NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2021r. 12:40  
Cytuj
cos się zaczęło dziać. nie tylko covid teraz atakuje ale i grypa powróciła!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2021r. 12:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 00:06  
Cytuj
Grypa to stary i sprawdzony wirus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 09:29  
Cytuj
Dania prawie 60% hospitalizacji to osoby zaszczepione...
https://nyhed(...)ta-klart

Francja chce już skrócić greenpass jeśli się nie weźmie 3 dawki, kraje skandynawskie wycofują Moderne dla młodych , Astra Zekna już dawno calkowicie wycofana.

Gdzie się ci formowe propagandziści szczepienia masowego nawet mlodych zdrowych ludzi szczepionka w fazie badan????

Chyba im głupio ze dali sobie wstrzyknąć kulawa szczepionkę i wzięli udział w badaniach na szeroka skale ale za damski Ch.j...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Dania prawie 60% hospitalizacji to osoby zaszczepione...
https://nyhed(...)ta-klart

Francja chce już skrócić greenpass jeśli się nie weźmie 3 dawki, kraje skandynawskie wycofują Moderne dla młodych , Astra Zekna już dawno calkowicie wycofana.

Gdzie się ci formowe propagandziści szczepienia masowego nawet mlodych zdrowych ludzi szczepionka w fazie badan????

Chyba im głupio ze dali sobie wstrzyknąć kulawa szczepionkę i wzięli udział w badaniach na szeroka skale ale za damski Ch.j...



Heniek mogli wygrać hulajnogę i nawet samochód, a po drugie wedlug nich tak trzeba ;) Astry już nie będzie bo to zwykłe polio było z kończącym się terminem ważności umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:05  
Cytuj
@heniek

"Dania prawie 60% hospitalizacji to osoby zaszczepione..."

60 % hospitalizacji czy 60 % zarażonych?



Dania - od początku pandemii zmarły tam na COVIDa 2690 osoby.


Przy czym rekordy zgonów mieli na przełomie 2020/2021 (30-40 dziennie).


Od pół roku "rekordy" to 4-6 osób dziennie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:22  
Cytuj
Najnowsze badanie z 17 października pokazuje, że 66 osób, które zostały zaszczepione, jest wśród 115 hospitalizowanych tego dnia.

47 hospitalizowanych duńczyków jest nieszczepionych, a 2 rozpoczęło szczepienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:33  
Cytuj
w Polsce jak ktoś jest zaszczepiony i choruje to nie kierują go na test. kierują tylko niezaszczepionych żeby pokazać ze tylko niezaszczepieni chorują. mam przykład wśród moich znajomych ze tak jest ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:50  
Cytuj
Im mniej testów tym lepiej, jak ktoś nie musi iść do szpitala z powodu choroby, to po co idzie z własnej woli na testy ??i zawyża statystykę? Siedzieć w domu, wyleczyć się i do roboty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
w Polsce jak ktoś jest zaszczepiony i choruje to nie kierują go na test. kierują tylko niezaszczepionych żeby pokazać ze tylko niezaszczepieni chorują. mam przykład wśród moich znajomych ze tak jest ...



a ja mam wiedzę od osoby , pracownika szpitala ze tak jest statystyki muszą wzbudzać grozę.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Im mniej testów tym lepiej, jak ktoś nie musi iść do szpitala z powodu choroby, to po co idzie z własnej woli na testy ??i zawyża statystykę? Siedzieć w domu, wyleczyć się i do roboty.


jak idziesz do lekarza bo jesteś chory po zwykle zwolnienie czy antybiotyk to się lekarz nie pyta czy chcesz iść na test czy nie tylko cię wysyła a w związku z tym jak jesteś kierowany na test to od razu masz kwarantannę aż do wyniku. a poza tym to ze cię kierują na test (czy z własnej woli czy cię lekarz wysyła) nie oznacza ze od razu masz iść do szpitala mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:18  
Cytuj
@zlopec

"jak idziesz do lekarza bo jesteś chory po zwykle zwolnienie czy antybiotyk to się lekarz nie pyta czy chcesz iść na test czy nie tylko cię wysyła a w związku z tym jak jesteś kierowany na test to od razu masz kwarantannę aż do wyniku."

I chcesz powiedzieć, że w takiej sytuacji, Twoi zaszczepieni znajomi nie zostali skierowani na test?



@heniek

"Najnowsze badanie z 17 października pokazuje, że 66 osób, które zostały zaszczepione, jest wśród 115 hospitalizowanych tego dnia."

Dziękuję.


heniek - twoim zdaniem sytuacja w Danii jest taka sama jak PRZED szczepieniami?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:20  
Cytuj
polak z polski odpuść sobie forum twe statystyki nie kłamią

Posty: 1678
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%

komentujesz chyba wszystko i wszystkich jak zwykły niedzielny moher.... wyłącz komputer komórkę idz na spacer do lasu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
@zlopec

"jak idziesz do lekarza bo jesteś chory po zwykle zwolnienie czy antybiotyk to się lekarz nie pyta czy chcesz iść na test czy nie tylko cię wysyła a w związku z tym jak jesteś kierowany na test to od razu masz kwarantannę aż do wyniku."

I chcesz powiedzieć, że w takiej sytuacji, Twoi zaszczepieni znajomi nie zostali skierowani na test?



@heniek

"Najnowsze badanie z 17 października pokazuje, że 66 osób, które zostały zaszczepione, jest wśród 115 hospitalizowanych tego dnia."

Dziękuję.


heniek - twoim zdaniem sytuacja w Danii jest taka sama jak PRZED szczepieniami?



tak. jeżeli jesteś zaszczepiony to cię nie kierują. kierują tylko niezaszczepionych !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:33  
Cytuj
Zlopec ja napisałem że testy powinni robić tylko tym co są w takim stanie że muszą iść do szpitala. Nie wiem czego nie rozumiesz. Lekarz nie wysyła cię od razu na testy( chyba że nie znasz swojego lekarza to nie wiem )i lepiej nie chcieć na nie iść. I jest jeden plus tego co piszesz, duuuzo mniej testów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Zlopec ja napisałem że testy powinni robić tylko tym co są w takim stanie że muszą iść do szpitala. Nie wiem czego nie rozumiesz. Lekarz nie wysyła cię od razu na testy( chyba że nie znasz swojego lekarza to nie wiem )i lepiej nie chcieć na nie iść. I jest jeden plus tego co piszesz, duuuzo mniej testów.


ale chodzi o to ze wysyłają tylko niezaszczepionych a zaszczepionych już nie!! to ty chyba czegoś nie rozumiesz. chcą tym pokazać ze chorują tylko niezaszczepieni a to jest nie prawda!!! taka postawa chcą zmusić ludzi do szczepień a chorują tak samo zaszczepieni jak i niezaszczepieni !!! czytaj ze zrozumieniem o co chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:37  
Cytuj
@mark30

"wyłącz komputer komórkę idz na spacer do lasu"

Wyłącz komputer, komórkę i idź na spacer do lasu.

Tylko uważaj na asteroidy.



Jak znam życie to spotkasz w tym lesie bezimienną, znaną lekarkę ze Stalowej Woli, która sprzeda ci tajemnicę, którą światowy spisek koncernów próbował ukryć, ale ona przypadkiem odkryła.

Oczywiście, ona musi się ukrywać w lesie i nie jest tak odważna jak ty, więc sekret może zdradzić tylko tobie, bo wie, że jesteś twardy i niczego się nie boisz.


A ty wrócisz tutaj i napiszesz nam o tym, że mech i "brzozowe" powietrze leczą COVIDa, ale Polacy muszą być ostrożni, żeby to się nie rozniosło, bo Gates już planuje zniszczyć mech i wyciąć brzozy.




@heniek

Twoim zdaniem sytuacja w Danii jest taka sama jak PRZED szczepieniami?




@b.l.u.e.

"ja napisałem że testy powinni robić tylko tym co są w takim stanie że muszą iść do szpitala."

Ale w takiej sytuacji osoby chore mogą chodzić do pracy i zarażać inne osoby.

Aby temu zapobiegać, kiedyś przeprowadzano masowe testowanie.


Teraz koncepcja się zmieniła?


zlopec napisała:

"ale chodzi o to ze wysyłają tylko niezaszczepionych a zaszczepionych już nie!!"

Wierzysz w to b.l.u.e. ?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:47  
Cytuj
a skąd wiesz o Gatesie ze chce coś zniszczyć?? z tym lasem to tak napisałem bo widać po statystykach w które wierzysz że one zaraz mogą zostać zamknięte...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:48  
Cytuj
może ktoś w to wierzyć albo i nie ale tak jest. mam przykład wśród znajomych. porażające to jest sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:50  
Cytuj
@mark30

"a skąd wiesz o Gatesie ze chce coś zniszczyć??"

Chłopie, nie ufaj temu co ludzie piszą na forach.


Idź do lasu i sprawdź czy nie ma tam Gatesa. A nawet jeśli nie ma to sprawdź czy "brzozowe" powietrze jest takie samo jak było.



@zlopec

https://www.medon(...)356.html

"Mając to wszystko na względzie, gdy u pacjenta wystąpią objawy infekcji dróg oddechowych, tudzież inne symptomy sugerujące COVID-19, kierujemy go w celu wykonania testu na obecność zakażenia SARS-CoV-2, niezależnie od statusu szczepienia przeciw COVID-19."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:54  
Cytuj
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8274288,mieszanie-szczepionki-covid-19-fda-koronawirus.html

już niedługo będziesz mógł zmieszać wszystkie naraz jak dobrego drinka w knajpie i uwierz BĘDZIESZ BEZPIECZNY tak jak to polityczni lekarze mówili, że osoby zaszczepione na początku szczepień będą znosić kowida bezobjawowo, potem zaczęło się.....okazało się ze zarażają, a dziś- dziś okazuje się ze po zaszczepieniu już nie ma bezobjawowca a szczepionka ratuje przed śmiercią - co będzie za rok dwa trzy ?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:54  
Cytuj
teoria a praktyka ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 11:58  
Cytuj
@zlopec

"teoria a praktyka ;)"

W praktyce zapewne twoi znajomi duszą się pod respiratorami i nikt im nie chce zrobić testu.


Bo zaszczepieni.

zaklopotany

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
@zlopec

"teoria a praktyka ;)"

W praktyce zapewne twoi znajomi duszą się pod respiratorami i nikt im nie chce zrobić testu.


Bo zaszczepieni.

zaklopotany


dla mnie to tez chore ale cóż zrobić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 12:47  
Cytuj
@zlopec

"dla mnie to tez chore ale cóż zrobić ?"

Chore jest to, że próbujesz sugerować, że masz znajomych leżących pod respiratorami, którym nikt nie chce zrobić testu na COVIDa.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2021r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
@zlopec

"dla mnie to tez chore ale cóż zrobić ?"

Chore jest to, że próbujesz sugerować, że masz znajomych leżących pod respiratorami, którym nikt nie chce zrobić testu na COVIDa.



a kto tu mówi o respiratorach?? sam sobie dodajesz nieprawdziwe rzeczy. testy robi się ludziom chorym a nie leżącym pod respiratorami tzn tym pewnie tez - nie wiem. akurat takich znajomych na szczęście nie mam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »