NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 15:37  
Cytuj
No jakbyś mogła nie zgadzać się sama ze sobą.

To już by była choroba....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 15:37  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Czas najwyższy żeby sanepid zaczął interesować się poszczególnymi wpisami i za sianie dezinformacji nagradzał całym zakresem, po 30 tys od łebka.


Pierwszemu premierowi musiałby policzyć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czas najwyższy żeby sanepid zaczął interesować się poszczególnymi wpisami i za sianie dezinformacji nagradzał całym zakresem, po 30 tys od łebka.


Karanie za wyrażanie swoich poglądów ?

Hehehe.

Od kogoś tu czuć ubekiem na kilometr umiech


Poczytaj jak wyrażasz swoje poglądy a jak traktujesz tych co się z tobą nie zgadzają. Na pewno zmienisz zdanie. A taka kara by ci pomogła.



A widzisz jak Miriam troluje? Czy tego nie dostrzegasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czas najwyższy żeby sanepid zaczął interesować się poszczególnymi wpisami i za sianie dezinformacji nagradzał całym zakresem, po 30 tys od łebka.


Pierwszemu premierowi musiałby policzyć.


I pan Szumowski w sumie jak chorągiewka na wietrze w tymi informacjami, też by mu się należało, chociaż i tak by nie zbiedniał. ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 06:48  
Cytuj
To ciekawe na jakiej podstwie i jaki albo jacy lekarze mowia , ze noszenie masek przez dluzszy czas jest zdrowe??
Premier Norwegii przeprosila niedawno za lockdown swojego kraju, Szwecja ma wywalone na wirusa, Niderlandy - maseczki nie sa obowiazkowe, Bialorus -oficjalnie przyznali , ze nie ma sie czego bac.Hiszpania , Niemcy- protesty w Madrycie I Berlinie z powodu falszywej pandemi. Jak ktos sie boi niech siedzi w domu , a jesli ja mam wyrabane na wirusa bo twierdze, ze to sciema to niech rzad sie nie wpycha do mojego zycia dlatego , ze to zaczyna przypominac komunizm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 09:49  
Cytuj
wasia możesz mieć wyrąbane tylko ja sobie nie życzę żebyś stał koło mnie i pluł dookoła. Musisz sobie założyć chlapacze albo maseczkę na gębę a jak nie chcesz to nie wychodź z domu. Tak samo mogę ci napisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
wasia możesz mieć wyrąbane tylko ja sobie nie życzę żebyś stał koło mnie i pluł dookoła. Musisz sobie założyć chlapacze albo maseczkę na gębę a jak nie chcesz to nie wychodź z domu. Tak samo mogę ci napisać.


a kto pluje dookoła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 12:54  
Cytuj
Ludzie, którzy naczytali się bzdur, myślą, że skoro wirus jest tak mały, to bez przeszkód przelatuje przez maseczkę.

Otóż wirus "podróżuje" na mikrokropelkach naszej śliny, które są dość skutecznie wyłapywane przez maseczkę. Szczególnie, jeśli nosi ją bezobjawowy zarażacz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 13:01  
Cytuj
No okej ale brzmiało to tak jakby ludzie w sklepie przy kasie pluli dookola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 15:03  
Cytuj
Mirku jest jakaś dziedzina życia sztuki itp w której nie jestes specjalistą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 15:10  
Cytuj
ps, Mirosławie znajdz sobie wypowiedz twego pisowskiego lekarza szumowskiego co mówi o maseczkach.....wypowiedz z dnia 26.02.2020 raczej to on jest ekspertem nie TY w tej dziedzinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2020r. 19:50  
Cytuj
Sporo ludzi utonęło w ostatni weekend. Rząd powinien nakazać zasypanie wszystkich zbiorników wodnych a rzeki zabetonować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 02:55  
Cytuj
Łukasz Szumowski wystąpił w "Gościu Wydarzeń" w Polsat News. zdegustowany

"O swoim odejściu rozmawiałem z premierem Morawieckim i prezesem Kaczyńskim już na wiosnę".co

Przepraszał za to, że jeszcze 7 sierpnia w emitowanym przez Wirtualną Polskę programie "Tłit" powiedział, że nie odejdzie z urzędu w czasie trwania epidemii.ok

"Jest mi bardzo wstyd. Jest czymś oczywistym, że nie można rozmawiać o czymś tak poważnym jak zmiana ministra gdzieś indziej, niż poza gabinetami najważniejszych urzędników w państwie. Wstydzę się, że mówiłem nieprawdę. Mea culpa."
A czy kiedykolwiek mówiłeś prawdę pacynko Kacora?sciana

A ile nas,podatników,kosztuje Łukaszu twój wstyd?
Tego nie dowiemy się nigdy.nie wiem

Śmiejesz się.smiech2
Wiesz że ustawa "antykowitowa"gwarantuje ci bezkarność za przekręty np.z handlarzem nartami.
"Cysorz"Kaczyński gwarantem.ok

https://demot(...)seczkach

" Poza tym, że jestem ministrem, jestem też człowiekiem, mężem, ojcem, bratem. Kiedyś wracałem do domu po 10 godzinach przy stole operacyjnym i bawiłem się z dziećmi. Wracając z ministerstwa byłem w stanie jedynie oglądać głupie filmiki na telefonie. Nie potrafiłem się zaangażować".
O,qrva,co za szczerość...zaklopotany

"Szumowino"-mogłeś odejść z honorem,a robisz to (tak mówią Hanysy),jak ciul ostatni.good
Na twoim miejscu powiedziałbym o sobie-"Dałem doopy dla Ja'rucha ".potluczony
A teraz propozycja.Nowy minister...chytry

https://demot(...)-Zdrowia

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 10:16  
Cytuj
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-prof-krzysztof-simon-dzicz-nie-przestrzega-niczego-6544383770942016a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-prof-krzysztof-simon-dzicz-nie-przestrzega-niczego-6544383770942016a


Ten Sam doktor jeszcze chwilkę wcześniej:

"Dla 80 proc. ludzi choroba wywołana koronawirusem przebiega jak przeziębienie.
Dodał, że grupa wirusów, do której należy nowy patogen, wywołuje 30 procent chorób przeziębieniowych. „Chorują na nią wszyscy kilka razy w roku" - powiedział.

Lekarz podkreślił, że ludziom młodym i zdrowym koronawirus nie zagraża. „Szanse na to, że się rozchorują, są żadne; ale osoby po 70. roku życia i osoby chorujące przewlekle muszą bezwzględnie ograniczyć aktywność” - mówił.

Źródło: https://nauka(...)iega-jak

umiech

A tu przytoczenie z innego wywiadu:

"Nosić maski czy nie?

Profesor zachęcił też do noszenia masek i rękawiczek ochronnych. Zaznaczył jednak, że maski szyte przez ludzi w ramach wielu pięknych inicjatyw, nie są najlepszym rozwiązaniem i nie stanowią żadnej ochrony.

– Kompletnie się do tego nie nadają. Poprawiają nastrój, ale przed niczym nie zabezpieczają. Ograniczają wydalanie się kropel przez osoby je noszące w kontakcie z innymi osobami. W drugą stronę nie stanowią jednak ochrony – tłumaczył prof. Simon.

Maski, które stanowią ochronę to maski P2 z filtrami hepa, a tych brakuje niemal wszystkim najbardziej. - Nie było ich w magazynach, nie zostały zabezpieczone – mówił prof. Simon." Źródło:
https://wiado(...)/9gt9qxf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 12:41  
Cytuj
CYTAT

A tu przytoczenie z innego wywiadu:

"Nosić maski czy nie?

Profesor zachęcił też do noszenia masek i rękawiczek ochronnych. Zaznaczył jednak, że maski szyte przez ludzi w ramach wielu pięknych inicjatyw, nie są najlepszym rozwiązaniem i nie stanowią żadnej ochrony.

– Kompletnie się do tego nie nadają. Poprawiają nastrój, ale przed niczym nie zabezpieczają. Ograniczają wydalanie się kropel przez osoby je noszące w kontakcie z innymi osobami. W drugą stronę nie stanowią jednak ochrony – tłumaczył prof. Simon.

Maski, które stanowią ochronę to maski P2 z filtrami hepa, a tych brakuje niemal wszystkim najbardziej. - Nie było ich w magazynach, nie zostały zabezpieczone – mówił prof. Simon." Źródło:
https://wiado(...)/9gt9qxf


No i co z tego nie rozumiesz?? To chyba oczywiste po co są te maseczki, no nie po to by chronić osobę noszącą no...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 17:33  
Cytuj
Jak przybywało po kilkadziesiąt zakażonych to zostań w domu kary za wyjście do parku szkoły zamknięte A jak po 700 zakażonych przybywa to wszystko wolno i dzieci do szkół za 2 tygodnie idą. Ja logiki nie widzę ale może jestem za głupi i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 21:18  
Cytuj
Pół żartem pół serio, ostatnie przemówienie Pana Szumowskiego :

https://www.faceb(...)ull&vh=e

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 21:21  
Cytuj
Widać nie taki diabeł straszny jak go malują umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2020r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Widać nie taki diabeł straszny jak go malują umiech


Hahaha uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2020r. 04:34  
Cytuj
Jest epidemia konusowirusa, ale "dekretami bieruta"a nie ustawą, nie da się zmusić ludzi do wszystkiego.
Taka jest prawda.
Chodzi o tzw.maseczki.A to wymówka w formie żartu.

https://demot(...)ie-przed

Szumowski zarobił kasę,tak jak wielu,wielu innych.Wszystko zgodnie z prawem"covidowym".
PiSuary stworzyli "pod siebie"nową ustawę. Dlatego Szumowski&Spółka, zostanie bezkarny.zdegustowany
"Kacor"czy Anżej oraz inni,doskonale wiedzą że mogą nie zakrywać gęby.ok
Nie dostaną mandatu za wyjazd na Wawel.
"Zdradzieckie mordy drugiego sortu" muszą je nosić zawsze i wszędzie.
Szkoda,bo jak patrzę na coraz bardziej pulchnego Anżeja,na Kacora,Terleckiego,Pawłowicz... i innych,rzygać mi się chce.:szok:
Taki mam organizm.nie wiem

https://demot(...)czerosci

Teraz poważnie.
Warto obejrzeć cały film-link poniżej.

https://demot(...)zelewska

PS.Kartka z kalendarzagood

https://demot(...)ystkiego

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 06:48  
Cytuj
Widze , ze propaganda o nawrocie wirusa ruszyla. Te same bajki o skoku zachorowan ruszyly tez w innych krajach ale niestety wiekszosc spoleczenstwa nie zna innych jezykow i niewie , ze spoleczenstwa tloczy sie do mozgo te same manipulacja. Czekam az jakas glowa panstwa , premier zachoruje i umrze jak to takie grozne ale jakos politykow sie to nie czepia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 08:50  
Cytuj
Propaganda trwa,ale dużo ludzi już się obudziło, choć wieelu jeszcze trwa w tych bredniach.Ludzie nie dajcie się zwariować, czyńcie własne obserwacje,ruszcie własnym mózgiem!
I nie dajmy się wsadzić w maseczki tj. MASONECZKI!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 11:45  
Cytuj
Persymona, mam nadzieję że chociaż dobrze Ci płacą za wypisywanie tych bredni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2020r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
Persymona, mam nadzieję że chociaż dobrze Ci płacą za wypisywanie tych bredni.


No tak, nie ma takiej możliwości by ktoś myślał samodzielnie. To politycy mówią co dobre a co złe. Jak ktoś ma inne zdanie to napewno dostaje za to kasę. Szumowski zmienił zdanie o maseczkach zupełnie bezinteresownie, a to ze kupił je od znajomego to tylko przypadek i zrządzenie złego losu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »