NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 87 88 89 90 91 92 93 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Niech tylko była PO , a obecna KO złapie ster władzy - unijne dyrektywy bedą wykonywane bez mrugnięcia okiem . Przymusowe szczepienia w pierwszej kolejności


nieudolna opozycja nie dojdzie do władzy niestety pisiory będą rządzić do puki nie pogryzą się o władzę, także szczepień nie będzie umiech za to plus dla pisu ze to co mówi hameryka i unijna propaganda oni olewają !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 15:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 16:35  
Cytuj
Obyśmy w Polsce jakoś przeżyli to szaleństwo , bez ulicznych zadym. A KO, byłe PO tylko podjudza nastroje społeczne . Nie jest to nam potrzebne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 16:51  
Cytuj
Jest coraz lepiej :

    We Włoszech ważność paszportu szczepionkowego będzie automatycznie zawieszana w momencie uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

    Rozporządzenie weszło w życie wczoraj.


    Dania wprowadza częściowy lockdown dla wszystkich.

    Zamknięte będą place zabaw, teatry, kina, parki rozrywki, ogrody zoologiczne, muzea, galerie sztuki, ośrodki kultury, sale wielofunkcyjne, pomieszczenia przeznaczone na publiczną działalność oświatową i imprezy sportowe.


    Irlandia ogłasza godzinę policyjną od 20.00 dla lokali gastronomicznych i wprowadza maksymalnie 50% obłożenia podczas imprez.

    Obostrzenia wchodzą w życie jutro i mają obowiązywać do 30 stycznia 2022 roku.


    Holandia wprowadza lockdown dla wszystkich.

    Zamknięte nieistotne sklepy, restauracje, bary, salony fryzjerskie, siłownie, kina, teatry i muzea. Maksymalnie dwóch gości w domu oraz dwie osoby przebywające ze sobą na zewnątrz. Obostrzenia te mają obowiązywać do 14 stycznia 2022 r.


    Od poniedziałku swobodny wjazd do Austrii wyłącznie dla osób zaszczepionych trzema dawkami szczepionki przeciw COVID-19.

    Dla pozostałych obowiązkowa kwarantanna i testy.[/lista

    i wisienka na torcie

    [lista]Premier Francji Jean Castex ogłosił, że od stycznia paszport szczepionkowy będzie przysługiwał wyłącznie osobom w pełni zaszczepionym.

    Tym samym odrowieńcy oraz osoby z negatywnym testem zostaną pozbawione części obecnych przywilejów.


to wsyztko kraje wszczepione w 80%, zajebiste te szczepionki mRNA cud technologi mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 21:56  
Cytuj
Ostatnim akordem bedzie nakaz niewychodzenia z domu przed 1 miesiąc ,przy braku prądu , gazu i wody . Zobaczymy kto zda ten test , a kto strzeli sobie samobója ? Nieprawda ? Wczorajsze scence-fiction jest obecnym realem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 05:25  
Cytuj
To może teraz napiszesz po co i dlaczego? Radziecki, propagandowo konfederacki naganiaczu? Bo za nikogo innego nie można cię uważać.
W tych krajach rośnie liczba nowych przypadków i szybko są podejmowane decyzje. Wszystko po to by nie obciążać służby zdrowia, żeby jak najmniej ludzi chorowało.
Może porównaj to z Polską co?
Co robi nasz nierząd? I dla jasności podaj liczbę wykonywanych testów /liczbę mieszkańców.

Włochy - średnia zgonów z 7 dni - 111
Dania - średnia zgonów z 7 dni - 9
Irlandia - średnia zgonów z 7 dni - 7
Holandia - średnia zgonów z 7 dni - 49
Austria - średnia zgonów z 7 dni - 46
Francja - średnia zgonów z 7 dni - 152

A Polska........ Z 7 dni...... 429

I ty foliarzu jeden z drugim śmiesz łżeć że szczepionki nie działają.

Szkoda tylko tych ludzi co was bezmyślnie słuchają.

W sumie... To szkoda marnować na was czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 06:30  
Cytuj
Jak ci w Polsce nie pasuje , przeprowadz się tam gdzie wyszczepialność najwieksza. Najlepiej do Izrael, tam chyba Twoje miejsce !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 07:04  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 08:56  
Cytuj
Polisowy tobie można wcisnąć wszystko, kupa ci pewnie już pachnie. Te szczepionki to bubel . Głosuj na Lewice oni chcą wszystkich szczepić jak leci , dzieci , młode zdrowe osoby bez wyjątku. Tak dla twojej świadomości dzbanie w 2021 roku w wieku 1-19 zmarło w Polsce 8 osób na covid.....


Przypominam ze niektóre z tych super bezpiecznych szczepionek zostały wycofane dla młodych ludzi poniżej 30 roku życia, w Skandynawii, Islandii, lub tez Francji nie podają tam Astra Zeneca oraz Moderna ..

Francuski przykład zgonów kraj szczepiony w prawie 90%:

Liczba zgonów Covid w 2020: 44 826
Liczba zgonów Covid w 2021: 49 652

Polisowy Jak z twoja matematyka ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 10:14  
Cytuj
mirek777 wklejka w sam raz pasuje do ciebie, w skrócie jesteś imbecylem i nie muszę ci wyjaśniać dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 12:00  
Cytuj
Heniuś, jak dla Ciebie 77% to prawie 90% przy tak dużym liczebnie kraju to gratuluję matematyki.
Z Twojego wywodu wychodzi jakby to Francuzi z dniem 01.01.2021 byli zaszczepieni na poziomie jaki sugerujesz. Tymczasem pod koniec czerwca było to ledwo 50% przekroczone.
Teraz wykres szczepień, zestaw sobie z wykresem wzrostu śmierci. Porównaj lata, kiedy się zaczęły zgony we Francji w 2020 a kiedy w 2021 i jakoś nagle wszystko zrobi się jasne. Dobry w tym jesteś, chyba nie muszę cię wyręczać.

A nie, czekaj.... Bo znowu coś popier....sz.
Zgony we Francji zaczęły rosnąć na początku kwietnia 2020. Po wprowadzonych obostrzeniach itd zaczęło to spadać. Wiadomo, lato, zawsze mniej, wystartowało spowrotem na jesień i się utrzymywało dosyć długo. Pomimo różnych działań. Dziwnym trafem kiedy w 2020 zaczęły rosnąć, w kwietniu, to w 2021 zaczęły spadać. Dziwne nie? Na bank to nie przez szczepienia. Co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 13:49  
Cytuj
Henio bardzo byś chciał, ale ci nie wychodzi. Monipuluja cię tymi liczbami jak chcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 14:47  
Cytuj
5 fala idzie....i kolejne zastrzyki,,,, nie przesilać ramion

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 14:48  
Cytuj
po omikronie będzie transformers potransformersie terminator a po nim nadejdzie on .... koniec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Heniuś, jak dla Ciebie 77% to prawie 90% przy tak dużym liczebnie kraju to gratuluję matematyki.
Z Twojego wywodu wychodzi jakby to Francuzi z dniem 01.01.2021 byli zaszczepieni na poziomie jaki sugerujesz. Tymczasem pod koniec czerwca było to ledwo 50% przekroczone.
Teraz wykres szczepień, zestaw sobie z wykresem wzrostu śmierci. Porównaj lata, kiedy się zaczęły zgony we Francji w 2020 a kiedy w 2021 i jakoś nagle wszystko zrobi się jasne. Dobry w tym jesteś, chyba nie muszę cię wyręczać.

A nie, czekaj.... Bo znowu coś popier....sz.
Zgony we Francji zaczęły rosnąć na początku kwietnia 2020. Po wprowadzonych obostrzeniach itd zaczęło to spadać. Wiadomo, lato, zawsze mniej, wystartowało spowrotem na jesień i się utrzymywało dosyć długo. Pomimo różnych działań. Dziwnym trafem kiedy w 2020 zaczęły rosnąć, w kwietniu, to w 2021 zaczęły spadać. Dziwne nie? Na bank to nie przez szczepienia. Co?



Francja 83,25% . Przy tak dużym kraju jest różnica miedzy 77% a 83,25% umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 15:45  
Cytuj
Możesz podać źródło tych 83,25?
Wszelkie dane są ze środy 16.12.2021. Mówią one o 72% w pełni zaszczepionych, i 77% częściowo. Ciekawy jestem więc skąd masz, być może najnowsze dane.
Jeżeli jest taki przyrost od środy do poniedziałku to tylko się cieszyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 15:51  
Cytuj
mirek jak to jest konfidencie ze : rok temu pisałeś które w pandemii siłownie są czynne a dziś w dobie omnibusa z aafryki wszystkie są czynne a dodatkowo minister zdrowia mówi iż sport to zdrowie ???? gdzie tu logika ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Heniuś, jak dla Ciebie 77% to prawie 90% przy tak dużym liczebnie kraju to gratuluję matematyki.
Z Twojego wywodu wychodzi jakby to Francuzi z dniem 01.01.2021 byli zaszczepieni na poziomie jaki sugerujesz. Tymczasem pod koniec czerwca było to ledwo 50% przekroczone.
Teraz wykres szczepień, zestaw sobie z wykresem wzrostu śmierci. Porównaj lata, kiedy się zaczęły zgony we Francji w 2020 a kiedy w 2021 i jakoś nagle wszystko zrobi się jasne. Dobry w tym jesteś, chyba nie muszę cię wyręczać.

A nie, czekaj.... Bo znowu coś popier....sz.
Zgony we Francji zaczęły rosnąć na początku kwietnia 2020. Po wprowadzonych obostrzeniach itd zaczęło to spadać. Wiadomo, lato, zawsze mniej, wystartowało spowrotem na jesień i się utrzymywało dosyć długo. Pomimo różnych działań. Dziwnym trafem kiedy w 2020 zaczęły rosnąć, w kwietniu, to w 2021 zaczęły spadać. Dziwne nie? Na bank to nie przez szczepienia. Co?


Ale pier....sz farmazony
https://fr.st(...)-france/

Masz oficjalne dane We Francji w grupie 0-44 lat nikt nie umarł na covid miedzy 03.2020 a 07.2021 (poczatek szczepien 12.2020). w tym okresie 73% zgonów to grupa wiekowa +75 lat ,18% 65-74 lat czyli 93% zgonów to 65+. czyli jak powszechnie wiadomo covid zabija głownie starsze osoby.
W 03.2021 większość seniorow już była zaszczepiona blisko 90% .

I teraz mamy bardziej śmiertelny rok 2021 niż 2020 .....mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 16:32  
Cytuj
Jak można wierzyć w Twoje wyliczenia jak Ciebie przerasta prosta matematyka - dodawanie w zakresie 100. Wiedza z drugiej klasy podstawowej.
18+73 to 93? Czy jednak 91?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Jak można wierzyć w Twoje wyliczenia jak Ciebie przerasta prosta matematyka - dodawanie w zakresie 100. Wiedza z drugiej klasy podstawowej.
18+73 to 93? Czy jednak 91?


policzyłem z 75% zamiast 73% ale idiota nie ma argumentów to się czepia szczegółu....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 16:58  
Cytuj
To że statista nie uwzględnia niektórych danych to powinieneś wiedzieć.
To że tam jest 0% to nie znaczy że nikt nie umarł - bo umarł. Tylko Ty o tym nie wiesz, lub wiesz, tylko celowo nie mówisz.
Do lipca 2021 we Francji tylko z powodu covid (bez chorób współistniejących) zmarło, w przedziale wieku:
0-24 — 52
24-34 — 159
35-44 — 530

Dalej...

45-54 — 1941
55-65 — 6350

Co daje razem 6,9% zgonów od początku pandemii.
Poza tym, czy słyszałeś o tym, żeby zwykłe przeziębienie (jak to wy, nazywacie covid) zabiło kogokolwiek w sile wieku 24-34 lat?

Pamiętaj że napisałeś "nikt nie umarł".
Co? Czepiam się? To bądź rzetelny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Możesz podać źródło tych 83,25?
Wszelkie dane są ze środy 16.12.2021. Mówią one o 72% w pełni zaszczepionych, i 77% częściowo. Ciekawy jestem więc skąd masz, być może najnowsze dane.
Jeżeli jest taki przyrost od środy do poniedziałku to tylko się cieszyć.


https://www.medon(...)698.html



P.s te procenty są tak naprawde , gowno warte, statystyki można zrobić tak " a żeby byly takie , jak maja być".

Pandemii dawno już nie powinno być , skoro tyle osób poszczepionych.
Wniosek z tego wyciagnie 13 latek....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Możesz podać źródło tych 83,25?
Wszelkie dane są ze środy 16.12.2021. Mówią one o 72% w pełni zaszczepionych, i 77% częściowo. Ciekawy jestem więc skąd masz, być może najnowsze dane.
Jeżeli jest taki przyrost od środy do poniedziałku to tylko się cieszyć.


https://www.medon(...)698.html



P.s te procenty są tak naprawde , gowno warte, statystyki można zrobić tak " a żeby byly takie , jak maja być".

Pandemii dawno już nie powinno być , skoro tyle osób poszczepionych.
Wniosek z tego wyciagnie 13 latek....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
To że statista nie uwzględnia niektórych danych to powinieneś wiedzieć.
To że tam jest 0% to nie znaczy że nikt nie umarł - bo umarł. Tylko Ty o tym nie wiesz, lub wiesz, tylko celowo nie mówisz.
Do lipca 2021 we Francji tylko z powodu covid (bez chorób współistniejących) zmarło, w przedziale wieku:
0-24 — 52
24-34 — 159
35-44 — 530

Dalej...

45-54 — 1941
55-65 — 6350

Co daje razem 6,9% zgonów od początku pandemii.
Poza tym, czy słyszałeś o tym, żeby zwykłe przeziębienie (jak to wy, nazywacie covid) zabiło kogokolwiek w sile wieku 24-34 lat?

Pamiętaj że napisałeś "nikt nie umarł".
Co? Czepiam się? To bądź rzetelny.


Nie wiem skąd masz te dane ale są kulawe w PL bez chorób współistniejących
od początku pandemii zmarło:
0-9 -> 2
10-19-> 6
20-29 -> 24

Szacuje się ze we Francji umiera przez papierosy mnie więcej 70 000 osób/rok , wiem ze covido pierdolec to choroba psychiczna i stan umysłu.
. Tak samo wiem ze covid to nie przeziębienie szczególnie dla osób 65+.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 01:12  
Cytuj
Znaleźć dane z Francji zajęło mi 5,moze 7 minut. Nie wierzę że tego nie znalazłeś. Francja to duży, rozwinięty i skrupulatny kraj. Nie to co Polska. Tutaj znalezienie jakichkolwiek danych w stosunku do wieku, chorób itd. to męczarnia. Jedyne co, to jakieś opracowania przez kogoś. Robię to przez telefon, więc być może coś może mi się nie wyświetlać.
Do rzeczy.
W moim wpisie celowo coś źle wpisałem.
Liczyłem na to że szuria tutaj, bez problemu znajdzie te dane i mi wygarnie.
Liczyłem na to że jesteście zdolni do poszukiwania rzetelnych informacji. To dawało by nadzieję na poprawę toku myślenia.
No trudno. Przeliczyłem się.
Dane są tutaj.
https://dc-covid.site.ined.fr/en/data/france/

Może z podanym źródłem, będziesz potrafił napisać, co napisałem źle (celowo - prowokacyjnie)

Co do Polski, jak mówiłem. Jest ciężko. Jedyne co znalazłem na szybko to zestawienie ostatnich 3 miesięcy. I jest dziwnie zbliżone do tego co ty twierdzisz "od początku pandemii".
Znowu kłamstwo? Podasz źródło?
Gdybyś znalazł moje. Będziesz mógł polinkowac jak to nie są szczepionki skuteczne, bo uwzględnia zgony osób zaszczepionych. Także powodzenia w szukaniu.
Z 3 miesięcy zgony PL bez współistniejących:

0-18 — 6
19-24 — 5
25-34 — 36
Wkleił bym grafikę ale ten portal jest trochę nie z tej epoki. Nie chcę mi się wrzucać po serwerach.

Co do medonetu i tych ponad 80% to tak, jeżeli policzymy tylko ludzi 12+. Nie mogłeś tego dopisać, czy celowo pominąłeś? ? Czy może nie czytałeś dokładnie?
Sam nie wiem co gorsze.

Dobra, dla mnie tyle.
Ciekawsze mam rzeczy do roboty niż kopanie się z wami. Mam nadzieję że przynajmniej kilku osobom, moje wywody, dały do myślenia, z kim (wami) mają do czynienia.
Do następnego, o ile przeżyjecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 07:45  
Cytuj
CYTAT


Co do medonetu i tych ponad 80% to tak, jeżeli policzymy tylko ludzi 12+. Nie mogłeś tego dopisać, czy celowo pominąłeś? ? Czy może nie czytałeś dokładnie?
Sam nie wiem co gorsze.




Zrobiłem to celowo. Po to żeby pokazać, ze te statystyki są o kant stołu....

Nie ma sensu powoływać sie na żadną.
A tym bardziej używać ich jako argumentu, a żeby sie szczepić.
Jak wytłumaczysz to, że pomimo wysokich " statystyk " , słyszy sie o kolejnej fali. I jak wytlumaczysz
to, że ludzi po 3 dawkach chorują?
Jak wytłumaczysz to że przed szczepieniem podpisujesz papiery, że ( w skrócie) bierzesz pełną odpowiedzialność za to co się stanie?
Gdzie jest katar i grypa. Są jakieś statystyki??????nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 87 88 89 90 91 92 93 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »