NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Świetlica ,
Posty: 9
Dołączył: 22 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 17:48  
Cytuj
Czego niepracujacy rodzic zostawia dziecko w świetlicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 17:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 18:44  
Cytuj
Bo je ma?? Pytanie bez sensu. Chce to zostawia.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 20:26  
Cytuj
A co się to obchodzi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 20:33  
Cytuj
Szkoda, że gify tutaj nie chodzą zarumieniony

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 21:17  
Cytuj
Nie no proszę się nie oburzać , tylko chciałam wiedzieć co robią madki /ojcowie,których utrzymuje ze swoich podatków ,że nie mają czasu odebrać dziecka odrazu po lekcjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd: lublin
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 21:51  
Cytuj
- angelikosnejp wskaz madke/ojca ktorego utrzymuja twoje podatki jesli je placisz oczywiscie.powiedz moze czym sie zajmujesz i interesujesz to moze rozwiazemy wspolnie twoj problem ze swetlica

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 22:37  
Cytuj
Nie mogę ujawnić nazwisk przez rodo , tak jestem osobą pracująca wiec odprowadzam podatki , interesuje się wspinaczka górska. Nie zrobilam problemu tylko się grzecznie spytałam umiech a ty grzesioking co lubisz robić w wolnych chwilach i czy pracujesz umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 05:32  
Cytuj
CYTAT
Nie no proszę się nie oburzać , tylko chciałam wiedzieć co robią madki /ojcowie,których utrzymuje ze swoich podatków ,że nie mają czasu odebrać dziecka odrazu po lekcjach.

A ile to rolek papieru toaletowego można kupić z tych podatków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd: lublin
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Nie mogę ujawnić nazwisk przez rodo , tak jestem osobą pracująca wiec odprowadzam podatki , interesuje się wspinaczka górska. Nie zrobilam problemu tylko się grzecznie spytałam umiech a ty grzesioking co lubisz robić w wolnych chwilach i czy pracujesz umiech?


czesc jestem grzes i mi imponujesz.widze ze tez sprawa polska i przestrzeganie prawa jest dla ciebie wazne. teraz rozumiem oburzenie obecnoscia dzieci rodzicow niepracujacych na swietlicy.tak trzymaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 09:00  
Cytuj
coJa też pracuje i moje dziecko zostaje w świetlicy ...i co w tym złego ? Po prostu wolę żeby siedziało tam z dziećmi niż w domu przed komputerem.
Angelikasnejp nie tylko ty płacisz. Będziesz miała dzieci zorzumiesz...
Płacimy też za więzienia ...z tym jakoś problemu nie masz co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 09:42  
Cytuj
Dragonfly ale post jest o NIEPRACUJACYCH rodzicach ,mam dzieci więc rozumiem ,a podatki dla więźniów ?nigdy niewiadomo kiedy można tam trafić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 15:13  
Cytuj
Żeby mieć święty spokój. Mogą to zostawiają. Lepiej żeby dziecko było z dziećmi i miało zorganizowany czas, niż żeby siedziało przed tv albo telefonem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 16:10  
Cytuj
Jak to po co matka leży w domu pachnie i ma święty spokój A tak dziecko by jej zapewne przeszkadzało malo to takich jest co siedzą A zapisują dzieci od 6 do 16 w przedszkolu żeby mieć święty spokój przez te kilka godzin A i w szkole też zapisują na świetlicę powini się za to wziąść bo to jakieś nieporozumienie na świetlicy powinny przebywać dzieci które nie mają opieki bo rodzice pracują oboje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 22:46  
Cytuj
Plotek a to nie można zorganizować czasu dla dzieci , chyba te zasilki zabiły kreatywność rodziców ,którzy siedzą całe dnie w domu i piją kapuczyne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2020r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Plotek a to nie można zorganizować czasu dla dzieci , chyba te zasilki zabiły kreatywność rodziców ,którzy siedzą całe dnie w domu i piją kapuczyne .
tak jakby przed zasiłkami nie było patologi i wszyscy rodzice się wspaniale dziećmi zajmowali. Mogą, to zostawiają. Nie muszą się nikomu tłumaczyć. Masz dzieci? Rozumiem że nie bierzesz 500+, skoro Cię tak to boli. Zresztą skąd wiesz, że ktoś nie pracuje? Bo siedzi w domu? Ja mam własną działalność i pracuję z domu, a dziecko chodzi do przedszkola. Bo po mimo tego, ŻE SIEDZĘ W DOMU, to nie mam czasu się nim zajmować. A nawet gdybym nie pracował, to i tak bym dziecko posłał, bo nie jestem pedagogiem i nie potrfiłbym tak mu czasu zorganizować, żeby się tak rozwijał, jak to się dzieje w przedszkolu. Poza tym dziecko potrzebuje towarzystwa innych dzieci. Bezsensownie założony temat, posyłają dla świętego spokoju pewnie i nie jest to zabronione. Jak zazdroscisz, to idź na bezrobocie i też dzieci wysyłaj. Ogólnie to radzę zająć się swoim życiem, od razu będziesz mieć mniej glupich problemów na głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2020r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Jak to po co matka leży w domu pachnie i ma święty spokój A tak dziecko by jej zapewne przeszkadzało malo to takich jest co siedzą A zapisują dzieci od 6 do 16 w przedszkolu żeby mieć święty spokój przez te kilka godzin A i w szkole też zapisują na świetlicę powini się za to wziąść bo to jakieś nieporozumienie na świetlicy powinny przebywać dzieci które nie mają opieki bo rodzice pracują oboje .


ty mimimik, lepszego komentarza nikt nie wymyśli, po prostu mistrzostwo a kto wie czy nie nobel cię czeka za głupotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2020r. 18:46  
Cytuj
No ja pierdziu jakie trzeba mieć nudne życie żeby się przejmować takimi głupotami. Widocznie masz za dużo czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »