NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Z małym dzieckiem do stom.Trafidło,
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 14:12  
Cytuj
Dzień dobry.Muszę wybrać się do stomatologa z 2 letnim maluchem.Czy P.Trafidło to dobry wybór?Czy jest ktoś w okolicy, kto ma podejście do dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 14:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 15:39  
Cytuj
Osobiście mam negatywne doświadczenia. Dziecko 6 lat z bardzo silnym lękiem jeśli chodzi o jakiekolwiek zabiegi medyczne. Polecono mi Pana Trafidło. Dziecko jak zawsze na widok lekarza zareagowało histerycznym płaczem. Lekarz nie wiedział, jak dziecko uspokoić ani co powiedzieć. Był zakłopotany, patrzył pytająco na rodzica. Po 15 minutach utulania i uspokajania przez rodzica udało się, że dziecko otworzyło buzię, w pośpiechu założone zostały dwa wypełniania. Cena wysoka, o wiele wyższa niż w innych gabinetach. A potem przykra niespodzianka, bo po kilku dniach wypełnienia z obu zębów wypadły. Skończyło się wizytą u innego stomatologa. Tym razem dentystka potrafiła uspokoić dziecko, nie okazywała zniecierpliwienia czy frustracji z powodu płaczu dziecka, nie oczekiwała niczego od rodzica, przejęła w całości inicjatywę. Założone na nowo wypełnienia dziecko ma już 4 lata i nic się z nimi nie dzieje. Zmniejszył się znacząco lęk przed lekarzami, co uważam za ogromną zasługę pani doktor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 15:59  
Cytuj
Mile widziane inne propozycje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 16:01  
Cytuj
[cytat]Mile widziane inne propozycje,przybliżone ceny leczenia ząbków u dziecka jak i wiek dzieciaków/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 16:53  
Cytuj
U nas jak mały nie mógł się uspokoić, to zniecierpliwiony poszedł do innego pacjenta zostawiając nas z innym dentystą. Byliśmy umówieni na wizytę konkretnie z tym "Panem".

Jeśli mogę polecić to dentystka April, może też nie jest najtaniej, natomiast Panie mają fajne podejście. Tak było w naszym przypadku, ogół IE nie rozumiem fenomenu Pana Trafidla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 18:21  
Cytuj
to jest gość który robi kasę na implantach i wydziera wszystkie zęby jak chcesz 6 latkowi zamontować implanty to trafiłaś w 10 ja tam wole swoje kły polepione i martwe ale swoje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 18:28  
Cytuj
przepraszam 2 latkowi to nie jest lekarz stomatolog który leczy on nie wyleczy zęba on usunie bo jest łatwiej i kasa lepsza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 18:43  
Cytuj
Byłem tam ale nie u Pana Trafidly tylko u młodej pani z rosyjskim akcentem. Może ukraińskim. Napewno wschodnim. Zęba wyleczyła, założyła plombę. Na następnej wizycie robiła przegląd zębów i wymieniła tego wyleczonego zęba ze plomba nieszczelnie wypełnia ząb i jest do poprawy wypełnienie. Także tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 19:35  
Cytuj
Polecam Tomasz Szelag

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 19:45  
Cytuj
witam. na temat "DOKTORA TRAFIDŁY" nie będę się wypowiadać. Brakuje nie cenzurowanych słów. te komentarze też zostaną za jakiś czas usunięte bo Pan doktor nie znosi krytyki.
z czystym sumieniem , odpowiednim podejściem do pacjenta , zdobywaniem zaufania poprzez kompetentne podejście do pacjenta jest lekarz z powołania A nie tylko dla pieniędzy który patrzy na dobro pacjenta i rozważa różne najlepsze opcje leczenia zęba
polecam Tomasz Szeląg przyjmuje na poniatowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
przepraszam 2 latkowi to nie jest lekarz stomatolog który leczy on nie wyleczy zęba on usunie bo jest łatwiej i kasa lepsza


Co ty wygadujesz(wypisujesz). Ja przychodzę do stomatologa i proponuję co chcę. Jak lekarz nie chce ze mną współpracować tylko robi fochy to pięknie dziękuję i idę do innego. Mam już dziesiąt wiosenek i wiem czego mogę oczekiwać po swoich zębach ale nigdy nie pozwolę sobie usunąć bo łatwiej. Mam taką Panią stomatolog że leczy przypadki beznadziejne. No chyba że ząb się chwieje jak brzoza na wietrze to wtedy pozostaje usunięcie.

Jest wielu porządnych stomatologów a tu piszecie o doktorku co to nie ma empatii a i jakość usługi nie zawsze zadowalająca pacjenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 20:17  
Cytuj
Jasne że plete głupawki bo 2 latkowi nikt nie wymieni mleczaków na implanty.ALE KAŻDY WIE JAKI TO LYKARZ DOROBKIEWICZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 20:24  
Cytuj
Ja od małego chodzę do dr potasz właśnie ze względu na dobre podejście do dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »