NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
MULTIMEDIA- zmienili kanały,
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 10:12  
Cytuj
Dzisiaj MULTIMEDIA zmieniała ilość I częstotliwość kanałów. Ja po ich modernizacji mam może 5 kanałów reszty nie ma.I do tego popieprzyli numeracja kanałów tak że to jest nie do ogarnięcia.Osiedle PORĘBY. A u Was jak to działa po modernizacji???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 10:18  
Cytuj
Aż sie boję odpalać pudło. Pewnie trzeba będzie skoczyć po czteropak bo trochę zejdzie :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 10:41  
Cytuj
Wszędzie zmienili, dostałem przed chwilą smsa. Co jakiś czas zmieniają te kanały, a przecież przeprogramowanie kanałów dużo czasu zajmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 10:51  
Cytuj
Od dzis zmiana ukladu kanalow telewizji. Mozesz zobaczyc czarny ekran. Zalecamy ponowne wyszukanie kanalow od nr 101. Instrukcja na multimedia.pl/dekodery

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 11:16  
Cytuj
Już wyszukalem I właśnie po tym mam może kilka kilkanaście kanałów. Reszta zakodowane.A mam pakiet SUPER BOX.Nie idzie się do nich dodzwonić czas oczekiwania 50 MINUT.A ta nowa numeracja kanałów to jakaś kpina,totalną porażka ni ladu ni składu!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 14:54  
Cytuj
ja mam MaxBox i wszystkie kanały się dały ustawić, przynajmniej te co kojarze, internet wciąz pozostawia wiele do zyczenia, kazdego dnia mam przerwy... porażka... a dogadac sie z nimi nie idzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 16:51  
Cytuj
U mnie pomieszanie z poplataniem
Na 1 zamiast TVP 1 jest radio

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 17:02  
Cytuj
To jest poniżej poziomu krytyki.
Pozmieniali numery TV i teraz cała stalowa ma przestawiać kanały? nie mogą oni tego u siebie przestawić? DRAMAT i brak kompetencji w tej pseudo telewizji. Co pół roku lub rok trzeba programować na nowo. Tak jak pisał "vixi" czteropak + tabletki na nerwice....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 17:23  
Cytuj
Bardzo nieodpowiedzialna siec kablowa, co mają zrobic starsi ludzie. Jedynym sensownym rozwiazaniem jest, rezygnacja z usług takiego molocha jak Multimedia. Lepiej korzystać z usług lokalnych dostawców takich uslug przynajmniej kontakt jest bezproblemowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 18:07  
Cytuj
Tak samo popieprzyli te programy że teraz mam od 101 do 1000 i nie wiadomo gdzie szukać i co oglądać zrezygnuję z ich usług bo to wkurwia jak co rok lub pól przestawiają co na to maja powiedzieć starsi ludzie którzy tylko potrafią właczyc telewizor i program jak mają ustawione po kolei.mlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 18:36  
Cytuj
Piszcie maile z reklamacją, w mailu wnosząc o przywrócenie starego układu programowy, ja już napisałem, może coś pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 19:38  
Cytuj
No, proszę, nic nie wiedziałam o zmianach. A całe popołudnie się wściekałam, klęłam i od nowa programowałam tv, a programy ciągle od 101. Teraz już wiem dlaczego.
Rzeczywiście, czas pożegnać się z tym operatorem.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 19:40  
Cytuj
Ustawione zgodnie z zaleceniem ale nie wszystkie kanały są....wypiszemy sie z multimediów !Zakodowane...dlaczego? Kto poradzi? Odpisali ze w ciągu 2 dni załatwią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 19:59  
Cytuj
Vectra kupiła MM, stąd te zmiany w układzie kanałów. Roboty na 1h, nie narzekajcie. Fakt seniorom zrobili kuku. Dzisiaj było programowane już u taty i teściowej.

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 20:18  
Cytuj
Dokładnie. Zmiany są wynikiem przejęcia Multimediów przez Vectrę. Dotychczas Vectra była droższa i mieli uboższą ofertę zwłaszcza internetu. Teraz wszystko czas pokaże...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 20:43  
Cytuj
Może w dekoderze nie ma problemu, ale nowe tv mają moduł cam,i niestety jest problem z ustawieniem kolejnosci bo yo pracochłonne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 05:39  
Cytuj
CYTAT
No, proszę, nic nie wiedziałam o zmianach. A całe popołudnie się wściekałam, klęłam i od nowa programowałam tv, a programy ciągle od 101. Teraz już wiem dlaczego.
Rzeczywiście, czas pożegnać się z tym operatorem.


Na pewno jest z czego wybierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Vectra kupiła MM, stąd te zmiany w układzie kanałów. Roboty na 1h, nie narzekajcie. Fakt seniorom zrobili kuku. Dzisiaj było programowane już u taty i teściowej.


Wszystko zależy od tv, ja mam niestety philipsa i przeciągnięcie programów z pozycji powyżej 101 na miejsca od 1 do 40 zajęło mi jakąś godzinę. Ustawienie wszystkich kanałów zajmie parę godzin.
Mi się umowa kończy gdzieś w marcu, jak nie dostanę konkretnej oferty to widzę czeka zmiana operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Vectra kupiła MM, stąd te zmiany w układzie kanałów. Roboty na 1h, nie narzekajcie. Fakt seniorom zrobili kuku. Dzisiaj było programowane już u taty i teściowej.


Wszystko zależy od tv, ja mam niestety philipsa i przeciągnięcie programów z pozycji powyżej 101 na miejsca od 1 do 40 zajęło mi jakąś godzinę. Ustawienie wszystkich kanałów zajmie parę godzin.
Mi się umowa kończy gdzieś w marcu, jak nie dostanę konkretnej oferty to widzę czeka zmiana operatora.


I ja mam Philipsa i nawet nie wiem jak się wziąć za to przeciąganie.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Vectra kupiła MM, stąd te zmiany w układzie kanałów. Roboty na 1h, nie narzekajcie. Fakt seniorom zrobili kuku. Dzisiaj było programowane już u taty i teściowej.


Wszystko zależy od tv, ja mam niestety philipsa i przeciągnięcie programów z pozycji powyżej 101 na miejsca od 1 do 40 zajęło mi jakąś godzinę. Ustawienie wszystkich kanałów zajmie parę godzin.
Mi się umowa kończy gdzieś w marcu, jak nie dostanę konkretnej oferty to widzę czeka zmiana operatora.


I ja mam Philipsa i nawet nie wiem jak się wziąć za to przeciąganie.


Wciskasz na pilocie"list", a potem "options" i tam powinno opcja przyporządkowania kanałów. A potem trzeba przeciągać kanały:(. Staraj się co jakiś czas zapisywać nowe ustawienie, żeby przez przypadek nie wyjść z tego trybu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 14:30  
Cytuj
uśmiech
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Vectra kupiła MM, stąd te zmiany w układzie kanałów. Roboty na 1h, nie narzekajcie. Fakt seniorom zrobili kuku. Dzisiaj było programowane już u taty i teściowej.


Wszystko zależy od tv, ja mam niestety philipsa i przeciągnięcie programów z pozycji powyżej 101 na miejsca od 1 do 40 zajęło mi jakąś godzinę. Ustawienie wszystkich kanałów zajmie parę godzin.
Mi się umowa kończy gdzieś w marcu, jak nie dostanę konkretnej oferty to widzę czeka zmiana operatora.


I ja mam Philipsa i nawet nie wiem jak się wziąć za to przeciąganie.


Wciskasz na pilocie"list", a potem "options" i tam powinno opcja przyporządkowania kanałów. A potem trzeba przeciągać kanały:(. Staraj się co jakiś czas zapisywać nowe ustawienie, żeby przez przypadek nie wyjść z tego trybu.


Dzięki. Czyli mam zabawę na wieczór :szok: uśmiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 17:25  
Cytuj
Dzisiaj rano o 9 przed BOA MULTIMEDIA było że 30 osób w większości starsi ludzie.Ja byłem 4 dostałem nowy dekoder,I już mam chociaż wszystkie kanały ale segregacja tych kanałów to jest jakaś masakra.Narazie nie doszedłem czy można to ,,po staremu" poustawiac...Te Panie które pracują w BOA musiały przeżywać katusze, choć to nie ich wina że tak wszystko spieprzyli tam w Gdyni.A może ktoś ma dekoder IPS 3000 I podzieli się wiedzą czy I jak przeprogramowac te kanały???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 18:06  
Cytuj
A macie TVN HD? Bo ja nie mogę znaleźć. Ogólnie mam wrażenie że mam mniej kanałów, a część zastąpiono innymi. Czy taka zmiana kwalifikuje się do rozwiązania umowy z operatorem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 19:40  
Cytuj
TVN HD na kanale 104 jest przynajmniej u mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
TVN HD na kanale 104 jest przynajmniej u mnie.


U mnie też.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »