NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 11:35  
Cytuj
Obrazek


Mirek - tak właśnie postępuje panikara, której te same źródła informacji co Twoje zastąpiły mózg.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 11:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 11:37  
Cytuj
CYTAT

Obrazek


Mirek - tak właśnie postępuje panikara, której te same źródła informacji co Twoje zastąpiły mózg.umiech


a nie przyszlo ci do glowy ze to jest po prostu zart?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 12:03  
Cytuj
Obrazek

A Tobie do głowy nie przyszło, że ograniczanie wolności praw człowieka przy 13 hospitalizowanych na 800 zakażonych,to nie jest żart?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 12:06  
Cytuj
proepidemiczko - po co piszesz z dwóch kont?

Twoja wiarygodność i tak jest zerowa - chcesz stworzyć wrażenie, że ktoś cie popiera? zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Ponad 800 wykrytych zakażeń w ciągu doby, a covidoci dalej swoje...mlotekmlotekmlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 13:07  
Cytuj
Hahhaa smiech2

brak kontrargumentów to zarzucę komuś że piszę z dwóch kont, dobre smiech2 ok


Ja już przedstawiłam w tej dyskusji to, co chciałam - każdy ma własny rozum i niech sam to sobie w głowie poukłada. umiech

Pozdrawiam i zdrowia życzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

A Tobie do głowy nie przyszło, że ograniczanie wolności praw człowieka przy 13 hospitalizowanych na 800 zakażonych,to nie jest żart?umiech


lepiej zapobiegac niz leczyc ale zrozumiesz to dopiero jak sama bedziesz miala covid umiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 13:39  
Cytuj
ehhh ludzie wyłączcie telewizję włączcie myślenie bo dzięki takim posłusznym ludziom jak wy kiedyś każdy będzie "niewolnikiem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 13:40  
Cytuj
o Miruś, ach nie zgadłes, nie mam dwóch kont, nie znam Salamandry, ale widzę, że ma bardzo rozsądne podejście,ja nigdy nie muszę oszukiwać, takie mam zasady, ale chyba nie wiesz o czym piszę proszczepionkowcu,a i jeszcze jedno dlaczego pisałes kiedyś, ze nie będziesz sie wyrywał do szczep. na swirusa??????, przecie to epidemia pełna geba, trza sę ratowac!!!!umiech))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:08  
Cytuj
CYTAT

Obrazek


Mirek - tak właśnie postępuje panikara, której te same źródła informacji co Twoje zastąpiły mózg.umiech


Super. Też czasami jeżdżę w maseczce jak mam nieduża odległość do pokonania a miejsca w które jadę, są dosyć dużymi skupiskami ludzi. Widzisz w tym problem? Ja nie. Wolę nie dotykać maseczki żeby jej nie potrzebnie nie zanieczyszczać.
Pewnie wg ciebie powinienem ja zwinąć i włożyć do kieszeni, zakładając dopiero przed następnym urzędem/sklepem/pracą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:14  
Cytuj
spytam tak z ciekawości ten kawałek szmaty na sznurku przed czym ma chronić?? osoby wokół zostawiają wirusy chorób nie związanych z pseudocovidem....ty przez tą cienką warstwę wdychasz to ... jesteś chodzącym zarazkiem, pytanie tylko co cię pierwsze złapie....grużlica coś innego czy moze COVID

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:17  
Cytuj
tutaj macie wypowiedz waszego partyjnego lekarza

https://www.youtu(...)yq9y5ZLo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
spytam tak z ciekawości ten kawałek szmaty na sznurku przed czym ma chronić?? osoby wokół zostawiają wirusy chorób nie związanych z pseudocovidem....ty przez tą cienką warstwę wdychasz to ... jesteś chodzącym zarazkiem, pytanie tylko co cię pierwsze złapie....grużlica coś innego czy moze COVID


skoro ten kawalek szmaty nie pomaga a wrecz szkodzi to dlaczego nosza go we wszystkich krajach ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:42  
Cytuj
mandaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
mandaty


dlaczego jest obowiazek noszenia skoro szkodza ??
rzady wszystkich krajow postanowili pozbyc sie swoich obywateli czy jak ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Hahhaa smiech2

brak kontrargumentów to zarzucę komuś że piszę z dwóch kont, dobre smiech2 ok


Ja już przedstawiłam w tej dyskusji to, co chciałam - każdy ma własny rozum i niech sam to sobie w głowie poukłada. umiech

Pozdrawiam i zdrowia życzę!


salamandro - persymonko - proepidemiczko.

Kontrargumenty przeciwko idiotyzmom, głupim teoriom spiskowym i brakowi mózgu? Daj spokój.zaklopotany

Najpierw popracuj nad odzyskaniem rozumu. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 15:14  
Cytuj
Nie nazywaj mnie Salamandrą, bo nią nie jestem !(nie dla mnie takie podchody)to raz,a dwa no to odp. na moje pytanie, dlaczego nie bedziesz pierwszy leciał sie zasczepic, skpro to takie dobre, a tamto takie groźne, przeczysz sam sobie szczepionowa pało!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 19:54  
Cytuj
Wooooow zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany
Nerwy puszczają? good

persymoniu - salamandro - proepidemiczko
- mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 00:42  
Cytuj
zlopec - dlatego że ktoś te maseczki produkuje i ktoś je musi kupować.
Chodzę do sklepów w godzinach w których brak tłumów i nie zakładam maski gdyż nie potrafię z nią funkcjonować. Jest mi ciężko oddychać i twierdzę że nawet jeśli na swej drodze trafię na chorego tzn. covid to jeśli on na mnie nasmarka, nakaszle i opluje to ta maseczka mi nie pomoże. Taka to zaraza kropelkowa.
Najważniejsze to dbać o higienę czyli czyścić ręce w sklepie kilka razy i nie zbliżać się na 5 metrów do ludzi. Ja tak robię i to jest przepis na to aby zaraza odeszła, ale jak widzę w marketach kolejki jeden na drugim w maseczkach żółtych od oddechu i innych spalin to przepraszam ktoś chyba TV nie ogląda swej ulubionej jednej jedynej,, partyjnej''gdzie mówią o odstępach i skupiskach aby ich unikać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Obrazek


Mirek - tak właśnie postępuje panikara, której te same źródła informacji co Twoje zastąpiły mózg.umiech


Super. Też czasami jeżdżę w maseczce jak mam nieduża odległość do pokonania a miejsca w które jadę, są dosyć dużymi skupiskami ludzi. Widzisz w tym problem? Ja nie. Wolę nie dotykać maseczki żeby jej nie potrzebnie nie zanieczyszczać.
Pewnie wg ciebie powinienem ja zwinąć i włożyć do kieszeni, zakładając dopiero przed następnym urzędem/sklepem/pracą.


Maseczki powinny byc po to by osoba zarazona nie rozpylala bakterii i wirosow dalej. Podstawowa wiedza w szkole jak byla nam przekazywana wyraznie mowila - bakterie , grzyby itp najlepiej rozwijaja sie na wilgotnych i cieplych miejscach. Noszenie maski zbyt dlugo powoduje , ze na masce pojawia sie co raz wiecej szkodliwych drobnoustrojow ,ktore ponownie wdychamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 10:03  
Cytuj
najlepsi są ci którzy twierdzą że covida nie ma i się zarażają. Ksiąz który twierdził że to kara boska za lgbt czy coś tam... i się zaraził...
Jakiś patocelebryta w USA też twierdził że to ściema i... zmarł na covida bo się wytawiał celowo na kontakt z zarażonymi lub w miejescach gdzie była wylęgarnia wirusa.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 13:18  
Cytuj
Mirusiu po pierwsze nie odpowiadasz na pyt, a po drugie, ty NAWET CHŁOPSKIEGO ROZUMU NIE MASZ SKORO NIE WIDZISZ, ŻE "Pandemia" odpuściła na czas wyborów, politycy, w tym Duda nie boją sie,(bo wiedzą, ze nie ma czego), Duda spotykał sie z tysiacami wyborców przed wyborami(o dziwo, żyje i nawet nie jest chory), a po wyborach, jak sie można było spodziewać ponowna propaganda, ty na prawde tego nie widzisz????????????az tak głupi jesteś, ze dasz sobie wszystko wmówić??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
Wooooow zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany
Nerwy puszczają? good

persymoniu - salamandro - proepidemiczko
- mlotek



jak ktoś jest idiotą...zdarza się są tacy, natomiast jak ktoś Mirku naśladuje idiotę to już jest problem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 15:02  
Cytuj
Lepiej męczyć się w maseczce nawet w upały, niż dyszeć później pod respiratorem albo mieć zniszczone płuca lub serce przez Covid. Maseczki w dużym stopniu ograniczają zarażenia wirusem. A najlepiej nie wychodzić bez potrzeby w tłum. Covid19 jeszcze się nie rozkręcił tak naprawdę. Najgorsze przed nami.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
najlepsi są ci którzy twierdzą że covida nie ma i się zarażają. Ksiąz który twierdził że to kara boska za lgbt czy coś tam... i się zaraził...
Jakiś patocelebryta w USA też twierdził że to ściema i... zmarł na covida bo się wytawiał celowo na kontakt z zarażonymi lub w miejescach gdzie była wylęgarnia wirusa.

@Maciej1

Wszystko ma prawo do życia.Popieram antyszczepionkowców.sciana
Dzięki nim,małe,biedne wirusy i bakterie,mogą "godnie" żyć.good
To sprawi że jakość genów homo sapiens,w wyniku eliminacji debili,znacznie się poprawi.good

https://demot(...)RUS-ZYJE

Nie rozumiem np.wegan.chytry
Żrą marchewkę,sałatę itp.Te rośliny też czują ból!:szok:
Nie liczę tego,że podbierają oni pokarm np.krówkom czy też świnkom.
Nie rozumiem ich,bo sam żrę świnki,kuraki itp.nie wiem

"Animalsi"pewnie mnie "zjedzą żywcem"za takie postępowanie.potluczony
Zjedzą,jak zabraknie im podjadanych ukradkiem burgerów,kebabów,frytek.
Ale oni pija mleko,gdy biedne cielątka,urodzone po inseminacji,półsieroty, nieznające ojca,musza obyć się sztucznym pokarmem.smiech2

PS.Podobno Bóg daje życie.Daje i odbiera.neutralny
A ten co daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera.zdegustowany

https://demot(...)/covid19

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2020r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Lepiej męczyć się w maseczce nawet w upały, niż dyszeć później pod respiratorem albo mieć zniszczone płuca lub serce przez Covid. Maseczki w dużym stopniu ograniczają zarażenia wirusem. A najlepiej nie wychodzić bez potrzeby w tłum. Covid19 jeszcze się nie rozkręcił tak naprawdę. Najgorsze przed nami.


Prponuje wrocic do podstawowki. Poczytac o bakteriach - co sprzyja ich rozmanzaniu. Wylaczyc tv i poczytac informacje na temat Azji - dlaczego tam juz od dawna ludzie tylko zarazeni jakas bakteria uzywaja masek , a nie zdrowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »