NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2021r. 14:11  
Cytuj
@mark30

"vipy pod tlen zwykły lud respirator"

A to nie jest przypadkiem tak, że jeśli płuca działają sprawnie to dostaje się tlen?

A, jeśli nie działają to wtedy używa się respiratorów i tlenu?

I "respirator" to tylko skrót, a w rzeczywistości chodzi o respirator + tlen?


Powiedz mi mark30 - jaka jest różnica pomiędzy "tlenem", a "respiratorem"?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2021r. 14:11  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2021r. 15:40  
Cytuj
Ostatnia analiza Pr Ioannidisa IFR na poziomie 0.15%.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2021r. 19:12  
Cytuj
Cała Łopozycja czeka. Żeby rząd zakończył sprawę wirusa.
Już nie mogą się doczekać,,, wyborców przy urnach.

Trochę głupio tak nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 04:31  
Cytuj
CYTAT

Już nie mogą się doczekać,,, wyborców przy urnach.

Trochę głupio tak nie wiem


Głosować można też trumnami.A do urny wyborczej, zmieści się więcej popiołu z... kremacji.potluczony

PS.Naśladując retorykę Kurvizji-"Za rządów PO-PSL nikt nie umarł na Covida 19, albowiem rząd nie wywiązał się z obietnic niszczenia służby zdrowia.
Dzięki działaniom "zjednoczonej prawicy"sciana w ostatnim okresie,osiągnęliśmy rekordowy wynik,który sprawia iż jesteśmy jednym z europejskich liderów w tym,ile osób raczyło odyebać kopyta z powodu zdychającej służby zdrowia".ok

Mówiąc krótko-Służba zdrowia-pacjenci to jak...
umierający ciągnie trupa...good

https://demot(...)-durny--

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 07:55  
Cytuj
jusek ty te swoje komentarze zbierz do jednej książki, Nobel murowany.
Teraz takie myślenie modne na zapadzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
jusek ty te swoje komentarze zbierz do jednej książki, Nobel murowany.
Teraz takie myślenie modne na zapadzie.


Dzięki za nominację do Nagrody.good
U niektórych myślenie jednak jest" passe".Po prostu wyszło z mody,a tu nagle ,jebut-myślący @jusek!!!:szok:

"Złego kościół nie naprawi,a dobrego karczma nie zepsuje"- moja babcia tak mówiła.Choć i zdarzają się wyjątki od reguły.neutralny

Od samego klęczenia w kościele,świętym nie będziesz,tak jak nie staniesz się samochodem, od... siedzenia w garażu.potluczony


PS.W nagrodę pociesz oczęta...jezyk
Tam mam zamiar zabrać swoje gruby ,tłusty kuper,koślawe łapy i pijany ryj.Tak szybko jak to możliwe.3m sie
Mam nadzieję że z zazdrości, nie pęknie Ci żyłka w dupie...placze

https://demot(...)e-Nuevo-

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
@mark30

"vipy pod tlen zwykły lud respirator"

A to nie jest przypadkiem tak, że jeśli płuca działają sprawnie to dostaje się tlen?

A, jeśli nie działają to wtedy używa się respiratorów i tlenu?

I "respirator" to tylko skrót, a w rzeczywistości chodzi o respirator + tlen?


Powiedz mi mark30 - jaka jest różnica pomiędzy "tlenem", a "respiratorem"?



https://pl.wi(...)pirator_(medycyna)

https://twoje(...),4810959

obejrz dokładnie filmy nagrywane przez cowidowego piaska lub ten ostatni co telewizje puszczają zakażonego wipa ( nawet nie znam nazwiska bo nie oglądam juz tego ) mówią oni jak jest ciężki kowid jak im żle by nosić kagańce itp itd gdzie chwilę później są sceny ze szpitali z "chorymi" wyglądającymi jak warzywa - czy takie filmy to normalne zachowanie schorowanego człowieka że ma siłę na selfie i wstawienie go do danej TV?

druga sprawa - pisowski lekarz mówi o znoszeniu obostrzeń i o częściowym pod względem województw ożywiania gospodarki - czy pis pozamyka województwa tak aby z podkarpacia nie można było dostać się np na śląsk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 11:14  
Cytuj
Kolejny lek który działa na covid :
BUDESONIDE

Dr Richard Bartlett z Teksasu od roku mówił że działa.

świeże Badania lancet :
https://www.thela(...)213-2600(21)00160-0/fulltext

Lekarze z obserwacji widza ze pewne leki działają ... Ale p.....y typu Polisowy musza miec badania double / triple blind mlotek

Drogie leki Remdesvir, Przeciwciala monoklonalne Tak !!! Masowe szczepienie zdrowych ludzi Tak .

Ale tanie leki ivermectin, HCQ, Amantadyna, Budesonide NIE !!!

Kto jest Szurem ?? Mirek gdzie jesteś ?? Brakuje cię trollu na forum good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:01  
Cytuj
najważniejsze ze szczepionki niedługo będą działać umiech jest w stalowej lekarka znana i powiedziała ze w zyciu się nie zaszczepi do tego opowiedziała mi iż wirusy mozna uczyć i da się to zrobic zeby nie było ze gadam głupoty poczytajcie o tym w badaniach naukowych a wystarczy do tego aby wirusa pobudzić mocny sygnał wifi zwany 5 g i to wszystko co sie dzieje nabiera sensu ale ślepaki pozostaną slepakami. Bill gejts który twierdzi iż planeta jest przeludniona nagle chce ratować ludzkość szczepionkami....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:13  
Cytuj
Województwo podkarpackie zamieszkuje około 2 100 000 ludzi.

2 100 000 ludzi miało ograniczony dostęp do opieki zdrowotnej z powodu hospitalizacji w 2020 roku 5 657 osób zakażonych koronawirusem w czasie 10 miesięcy.

I jak nadal szczepimy młodych i dzieci dla których śmierć z powodu covid jest blika zero???
https://stalo(...)id=51135

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:19  
Cytuj
@mark30

Tutaj cytat z linka, który podałeś:

"respirator – urządzenie medyczne wspomagające oddychanie
respirator – maska z filtrem powietrza"


Zakładam, że w kontekście COVID:
- respirator = urządzenie medyczne wspomagające oddychanie;
- "maska z filtrem powietrza" to po prostu jeden z rodzajów "maseczki".


Jeśli ktoś ma wydolne płuca, a mimo to ma niską saturację to dostaje "tlen".

Jeśli komuś płuca przestają działać co w rezultacie może oznaczać bardzo szybką śmierć, to dostaje respirator czyli pompę, która wymusza obieg powietrza w płucach i taki respirator może tłoczyć do płuc co chce (tutaj miejsce na teorię spiskową przygłupów), ale zakładam, że w przypadku chorych na COVID19 pod respiratorami tłoczony jest właśnie "tlen" czyli mieszanka powietrza z bardzo dużą zawartością tlenu (pewnie blisko 100 %; przypominam, że w powietrzu w którym oddychamy jest tego tlenu około 21 %).

Wiadomo, że na forum są w zasadzie sami lekarze specjaliści, więc może ktoś byłby skłonny zweryfikować powyższe.


"obejrz dokładnie filmy nagrywane przez cowidowego piaska lub (...)"

Co mam tam oglądać?

Ode mnie z rodziny kilka osób było pod tlenem i/lub respiratorem. Większość przechorowała w domu.

Jak ktoś leżał pod respiratorem to raczej nie robił selfie. Ale to nie oznacza, że nie da się zrobić selfie.


A jedna osoba z mojej rodziny już nigdy selfie nie zrobi.



"czy takie filmy to normalne zachowanie schorowanego człowieka że ma siłę na selfie"

Co znaczy normalne?

Może normalne jest leżenie i zastanawianie się czy umrę czy może jednak nie?


Może Piasek zrobił coś NIEnormalnego. Zdobył się na wysiłek i poprosił ludzi o to, żeby nie lekceważyli chorobę. Wiedział, że ma zasięgi w sieci i dotrze do wielu osób?

A może zwyczajnie już się czuł lepiej?

Może zrobili mu zdjęcie tuż przed odpięciem od respiratora?


To, że ktoś jest pod respiratorem nie oznacza, że automatycznie umrze. Bo wtedy zadanie respiratora polegałoby wyłącznie na przedłużaniu agonii. Respirator ma za zadanie uratować człowieka. I np. w USA 1 na 10 osób, które wylądowały pod respiratorem przeżywa. Może Piasek jest takim jednym z dziesięciu.

A te zdjęcia schorowanych osób to może właśnie 9 z 10 osób, którym nawet respirator już nie pomoże.


"czy pis pozamyka województwa tak aby z podkarpacia nie można było dostać się np na śląsk ?"

A zrobił coś takiego wcześniej?



P.S.

@mark30

"vipy pod tlen zwykły lud respirator"

Możesz rozwinąć tę myśl?



"jest w stalowej lekarka znana i powiedziała ze w zyciu się nie zaszczepi do tego opowiedziała mi iż wirusy mozna uczyć i da się to zrobic zeby nie było ze gadam głupoty poczytajcie o tym w badaniach naukowych a wystarczy do tego aby wirusa pobudzić mocny sygnał wifi zwany 5 g i to wszystko co sie dzieje nabiera sensu"

Jak znam życie "znana lekarka" pozostanie nieznana, bo by ją Bill Gejts dojechał.

Może jednak mogłaby się poświęcić dla dobra ludzkości?


"iż wirusy mozna uczyć i da się to zrobic"

Znałem kolesia, który uczył kamienie. Da się to robić. Niestety nie był zadowolony z efektów nauczania.


"zeby nie było ze gadam głupoty poczytajcie o tym w badaniach naukowych"

Żeby nie było, że gadasz głupoty - wklej linki do tych badań.


"a wystarczy do tego aby wirusa pobudzić mocny sygnał wifi zwany 5 g"

Pobudzić do czego?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:34  
Cytuj
podając tlen nie jesteś w stanie zniszczyć płuc a respirator niestety to robi. Był nawet program o młodych lekarzach i sztucznych płucach ile to potrzeba podczas nieuwagi by te eksplodowały. Fakt ja też miałem grype tą samą co rok temu 2 lata temu zawsze mnie na przełomie zimy wiosny pyknie na 3 dni do łóżka miałem gorączkę 38 stopni ból pleców metaliczny posmak w ustach zatoki i z tego wynikający ból oczu, miałem to samo gdy o kowidzie nie słyszałeś i jakoś żyję, co roku ludzie z powodu grypy umierali i umierać będą dlatego na nią są szczepionki robione nie w rok a cały czas ulepszane i badane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:45  
Cytuj
@mark30

"podając tlen nie jesteś w stanie zniszczyć płuc a respirator niestety to robi."

Respirator WYMUSZA obieg powietrza, więc może mieć negatywny wpływ na organizm.


Czyli co robić w sytuacji, gdy schorowanej osobie ze względu na wirusa wysiadają płuca?

Podajemy tlen i czekamy aż zdechnie?

Przy czym podawanie tlenu osobie, która nie może go wciągnąć do płuc jest równie celowe jak rozpylanie tlenu w pobliżu trupa i nadzieja, że dzięki temu zacznie oddychać.


Czy ryzykujemy możliwe uszkodzenia płuc, przy założeniu, że bez tego pacjenci i tak się uduszą, a z respiratorem jest szansa na uratowanie jednej osoby na dziesięć?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
@mark30

Tutaj cytat z linka, który podałeś:

"respirator – urządzenie medyczne wspomagające oddychanie
respirator – maska z filtrem powietrza"


Zakładam, że w kontekście COVID:
- respirator = urządzenie medyczne wspomagające oddychanie;
- "maska z filtrem powietrza" to po prostu jeden z rodzajów "maseczki".


Jeśli ktoś ma wydolne płuca, a mimo to ma niską saturację to dostaje "tlen".

Jeśli komuś płuca przestają działać co w rezultacie może oznaczać bardzo szybką śmierć, to dostaje respirator czyli pompę, która wymusza obieg powietrza w płucach i taki respirator może tłoczyć do płuc co chce (tutaj miejsce na teorię spiskową przygłupów), ale zakładam, że w przypadku chorych na COVID19 pod respiratorami tłoczony jest właśnie "tlen" czyli mieszanka powietrza z bardzo dużą zawartością tlenu (pewnie blisko 100 %; przypominam, że w powietrzu w którym oddychamy jest tego tlenu około 21 %).

Wiadomo, że na forum są w zasadzie sami lekarze specjaliści, więc może ktoś byłby skłonny zweryfikować powyższe.

żeby nie było że wklejam bzdury poszukaj sobie lub odwiedź bibliotekę poczytaj, ja tylko mówię co mówiła lekarz a ja nim nie jestem. A co do przyszłości jak się zaszczepiłeś poczekaj sam się przekonasz. Jak mówił prof Simon na początku pandemii żyjmy normalnie


"obejrz dokładnie filmy nagrywane przez cowidowego piaska lub (...)"

Co mam tam oglądać?

Ode mnie z rodziny kilka osób było pod tlenem i/lub respiratorem. Większość przechorowała w domu.

Jak ktoś leżał pod respiratorem to raczej nie robił selfie. Ale to nie oznacza, że nie da się zrobić selfie.


A jedna osoba z mojej rodziny już nigdy selfie nie zrobi.



"czy takie filmy to normalne zachowanie schorowanego człowieka że ma siłę na selfie"

Co znaczy normalne?

Może normalne jest leżenie i zastanawianie się czy umrę czy może jednak nie?


Może Piasek zrobił coś NIEnormalnego. Zdobył się na wysiłek i poprosił ludzi o to, żeby nie lekceważyli chorobę. Wiedział, że ma zasięgi w sieci i dotrze do wielu osób?

A może zwyczajnie już się czuł lepiej?

Może zrobili mu zdjęcie tuż przed odpięciem od respiratora?


To, że ktoś jest pod respiratorem nie oznacza, że automatycznie umrze. Bo wtedy zadanie respiratora polegałoby wyłącznie na przedłużaniu agonii. Respirator ma za zadanie uratować człowieka. I np. w USA 1 na 10 osób, które wylądowały pod respiratorem przeżywa. Może Piasek jest takim jednym z dziesięciu.

A te zdjęcia schorowanych osób to może właśnie 9 z 10 osób, którym nawet respirator już nie pomoże.


"czy pis pozamyka województwa tak aby z podkarpacia nie można było dostać się np na śląsk ?"

A zrobił coś takiego wcześniej?



P.S.

@mark30

"vipy pod tlen zwykły lud respirator"

Możesz rozwinąć tę myśl?



"jest w stalowej lekarka znana i powiedziała ze w zyciu się nie zaszczepi do tego opowiedziała mi iż wirusy mozna uczyć i da się to zrobic zeby nie było ze gadam głupoty poczytajcie o tym w badaniach naukowych a wystarczy do tego aby wirusa pobudzić mocny sygnał wifi zwany 5 g i to wszystko co sie dzieje nabiera sensu"

Jak znam życie "znana lekarka" pozostanie nieznana, bo by ją Bill Gejts dojechał.

Może jednak mogłaby się poświęcić dla dobra ludzkości?


"iż wirusy mozna uczyć i da się to zrobic"

Znałem kolesia, który uczył kamienie. Da się to robić. Niestety nie był zadowolony z efektów nauczania.


"zeby nie było ze gadam głupoty poczytajcie o tym w badaniach naukowych"

Żeby nie było, że gadasz głupoty - wklej linki do tych badań.


"a wystarczy do tego aby wirusa pobudzić mocny sygnał wifi zwany 5 g"

Pobudzić do czego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 12:51  
Cytuj
żeby nie było że wklejam bzdury poszukaj sobie lub odwiedź bibliotekę poczytaj, ja tylko mówię co mówiła lekarz a ja nim nie jestem. A co do przyszłości jak się zaszczepiłeś poczekaj sam się przekonasz. Jak mówił prof Simon na początku pandemii żyjmy normalnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 13:13  
Cytuj
RE:foliarstwo


@mark30

"żeby nie było że wklejam bzdury poszukaj sobie lub odwiedź bibliotekę poczyta"

Żeby nie było, że wklejasz bzdury poszukaj sobie linków albo odwiedź bibliotekę i potem napisz nam co ustaliłeś.

Do tego czasu traktujmy to o czym piszesz jak bzdury, dobrze?



INFO dla wszelkiej maści foliarzy:

Jeśli podajecie info, że np.

"Rząd PIS żre pieczarki, po to, żeby ochronić się przed COVIDem, ale nie informuje o tym opinii publicznej"

to NIE KAŻCIE ludziom szukać na to dowodów, bo takich nie ma.

Tylko sami podajcie dowody na to, że tak jest.


Na tym polega FOLIARSTWO.

Wymyśla się teorię, na przykład taką, że w XVII wieku polska szlachta latała na Marsa. Po to były Husarii skrzydła.

Po czym foliarze mówią:

Udowodnij, że tak nie było.

Albo poszukaj sobie w necie albo w bibliotece.

Albo w Bojanowie był koleś, który o tym mówił, bo jeszcze jego pradziadek miał takie skrzydła, ale już nie latał, bo mu się nie chciało.





"ja tylko mówię co mówiła lekarz a ja nim nie jestem"

Spoko. Poproś "znaną panią lekarkę", żeby Ci wytłumaczyła dokładnie o co chodzi i potem napisz nam tutaj czego się dowiedziałeś.

Możesz też poprosić Ją, żeby sobie założyła konto tutaj i wyjaśniła o co chodzi.


Zróbcie to dla dobra ludzkości.


Bo w tej chwili w moich oczach wyglądasz na kolesia, który wymyślił sobie "znaną panią lekarz" i wymyślił sobie badania.


Czyli klasyczna folia.


Ale mną się nie przejmuj. Ujawniaj. Podawaj szczegóły. Linki.


Dla dobra ludzkości.

Na pohybel Williamowi Henry'emu Gejtsowi Czeciemu.



P.S.

"ja tylko mówię co mówiła lekarz a ja nim nie jestem"

Jest też taka szansa, że faktycznie rozmawiałeś ze "znaną panią lekarz", ale nie jesteś lekarzem i delikatnie rzecz ujmując: coś Ci się pomieszało.

Pogadaj ze "znaną panią doktor" i daj nam znać co ustaliłeś.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 13:21  
Cytuj
@mark30

Wklejam ponownie, bo może nie zauważyłeś.


"podając tlen nie jesteś w stanie zniszczyć płuc a respirator niestety to robi."

Respirator WYMUSZA obieg powietrza, więc może mieć negatywny wpływ na organizm.


Czyli co robić w sytuacji, gdy schorowanej osobie ze względu na wirusa wysiadają płuca?

Podajemy tlen i czekamy aż zdechnie?

Przy czym podawanie tlenu osobie, która nie może go wciągnąć do płuc jest równie celowe jak rozpylanie tlenu w pobliżu trupa i nadzieja, że dzięki temu zacznie oddychać.

Czy ryzykujemy możliwe uszkodzenia płuc, przy założeniu, że bez tego pacjenci i tak się uduszą, a z respiratorem jest szansa na uratowanie jednej osoby na dziesięć?





Co Ty byś zrobił mark30, gdybyś był lekarzem?

Pozwolił ludziom zdychać czy próbował ich ratować, wiedząc, że blisko 90 % i tak umrze, a ci, którzy przeżyją mogą mieć w jakiś sposób uszkodzone płuca?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 13:26  
Cytuj
nie jestem lekarzem,nie znam fachu jak to wygląda na oiomie ale jak bill powiedział ziemia jest przepełniona.... dopowiedz sobie dalej sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 13:44  
Cytuj
@mark30

"nie jestem lekarzem,nie znam fachu jak to wygląda na oiomie"


A jeszcze przed chwilą odniosłem wrażenie, że wiesz wszystko.


Komu podają tlen, kto dostaje respiratory, o wpływie tlenu i respiratorów na ciało człowieka, znasz "znaną lekarkę" ze Stalowej Woli, znasz się na uczeniu wirusów i wiesz jak można je pobudzić.


I teraz nie wiem co o Tobie myśleć.


Geniusz czy foliarz?


Bo dostajesz proste pytanie:

Ryzykujemy i ratujemy ludzi czy czekamy, aż się sami uduszą?



I nagle Ty nie wiesz ku...a co powiedzieć.

Przerosło Cię pytanie.


Nie wiesz czy jesteś człowiekiem, który pozwala ludziom zdychać, czy człowiekiem, który próbuje ich uratować.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 13:59  
Cytuj
nic mnie nie przerosło, ale żal mi ludzi którzy wierzą w to że respirator ratuje ludzi, że jest koronawirus a kawałek szmaty tego zabójczego wirusa zatrzyma. JA nie wklejam linków z YT lecz mam swoje zdanie odkąd to się dzieje. A ty widzę tv w głowie zaorało umiech wyjdz na sieze powietrze zdejmij maskę dotleń mózg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 14:07  
Cytuj
teraz ja spytam czy skoro istnieje koronawirus szczepionka na którą nikt nie daje gwarancji czy to do prawidłowego działania czy zdrowia zaszczepionego uratuje nas??

czy :

szczepionka którą wymyślili w ciągu kilku miesięcy Anglicy Amerykanie Chińczycy Rosjanie są bezpieczne ?

czy :

szczepienie dzieci ma sens skoro tak niedawno było mówione że one przechodzą to bezobjawowo ??

czy :

jeśli jest coś takiego jak bezobjawowe jak wygląda złamana bezobjawowo ręka ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 14:18  
Cytuj
@mark30

"nic mnie nie przerosło, ale żal mi ludzi którzy wierzą w to że respirator ratuje ludzi"

A trochę wcześniej piszesz:

"nie jestem lekarzem,nie znam fachu jak to wygląda na oiomie"

zaklopotany


"że jest koronawirus"

Jak ustaliłeś, że koronawirusa nie ma?

Porównałeś próbki tkanek "zdrowej" i "chorej" osoby?

Tak jak wiele lat wcześniej zrobiłeś to zapewne z wirusem grypy, po to, żeby ustalić czy wirus grypy istnieje?



"a kawałek szmaty tego zabójczego wirusa zatrzyma"

To akurat prawda.

Kawałek szmaty tego wirusa nie zatrzyma.

Stan na dzisiaj w Polsce: 64 168 ofiar.




"JA nie wklejam linków z YT lecz mam swoje zdanie odkąd to się dzieje."

Każdy ma jakieś swoje zdanie. Nie jesteś tutaj jakimś wyjątkiem.


"A ty widzę tv w głowie zaorało"

Taaaa.

Bo nie uwierzyłem w istnienie "znanej pani doktor" i badań, których nie potrafisz wskazać?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 14:32  
Cytuj
@mark30

Odnośnie 4 pytań.

Dobre. Podoba mi się.


Numer 1.

"czy skoro istnieje koronawirus szczepionka na którą nikt nie daje gwarancji czy to do prawidłowego działania czy zdrowia zaszczepionego uratuje nas??"

Napisz to jeszcze raz, bo jest tam jakiś błąd i pytanie nie jest do końca zrozumiałe.

Numer 2.

"szczepionka którą wymyślili w ciągu kilku miesięcy Anglicy Amerykanie Chińczycy Rosjanie są bezpieczne ?"

Zdefiniuj "bezpieczne".

Numer 3.

"szczepienie dzieci ma sens skoro tak niedawno było mówione że one przechodzą to bezobjawowo ??"

Dobre pytanie. Będę musiał się zastanowić. art2deco jest zagorzałą zwolenniczką szczepień, więc zapewne wyjaśni dokładnie o co chodzi.

Numer 4.

"jeśli jest coś takiego jak bezobjawowe jak wygląda złamana bezobjawowo ręka ??"

Bezobjawowo złamana ręka wygląda tak, że coś tam czujesz, ale zakładasz, że na treningu zebrałeś sporo uderzeń i to dlatego, ale ból nie ustępuje i dopiero parę dni po treningu jedziesz do szpitala i tam robią Ci zdjęcie i faktycznie złamana. Chociaż faktycznie, ból jest objawem, ale nie musi od razu wskazywać na złamanie.

Ja ze swojej strony zapytam: czy jest coś takiego jak bezobjawowy człowiek z HIV?

Czy rak zawsze daje widoczne objawy? Czy czasem człowiek dowiaduje się 11 lutego, a 28 lutego rodzina już zaczyna organizować pogrzeb?


Czy, jeśli ktoś miał COVIDa, kichnął 3 razy i nic z tym nie zrobił, bo kto idzie do lekarza po 3-krotnym kichnięciu to to jest bezobjawowy COVID czy objawowy, ale nie zauważony?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 15:42  
Cytuj
pytaniem na pytanie niestety ale się nie odpowiada umiech co do 1 pytania : czy szcxzepionka uratuje nas przed kowidem i czy jest bezpieczna co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2021r. 16:16  
Cytuj
@mark30

"pytaniem na pytanie niestety ale się nie odpowiada umiech"

Dam Ci przykład mark30, który przeczy twojej tezie.



Rozmawia dwóch kolesi: foliarz i lekarz.

Foliarz: Podpinamy pod respirator czy czekamy aż się udusi?
Lekarz: Ochu...ś?





"czy szcxzepionka uratuje nas przed kowidem"

A skąd ja to mogę wiedzieć?


Wirus mutuje.


Możliwe, że jutro pojawi się mutacja, która wykosi większość ludzi na Ziemi.

A możliwe, że kolejne mutacje będą mniej groźne niż obecna.


Obecna szczepionka "radzi" sobie z obecną mutacją/mutacjami i w sumie to chyba za wcześnie na to, żeby określić jak dobrze sobie radzi i z którymi.



"czy jest bezpieczna co"

Prosiłem już, żebyś zdefiniował co to znaczy "bezpieczna".

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »