NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Ruch na rondzie przy moście do Pysznicy,
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 12:23  
Cytuj
czy ktoś się orientuje kiedy w końcu puszczą ruch dwukierunkowy po rondzie ?
Według poniższego artykułu - powinno działać od 31.08

https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=49453

Ruszyła szkoła , korki są na maxa !



PS
Ciekaw jestem jak MKSy kursują w takiej sytuacji..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 12:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 12:31  
Cytuj
Jechałem o godz. 11, ruch był dwukierunkowy, bez wahadła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 09:21  
Cytuj
to nowe rondo przecież mogli zrobić prawie na gotowo w czasie jak był objazd dołem. A to jak w tej chwili jest zrobiony zjazd z tego nowego wiaduktu to już jest masakra. Poziom bangladeszu i burkina faso. Wertepy, dziury, wczoraj przez pół dnia było błotne bajoro a potem wielka dziura, w której spokojnie można było zostawić koło i nikt nie raczył jej zasypać. Kto to nadzowruje i kto na to pozwala??? Gdzie są te wszystkie kretyny w krawatach ze starostawa, urzędu miasta? Jak długo jeszcze musimy tolerować to dziadostwo i bylejakość??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 15:31  
Cytuj
Teraz korek jak....uj.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 14:35  
Cytuj
Czy ktoś może wie jak długo potrwa remont na rondzie i drogach dojazdowych, aby można było przejechać bez zakłóceń ruchu ?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 14:55  
Cytuj
Każda budowa wprowadza utrudnienia ale malkontentom to się nie podoba.

Wyrosło nam pokolenie roszczeniowców, które niczego nie rozumie. Tak ma być bo ja tak chcę.
W swojej robocie tez taki jesteś odważny? Zapewne morda w kubeł żeby cie nie wylali.

Miała być zamknięta droga osiem miesięcy i wtedy wszystkie roboty byłyby wykonane. Pod ruchem drogowym jest ciężko pracować ale malkontentowi nie przegadasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 15:10  
Cytuj
Szkoda że światła stoją zamiast kierujący ruchem bo wszyscy jadą na czerwonym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
to nowe rondo przecież mogli zrobić prawie na gotowo w czasie jak był objazd dołem. A to jak w tej chwili jest zrobiony zjazd z tego nowego wiaduktu to już jest masakra. Poziom bangladeszu i burkina faso. Wertepy, dziury, wczoraj przez pół dnia było błotne bajoro a potem wielka dziura, w której spokojnie można było zostawić koło i nikt nie raczył jej zasypać. Kto to nadzowruje i kto na to pozwala??? Gdzie są te wszystkie kretyny w krawatach ze starostawa, urzędu miasta? Jak długo jeszcze musimy tolerować to dziadostwo i bylejakość??


dziura, widać że jesteś jednym z tych roszczeniowych malkontentów urodzonych po 81' roku, co to im się wszystko należy bo tak rodzice wyhodowali. Takie nowe polskie buractwo.

Życzę ci żebyś zaliczył te państwa które tak z ironią wypisujesz z małej litery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 15:38  
Cytuj
No i tu właśnie wątek idzie jak zwykle w innym kierunku..


Ponawiam pytanie: - kiedy koniec ?
(bo wg. wcześniejszych informacji - koniec był 31.08)

Ktoś może zna planowany termin ukończenia i puszczenie " normalnego ruchu ?
Ja jeżdżę MKSem wiec obecny rozkład jazdy szlak trafił.. Chciałbym wiedzieć na jak długo.

Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
Każda budowa wprowadza utrudnienia ale malkontentom to się nie podoba.

Wyrosło nam pokolenie roszczeniowców, które niczego nie rozumie. Tak ma być bo ja tak chcę.
W swojej robocie tez taki jesteś odważny? Zapewne morda w kubeł żeby cie nie wylali.

Miała być zamknięta droga osiem miesięcy i wtedy wszystkie roboty byłyby wykonane. Pod ruchem drogowym jest ciężko pracować ale malkontentowi nie przegadasz.


Po co było zamykać ten objazd skoro rondo nie gotowe?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 15:58  
Cytuj
https://www.skyscrapercity.com/threads/dk77-obwodnica-stalowej-woli-i-niska.2056867/page-11

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 16:02  
Cytuj
Drogi Kabi: po pierwsze priomo niestety (albo stety) ale jestem urodzony grubo przed 1981 więc wiem jak było dawniej. Po drugie primo rozumiem, że każdy remont powoduje utrudnienia ale zawsze należy je minimalizować a w przypadku tego remontu zdecydowanie tego nie widać. Po trzecie primo ultimo odpowiedz mi na parę pierwszych, prostych pytań jakie przychodzą mi do głowy: po jakiego grzyba było zrywać asfalt na połączeniu z mostem i z ul poniatowskiego i potem przez 5-6 tygodni nic w tym miejscu nie robić, nie kłaść nowego asfaltu tylko kazać ludziom jeździć po tych wertepach? Drugie: Zjazd z nowego wiaduktu w kierunku stalowej oraz 3/4 ronda można było zrobić na gotowo jak był objazd. Co ich blokowało? Trzecie: Dlaczego przez tygodnie nikt nie sprzątał piachu na poboczu objazdu od strony stalowej - przecież jadąc rowerem z górki można było się wywalić wprost pod koła samochodów. Aż cud że nikt tam nie zginął. itd itd. Czy to wszystko nie jest dowodem typowej bylejakości, braku myślenia przez nienadzorujących ten remont? Czy to nie świadczy że mają ludzi w du...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 17:14  
Cytuj
Panie dziura. Nie wiem gdzie Pan pracujesz ale nawet na biurku może zdarzyć się bajzel że trzeba czegoś poszukać. Tam pracuje firemka albo kilka firemek z kilkoma ludźmi na etacie a reszta z łapanki. Na każdym kroku szukają oszczędności. Miała być droga zamknięta na czas budowy wiaduktu tak było w kontrakcie. Ale że były naciski więc kierownictwo podjęło wyzwanie aby drogi nie zamykać. I co widzimy? Hejt na maxa. Bo paniska w swoich gruchotach chcą śmigać bez postoju. A budowlańców mają za hołotę. Wstydźcie się.

Tak piszesz jakbyś nigdy nie przejeżdżał przez okolice budowy drogi. Trasę którą pokonywało się w osiem godzin przed remontem trzeba było przejechać w dwanaście. A tu raptem wydłużył czas o 20 - 30 minut i wielkie larum.

Ja na miejscu tego kierownika po takim hejcie zamknąłbym przejazd zgodnie z kontraktem i jedźcie na Brandwicę albo Nisko a tam dwa razy dłuższe korki.

A z tym rondem nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, jest coś takiego jak projekt organizacyjny budowy, projekt organizacji montażu zatwierdzony przez PIP i BHP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Każda budowa wprowadza utrudnienia ale malkontentom to się nie podoba.

Wyrosło nam pokolenie roszczeniowców, które niczego nie rozumie. Tak ma być bo ja tak chcę.
W swojej robocie tez taki jesteś odważny? Zapewne morda w kubeł żeby cie nie wylali.

Miała być zamknięta droga osiem miesięcy i wtedy wszystkie roboty byłyby wykonane. Pod ruchem drogowym jest ciężko pracować ale malkontentowi nie przegadasz.


Po co było zamykać ten objazd skoro rondo nie gotowe?


Bo tak nakazywał projekt organizacji budowy Panie znawco.

Jak wybudujesz jakiś obiekt, choćby szopę przy drodze to się zorientujesz jakie to piękne i bezpieczne przedsięwzięcie, przemieszczanie się pomiędzy jadącymi autami o wadze do 40-tu ton.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ms7
ms7
ms7
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 21:37  
Cytuj
Gość ma rację. Jezdzilo się odjazdem a jak skończyli wiadukt to wszystko stało przez 3 tygodnie. A teraz nie tylko stoją w korkach ludzie którzy jadą do Pysznicy ale korki od Lidla, pod szpital i do kościoła. Jak wogole ktoś mógł dopuścić do takiej sytuacji. A tu fala hejtu na kogoś bo to skrytykował. Pewnie piszą ćwoki co nawet tamtędy nie jeżdżą tylko dla zasady żeby bronić lokalnej władzy która nawet się nie odezwie na ten drażliwy temat. Ale jak skończą to pewnie chętnie staną do zdjęcia i będą przecinac wstege

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 19 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 22:32  
Cytuj
Wg mnie to rondo za mostem jest zbędne, będzie to taka zawalidroga. Teraz rano jest ruch w dwóch kierunkach ale przez nieskończoną jezdnię samochody zwalniają do 10km/h a korek tworzy się do cmentarza w Pysznicy. Jak oddadzą obwodnicę to przed rondem na moście będą rano korki. Ci co wybiorą wjazd na obwodnicę żeby dojechać do huty , przy dużym ruchu na obwodnicy będą czekać na wjazd a po chwili zablokuje się ten krótki odcinek między rondem na obwodnicy a rondem przed mostem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Gość ma rację. Jezdzilo się odjazdem a jak skończyli wiadukt to wszystko stało przez 3 tygodnie. A teraz nie tylko stoją w korkach ludzie którzy jadą do Pysznicy ale korki od Lidla, pod szpital i do kościoła. Jak wogole ktoś mógł dopuścić do takiej sytuacji. A tu fala hejtu na kogoś bo to skrytykował. Pewnie piszą ćwoki co nawet tamtędy nie jeżdżą tylko dla zasady żeby bronić lokalnej władzy która nawet się nie odezwie na ten drażliwy temat. Ale jak skończą to pewnie chętnie staną do zdjęcia i będą przecinac wstege


Na nazywaj nikogo ćwokiem, nie szukaj kolegów. Ja tamtędy jeżdżę i karnie stoję w korkach. Natomiast mam pojęcie na czym polega praca na budowie w przeciwieństwie do ciebie. Jesteście zwykłymi malkontentami uważającymi się za pępek świata i że wam się wszystko należy. W waszych życiorysach nie ma nic ciekawego czym jeden z drugim możecie się pochwalić oprócz postawy roszczeniowej bo tak was rodzice wyhodowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Wg mnie to rondo za mostem jest zbędne, będzie to taka zawalidroga. Teraz rano jest ruch w dwóch kierunkach ale przez nieskończoną jezdnię samochody zwalniają do 10km/h a korek tworzy się do cmentarza w Pysznicy. Jak oddadzą obwodnicę to przed rondem na moście będą rano korki. Ci co wybiorą wjazd na obwodnicę żeby dojechać do huty , przy dużym ruchu na obwodnicy będą czekać na wjazd a po chwili zablokuje się ten krótki odcinek między rondem na obwodnicy a rondem przed mostem.


Te uskoki są celowo zrobione żeby nie rozwijać dużej prędkości w obawie o bezpieczeństwo robotników. Natomiast zawalidroga najczęściej siedzi za kierownicą. Zobacz na światłach, niektórzy z chwilą włączenia zielonego już ujadą kilka metrów a niektórzy po zaświeceniu zielonego DOPIERO szukają biegów. W tym czasie przejechałoby trzech sprytnych kierowców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 18:11  
Cytuj
Ponawiam pytanie: - kiedy koniec ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 19:06  
Cytuj
A ja mam prosbe do użytkowników drogi. Prosze przejezdzac a nie zatrzymywac sie i ogladac budowe. To powoduje zatory i korki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 21:49  
Cytuj
W ramach profilaktyki przy rondach, powinien stać tęgi policjant i wielkim gumowym, karnym kut...em walić po dachu każdego żółwia co czeka aż rondo będzie puste

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »