NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy akumulator gdzie w STW,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 17:34  
Witam,potrzebuje wymienic akumulator gdzie w naszym miescie dobry wybor i dobre ceny ,a moze szukac w necie ?moze ktos wie czy w naszym miescie sa akumulatory Kozak podobno dobre za dobre pieniadze,pozdrawiam

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 17:34  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 17:46  
Myślę że świeży nie zależały akumulator dostaniesz w Nisku na ul.Szklarniowej tam gdzie łożyska ,pasy etc.

Sprzedają tego sporo więc mają świeże dostawy.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 17:54  
CYTAT
Witam,potrzebuje wymienic akumulator gdzie w naszym miescie dobry wybor i dobre ceny ,a moze szukac w necie ?moze ktos wie czy w naszym miescie sa akumulatory Kozak podobno dobre za dobre pieniadze,pozdrawiam

Podjedź do Tabora.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 17:56  
CYTAT
Myślę że świeży nie zależały akumulator dostaniesz w Nisku na ul.Szklarniowej tam gdzie łożyska ,pasy etc.

Sprzedają tego sporo więc mają świeże dostawy.

jaki zależały co ty za bzdury wypisujesz. Co to kotlet że po miesiącu nie nadaje się do użytku.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 19:27  
Sklep magazynując długo aku powinien kontrolować stan naładowania i podładowywać jak długo leżakuje taki aku. Warto kupując aku patrzeć na datę produkcji.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 19:30  
CYTAT
Sklep magazynując długo aku powinien kontrolować stan naładowania i podładowywać jak długo leżakuje taki aku. Warto kupując aku patrzeć na datę produkcji.

Sprawny akumulator sam rozładuje się do np 9 V po roku albo i dłużej, jeżeli takie aku rozładuje się po miesiącu dwóch to złom. W sklepie aku dłużej nie stoi jak dwa tygodnie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 20:36  
Powiem tylko tyle, idź do PAMY, na Okulickiego. Świeze i porządne akumulatory, od lat tylko tam kupujemy, nigdy zadnych problemów.

Prywatna wiadomość 

bzk
bzk
bzk
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 23:59  
Ja kupowałem naprzeciwko Toyoty. Po drugiej stronie Jana Pawła. Już 3 lata jeżdżę i nie narzekam. Co prawda nie ma ostatnio mroźnych zim. Co do ceny to pewnie wszędzie będą podobne. Może parę złotych roznicy

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 13:38  
Tylko Allegro lub za salonem Opla w baraku jest biuro hurtowni motoryzacyjnen na Niezłomnych

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 22:24  
Nie kupuj wysyłkowo, w razie reklamacji duże problemy z wysyłką- materiał niebezpieczny. Przerabiałem to. Teraz wolałbym dołożyć parę złotych i mieć spokojná głowę

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »