NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Najlepsze i sieci komórkowe,
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2020r. 21:56  
Cytuj
Szukam niedrogiej sieci komórkowej z dobrym zasięgiem.
Nielimitowane rozmowy,SMS i MMS do innych sieci,oraz 5-10 GB internetu.
Proszę o rady........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2020r. 21:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2020r. 22:08  
Cytuj
Plush- na jeden numer 29,90,zeta i 10 Gb i co miesiąc podwyżka o 1 Gb- do 16 GB w ciągu 6 miesięcy bez zmiany ceny. Na 2 numery i więcej- to samo tylko po 20 zeta za nr telefonu. Obsługuje wszystko.To sieć Plusa. Korzystam od 3 lat i zero problemów.A że właściciel to polski komuch ale polski a nie niemiecki czy francuski...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 06:21  
Cytuj
A2 Mobile - używam już ponad 1,5 roku.
20 dychy za full, bez umowy, co miesiąc doładowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 07:30  
Cytuj
Polecam plusha, zasięg bezkonkurencyjny, później njumobile od orange, w duecie 38 zeta, zasięg również bardzo dobry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 11:02  
Cytuj
ja mam plusha. co miesiac place 25 zl za pakiet w tym mam nielimitowane rozmowy smsy i mmsy i 10 g internetu dodatkowo zawsze moge dokupic za 5 zl 5 giga mam tez wlaczona opcje 5 doładowanie gratis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 19:44  
Cytuj
A co sądzicie o T-mobile ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 20:35  
Cytuj
Sprawdziłem rachunki w PLUSHU- 24,99 za jeden numer i mam 16 GB internetu+ za darmo wszystko inne. Poza tym mam na żonę i teściową na inną umowę-( podpisywała żona)- ja podpisywałem umowę rok wcześniej- płacę za ich telefony po 20 zeta miesięcznie+ 15 GB netu na każdy telefon( i oczywiście wszystkie inne sprawy za darmo w ramach pakietu) - wiadomo, że teściowa nie zużywa nawet 0,5 GB. Wcześniej byłem w T- mobile-nie mieli dla stałych klientów nic ciekawego. Może się u nich coś zmieniło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 22:55  
Cytuj
W T-Mobile na kartę jest 20 GB internetu i darmowe rozmowy oraz SMS MMS za 30 zł na 30 dni. W pakiecie nielimitowane video m.in. YouTube, player, filmy google itd. Oglądanie nie zabiera transferu z paczki danych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 09:13  
Cytuj
Ja mam Orange na kartę. Pakiet za 25zl. Wszystko nielimitowane. 10gb. Kiedyś miałem a2mobile za niecałe 20zl. Ale wyjechałem ze Stalowej i odrazu gubiłem zasięg. W dużych miastach fajne ale góry morze las to już nie bardzo. Z Orange naradzie jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
W T-Mobile na kartę jest 20 GB internetu i darmowe rozmowy oraz SMS MMS za 30 zł na 30 dni. W pakiecie nielimitowane video m.in. YouTube, player, filmy google itd. Oglądanie nie zabiera transferu z paczki danych.


Potwierdzam ok
Jestem w tej ofercie od dwóch miesięcy i uważam, że to bardzo dobra oferta.
Przeszedłem z Plusa do T-Mobile i nie ma czego żałować.
Zasięg T-Mobile dużo lepszy i internet LTE faktycznie działa szybko jak LTE a nie to co w Plusie... Niby LTE a strona ładuje się pół minuty. sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:33  
Cytuj
my w orange mieliśmy problemy z internetem

https://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=925032

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 15:52  
Cytuj
Jestem u rodziny na Podwolinie w Nisku. Cały czas od lat korzystam z nju mobile. W lipcowe niedziele internet zaczął przymulać. Jako, że telefon ma miejsce na dwie kary SIM, zacząłem testować Plusa. Jak to się mówi, wpadłem z deszczu pod rynnę. O ile, nju działa przez całą dobę,o tyle korzystanie z Plusa możliwe jest tylko późnym wieczorem, nocą i wczesnym rankiem. W obu przypadkach mowa tylko o częstotliwościch zasięgowych, bo tylko takie docierają do miejsca, w którym jestem. W przypadku Orange jest to LTE 800 i UMTS 900, a Plusa LTE i UMTS 900. Oto wyniki sprzed chwili. Plus działa tylko na UMTS, LTE nie chce działać.

https://iv.pl/image/Gt7K4I4

https://iv.pl/image/Gt7KB4Y

Zanim zdecydujecie się na wybór operatora, potestujcie wcześniej na karcie pre paid jak działa w miejscu przebywania o różnych porach doby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2021r. 13:47  
Cytuj
Od mojego ostatniego wpisu minęło prawie pół roku i muszę pochwalić Orange. Wreszcie powłączali wszystkie nowo wybudowane nadajniki T-Mobile. Orange i T-Mobile tworzą spółkę Networks, polegającą na tym, że z anten T-Mobile płynie sygnał Orange i vice versa. Pod koniec grudnia nowy sygnał Orange w naszym regionie popłynął z wież w Nowej Wsi koło Niska, Zarzecza-Podborku też koło Niska, Stalach koło Tarnobrzega (tu dowieszka do wieży Playa). Lada moment popłynie sygnał z dowieszki do Playa w Stobiernej koło trasy S19, gdzie jest problem i potrafi zerwać połączenie. W Stalowej Woli ma być nowa wieża gdzieś obok stadionu od strony ul. Żeromskiego. Wcześniejszą wieżę na stadionie rozebrali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sty 2021r. 09:59  
Cytuj
No i Stobierna już działa. Na razie tylko Orange, ale włączenie T-mobile jest kwestią dni. Teraz już na całej trasie z Rzeszowa do Stalowej Woli nie ma żadnej dziury zasięgowej.

Zastanawia mnie dlaczego Plus od lat nie buduje żadnych nowych lokalizacji? Play masowo stawia maszty, Networks także a Plus zero. Jadąc chociażby z Niska do Rudnika, Puls ma jeden maszt w centrum Niska koło policji, a następny dopiero w Rudniku obok cmentarza. Networks ma dwa w Nisku (oczyszczalnia i Reymonta), w Nowej Wsi i dwa w Rudniku. W stronę Janowa Lubelskiego Plus ma jedynie w Krzakach i Łążku Ordynackim, stąd problemy z zasięgiem w Jarocinie. Networks ma w Zarzeczu Podborku, Zdziarach, Katach i w środku lasu pomiędzy Janowem a Łążkiem. Jadąc do Tarnobrzega, Plus ma nadajnik jedynie na kominie w Zabrniu koło Grębowa. W lesie między Stalową Wolą a Jamnicą często zrywa zasięg.
Te pojedyncze nadajniki Plusa są tak zapchane, że w ciągu dnia na LTE czy UMTS 900 Internet praktycznie nie działa. Wyższe pasma pojemnościowe 1800, 2100, 2600 dolatują tylko do 2 km od nadajnika.

https://www.speed(...)34692861

A tak chodzi w tej chwili sieć w mieszkaniu w Rzeszowie niedaleko Komendy Wojewódzkiej Policji. Czy w tej sytuacji jest sens zakładać stacjonarny Internet, który jest droższy od mobilnego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »