewanie tak trochę z zaskoczenia. Skalę debilizmu tutaj już wyjeb@ło z czytnika.
wasia-ua
CYTAT
Prponuje wrocic do podstawowki. Poczytac o bakteriach - co sprzyja ich rozmanzaniu. Wylaczyc tv i poczytac informacje na temat Azji - dlaczego tam juz od dawna ludzie tylko zarazeni jakas bakteria uzywaja masek , a nie zdrowi.


wasiaaaa no zamiotłeś. Kurw@ cytat o bakteriach będzie mnie już bawił chyba do końca życia. Nosił dzban razy kilka i się zepsuł bo bakteria.

jedziemy dalej:
salamandra
CYTAT
Na necie już pojawiają się artykuły odnośnie zwycięskiego wyjścia Szwecji z pandemii, bez nakazu maseczek kwarantanny itp. Obecnie Szwecja jej na szarym końcu w ilości zakażeń
.

tutaj już regularny stały zerowy poziom. Dzbaniarstwo ogarnięte bo perfekcji. Szwecja ze śmiertelnością SZEŚĆ RAZY WYŻSZĄ niż Polska na liczbę mieszkańca "ogarnęła" pandemię (kurw@ pamiętajmy, pandemię której nie ma jak sama twierdzi)

Andżejka generalnie ciężko tutaj jakoś zacytować bo wyszła by książka o robieniu dzbanów. Ale 12 sierpnia swoje dzbaniarstwo prezentował tak:
CYTAT
Mirku, ile osób jest teraz w szpitalach jednoimiennych?

No właśnie ilu? Tyle że stadion otwierają. Takie mamy igrzyska.

tymczasem wasia po naczytaniu się pejsbuka od swoich kolegów mega dzbanów - zaczerpniętą wiedzę szybko przelewa na forum...
wasia-ua-
CYTAT
Dlaczego rzady tak sie czepiaja o maseczki - chodzi o to by nauczyc ludzi posluszenstwa . Wprowadza nam pewnie pozniej jakies gowno ktore bedziemy musieli miec przy sobie by bylo nas lepiej kontrolowac po pozorem walki z wirusem , a pozniej ludzie sie do tego sami przyzwyczaja

Tresowanie ludzi myciem pach, myciem zębów, noszeniem majtek żeby siurkiem nie machać na ulicy. No wszystko to tresura. Wasia ty już jesteś wytresowany. I CO TERAZ?


I już końcówka. Znowu mój ulubiony dzbanek zaraz po wasi i Andżejku. Persymona :-)
CYTAT
Propaganda trwa,ale dużo ludzi już się obudziło, choć wieelu jeszcze trwa w tych bredniach.Ludzie nie dajcie się zwariować, czyńcie własne obserwacje,ruszcie własnym mózgiem!
I nie dajmy się wsadzić w maseczki tj. MASONECZKI!!!!

Nie myj zębów dzbanie! Myjesz a zęby się i tak psują! To spisek żebyś myła zęby! Zarabiają tylko koncerny dentystyczne. Mycie zębów pach i stóp to oszustwo by wywołać posłuszeństwo u ludzi!

no na koniec wasia-ua- niezastąpiony dzban
CYTAT
Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju.

KURTYNA.


wszystkie cytaty są w tym i tematach obok. Każdy może poczytać jakie dzbany tu piszą.

Niech te złote cytaty nie znikną. Jestem przekonany że uda się poznać te osoby z imienia i nazwiska. Przypominajmy je sobie w miarę rozwoju sytuacji. A ta jest mocno rozwojowa.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 08:31  
Cytuj
Persymona już się nie wypowiada pod tym nickiem.
Teraz już tylko występuje jako Salamandra.

Chyba sama zaczęła się wstydzić tych bredni, a nie ma cywilnej odwagi przyznać się do błędu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Persymona już się nie wypowiada pod tym nickiem.
Teraz już tylko występuje jako Salamandra.

Chyba sama zaczęła się wstydzić tych bredni, a nie ma cywilnej odwagi przyznać się do błędu.


Dobrze Mirek, że Ty zawsze wiernie pod swoim pseudonimem się wypowiadasz , bo byśmy tu zapomnieli o największym błaźnie tego forum.

Co powiecie na to forumowicze ?
https://m.you(...)NQBK2i4Y

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 14:23  
Cytuj
Być zaatakowanym przez covidiotę, to nawet lepiej niż być docenionym, pochwalonym przez kogoś porządnego, mądrego.

Utwierdza mnie to w przeświadczeniu, że dobrze robię.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Persymona już się nie wypowiada pod tym nickiem.
Teraz już tylko występuje jako Salamandra.

Chyba sama zaczęła się wstydzić tych bredni, a nie ma cywilnej odwagi przyznać się do błędu.


Dobrze Mirek, że Ty zawsze wiernie pod swoim pseudonimem się wypowiadasz , bo byśmy tu zapomnieli o największym błaźnie tego forum.

Co powiecie na to forumowicze ?
https://m.you(...)NQBK2i4Y


Radosław Czosnowski - lekarz specjalista medycyny paliatywnej.
Czyli nie leczy a pozwala w miarę bez cierpienia zejść z tego świata.
K...a nie macie lepszych autorytetów?
Jak nie kucharka, to lekarz, którego jedynym zajęciem zostało uśmierzanie bólu u nieuleczalnie chorych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Persymona już się nie wypowiada pod tym nickiem.
Teraz już tylko występuje jako Salamandra.

Chyba sama zaczęła się wstydzić tych bredni, a nie ma cywilnej odwagi przyznać się do błędu.


Dobrze Mirek, że Ty zawsze wiernie pod swoim pseudonimem się wypowiadasz , bo byśmy tu zapomnieli o największym błaźnie tego forum.

Co powiecie na to forumowicze ?
https://m.you(...)NQBK2i4Y


Radosław Czosnowski - lekarz specjalista medycyny paliatywnej.
Czyli nie leczy a pozwala w miarę bez cierpienia zejść z tego świata.
K...a nie macie lepszych autorytetów?
Jak nie kucharka, to lekarz, którego jedynym zajęciem zostało uśmierzanie bólu u nieuleczalnie chorych.


Były tu przedstawiane stanowiska innych lekarzy wirusologów, ale Wy chorzy na strach i tak to macie za nic, póki w tv nie puszczą dowodów na to, że ta cała pandemia to jedna wielka farsa to klapki na oczach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Bombelki przeżyją dysonans poznawczy gdy się zastanowią dlaczego szczepionka jest tak potrzebna. smiech2


Siła wirusów grypy polega mnogości (wiele rodzajów), wyprodukowanie szczepionki trwa około pół roku, tylko przemysł farmaceutyczny musi wiedzieć, na którego ma szczepionka działać. Wirusów Covid już jest kilka, więc na którego będzie szczepionka ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bombelki przeżyją dysonans poznawczy gdy się zastanowią dlaczego szczepionka jest tak potrzebna. smiech2


Siła wirusów grypy polega mnogości (wiele rodzajów), wyprodukowanie szczepionki trwa około pół roku, tylko przemysł farmaceutyczny musi wiedzieć, na którego ma szczepionka działać. Wirusów Covid już jest kilka, więc na którego będzie szczepionka ?


Mirkowi i Maciejowi wystarczy, że dadzą. A co będzie w środku to nie ma znaczenia. Może być smiech2witamina C

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
@mirek777

Nie chcę, żeby ci to umknęło.


Powiedz mi mirek777 jakie są TERAZ prognozy?

Z tego co pisałeś, to nie zorientowałeś się na wakacjach, że mogą być jakieś problemy z koroną jesienią.

Co powiesz na:

"I w tym sezonie zimowym mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli rodzinnie pojeździć na łyżwach."

YOLO?


P.S.

Już za 21 dni Marsz.

Jak go widzisz?

Myślę, że antymaseczkowcy z całej Polski mogą chcieć uczcić Święto Niepodległości.

Trochę czasu jeszcze jest, sytuacja jest dynamiczna, ale ty wydajesz się być dobry w prognozowaniu, dlatego pytam ciebie.

11 listopada głąbie to będzie 400,500 trupów dzienniezaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekmlotekmlotekscianascianascianascianascianascianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 21:31  
Cytuj
@karzełek

My chyba jeszcze nie mieliśmy przyjemności rozmawiać.


"11 listopada głąbie to będzie 400,500 trupów dziennie"

Puenta?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 01:21  
Cytuj
CYTAT


Widzę, że sobie rozmawiacie o kulturze wypowiedzi. A skoro już mowa o płatnych kur..ch.

Niejaki cdn... po raz kolejny napisał kłamstwo, które uroiło się w jego durnym łbie.


cdn.. napisał o Szwecji:

"najwyższa śmiertelność na 1 mln mieszkańców w czasie pandemii ok"
Jest to kłamstwo.

Wyższą śmiertelność na 1 mil mieszkańców mają na przykład USA.
I kilkanaście innych krajów np. UK, Hiszpania czy Włochy.




PZP003, znowu ci się folia z czułka obsunęła na oczy cool

Są liderzy w Europie bez dwóch zdań ok a wychwalana przez was eugenika stosowana po Szwedzku budzi nieskrywane uwielbienie czterokopytnych. Doprawdy nie rozumiem ze to was nakręca, mnie raczej ABBA https://www.youtube.com/watch?v=AQ21CLUQf0E

Gdybym zasugerował ze Włosi, Hiszpanie albo Anglicy budzą podziw swoimi osiągnieciami w walce z wirusem to natychmiast zorganizowalibyście internetową zrzutkę na rolkę folii dla mnie smiech2

Za co chwalić Szwedów? Za ruch oporu, bo ostali im się jeszcze jacyś seniorzy.

Wszystkie krzywe zgonów są oczywiscie dynamiczne, ale jest to lista championów do dzisiaj:
Polska 100
Szwecja 580
Włochy 607
Anglia 660
USA 670
Spain 730

Nie kłóćmy się dzbanie kto był najlepszy w którym tygodniu... dla mnie komuniści hiszpańscy organizujący huczne pochody feministek na 8 Marca ok a programowo, Sweden is #1 smiech2

I do I do I do umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »