NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Stłuczka na Górce Rozwadowskiej, Blokada drogi
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 13:34  
Cytuj
Przy przejściu puknęły się dwa auta.Stoją na jednym pasie jezdni a policja zablokowała całą drogę,oczywiście jadąc od Stalowej dowiadujesz się za światłami że nie ma przejazdu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 13:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 19:32  
Cytuj
oczywiście wina policji bo stosuje się do przepisów a tego palanta co się zagapił i nie dość że uszkodził auto to jeszcze spowodował obrażenia u kierowcy nie winujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 21:37  
Cytuj
Ale trochę racji w tym jest. Mogliby od razu stanąć, czy nawet zostawić radiowóz na światłach na górce i każdy by od razu wiedział, że droga jest zablokowana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
oczywiście wina policji bo stosuje się do przepisów a tego palanta co się zagapił i nie dość że uszkodził auto to jeszcze spowodował obrażenia u kierowcy nie winujesz
Wskaż mi gdzie bronię sprawcę.Jeśli nie umiesz czytać to się nie udzielaj.Temat jest o czym innym.Ale widocznie ty widzisz w tym sens blokowania całej drogi na parę godzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
oczywiście wina policji bo stosuje się do przepisów a tego palanta co się zagapił i nie dość że uszkodził auto to jeszcze spowodował obrażenia u kierowcy nie winujesz
Wskaż mi gdzie bronię sprawcę.Jeśli nie umiesz czytać to się nie udzielaj.Temat jest o czym innym.Ale widocznie ty widzisz w tym sens blokowania całej drogi na parę godzin.


No nie, jedzie gościu z immunitetem i dla niego trzeba otwierać wszystkie bramy.

Cały świat tak robi, jak są poszkodowani to zabezpiecza się miejsce wypadku. Z komentarza wynika że masz pretensję do policji zamiast do sprawcy. Więc o co kaman.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 20:36  
Cytuj
No nie, jedzie gościu z immunitetem i dla niego trzeba otwierać wszystkie bramy.

Cały świat tak robi, jak są poszkodowani to zabezpiecza się miejsce wypadku. Z komentarza wynika że masz pretensję do policji zamiast do sprawcy. Więc o co kaman.[/cytat]Policja ma obowiązek nie tylko zabezpieczyć miejsce wypadku,ale także udrożnić ruch.Mogli zamknąć od świateł.No ale jak się patrzy zza kierownicy Tico to nie ma problemu tam nawrócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 20:23  
Cytuj
Ile czekałeś, pół godziny? Kilka lat temu będąc w dojczlandzie wschodnim podczas przejazdu przez wieś trafiłem na wypadek polegający na tym że pijany rowerzysta przewrócił się z rowerem na jezdni i trochę się poturbował więc czekałem w korku ca trzy godziny. W obcym terenie nie byłem zorientowany gdzie jechać a policaje z fajermanami zajmowali się pomiarami na jezdni i rysowaniem strzałek zamiast kierowaniem ruchem. Sprzętu zjechało jak do czołowego zderzenia dwóch autobusów, brakowało tylko helikoptera. Myślę że u nas pod tym względem jest dużo, dużo przyzwoiciej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2020r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
Ile czekałeś, pół godziny? Kilka lat temu będąc w dojczlandzie wschodnim podczas przejazdu przez wieś trafiłem na wypadek polegający na tym że pijany rowerzysta przewrócił się z rowerem na jezdni i trochę się poturbował więc czekałem w korku ca trzy godziny. W obcym terenie nie byłem zorientowany gdzie jechać a policaje z fajermanami zajmowali się pomiarami na jezdni i rysowaniem strzałek zamiast kierowaniem ruchem. Sprzętu zjechało jak do czołowego zderzenia dwóch autobusów, brakowało tylko helikoptera. Myślę że u nas pod tym względem jest dużo, dużo przyzwoiciej.
Jeszcze raz ci mówię,że nie wiesz o czym piszesz.Jakie pół godziny?Wypadek był przed 11nastą a droga była zamknięta jeszcze po 14nastej.Tam nie tylko osobówki jeżdżą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »