NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 12
Dołączył: 16 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 06:47  
Cytuj
CYTAT
Kościoły pootwierane podczas gdy lekarz cię w chorobie nie przyjmie.

Znamienne czasy rządów Prawa i Sprawiedliwości gdy rozum śpi a wiara zbiera łup na naiwnych.


Co Cie obchodzi ile daje na tace ?? Moge dac ile mi sie podoba , a jesli chodzi o partie to dorzuc do tego tez PO , PSL i inne twory , ktore glosoja razem za zakazami. Wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2020r. 06:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 12:58  
Cytuj
No no, koniec koronawirusa na horyzoncie, przynajmniej w Rosji.

"Badania kliniczne pierwszej i drugiej fazy wykazały, że rosyjska szczepionka przeciwko COVID-19 wytworzyła przeciwciała u biorących w nich udział ochotników - poinformował w piątek prestiżowy magazyn "Lancet". Brakuje jednak wyników testów trzeciej fazy, które dopiero niedawno się zaczęły."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 17:28  
Cytuj
Ta rosyjska propaganda...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 11:47  
Cytuj
"Lancet" to prestiżowe czasopismo medyczne, ale na szczęście nas już ten problem nie dotyczy.
Morawiecki zapewniał że w Polsce epidemia została zwalczonajezyk

https://vm.tiktok.com/ZSPpnVjL/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 12:47  
Cytuj
przede wszystkim nigdy jej nie byłoumiech),świrus to propaganda, gra polityczna etc, jest jeszcze ktoś kto się w tym nie połapał?umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 15:56  
Cytuj
powinniśmy przyjmować tych niby chorych w stalowowolskim szpitalu, wyczuwam pełne poparcie dla inicjatywy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
przede wszystkim nigdy jej nie byłoumiech),świrus to propaganda, gra polityczna etc, jest jeszcze ktoś kto się w tym nie połapał?umiech)


Znowu próbujesz?mlotek

Proepidemiczko - wybierz się do któregoś ze szpitali jednoimiennych.
Poszukaj ludzi, którzy przez Covid stracili bliskich i powiedz im w twarz te bzdury.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 18:54  
Cytuj
Mirek zmień płytę nadajesz identycznie jak TVPIS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 20:07  
Cytuj
To znaczy, że oni chyba czasami mówią prawdę.:szok:

Swoją drogą... "zmień płytę..." - naprawdę nie miałeś na podorędziu jakiejś mądrzejszej, sensowniejszej odzywki? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 20:30  
Cytuj
Świrus to światowy przekręt i zdania nie zmienię!!!!a ty Mirus przejdź sie do jakichkolwiek szpitali, wszędzie ludzie umieraja, takie jest życie...ale chyba nie pojmujesz tej prawdy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 21:12  
Cytuj
Wow.

Persymoniu - proepidemiczko:

Pokazujesz coraz większe zawężenie horyzontów.
A argumentacja... no po prostu rewelacja.mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 08:23  
Cytuj
Twój pisowski bełkot jest żałosny!!!!Największe niedowiarki sie budzą bo widzą, ze coś tu jest nie tak,a ty nadal tkwisz w tym bagnie!współczuję, ale chyba szczepiony wyżarły ci mózg!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 09:46  
Cytuj
Proepidemiczko

Czekam na argumenty. potluczonypotluczonypotluczony

Udowodnij, że covid został zmyślony.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 12:00  
Cytuj
Persymona czyli twierdzisz że ludzi którzy przez korona wirusa umarli, i tak by umarli w tym samym czasie ?? Mirek gada jak zdarta płyta bo jeszcze nie było niedowiarka który chciał sprawdzić coś na własne oczy, a nie tylko czytać teorie spiskowe na internecie i w nie wierzyć. Ja pewnie też się nie doczekam odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2020r. 20:12  
Cytuj
Co za mądra propozycja, idź na oddział zakaźny. Nikt nie chce zachorować, czy to na grypę czy na inny wirus. Wirus istnieje ale istniał wcześniej i nie ten jedyny. Pandemia jest sztucznie wywołana w celu dominacji nad społeczeństwami. Każdy rząd po za szwedzkim chętnie skorzystał by odrobinę przykręcić śrubę obywatelom. W Polsce gdy górnicy grozili protestami to szybko rząd "dla ochrony zdrowia" wprowadził zakaz zgromadzeń a na Śląsku masowe testy.

Wirusy istniały i istnieją, ja wątpię w sens wprowadzenia pandemii.

Kolejny temat to szczepionki. Japonia już zamówiła coś co jeszcze nie powstało i nie zostało zbadane. Powołali też fundusz na ewentualne roszczenia z powodu skutków ubocznych.
Nasi rządzący zapewniali, że są przeciwni masowym szczepieniom ale pamiętamy jak Kaczyński cisnął Kopacz, ówczesną premier o szczepionki na ptasią grypę.

Wystraszeni ludzie jak blue i Mirek, wierzą że tuż za rogiem czai się śmierć. Obrażają, wyśmiewają czasem w bardzo dziwny, czy nawet glupi sposób. Jaki mają w tym cel? Tak się ochronią? Zawody sportowe amatorskie, odwoływane lub przesuwane. Wesela ograniczane. Ale wiece partyjne w kampanii wyborczej mogły odbywać się bez żadnych ograniczeń.
Klamca. Mateusz zwany premierem mówił nawet, że wirus jest w odwrocie i można bezpiecznie głosować.
Dzisiaj wystartowało forum ekonomiczne co prawda w Karpaczu przeniesione z Krynicy, a festiwal biegowy który miał być w tym samym czasie przesunięto o miesiąc. Po co? Wygrali przestraszeni?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 11:48  
Cytuj
Mądra nie mądra ale jaki widzisz inny sposób na przekonanie się ??Ja przecież wszyscy pacjenci wyleczeni są przekupieni. A gdzie odpowiedź na drugie pytanie czy gdyby nie korona wirus ci ludzi i tak by umarli?? Zniewolone społeczeństwo ?? Jaki masz kompleks?? Ja nie jestem przestraszony tylko ostrożny, i to przez takich lekkomyślnych niedowiarków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 15:23  
Cytuj
Mirek już został zdominowany.... w kagańcu tzn posłuszny....pytanie do mirka....dlaczego bill Gates dał who 50 baniek $$$$ zeby Ci stwierdzii czas pandemii co na początku nie chcieli tego zrobic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 15:34  
Cytuj
Mirku pytanie nr 2 - łukaszenka jest 26 lat dyktatorem na Białorusi...dlaczego dopiero teraz jak nie zgodził się na zamknięcie gospodarki caly świat chce go zniszczyć ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Mądra nie mądra ale jaki widzisz inny sposób na przekonanie się ??Ja przecież wszyscy pacjenci wyleczeni są przekupieni. A gdzie odpowiedź na drugie pytanie czy gdyby nie korona wirus ci ludzi i tak by umarli?? Zniewolone społeczeństwo ?? Jaki masz kompleks?? Ja nie jestem przestraszony tylko ostrożny, i to przez takich lekkomyślnych niedowiarków.



Ale o czym chcesz się przekonywać? O zakarzeniu covid? Przecież nie Neguję istnienia wirusa. Neguję pandemie. Teraz jest konkretny wirus ale w w zeszłym roku moje dziecko miało bardzo wysoką temperaturę i biegunkę, kaszel też miało. W szpitalu stwierdzili infekcję wirusową ale na izolatkę nie trafiło. Nikt testów nie robił. Wirusy są i będą. Nikt dotąd nie kazał nosić maseczek i nie było całego tego cyrku.

Czy umarli by gdyby nie wirus? A skąd mam to wiedzieć? Codziennie umiera wielu, bardzo wielu ludzi. I nikt na wirusa nie umarł. Zawsze są choroby współistniejące. Bardzo możliwe, że i bez wirusa długo by nie żyli.

Nie mam żadnego kompleksu. Skąd to pytanie? Ja zawsze byłem i jestem ostrożny. Może dlatego tak rzadko choruję. Może ty masz jakiś problem ze sobą, może jakiś kompleks, może lubisz nakazy, zakazy bezmyślne ich wykonywanie? Nie myślisz, nie zastanawiasz się?

To pomyśl, w sklepach przewija się setki tysięcy ludzi. Od pół roku jest pandemia i nie ma masowego pomoru ani nawet zakażeń wśród sprzedawców. 1 września ruszyły szkoły i codziennie słychać o kolejnym zarażonym nauczycielu. Ztrasznie cherlawa ta nasza kadra nauczycielska.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Mirku pytanie nr 2 - łukaszenka jest 26 lat dyktatorem na Białorusi...dlaczego dopiero teraz jak nie zgodził się na zamknięcie gospodarki caly świat chce go zniszczyć ?



To połączenie jest raczej z doopy. Szwedzi też nie zamknęli gospodarki.
A jeśli chodzi o Łukaszenkę to gdzieś ci umknęły protesty na Białorusi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2020r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kościoły pootwierane podczas gdy lekarz cię w chorobie nie przyjmie.

Znamienne czasy rządów Prawa i Sprawiedliwości gdy rozum śpi a wiara zbiera łup na naiwnych.


Co Cie obchodzi ile daje na tace ?? Moge dac ile mi sie podoba , a jesli chodzi o partie to dorzuc do tego tez PO , PSL i inne twory , ktore glosoja razem za zakazami. Wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych


Uderz w stół a nożyce się odezwą...
Nie interesuje mnie ile dajesz na tacę. Jestem przekonany że tym więcej im więcej masz za uszami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
No no, koniec koronawirusa na horyzoncie, przynajmniej w Rosji.

"Badania kliniczne pierwszej i drugiej fazy wykazały, że rosyjska szczepionka przeciwko COVID-19 wytworzyła przeciwciała u biorących w nich udział ochotników - poinformował w piątek prestiżowy magazyn "Lancet". Brakuje jednak wyników testów trzeciej fazy, które dopiero niedawno się zaczęły."

Brakuje wyników testów trzeciej fazy? chytry

Najwidoczniej brakuje do badań"ochotników" z gułagów.potluczony

https://demot(...)-w-Rosji

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 09:01  
Cytuj
Andrzej ja też nie mam kompleksów,mam małą wiarę w teorie spiskowe typu że chcą nas zamknąć w domu, zniewolić, szczepionki powodują autyzm, lub 5G jest szkodliwe. Mam inne zdanie co do maseczek, może dlatego że pracuje w handlu i wolę jak klienci są jednak w dystansie i mają maseczki. A jak nie słyszałeś o zamkniętych sklepach to znajdź sobie w google ile Biedronek było chwilowo zamkniętych z tego powodu, nikt nie chce antyreklamy i się specjalnie tym nie chwali na skalę krajową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 10:06  
Cytuj
wg najnowszych badań ponad 52% ludzia najwyższym zaufaniem obdarzyło dudę , dyskusja z tą częścią bezcelowa......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 12:07  
Cytuj
https://youtu.be/DNeYfUTA11s tutaj jest test który pokazuje co się dzieje jak człowiek jest bez maseczki i co jak ma maseczkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »