NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Widze , ze propaganda o nawrocie wirusa ruszyla. Te same bajki o skoku zachorowan ruszyly tez w innych krajach ale niestety wiekszosc spoleczenstwa nie zna innych jezykow i niewie , ze spoleczenstwa tloczy sie do mozgo te same manipulacja. Czekam az jakas glowa panstwa , premier zachoruje i umrze jak to takie grozne ale jakos politykow sie to nie czepia.



Czekasz na czyjąś śmierć? Czy ty jesteś jebnieta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 13:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Jak ktoś ma inne zdanie to napewno dostaje za to kasę.


Dobrze. Zgodnie z Twoją tezą. Jeżeli ktoś mówi że 2+2 to 5, to jest to jego zdanie i należy to uszanować.
Ktokolwiek będzie to krytykował i nazywał daną osobę nieukiem - godzi w wolność słowa.
Brawo Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 02:18  
Cytuj
„Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” – Mark Twain

Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.

Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej).

… każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące.

… koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.

Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu : Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam.



Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

Ze Wstępu dr. Mariusza Błochowiaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak ktoś ma inne zdanie to napewno dostaje za to kasę.


Dobrze. Zgodnie z Twoją tezą. Jeżeli ktoś mówi że 2+2 to 5, to jest to jego zdanie i należy to uszanować.
Ktokolwiek będzie to krytykował i nazywał daną osobę nieukiem - godzi w wolność słowa.
Brawo Andrzejku.


Ok, to teraz myśl. W szkołach uczniowie nie będą podlegali obowiązkowi noszenia maseczek. Co Ty na to?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 08:42  
Cytuj
Dobrze Andrzej. Wiem że lubisz w politykę. Wybacz że pytaniem na pytanie.
Czy odróżniasz decyzję polityczne, czyt. działania polityków, ich wypowiedzi itd, od tego co faktycznie dzieje się na naszych oczach, spraw naukowych itd?
Jeżeli mamy stwierdzać problemy związane z covid 19, działaniami, tym co robi dany rząd, to nie ma to sensu. Większość błądzi po omacku a część robi różne rzeczy pod korzyści polityczne.
Też chcesz grać w politykę cudzym zdrowiem.
BTW. Z tego co słyszałem, w klasach mają być odstępy a maseczki na korytarzach.
Więc mówienie "w szkołach nie będą podlegali obowiązkowi noszenia maseczek" jest półprawdą.
Po co tak piszesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Dobrze Andrzej. Wiem że lubisz w politykę. Wybacz że pytaniem na pytanie.
Czy odróżniasz decyzję polityczne, czyt. działania polityków, ich wypowiedzi itd, od tego co faktycznie dzieje się na naszych oczach, spraw naukowych itd?
Jeżeli mamy stwierdzać problemy związane z covid 19, działaniami, tym co robi dany rząd, to nie ma to sensu. Większość błądzi po omacku a część robi różne rzeczy pod korzyści polityczne.
Też chcesz grać w politykę cudzym zdrowiem.
BTW. Z tego co słyszałem, w klasach mają być odstępy a maseczki na korytarzach.
Więc mówienie "w szkołach nie będą podlegali obowiązkowi noszenia maseczek" jest półprawdą.
Po co tak piszesz?


Piszę tak jak usłyszałem od ministra edukacji. Tak, jest politykiem. Tak samo jak złodziej szumowski.
Lekarze, którzy wypowiadają się w temacie srakawirusa też są politykami?

Czy w Szwecji COVID-19 nie jest polityczny?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2020r. 20:24  
Cytuj
Ciekawe jest , ze w telewizji niewidac lekarzy ktorzy potwierdzili by fakt , ze noszenie masek jest zdrowe. Maski lekarze uzywaja ,gdy nie chca by osoba np. na stole operacyjnym , ktorej organizm jest oslabiony nie dostala w wydychanym powietrzu nowych szczepow bakteri i wirusow. Podstwy ksiazek z biologi mowily , ze bakterie najlepiej rozwijaja sie w cieplych i wilgotnych miejscach wiec noszenie masek nie jest bezpieczne dla zdrowych osob .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 02:17  
Cytuj

Obrazek
Profesor MD. Jacek Wilk, Artur Dziambor, Jacek Kulesza, Konrad Berkowicz, Sławomir Mentzen nie wiem :szok:

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 06:51  
Cytuj
Lekarze tacy jak szumowski? Można powiedzieć zarobiony po sufit, wszystko dzięki who i pandemii.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 12:00  
Cytuj
Wasiak a skąd je wiem czy ty nie jesteś chora , lub ktoś koło mnie nie jest? Moze nawet o tym nie wiedzieć .Lepiej się zabezpieczać .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Piszę tak jak usłyszałem od ministra edukacji. Tak, jest politykiem. Tak samo jak złodziej szumowski.
Lekarze, którzy wypowiadają się w temacie srakawirusa też są politykami?

Czy w Szwecji COVID-19 nie jest polityczny?


Nazwałeś Andrzejku człowieka złodziejem, a nawet nigdy na oczy go nie widziałeś, mam nadziej że udowodnisz nam te swoje wyssane z palca oskarżenia inaczej do twojej przywary lichwiarz dojdzie jeszcze KŁAMCA I KTĘTACZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Piszę tak jak usłyszałem od ministra edukacji. Tak, jest politykiem. Tak samo jak złodziej szumowski.
Lekarze, którzy wypowiadają się w temacie srakawirusa też są politykami?

Czy w Szwecji COVID-19 nie jest polityczny?


Nazwałeś Andrzejku człowieka złodziejem, a nawet nigdy na oczy go nie widziałeś, mam nadziej że udowodnisz nam te swoje wyssane z palca oskarżenia inaczej do twojej przywary lichwiarz dojdzie jeszcze KŁAMCA I KTĘTACZ



Tak samo jak zostało udowodnione, że jestem lichwiarzem?

Każdy ma prawo być naiwnym idiotą. Nawet możesz popierać złodzieja, który cię okrada.

Ps. MSZ odradza podróże do Hiszpanii a szumowski na wakacjach w Hiszpanii. On fachowiec wie gdzie jest bezpiecznie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 18:36  
Cytuj
takie pytanie mam do wyznawców covidianizmu i L. nadbereznego - w Stalowej miala powstać fabryka kagańców tzn maseczek ? gdzie ona ? czy moze Nadberezny ma zakaz odgórny aby nie niszcyć planów handlowych szumowskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2020r. 19:36  
Cytuj
Czy to prawda że rząd wypłaca 400+ za zgłoszenie przy zgodnie że osoba miała też covid? Podobno wystarczy oświadczenie do wypłaty świadczenia. Nie jest to weryfikowane a niektórzy wręcz zachęcani do skorzystania z "okazji"?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 06:47  
Cytuj
Były u mnie dwie panie z sanepidu. Mówiły dużo o bezpieczeństwie, ochronie, maseczkach, rękawiczkach. Wszystko pięknie ale same maseczek nie miały. Na pytanie gdzie mają maseczki nie odpowiedziały.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 08:26  
Cytuj
Oj nie chce mi się wierzyć, u mnie tez był sanepid i Panie były w maskach i rękawiczkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 08:59  
Cytuj
CYTAT


Ps. MSZ odradza podróże do Hiszpanii a szumowski na wakacjach w Hiszpanii. On fachowiec wie gdzie jest bezpiecznie.


Nie chcę tu nikogo bronić, ale Hiszpania kontynentalna a Hiszpania wyspy (prawie Afryka) to "delikatna" różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 11:01  
Cytuj
CYTAT

Obrazek
Profesor MD. Jacek Wilk, Artur Dziambor, Jacek Kulesza, Konrad Berkowicz, Sławomir Mentzen nie wiem :szok:

Obrazek




czyli wszyscy wyzdrowieją umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 15:13  
Cytuj
Swoją drogą, kiedy kolejny przejazd tej maszyny jest przewidziany w naszym mieście. cool

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Oj nie chce mi się wierzyć, u mnie tez był sanepid i Panie były w maskach i rękawiczkach.


Może u ciebie były po wizycie u mnie. Uznały, że to wyjątkowo bezczelne z ich strony i zastosowały się do własnych zaleceń.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2020r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
„Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” – Mark Twain

Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.

Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej).

… każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące.

… koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.

Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu : Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam.



Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

Ze Wstępu dr. Mariusza Błochowiaka
Proszę zglosić się na odzdzial psychiatryczny,tam może ci pomogą,choć wątpię,ale spróbować trzeba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sie 2020r. 13:09  
Cytuj
karzełek kaganiec na gębę i do kościoła....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2020r. 15:34  
Cytuj
giganci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 09:44  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 16:02  
Cytuj
Kościoły pootwierane podczas gdy lekarz cię w chorobie nie przyjmie.

Znamienne czasy rządów Prawa i Sprawiedliwości gdy rozum śpi a wiara zbiera łup na naiwnych.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »