NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
sadzonki drzew owocowych, gdzie w Stalowej Woli lub w....
Posty: 126
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 15:43  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli lub bliskiej okolicy można kupić sadzonki drzew owocowych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 15:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej Woli lub bliskiej okolicy można kupić sadzonki drzew owocowych?


Giełda w Sandomierzu, ewentualnie internet, ja swoje kupiłem przez internet z profesjonalnej szkółki każde drzewko z paszportem. Wszystko przyjęło się i niektóre owocowały już w tym samym roku co były posadzone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 18:30  
Cytuj
A ja polecam Centrum ogrodnicze na Handlowej. Fajna obsługa i przystępne ceny. Nie trzeba jeździć do Sandomierza czy zamawiać z internetu. Sam u nich kupiłem na wiosnę czereśnie, śliwkę i morele.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 12:13  
Cytuj
Osobiście kupuję sadzonki wszelkiego rodzaju przez internet, bez problemu, dobrze zapakowane w większości. Zdarzyło mi się reklamować i przysłali nową sztukę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Centrum ogrodnicze na Handlowej. Fajna obsługa i przystępne ceny. Nie trzeba jeździć do Sandomierza czy zamawiać z internetu. Sam u nich kupiłem na wiosnę czereśnie, śliwkę i morele.ok


pracujesz tam? Kolejny raz chwalisz, niekoniecznie masz rację. Fajna obsługa i przystępne ceny to nie atut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja polecam Centrum ogrodnicze na Handlowej. Fajna obsługa i przystępne ceny. Nie trzeba jeździć do Sandomierza czy zamawiać z internetu. Sam u nich kupiłem na wiosnę czereśnie, śliwkę i morele.ok


pracujesz tam? Kolejny raz chwalisz, niekoniecznie masz rację. Fajna obsługa i przystępne ceny to nie atut.

A czego mam nie chwalić? Zabronisz mi? Jestem zadowolony z tego sklepu więc chwalę. Ponadto wolę dać zarobić małym lokalnym przedsiębiorcom niż marketom. Takie to trudne?zaklopotany

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »