NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Celfast opinie , celfast co sadzicie o tym zakładzie
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 21:45  
Cytuj
Widziałam zw celfast poszukuje ludzi do pracy czy może mi ktoś powiedzieć ile zarabia tam magazynier lub mechanik na utrzymaniu ruchu jakie są wasze opinie o tym zakładzie pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 16:19  
Cytuj
Jak tam praca na magazynie? Tam są 3 zmiany a nie 4 brygady? Jak wynagrodzenie na okresie próbnym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 16:34  
Cytuj
Dorobisz się tam, haha haha haha, Z tego co pisze na PUP Stalowa Wola oraz opinia innych kto był tam tylko na chwile to najniższa krajowa lub lekko wyżej.... Dawno temu w 2012 na 4 brygady było 1550 - 1600 netto. Zyć nie umierać, można się dorobić mieszkania umiechumiech. Teraz jest podobnie.. Osobiście jak bym musiał to na chwile bym tam poszedł,,, Jak na rodzimej ziemi nie ma chleba i przyszłości to zosate wyjazd stąd na emigracje good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 15 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Dorobisz się tam, haha haha haha, Z tego co pisze na PUP Stalowa Wola oraz opinia innych kto był tam tylko na chwile to najniższa krajowa lub lekko wyżej.... Dawno temu w 2012 na 4 brygady było 1550 - 1600 netto. Zyć nie umierać, można się dorobić mieszkania umiechumiech. Teraz jest podobnie.. Osobiście jak bym musiał to na chwile bym tam poszedł,,, Jak na rodzimej ziemi nie ma chleba i przyszłości to zosate wyjazd stąd na emigracje good


Ale na stronie PUP nie ma żadnej oferty celfastu, więc nie wiem o czym dokładnie piszesz. Wiem jak się pracowało 11 lat temu i ile się tam zarabiało kiedys. Pracowałem na 4 brygady. Teraz planuje złożyć podanie na magazyn bo słyszałem że są tam 3 zmiany i jakąś podwyższa po okresie próbnym. Nie dorobiłem się dzieci jeszcze a na próbnym żaden zaklad ci nie nawali chyba że superior albo alutec gdzie nikt nie chce robić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 15:17  
Cytuj
Witajcie mam pytanko która to z Pań uprawiała Sex na parkingu w aucie u nas. Było to jakiś czas temu może nadal jest chętna niech da znać wezmę ja do siebie chyba że nie pracuje już. Jakies inicjały proszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Witajcie mam pytanko która to z Pań uprawiała Sex na parkingu w aucie u nas. Było to jakiś czas temu może nadal jest chętna niech da znać wezmę ja do siebie chyba że nie pracuje już. Jakies inicjały proszę


Zapytaj na brygadzie to ci powiedzą:cwaniak:

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 16:17  
Cytuj
Pytałem ale nie wiedzą właśnie może tutaj mi ktoś podpowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 18:01  
Cytuj
@Nowy567 przeżywasz jak stronka oprysk.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Pytałem ale nie wiedzą właśnie może tutaj mi ktoś podpowie


Wystarczy spytać pracowników CF a nie tych z legionugood. Kto ma wiedzieć, to wie

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 19:00  
Cytuj
Spoko popytam a pracuje jeszcze wiecie może. Ale tajemnice robicie wiem że rodo ale iniacjaly

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 19:38  
Cytuj
Takim ludziom jak ty właśnie się nie mówi tanich rzeczy. Długi jęzor nie jest zaletą. Kolejna sprawa że żal jest ciebie bo jesteś jak pies ogrodnika co sam nie weźmie a drugiemu nie da. smiech2 Popytaj może o tego faceta może łatwiej dojdziesz i będzie chętny. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 20:37  
Cytuj
Widzę wiesz o kogo chodzi ale robisz tajemnice. Trzymaj to dla siebie od takich jak ty się nic nie dowie nikt. Dla mnie coś takiego jest chore mężatką i żeby tak robić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2021r. 20:20  
Cytuj
jezykani z legionu pan z celfastumlotek to norma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2021r. 20:26  
Cytuj
a jeśli chodzi o kobiety z legionu to nie wszystkie są takie ale kurewk nie brakuje pani to smiech2 jeśli nadal jesteś ciekawy to pisz ,a cwaniaki niby koledzy chwalą się i to oni mają najwieksze jęzory brak szacunku do kobiet no ale czy można szanować kurwe .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
a jeśli chodzi o kobiety z legionu to nie wszystkie są takie ale kurewk nie brakuje pani to smiech2 jeśli nadal jesteś ciekawy to pisz ,a cwaniaki niby koledzy chwalą się i to oni mają najwieksze jęzory brak szacunku do kobiet no ale czy można szanować kurwe .


no, ale błysnąłeś. Kim ty jesteś że będziesz udzielał szacunek. Żadnego wychowania z domu nie wyniosłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 12:11  
Cytuj
Wychowanie z domu wyniosłem a ty pewnie wiele wiesz na temat co się dzieje w zakładzie i ja też wiem więc nie udawaj świętego a szacunku do kobiet które mają mężów i robią takie rzeczy nie mam ty pewnie jesteś jednym z nich więc cię to ruszyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Wychowanie z domu wyniosłem a ty pewnie wiele wiesz na temat co się dzieje w zakładzie i ja też wiem więc nie udawaj świętego a szacunku do kobiet które mają mężów i robią takie rzeczy nie mam ty pewnie jesteś jednym z nich więc cię to ruszyło.


Chłopie, kim ty jesteś że chcesz innych oceniać? Certyfikaty moralności wystawiasz? Materacem w jej domu jesteś? Zachowujesz się jak typowa baba. Nie powiedz że chodzisz do Kościoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 17:33  
Cytuj
Nie oceniam chłopie stwierdzam fakt ale odnoszę wrażenie że bronisz tych kobiet bo bierzesz w tym udział ale fakty są takie kurwa zawsze wyjdzie z człowieka nie ma żadnego usprawiedliwienia kogokolwiek ze zdrady niech się bzykają do woli ale najpierw zakończą obecny związek inaczej to zwykłe kurestwo mlotek czego tu nie rozumiesz nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 17:48  
Cytuj
krysz jeśli twoja kobieta jeśli ją masz waliła cię w rogi to co też byś ją tłumaczył i pisał o moralności mlotek czy nazwał ją kurwą a może byś ją pszeprosił i szukał w sobie winy zapamientaj sobie zrobiła raz to zrobi koleiny raz już nie tobie a następnemu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 19:45  
Cytuj
[cytat]Nie oceniam chłopie stwierdzam fakt ale odnoszę wrażenie że bronisz tych kobiet bo bierzesz w tym udział /cytat]

skąd ty wiesz w czym ja biorę udział, rozdarta babo??? Jestem przekonany że pierwszy byś skorzystał z okazji jakby ci jakaś uległa, ale widać po tobie że jesteś mocny tyko w gębie. No i zazdrość przez ciebie przemawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2021r. 20:32  
Cytuj
babo :szok: w przeciwieństwie do ciebie mam normalną kobietę i kurestwo mnie nie interesuje tak jak ciebie a wręcz przeciwnie brzydzę się nim
a zazdrościć nie mam Ci czego że jakaś mężatka zrobi ci dobrze tylko nigdy nie wiesz komu robiła przed tobą mlotek no tak ty przecież wierzysz że one kłamią i oszukują tylko swoich mężów mlotek powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2021r. 00:41  
Cytuj
good 3 zmiana haloo będzie się działo cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 17 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2021r. 20:17  
Cytuj
co taka cisza cool girl dziewczyny z legionu i chłopcy z Celfastu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 282
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2021r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Chamiejemy.

Jak widać, krakowski ksiądz ks. Mieczysław Maliński miał całkowitą rację, wygłaszając kazanie przeciwko promocji chamstwa - kazanie zawierające tylko to jedno słowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2021r. 08:43  
Cytuj
Legion to nazwa działu w Celfaście ? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »