NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Szantaż LGBT- Kraśnik,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 20:40  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 21:01  
Cytuj
Mozesz wysmiewac Krasnik ale jak dla mnie to ludzie z jajami . Pomimo tej lewackiej nagonki nie przestraszyli sie i podjeli decyzje taka jaka spoleczenstwo oczekiwalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 21:04  
Cytuj
Część społeczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Część społeczeństwa.

Wiekszosc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 21:27  
Cytuj
"TVP Info zapytało o opinię na ten temat wiceministra MSZ Pawła Jabłońskiego, który podkreślił, że w Polsce nie ma żadnych „stref wolnych od LGBT”. „To kłamliwe informacje rozpowszechniane na świecie przez naszym rodzimych lewicowych aktywistów. Trzeba to prostować i odkłamywać” – powiedział wiceminister MSZ."

Przecież tam nie ma żadnej strefy, to tylko kłamliwy fejk, tak samo jak rzekomy ślub Kurskiego 25 lat temuuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 21:49  
Cytuj
Jak się wstawia te obrazki tutaj?

Ci sami radni sprzeciwili się technologii 5G i Wi-Fi w szkołach.
Jako osoba o poglądach wolnościowych nie mam nic przeciwko temu, żeby dorosłe osoby robiły co chciały, nie szkodząc osobom trzecim. Nie zgadzam się na urządzanie życia wg przymusu lewackiego czy prawackiego. Każdy dorosły niech sam o sobie decyduje. Państwu nic do tego. Zarówno lewactwo jak i prawactwo, tylko w odmiennych kwestiach, traktuje ludzi jak swoją własność, narzucając im jedynie słuszne rozwiązania wywodzące się z ich światopoglądu. Stop. I jedni i drudzy dajcie ludziom normalnie żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Jak się wstawia te obrazki tutaj?


Wklejasz link do obrazka, zaznaczasz ten link i klikasz na ikonkę obrazka u góry edytora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 22:05  
Cytuj
Robiłem tak i nic to nie dało. Powinna być opcja jak na Facebooku czy Twitterze, że wybierz z dysku i tyle. Po co takie kombinacje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 22:07  
Cytuj
Nie da się z dysku, musi być z neta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 23:20  
Cytuj
Ponoć mamy tak zachwalaną i kochaną przez lewaków demokrację a więc demokratycznie wybrana wladza Krasnika moze takie decyzje podejmować .
Strzelacie sobie sami lewusy w kolana i jeszcze macie pretensje ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 23:36  
Cytuj
Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle! Tak wygląda to obecnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 02:16  
Cytuj
CYTAT

Nie mogą wpływać, ale mają wpływ na to co chcą finansować.

Jeśli radni Kraśnika, a co za tym idzie mieszkańcy, chcą być zupełnie wolni głównie od rozumu to niech sobie będą.

Nie mogą jednak żądać i zmuszać nikogo do finansowania tych fanaberii.



same chybione samodzielne przemyślenia w sprawie Jędrek... żadnego rozwoju u ciebie nie obserwujemy, co się dzieje? ;-0

Założona przez p. Jerzego Sorosa Fundacja Batorego we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży rozdysponowała w latach 2013-2016 ponad 150 mln zł. z tzw. funduszy norweskich. Znaczna część pieniędzy trafiła do organizacji skrajnie lewicowych, w tym aktywistów LGBT, działaczy proaborcyjnych i zwolenników likwidacji lekcji religii w szkołach. Środki na rozwój otrzymywały głównie organizacje z Warszawy i największych miast kosztem stowarzyszeń i fundacji z mniejszych miejscowości i wsi.

Sytuacja, w której jeden monopolista dysponuje ogromną kwotą 150 mln zł, przeznaczając ją w przeważającej części na wsparcie wąskiej grupy beneficjentów o jednorodnym korzeniu ideologicznym, jest nie tylko sprzeczna z głoszoną zasadą pluralizmu która funduszowi podobno przyświeca, ale w rezultacie jest szkodliwa dla rozwoju całego sektora i tym samym zatruwa rozwój społeczeństwa obywatelskiego budując nienaturalne dysproporcje w obecności w przestrzeni publicznej i medialną nadreprezentację.

Dlatego dalsze utrzymanie status quo modelu wydatkowania środków pochodzących z Norweskiego Mechanizmu Finansowego budzi zdecydowane sprzeciw ze wzgledu na to, że to jest zewnętrzne finansowanie ruchów politycznych w RP. To jest zabroniona działalność polityczna, można podważyć wypełnianie statutu fundacji... albo zakazać działalności politycznej.

Oburzenie powoduje nie to że ktoś daje, że nie daje na to co potrzebujemy, ale oburzenie wzbudza fakt, że daje wybiórczo, pod szantażem i bardzo dużo pod banerem szerzenia pluralizmu. boks

Szykany ze strony liberalno-lewicowych partii "zagranicy" nie są dla nas chyba niczym nowym i dzieją się synchronicznie z zabawami sodomitów i kodomitów "ulicy" od kiedy liberalna-lewica nie rządzi RP nie wiem....
Co parę tygodni słyszymy zapowiedzi ograniczania dostępu krnąbrnych ciemnogrodzian z Polski do należnych nam funduszy europejskich jeżeli nie spuścimy majtów i nie poprosimy o więcej przymusowego liberalnego postępu. Dziwie sie ze ktos bierze na poważnie propagandowe wymówki o przyjęciu w Kraśniku Samorządowej Karty Praw Rodzin jako utworzenia strefy wolnej od afirmacji genderyzmu, przecież tak podpowiada zdrowy rozum i bez SKPR. Funduszom skandynawskim chodzi wyłącznie o promocję LPG+ etc. zaklopotany i to sie liczy. Reszta to listek figowy.

To oczywiste że straszenie wycofaniem funduszy ma wymiar "przykładnego" walca do łamania kręgosłupa moralnego innym potencjalnym chętnym, bo kto od ultra liberalnych protestantów z państwowego kościoła dostaje najwięcej, lekcje katolicyzmu?
Bądźmy rozsądni, kto najwięcej straci i dlaczego im zależy na nagłaśnianiu własnej ewidentnej nietolerancji i wpływów politycznych... cool Ten kapitał i Ta propaganda są ponadnarodowe....

Obrazek
znowu nam to robią, aż zmiękniemy i będziemy tacy jak oni


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 05:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Popieram Krasnik trudno niech kasa przepadnie nie powinni brac brudnych pieniedzy bo cena za nie bedzie wysoka a zapłaca ja nasze dzieci


Stalowa Wola nie podjęła takiej głupiej uchwały. Czy naszym dzieciom z tego powodu dzieje się krzywda?

A ty myslisz ze efekty bedzie widac od tak ..patrzysz tylko na czubek własnego nosa a nie widzisz szerszej perspektywy. Krasnik nie ugiął kolan i to jest przykład dla innych miastsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 06:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Popieram Krasnik trudno niech kasa przepadnie nie powinni brac brudnych pieniedzy bo cena za nie bedzie wysoka a zapłaca ja nasze dzieci


Stalowa Wola nie podjęła takiej głupiej uchwały. Czy naszym dzieciom z tego powodu dzieje się krzywda?

A ty myslisz ze efekty bedzie widac od tak ..patrzysz tylko na czubek własnego nosa a nie widzisz szerszej perspektywy. Krasnik nie ugiął kolan i to jest przykład dla innych miastsmiech2


To może napiszesz jaka krzywda dzieje się naszym dzieciom. Może ja nieświadomy jestem i trzeba mi wytłumaczyć. Potrafisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
To może napiszesz jaka krzywda dzieje się naszym dzieciom. Może ja nieświadomy jestem i trzeba mi wytłumaczyć. Potrafisz?



To może napiszesz Andrzej, czy te osoby na fotach które wstawiłeem zachowują się normalnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Popieram Krasnik trudno niech kasa przepadnie nie powinni brac brudnych pieniedzy bo cena za nie bedzie wysoka a zapłaca ja nasze dzieci


Stalowa Wola nie podjęła takiej głupiej uchwały. Czy naszym dzieciom z tego powodu dzieje się krzywda?

A ty myslisz ze efekty bedzie widac od tak ..patrzysz tylko na czubek własnego nosa a nie widzisz szerszej perspektywy. Krasnik nie ugiął kolan i to jest przykład dla innych miastsmiech2


To może napiszesz jaka krzywda dzieje się naszym dzieciom. Może ja nieświadomy jestem i trzeba mi wytłumaczyć. Potrafisz?


A no taka ze za kilka lat taka rzeczywyistosc jak na tych zdieciach moze byc ich udziałem, ale jest to tylko czubek góry lodowej bo "oni" chca zmian w kazdej prawie dziedzinie zycia od edukacji,religi,prawa, po definicje normalnej rodziny i to sie juz dzieje w wielu krajach, mam nadzieje ze ci wyjasniłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To może napiszesz jaka krzywda dzieje się naszym dzieciom. Może ja nieświadomy jestem i trzeba mi wytłumaczyć. Potrafisz?



To może napiszesz Andrzej, czy te osoby na fotach które wstawiłeem zachowują się normalnie?


Ja się tak nie zachowuję ale nie mi oceniać co jest normalne. Co mnie obchodzi ich zachowanie skoro nikomu nie szkodzą?

Odpowiesz na moje pytanie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 17:01  
Cytuj
CYTAT


A no taka ze za kilka lat taka rzeczywyistosc jak na tych zdieciach moze byc ich udziałem, ale jest to tylko czubek góry lodowej bo "oni" chca zmian w kazdej prawie dziedzinie zycia od edukacji,religi,prawa, po definicje normalnej rodziny i to sie juz dzieje w wielu krajach, mam nadzieje ze ci wyjasniłem


Ok. Jeśli uznaja że taka rzeczywistość im odpowiada to co cie to obchodzi? Myślisz, że można kogoś niechętnego do takiego zachowania przekonać? Nie sądzę. Takie zachowanie może zachęcić tylko tych, którzy mają takie wewnętrzne pragnienia ale boją się. Takie zachowania mogą ich ośmielić. Nadal nie wiem co komu to przeszkadza skoro nikomu nie szkodzą?

Jakich chcą zmian? Mozesz pisać konkretami a nie hasłami?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 17:11  
Cytuj
A oglądnij sobie wRealu24 albo Media Narodowe na Youtube to zobaczysz, no ale jesli jak piszesz taka rzeczywistosc ci nie przeszkadza to chyba i tak nic cie nie przekonasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 17:27  
Cytuj
Ty Andrzej niestety przesiąkłeś tym syfem i pomału stajesz się taki jak ci trzej na smyczy prowadzeni, a tobie wydaje się że ty taki wolnościowiec jesteś, szkoda że dałeś się tak łatwo omamić tej horej ideologi "wolności"
W naszym kraju zaczeło się od "róbta co chceta" i śmiało można powiedzieć że Jurek był prekursorem tej ideologi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Ty Andrzej niestety przesiąkłeś tym syfem i pomału stajesz się taki jak ci trzej na smyczy prowadzeni, a tobie wydaje się że ty taki wolnościowiec jesteś, szkoda że dałeś się tak łatwo omamić tej horej ideologi "wolności"
W naszym kraju zaczeło się od "róbta co chceta" i śmiało można powiedzieć że Jurek był prekursorem tej ideologi.


Obraziłeś mistrza ideologii, teraz na brudno pisze komentarz żeby ci odpowiedzieć. Masz rację, jest tu paru omamionych lewacką ideologią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 20:18  
Cytuj
Róbta co chceta....
Mozna powiedzieć ze lewactwo zaprzecza haslu swego idola bo chcą nawet siłą narzucaç innym swoją ideologię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 20:29  
Cytuj
Moment, kto i w jaki sposób narzuca wam gejowską ideologię? Ktoś chce was wyprowadzać na smyczy bez waszej zgody? Opisz jeden z drugim jak ta ideologia na was osobiście wpływa. Do czego jesteście zmuszani. I bardzo proszę, co was to obchodzi ze jeden facio che być prowadzony na smyczy przez innego. Skoro im to odpowiada to z czym wy macie problem? Jak się wam nie podoba to nie patrz na to i nie katuj się takimi fotkami.
Jeszcze jedna prośba. Piszcie konkretnie a nie rzucajcie hasła.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 00:32  
Cytuj
daleko szukać - za chwilę zamiast kagańca , maseczkę bedziesz nosić na siłe ! Tylko kolor podadzą miejscowośći !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2020r. 00:35  
Cytuj
CYTAT

Założona przez p. Jerzego Sorosa Fundacja Batorego we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży rozdysponowała w latach 2013-2016 ponad 150 mln zł. z tzw. funduszy norweskich. Znaczna część pieniędzy trafiła do organizacji skrajnie lewicowych, w tym aktywistów LGBT..

Sytuacja, w której jeden monopolista dysponuje ogromną kwotą 150 mln zł, przeznaczając ją w przeważającej części na wsparcie wąskiej grupy beneficjentów ..


150 mln przez 4 lata? Połowę takiej ogromnej kwoty to Sasin z Morawieckim rozdysponowali w ciągu 5 min na druk nikomu niepotrzebnyvh kart wyborczych, wspierając tym zamówieniem jakąś sodomicka drukarnie w Berlinie, a pisiorki ani nie stekneli ani nie pierneli ani im oczko nie dyglo, jako że nie o pieniądze tu chodzi ale o ideałyumiech. Jak Trump przegra z Bidenem i lewactwo znów rozpanoszy się w USA, to przeniesiecie siedzibę tej prawicowej międzynarodówki do Polski, tęczowa Warszawa Trzaskowskiego odpada więc proponuję do Kraśnika, ostatniego bastionu oporuuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »