NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry i uczciwy mechanik,
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 13:27  
Cytuj
Witam. Wiem, że dobry i uczciwy nie zawsze idą w parze, ale może znacie jakiegoś dobrego mechanika u nas w mieście, który nie wymyśla bajek i dobrze naprawia samochody. Nie chodzi o jakieś mega niskie ceny, choć byłoby miło, ale nie koniecznie. Niektórych rzeczy nie możemy sprawdzić czy zostały wymienione i czy to było konieczne. Najlepiej dobrze znający się na francuskich autach, chodzi o Renault. Choć nie koniecznie musi się specjalizować właśnie we francuzach. Po prostu dobry i uczciwy. Mam już dość tych pseudo znawców, gdzie 3 mechaników i każdy mówi co innego.

Bede wdzięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 13:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 13:40  
Cytuj
I tak masz szczęście bo nie szukasz pobożnego księdza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 14:48  
Cytuj
Ja np korzystam od dobrych kilku lat z usług P. Tabora. Miałem go poleconego od innej osoby i tak zostało blisko 10 lat. Może nie jest tani ale tez nie zdziera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 16:21  
Cytuj
Byłem na serwisie olejowym u P.Tabora tylko. Dobrze naprawia? Chodzi o to, żeby też nie wymyślać nie wiadomo czego do wymiany i ciąć kasę za niepotrzebne naprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 16:28  
Cytuj
A ja znowu mam uwagi do P. Tabora za brak ogólnego oglądania i słuchania auta.


Ja polecam Pana Pokorę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Byłem na serwisie olejowym u P.Tabora tylko. Dobrze naprawia? Chodzi o to, żeby też nie wymyślać nie wiadomo czego do wymiany i ciąć kasę za niepotrzebne naprawy.


Nie było dużo tych napraw do 10-ciu ale nigdy mnie nie naciął. Przed naprawą dzwonił i podawał koszty. Nawet ja mając podstawową wiedzę techniczną taniej bym nie zrobił.
Natomiast panie Andrzeju uwagi masz prawo mieć. Mamy demokrację i wolny rynek. Nikt Cię nie zmusza do Pana Tabora. Nie bardzo wiem co można pooglądać albo posłuchać w aucie bez przeprowadzenia diagnostyki. To jest moje prywatne zdanie i osoby która mi go poleciła. Nigdy nie jeździłem z reklamacją. Nie było potrzeby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 17:04  
Cytuj
Na Podwolinie jest dobry młody mechanik, ma swój warsztat. Polecam serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Byłem na serwisie olejowym u P.Tabora tylko. Dobrze naprawia? Chodzi o to, żeby też nie wymyślać nie wiadomo czego do wymiany i ciąć kasę za niepotrzebne naprawy.


Nie było dużo tych napraw do 10-ciu ale nigdy mnie nie naciął. Przed naprawą dzwonił i podawał koszty. Nawet ja mając podstawową wiedzę techniczną taniej bym nie zrobił.
Natomiast panie Andrzeju uwagi masz prawo mieć. Mamy demokrację i wolny rynek. Nikt Cię nie zmusza do Pana Tabora. Nie bardzo wiem co można pooglądać albo posłuchać w aucie bez przeprowadzenia diagnostyki. To jest moje prywatne zdanie i osoby która mi go poleciła. Nigdy nie jeździłem z reklamacją. Nie było potrzeby.


Gdy wyciaga się silnik i skrzynię biegów to warto obejrzeć jak wygląda całość. Zdziwiony byłem gdy po kilku tygodniach od takiej operacji poleciała mi "mała dwumasa" a od mechanika usłyszałem, że jakiś czas temu wystarczyło wymienić napinacz i pasek a teraz to trzeba całość i 1500 zł. Dodam tylko, że auto było regularnie na przeglądach u p. Tabora. Szczęśliwie to już nie mój problem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 17:43  
Cytuj
Cóż, nawet mistrzom zdarzają się błędy. A może ta awaria stała się nagle a może nie zauważył. Po fakcie łatwiej o diagnozę, gorzej przed kiedy nie ma widocznych objawów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 17:59  
Cytuj
Kiedyś po prostu w jednym warsztacie wymieniali mi maglownice, potem coś zaczęło stukać a mechanik, który to wymieniał, powiedział, że to maglownica stuka. No to zaraz... Przecież sami ja wymieniali. Takich właśnie sytuacji chciałbym uniknąć między innymi. Do tego niepotrzebne wymyślanie 100 tysięcy napraw zbędnych, bo to może akurat problem rozwiązać, a nie musi. Po prostu mam już dość zmiany mechanika. Szukam solidnego i uczciwego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 19:18  
Cytuj
Hey spróbuj tu Auto Cars za stacja Total (dawne BP),robiłem tam swojego francuza póki co jest okok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 20:00  
Cytuj
Od 19 lat swoje auta serwisuje u Tabora. Raz do roku oddaje auto, robi przegląd, sprawdza co wymaga wymiany i to robi. Teraz mam Renault sporta i serwisuje u Tabora i sobie chwalę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 20:40  
Cytuj
A ja nie polecam Tabora. Miał tylko wymienić olej a nie wlał nowego i puścił mnie bez oleju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 21:32  
Cytuj
No to wybór raczej padnie na P.Tabora. A słyszeliście o nowym mechaniku koło sklepyi lajton na handlowej? Auto technik czy jakoś tak. Dobrze tam robi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
A ja nie polecam Tabora. Miał tylko wymienić olej a nie wlał nowego i puścił mnie bez oleju.


widocznie stwierdził że masz dość w głowie więc jakby co to silnik może skorzystać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 08:35  
Cytuj
Francuzy robi gość na PKS. Jak mechanik jest od wszystkich samochodów to tak naprawdę od żadnych. Sąsiad tam robi francuza i jest zadowolony ja audi robię tylko u Gondka. Tanie naprawy czasem potrafią być bardzo drogie dlatego lepiej dać komuś kto się zna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Francuzy robi gość na PKS. Jak mechanik jest od wszystkich samochodów to tak naprawdę od żadnych. Sąsiad tam robi francuza i jest zadowolony ja audi robię tylko u Gondka. Tanie naprawy czasem potrafią być bardzo drogie dlatego lepiej dać komuś kto się zna.


Teraz auta różnią się tylko kształtem a bebechy są podobne. Wszystko składa się z modułów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 09:04  
Cytuj
Ja polecam chłopaków z Niska, z ulicy żurawiej.
Ceny mają uczciwe, robotę robią dobrą. Czasem zasugerują co by trzeba było jeszcze wymienić, jak już jest rozebrana jedna czy druga część.
Nie miałem tu konta, bo zazwyczaj tylko czytałem, ale tych chłopaków naprawdę warto polecić, więc proszę nie sugerować się tylko jednym postem na moim profilu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »