NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Chwała bohaterom- czyli komu, bo na pewno , nie lekarzom
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 22:49  
Cytuj
Pani w biedronce i fraku bo na pewno nie lekarzom i nauczycielom. Tych dziadów lekarzy którzy boją się zakażenia prze NFZ ale nie prywatnie bo 100 pln nie śmierdzi i nie zaraża. Szkoda że wśród lekarzy są takie same szumowiny jak pośród księży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 22:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 00:38  
Cytuj
Podczas II WŚ w okupowanej Polsce też pieniądz rządził. Taka natura człowieka. Szkoda tylko wydanych pieniędzy na obiady dla tej grupy osób. Z drugiej strony pewnie będąc w ich sytuacji materialnej nie napisałbyś tego posta:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 03:25  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 06:12  
Cytuj
Lekarz na nfz, tylko porada przez telefon. Ten sam lekarz wieczorem w prywatnym gabinecie, za pieniążki przyjmie każdego i nawet śmieje się z korony.
Nauczyciele też poszkodowani, okropnie slabi, choroba ich dopadła. A za to kobiety na kasach w marketach jak RoboCop, nic ich nie rusza, nawet ten wirus/świrus. Jak można to logicznie wytłumaczyć?
A i zapomniałeś dodać o urzedasach którzy też panicznie się boją, w starostwie dalej kolejki i nie wpuszczają ludzi do środka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 06:33  
Cytuj
My tylko udajemy że mamy darmową służbę zdrowia. Kiedy nic się nie dzieje owszem można z takich pseudo usług skorzystać.

Kiedy jednak zachorujesz "na coś poważnego" dowiesz się że jak nie zapłacisz to cię nie wyleczą.

Reasumując płacimy podwójne. Za brak leczenia raz a później dugi prywatnie.

No ale najważniejsze że bąbelkom plusy dały.... (A rodzice za te plusy płacą)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 08:02  
Cytuj
Niestety, lekarze sami sobie strzelają w stopy. Nie przekonują do siebie obywateli. Też mnie wkurza ich zachowanie. Wykorzystują covid jako pretekst do nicnierobienia. Ale pensje za teleporady chętnie przytulą. Rodzinny ma z dyńki bo dostaje co miesiąc kasę za to tylko, ze jesteśmy do niego zapisani. Jak pokazuje przykład tylko prywatyzacja i pieniądze za pacjentem mogą zmienić sytuację. No ale jeszcze takie rządu nie mamy.


Kolejny temat to emerytury. Rząd zabiera nam na przyszle emerytury jakieś 30 % pensji przez 45 lat ale wypłaci 20% ostatniej pensji przez max 15 lat. I gra gitara.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 08:36  
Cytuj
Napisałem to tylko dlatego bo w poniedziałek musiałem skorzystać z usług NFZ. Syna bolał brzuch od niedzieli rana i żadne tabletki nie pomogły więc żona umówiła e-wizytę dopiero na wtorek na 14, a był poniedziałek 9 rano bo wcześniej się nie da. Podejrzewaliśmy wyrostek więc pojechałem na izbę przyjęć do Niska i tam pan "odźwierny" stwierdził że takie coś to do rodzinnego ,więc mam czekać 29 godzin na wizytę. Dzięki znajomym o godz 13 syn był przyjęty na oddział a o 18 miał już zabieg wycięcia wyrostka. Nie wiadomo jakby się to skończyło czekając na poradę i diagnozę PRZEZ TElEFON.
Skoro są lekarzami (z powołania) to mogliby pomagać również na NFZ a nie tylko za kasę. Tacy z nich bohaterowie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 09:59  
Cytuj
Bo to nie są lekarze z powołania, tylko lekarze dla kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Napisałem to tylko dlatego bo w poniedziałek musiałem skorzystać z usług NFZ. Syna bolał brzuch od niedzieli rana i żadne tabletki nie pomogły więc żona umówiła e-wizytę dopiero na wtorek na 14, a był poniedziałek 9 rano bo wcześniej się nie da. Podejrzewaliśmy wyrostek więc pojechałem na izbę przyjęć do Niska i tam pan "odźwierny" stwierdził że takie coś to do rodzinnego ,więc mam czekać 29 godzin na wizytę. Dzięki znajomym o godz 13 syn był przyjęty na oddział a o 18 miał już zabieg wycięcia wyrostka. Nie wiadomo jakby się to skończyło czekając na poradę i diagnozę PRZEZ TElEFON.
Skoro są lekarzami (z powołania) to mogliby pomagać również na NFZ a nie tylko za kasę. Tacy z nich bohaterowie!


Trzeba było zadzwonić na pogotowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »