NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
MULTIMEDIA- zmienili kanały,
Posty: 2
Dołączył: 7 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 20:30  
Cytuj
Ja też nie miałem kanałów ale wystarczyło wyszukać je ponownie. Mam moduł cam i wystarczyło wejść w menu w TV i wyszukiwanie programów. To, że nie są od numeru 1 to trochę lipa ale jak ktoś chce to może sobie poustawiać ale chwilę schodzi. Nie rozumiem takiego zamieszania z modułami. Przy zakupie telewizora sam musiałem wyszukać kanały, jak ktoś nie potrafi to zgodnie z instrukcją. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 20:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 07:07  
Cytuj
w multimediach i tak nie bylo zle. w miare trzymali kolejnosc programow bo w stelli to jest porazka. raz na miesiac wszystko zmieniaja i trzeba ustawiac od nowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 10:55  
Cytuj
Czy wie ktoś jak ustawić kanały w LG z modułem cam? Co skanuje wyszukuje mi tylko kanały z tv naziemnej. Niby na koniec skanowania wyskakuje info że wyszukalo ponad 100 kanałów Ale po kliknięciu zakończ są tylko te podstawowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 16:48  
Cytuj
dokladnie nie wiem ale slyszalem jak ta kobieta z BOA tlumaczyla takiej babie ze w samsungu i lg jest bardzo prosto.trzeba zaznaczyc na samym poczatku 3 opcje...dala jej taka kartke skserowana z instrukcja...tyle moge doradzic....TRZECIA OPCJE ani naziemna ani kablowa tylko jakas inna.PROBOJ POWODZENIA!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
dokladnie nie wiem ale slyszalem jak ta kobieta z BOA tlumaczyla takiej babie ze w samsungu i lg jest bardzo prosto.trzeba zaznaczyc na samym poczatku 3 opcje...dala jej taka kartke skserowana z instrukcja...tyle moge doradzic....TRZECIA OPCJE ani naziemna ani kablowa tylko jakas inna.PROBOJ POWODZENIA!!!!!


ale prostak...... "babie tłumaczyła"

lepiej się nie odzywaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »